Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczyna się już politykowanie? Jak to jest, że niektórzy z was muszą choćby nie wiem co wcisnąć wątki polityczne?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teorie spiskowe to tylko kosmici i "terroryści"? Ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rafal, ale czy napewno Gagarin poleciał w kosmos :)?

 

Bo zginął w tajemniczych okololicznosciach :D

Czyli teorie spiskowe to tylko kosmici i "terroryści"? Ok...

Trzeba uszanować to żeby nie mieszać krajowej polityki, bo zagraniczna chyba można,rajt?

No to teraz pytanie - co i po co rozpylają? Kto rozpyla i czemu to tajemnica, skoro muszą w to być zamieszane tysiące osób? Jak im się to udało? Przetrzymują ich rodziny? A może dali się przekonać, że to odświeżacz powietrza?

Adrian, szczepionki w aerozolu rozpylaja, na grypę i takie tam inne....

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największą teorią spiskową w dziejach jest dziesięcioletnia gwarancja na nadwozie. Koncern jednocześnie przyznaje rację i odmawia naprawy.

Chyba zacznę szukać magika ...prawnika.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Największą teorią spiskową w dziejach jest dziesięcioletnia gwarancja na nadwozie. Koncern jednocześnie przyznaje rację i odmawia naprawy.

Chyba zacznę szukać magika ...prawnika.

Nie zgadzam się :lol:

 

Największa teoria spiskowa w dziejach to.....kolejki w Kruku na....sami wiecie  :lol:

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Słuchajcie, 9/11 rzeczywiście będzie ciężko dyskutować bez polityki, ale szanujmy zasadę tego forum.

 

Są inne teorie - też dobre.

 

Chemtrail, jestem bardzo sceptyczny, ale chętnie usłyszę więcej argumentów z drugiej strony.

 

Poczytałem o płaskoziemcach i może nie wiecie, ale tutaj nie chodzi tylko o płaską Ziemię. Chodzi też o to, że niektóre miejsca, kraje, po prostu nie istnieją.

 

np. Australia:

"W kwestii Australii sprawa wydaje się prosta - "To mistyfikacja, która sprawiła, że wierzyliśmy, iż Wielka Brytania przeniosła swoich przestępców gdzie indziej, w rzeczywistości ci więźniowie zostali załadowani do statków i utopieni, zanim mogli znów zobaczyć ziemię. To jedno z największych masowych morderstw w historii" - możemy przeczytać w popularnym ostatnio, udostępnianym na Facebooku wpisie."

https://www.rp.pl/Kosmos/180529226-Konferencja-plaskoziemcow-w-Birmingham-Australia-nie-istnieje-zyja-tam-aktorzy-oplacani-przez-NASA.html

 

i Finlandia:

"Poszukiwacze spisków wskazują wiele poszlak: Rosja i Japonia stały po dwóch stronach konfliktu w II. wojnie światowej – a mimo to walk między nimi prawie nie było. W trakcie zimnej wojny zaś stosunki obu krajów pozostały dobre. Dlaczego?

Bo te dwa państwa dzieliły wspólny sekret: wymyślenie Finlandii w miejscu, gdzie tak naprawdę nie ma lądu. Miało to na celu stworzenie miejsca do połowów dla Japończyków. W końcu nikt nie mógł przyczepić się do odławiania ryb w miejscu, gdzie na mapach jest ląd!"

https://www.spidersweb.pl/2017/06/teorie-spiskowe-finlandia-nie-istnieje.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się :lol:

 

Największa teoria spiskowa w dziejach to.....kolejki w Kruku na....sami wiecie  :lol:

A co do samych cen stalowych professional? Też można by Mark podciągnąć pod to co napisałeś Zaliczymy też to jako spisek firmy, czy też handlarzy? :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do samych cen stalowych professional? Też można by Mark podciągnąć pod to co napisałeś Zaliczymy też to jako spisek firmy, czy też handlarzy? :D

To jest grubsza "afera", i kto jest zamieszany nie mogę napisać Irku :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największą teorią spiskową w dziejach jest dziesięcioletnia gwarancja na nadwozie. Koncern jednocześnie przyznaje rację i odmawia naprawy.

Chyba zacznę szukać magika ...prawnika.

O jakim koncernie mówimy? Lubie ciekawostki motoryzacyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, z Kennedim było podobnie, do dzisiaj nie wiadomo dlaczego i kto ich odszczelil.

Masz rację czasami lepiej gębę trzymać zamknięta :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie chemitrails proponuję zobaczyć film kpt. Dariusza

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy mu wierzyć, każdy bandyta jak go złapią twierdzi ze jest niewinny


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi też o to, że niektóre miejsca, kraje, po prostu nie istnieją.

 

np. Australia:

 

 

 

Weź nie świruj, ja tam zegarek kupiłem i już prawie dwa tygodnie do mnie płynie. Zaczynam się martwić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy potrafi kliknąć nowa kartę i zobaczyć co piszczy na youtube,lub co poleca wujek google ,mnie to nie jest potrzebne,patrze i widzę coś czego dwa lata temu nie było, najwięcej  naliczyłem 37smug(czerwiec 2018) ,pasażerskie latają na zupełnie innej wysokości ,nie tak łatwo je zobaczyć

tutaj 3 na raz,a były jeszcze 2,nie wiem o co chodzi ,wszystkie zdjęcia robiłem osobiście,zachodniopomorskie to nie jest strategiczny korytarz w ruchu lotniczym flightradar24-znam i nie pokrywa się to z pasażerskimi,ciężko się rozmawia na ten temat bo wszystkich to śmieszy ,tak jak śmiecie w lesie (może są -ja nie widziałem),możne to teoria,możne praktyka i tak wszyscy jesteśmy za malutcy na to,obserwujcie i wyciągajcie wnioski

20ccf001afc65365gen.jpg

5403386167a225eagen.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

każdy potrafi kliknąć nowa kartę i zobaczyć co piszczy na youtube,lub co poleca wujek google ,mnie to nie jest potrzebne,patrze i widzę coś czego dwa lata temu nie było, najwięcej naliczyłem 37smug(czerwiec 2018) ,pasażerskie latają na zupełnie innej wysokości ,nie tak łatwo je zobaczyć

tutaj 3 na raz,a były jeszcze 2,nie wiem o co chodzi ,wszystkie zdjęcia robiłem osobiście,zachodniopomorskie to nie jest strategiczny korytarz w ruchu lotniczym flightradar24-znam i nie pokrywa się to z pasażerskimi,ciężko się rozmawia na ten temat bo wszystkich to śmieszy ,tak jak śmiecie w lesie (może są -ja nie widziałem),możne to teoria,możne praktyka i tak wszyscy jesteśmy za malutcy na to,obserwujcie i wyciągajcie wnioski

 

 

Masz jakąś teorię dotyczącą tego co to, kto to i dlaczego? Czemu w jednych miejscach jest a w innych nie?

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakim koncernie mówimy? Lubie ciekawostki motoryzacyjne

Tylko koledzy Schrödingera mogą wymyśleć gwarancję, która jest i jednocześnie jej nie ma. Kocmołuchy z Volkswagen AG.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chemtrails, CIA, 9/11 to pryszcz.

Posłuchajcie o kulach plazmowych, avatarach, cywilizacjach z wysokiego poziomu, likwidacji hologramów.

Deparchator turbo XL już macie?

 

https://youtu.be/rc3NCIqyQcI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

 

2.500 tys za żarówki w pudełko po butach to fajny biznes, ale u tego Pana jest tak grubo, że aż trochę żal.

@GPOWER, jeśli mogę, to mam dwa pytania.

Co myślisz o informacjach przekazanych przez tego pilota na filmiku?

Jeśli samoloty coś rozpylają, to co to dokładnie jest i jak wpływa na ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko koledzy Schrödingera mogą wymyśleć gwarancję, która jest i jednocześnie jej nie ma. Kocmołuchy z Volkswagen AG.

Jakiś Szwindelwagen?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Unas znowu wykupują auta które niemialy homologacji i zamiast iść na zyletki trafiły do dilerów.

Ale myślę że to sprawka Amerykanów ( CIA?) zeby pozbyć się konkurencji z rynku :)

 

Bo oczywiście jak wyszła afera z dieslem to czytałem, że to nie był przypadek....

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unas znowu wykupują auta które niemialy homologacji i zamiast iść na zyletki trafiły do dilerów.

Ale myślę że to sprawka Amerykanów ( CIA?) zeby pozbyć się konkurencji z rynku :)

Są jeszcze gorsi od CIA, ale też kurczę nie mogę napisać....w każdym razie bogata firma, a zaczynali w stajni.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
Napisano (edytowane)

Weź nie świruj, ja tam zegarek kupiłem i już prawie dwa tygodnie do mnie płynie. Zaczynam się martwić...

 

Australia...?! :)

 

7556d421-531e-4066-a274-919cceb1c3b6.jpg

 

Zegareczki, takie z ruchomymi wskazóweczkami to za jakieś 300 lat będą robić. I to co najmniej. Jak nie zamówiłeś słonecznego to się mocno rozczarujesz.

 

p.s.

To zdjęcie, rzecz jasna, jest do góry nogami :D .

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze gorsi od CIA, ale też kurczę nie mogę napisać....w każdym razie bogata firma, a zaczynali w stajni.....

Marek, jak ktoś nie zaczynał buzinesu w garażu albo w stajni to ma wuj nie biznes


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.