Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ritter
Napisano (edytowane)

Na Księżycu wylądowali Niemcy a tylko załoga była amerykańska.

 

Führer buja się na hamaku w argentyńskiej faktorii Dora i nawet podlansował kilka pomysłów na rolę Bruno Ganzowi w filmie "Upadek".

Elvis rzecz jasna żyje. Odpoczywa obecnie w Tybecie jako mnich. Bo ile można ciągnąć kreski i obracać fanek?! Zrzucił 30kg, zdrowo się odżywia i czyta tony książek.

Ziemia jest płaska bo gdyby była wypukła to wycierałyby nam się buty na środku podeszwy a gdy wklęsła jedynie i równo z przodu jak i z tyłu.

Jak już wszystko i doszczętnie spieprzymy wokół nas, to znaczy całą Ziemię i trochę dalej to wtedy przylecą kosmici i nas uratują. Póki co, z nudów ciągną swoje siedzenia przynajmniej 20 lat świetlnych, a to cholernie daleko, po to tylko by po obcować z jakimś  paszczurem.  Tak jakby u siebie nie mogli obejrzeć meczyka i popykać na konsoli, pukając w przerwach reklamowych miejscowe. Rządy o tym od dawna wiedzą.

...

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś szczególnie nie zainteresowała, chodzi o to, że samoloty rozpylają coś co nas truje?

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Tak, tylko nie wiem czy piloci wyrzucają to w locie przez okno czy też dodają do paliwa :)8a67bfa566bd223ae8694b3d186aedfd.jpg

 

Sent from my B3-A40 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zadać sobie pytanie:

 

cui bono?

I wszystko stanie się jasne :o
Idąc tym tropem, część teorii wydawałaby się całkiem rozsądna i prawdopodobna. No ale wszystkiego tak chyba nie wytlumaczymy.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, nie widziałeś tych specjalnych instalacji do rozpylania?

A tak ogólnie niepodważalnym dowodem na to, że teorie spiskowe wcale nie są spiskowe jest to, że maja punkt wspólny. W większość z nich wierzy ta sama grupa osób. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, tylko nie wiem czy piloci wyrzucają to w locie przez okno czy też dodają do paliwa :)

Sent from my B3-A40 using Tapatalk

Na bank wyrzucają przez okno :-D Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiechy smiechami a np ja w lądowanie na księżycu nie wierzę i pomijając wszelkie fakty z tym 'oszustwem' związane najbardziej prxemawia do mnie fakt, że niby w 69 polecieli a teraz, 50 lat później, kroki milowe w dziedzinie materiałów i elektroniki i nie odbywają się żadne lotybadawcze, nawet bezzałogowe

 

Ale zaraz jeßli wszystko okazałoby się fikcją, to co by było z moonwatchem?^^

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wylądowali. Mnie ciekawi najbardziej wątek udziału Stanleya Kubricka w kręceniu filmu z księżyca dla Nasa. Równie interesująca jest jego późniejszy lęk przed opuszczaniem UK.

 

Ponoć rzeczywiście zatrudniono go, by nakręcił film z lądowania na Księżycu, ale że był perfekcjonistą, nakręcił go w oryginalnej lokacji (czyt. na Księżycu). ;)

 

Osobiście, całkiem na serio, mam spore wątpliwości czy rzeczywiście wylądowaliśmy na Księżycu. Obejrzałem całą masę filmów rozkładających na elementy pierwsze nagrania i ilość niedociągnięć i dziwnych "artefaktów" jest alarmująca. Po drugie z perspektywy czasu niektóre tłumaczenia NASA są śmieszne (chociażby dot. całkowitego zaginięcia danych telemetrycznych z lądowań, odpowiedzi dot. tego jak przelecieli przez pas Van Allena - "wtedy mogli, dziś pracują nad technologią która by im bezpiecznie to umożliwiła") Coś tu się mocno nie trzyma kupy. 

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez okno wyrzucają a kible działają tak samo jak kiedyś w PKP wszystko wysysa na zewnątrz.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez okno wyrzucają a kible działają tak samo jak kiedyś w PKP wszystko wysysa na zewnątrz.

Właśnie rozwikłałeś jedną z zagadek

Co do lądowania na księżycu, Panowie, po co? Czy tylko chodziło o uzyskanie jakiejś przewagi psychologicznej nad ZSRR czy coś poza tym? To można było osiągnąć na dziesiątki innych sposobów, choć już pewnie nie tak spektakularnych. Może wyjdzie tu trochę moja ignorancja tudzież brak wiedzy, ale serio nie wiem.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja np właśnie znalazłem sposób na chemtrails i jak się przed nimi uchronić, niestety nie byłem w stanie linka z jakiegoś powodu dać, więc zrobiłem screenshots...... 322460f516988605484255f2c30d6cb8.jpg8606a989e5836577633f7bb475dfeeb2.jpg

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk

 

PS

 

Lece do sklepu, odpiszę jak wrócę...

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ponoć rzeczywiście zatrudniono go, by nakręcił film z lądowania na Księżycu, ale że był perfekcjonistą, nakręcił go w oryginalnej lokacji (czyt. na Księżycu). ;)

 

Osobiście, całkiem na serio, mam spore wątpliwości czy rzeczywiście wylądowaliśmy na Księżycu. Obejrzałem całą masę filmów rozkładających na elementy pierwsze nagrania i ilość niedociągnięć i dziwnych "artefaktów" jest alarmująca. Po drugie z perspektywy czasu niektóre tłumaczenia NASA są śmieszne (chociażby dot. całkowitego zaginięcia danych telemetrycznych z lądowań, odpowiedzi dot. tego jak przelecieli przez pas Van Allena - "wtedy mogli, dziś pracują nad technologią która by im bezpiecznie to umożliwiła") Coś tu się mocno nie trzyma kupy. 

To tak jak kiedyś z podróżami u nas było, dało się pojechać do Bułgarii maluchem całą rodziną z bagażami, a teraz nawet VAN nie starcza z klimą i navi :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A to że Ruskie nigdy na temat nie wyladowania jankesow na księżycu nie powiedzieli, to nic nie daje do myślenia?

Tak się nie znają?

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
Napisano (edytowane)

Siedząc na "tronie" w samolocie na 13km. nad ziemią jest znacznie łatwiej :) . Jak ktoś ma zatwardzenie to lekko uchyla pedałem klapkę i powstaje duże podciśnienie, które umożliwia łatwiejsze spełnienie. A potem wiatr o szybkości 700km/h obmywa siedzenie i klejnoty co działa jak turbobidet. No i jeszcze te -58C, w sam raz gdy kochankowie w samolotowej toalecie chcą po uniesieniach choć ociupinkę się schłodzić.

 

Nie tak dawno NASA przyznało, że to co mówił Armstrong było wcześniejszym nagraniem. W rzeczywistości nie powiedział "To mały krok dla człowieka a wielki dla ludzkości" tylko "I co pani na to pani Brodzki?" Potem go przesłuchano, bo niektórzy myśleli, że przerobił się na komunistę.

 

Zupełnie mnie to nie zaskoczyło bo znam prawdziwą historię. Było to tak :) . Gdy Armstrong był jeszcze mały chętnie grywał w baseball. Jak w pobliżu nie było kumpli to odbijał od drewnianego płotu, granicy posesji Armstrongów i Brodzkich. Brodzcy byli małżeństwem potomków Białogwardzistów, którzy uciekli w czasie rewolucji z ZSRR.

Pewnego dnia Armstrongowi jak zwykle wyleciała piłka za płot. Miał taką cichą umowę z sąsiadami, że ich nie niepokoił tylko cichaczem "wtargnął" na teren sąsiadów celem odzyskania piłki.

Gdy i tym razem przelazł przez znaną mu dziurę w ogrodzeniu usłyszał głośne sapanie i takie tam. Zaciekawiony zbliżył się do okna by ujrzeć baraszkujących państwa Brodzkich. Nagle pan Brodzki małżonce powiedział coś na ucho po czym lubieżnie się uśmiechnął. Na co pani Brodzki z mocną nutą zażenowania i odmowy odparła "Wezmę go do buzi jak mały Armstrong będzie chodził po Księżycu".

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co niedzielę o 21 można posłuchać analizy ciekawych teorii spiskowych na YouTube. Kanał prowadzony przez Krzysztofa ,,Atora" Woźniaka ,,Wideoprezentacje". Lubię ich posłuchać w trakcie biegania, w podczas reklam robię interwał.

Lubię też posłuchać Krzysztofa Jackowskiego, fajnie Gość mówi.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Jako jaszczur, nie mógłbym nie wspomnieć o reptilianach.  :D

 

 

 Gość o nicku "jaszczur' wrzuca film o reptilianach, przypadek? Nie sąąądze :lol:

Dobre, nie wiedziałem o reptilianach :D

 

Ja czytam,studiuje teorie spiskowe od 2005 - I wiele takich teorii,w przeszlosci,okazaly sie faktem.

Po tylu latach czytania tych tematow,wszystkim zainteresowanym,osobiscie proponowalbym poczytac o starozytnym sumerze,posilajac sie biblia i starymi przekladami Tory.Bez ironii.

 

Co sądzisz o Cicada 3301?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to że Ruskie nigdy na temat nie wyladowania jankesow na księżycu nie powiedzieli, to nic nie daje do myślenia?

Tak się nie znają?

Nie tylko Ruskie. Jak sobie wyobrażacie utrzymanie w tajemnicy fejkowego lądowania przy zaangażowaniu w misje Apollo i wcześniejsze setek tysięcy ludzi przez wiele lat?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Irek, nie widziałeś tych specjalnych instalacji do rozpylania?

A tak ogólnie niepodważalnym dowodem na to, że teorie spiskowe wcale nie są spiskowe jest to, że maja punkt wspólny. W większość z nich wierzy ta sama grupa osób.

Adrian, nie tylko widziałem, ale kiedyś nawet pomagałem ładować.

 

Chemtrail samoloty w akcji, poniżej 88e1a33400fd2c4d16be110e75c2c16c.jpg

 

Sent from my B3-A40 using Tapatalk

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Nie siedzę w teoriach spiskowych, ale zaryzykuje stwierdzenie, że płaską ziemie i Chemtrails pierwsi sformułowali ludzie uważający się za humanistów.

Internet i YT pomagają w szerzeniu się.

 

Zaletą YT jest to, że można zobaczyć też naprawde niecodzienne akcje.

 

http://www.youtube.com/watch?v=hYGVdSkyJ3I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 dziwne żeby nie widzieć co dzieje się w około,czasem warto zerknąć w niebo ,może to śmieszne ,możne na wszystko jest wytłumaczenie ,ale dwa lata temu nie miałem takiego nieba nad ogrodem .na dodatek deszczówką zebrana we wiaderku ma na dnie taki osad jakby cement ,minimalnie ale jest ,dawniej nie było,następna ciekawostka to rozpylacze latają przynajmniej w pięciu ,samolot pasażerski ,zostawia smugę ,ale ta szybko znika,zachęcam do obserwacji,mnie to zastanawia ,dlatego obserwuje

8f667389b716facagen.jpg

49fb0aca62c34162gen.jpg

974b2e53ce01c7ddgen.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ale wiecie że to temat na żarty?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie tylko Ruskie. Jak sobie wyobrażacie utrzymanie w tajemnicy fejkowego lądowania przy zaangażowaniu w misje Apollo i wcześniejsze setek tysięcy ludzi przez wiele lat?

To na tej samej zasadzie, jak świat uwierzył że przewrócenia WTC i Pentagonu dokonali pasterze kóz z Afganistanu po kursie pilotowania awionetek.

To też taki żart of kors :)

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A kto dokonał?

 

Bo masz rację co do tego że nie byli to pasterze kóz z Afganistanu

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że sami wysadzili WTC, na filmach doskonale widać eksplodujace ładunki, to żadna teoria spiskowa tylko fakt. Tak samo jak to, że celowo nie ostrzegli o zbliżającym się ataku na Pearl Harbor w czasie 2 wojny światowej i celowo skierowali statek wycieczkowy na wody kontrolowane przez Niemcy w czasie 1 wojny. Co do lądowania na księżycu, to cholera ich wie, może i tam byli, ale część filmów ,,z księżyca'' było nagranych w studiu. Faktem jest też to, że to USA nagrywa rozmowy telefoniczne, co kiedyś było tylko teorią spiskową, ale okazało się prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Samoloty były zdalnie sterowane domyślam się, bo oczywiście możliwosci są

 

Mi to się wydaje że te teorie zawsze wychodzą z jednego źródła, mianowicie przy spotkaniu

gdzie prym wiodą Jim Beam, Jack Daniel's I Johny Walker

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 dziwne żeby nie widzieć co dzieje się w około,czasem warto zerknąć w niebo ,może to śmieszne ,możne na wszystko jest wytłumaczenie ,ale dwa lata temu nie miałem takiego nieba nad ogrodem .na dodatek deszczówką zebrana we wiaderku ma na dnie taki osad jakby cement ,minimalnie ale jest ,dawniej nie było,następna ciekawostka to rozpylacze latają przynajmniej w pięciu ,samolot pasażerski ,zostawia smugę ,ale ta szybko znika,zachęcam do obserwacji,mnie to zastanawia ,dlatego obserwuje

 

 

 

 

Uff, to u mnie nie rozpylają. Całe szczęście. Niebo od lat takie samo mimo korytarza, a woda bez cementu. A też obserwuję. 

Choć z drugiej strony co mnie to.... na nas Repitilian (Reptilianów?) to nie działa. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.