Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę?

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chemtrails zaliczone, a teraz co z Omegą Moonwatchem, jak Armstrong lądował w hali w Teksasie? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że płaskoziemcy bardzo by się obrazili, bo dla nich porównywanie jakiś bajek o chemitrails do ich w 100% udowodnionej teorii, a w zasadzie faktom dotyczącym kształtu Ziemi to potwarz jest. 

Mrovka ale dalej nie wybrzmiała odpowiedź na pytanie - skoro rozpylają to po co? Pewnie i co?

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat oprysków jest bardzo ciekawy ,niestety coś jest w ludziach ze nawet jak w nich plują to twierdza ze deszczyk pada,wszystko da się obrócić i wyśmiać,a wystarczy obserwować to co się dzieje i wyciągać wnioski ,niestety tylko tyle bo nikt nie jest w stanie nic  zrobić ,nawet jak ma bańkę czy dwie na koncie ,ot taki los ,a do pytań dodał bym jeszcze za czyje pieniądze ? i na którym kilometrze kończy się kosmos ?

mleko się rozlało ,coś niedobrego dzieje się na niebie

31 października 2019 okolice szczecina

068bc3fa9e6adac9gen.jpg

Edytowane przez GPOWER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Wy tak serio o tych chemtrails? Przecież to są jakieś jaja, teorie dla dzieciaków. Zjawisko jest proste do zrozumienia i wytłumaczenia. O czym tu gadać?

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mandaryn44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że co? :lol:

Gra słów :D

 

[...] niestety tylko tyle bo nikt nie jest w stanie nic zrobić [...]

Nieprawda, Irek znalazł już sposób na chemitrails:

 

Ja np właśnie znalazłem sposób na chemtrails i jak się przed nimi uchronić, niestety nie byłem w stanie linka z jakiegoś powodu dać, więc zrobiłem screenshots......

322460f516988605484255f2c30d6cb8.jpg

8606a989e5836577633f7bb475dfeeb2.jpg

Poniższy filmik chyba był już tu wstawiany:

 

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko pasażerskie nic z tym nie maja wspólnego,smugi te dość szybko znikają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gość poza tym nawet nie jest na serio pilotem. Zostało już znalezione na internecie - nawet mam gdzieś link, ale wolę nie podawać tutaj - że pracuje dla służb specjalnych... celowo taki kanał został jakiś czas temu założony, żeby dalej szczerzyć dezinformacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mają rację, ja nawet w czasie ostatniego lotu widziałem na własne oczy jak się te chemtrails robi.

Z przodu kabiny, przed silnikiem siedzi gościu i napierdala Łopata taki proszek, trochę to wygląda tak jak kiedyś w parowozach, tylko tam wrzucali węgiel prosto do paleniska. Tutaj jest inaczej, z kadłuba wysuwa się taka rura której koniec znajduje się dokładnie przed silnikiem, areszty łatwo się już domyśleć samemu...


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przodu kabiny, przed silnikiem siedzi gościu i napierdala Łopata taki proszek, 

 

Hmm, proszek powiadasz? Biały proszek...wciągany przez rurkę? Dobre :lol:  :lol:  :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wciągany tylko wyrzucany ;)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gość poza tym nawet nie jest na serio pilotem. Zostało już znalezione na internecie - nawet mam gdzieś link, ale wolę nie podawać tutaj - że pracuje dla służb specjalnych... celowo taki kanał został jakiś czas temu założony, żeby dalej szczerzyć dezinformacje...

 

mam absolutnie wiarygodne informacje od anonimowego internauty lat 6, że ten koleś z kanału "Turbulencja" jest masonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aki

Znajdujecie się w wielkim błędzie. Dezinformacja występuje tylko wtedy, kiedy prawdziwa, podkreślam prawdziwa informacja musi być zafałszowana. Natomiast tutaj nie znalazłem żadnej prawdziwej informacji z okoliczności, które przytaczacie. Mam takie poczucie, że niektóre osoby funkcjonują na zasadzie powielacza - bezrozumnej maszyny kopiującej zapis podany na bęben. Straszne w tym jest to, że informacja nie jest w tym przypadku poddawana weryfikacji wielo-źródłowej w celu jej potwierdzenia lub jej wykluczenia , lecz bezwiednie przyjmowana za prawdziwą. Zaraz tryśnie oburzenie, podważam fakty i jedyną prawdę to może w tym miejscu mały eksperymencik. Oburzony czytelniku zadaj sobie pytanie → czy wierzysz w duchy? Większość zdroworozsądkowych osób odpowie, że nie, ale zakładając że wg. statystyki kościelnej ponad 90 % to katolicy w wierze, a święta trójca to ojciec, syn i duch święty → to wierzysz w duchy czy nie → jesteś hipokrytą czy nie. Teraz jeśli wiesz kim jesteś to patrząc na smugi na niebie podziwiaj i zachwycaj się dziełami natury, sił fizycznych, podziwiaj piękno świata a nie przypieprzaj sobie ze żyjesz w zakłamanej spiskowej rzeczywistości to nie jest zdrowe. A nadto zdrowia życzę ...   

Edytowane przez aki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mają rację, ja nawet w czasie ostatniego lotu widziałem na własne oczy jak się te chemtrails robi.

Z przodu kabiny, przed silnikiem siedzi gościu i napierdala Łopata taki proszek, trochę to wygląda tak jak kiedyś w parowozach, tylko tam wrzucali węgiel prosto do paleniska. Tutaj jest inaczej, z kadłuba wysuwa się taka rura której koniec znajduje się dokładnie przed silnikiem, areszty łatwo się już domyśleć samemu...

 

Irek, przekonałeś mnie. 

tylko pasażerskie nic z tym nie maja wspólnego,smugi te dość szybko znikają

 

Błagam. Poczytaj powszechnie znaną wiedzę a nie tajemne bajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdujecie się w wielkim błędzie. Dezinformacja występuje tylko wtedy, kiedy prawdziwa, podkreślam prawdziwa informacja musi być zafałszowana. Natomiast tutaj nie znalazłem żadnej prawdziwej informacji z okoliczności, które przytaczacie. Mam takie poczucie, że niektóre osoby funkcjonują na zasadzie powielacza - bezrozumnej maszyny kopiującej zapis podany na bęben. Straszne w tym jest to, że informacja nie jest w tym przypadku poddawana weryfikacji wielo-źródłowej w celu jej potwierdzenia lub jej wykluczenia , lecz bezwiednie przyjmowana za prawdziwą. Zaraz tryśnie oburzenie, podważam fakty i jedyną prawdę to może w tym miejscu mały eksperymencik. Oburzony czytelniku zadaj sobie pytanie → czy wierzysz w duchy? Większość zdroworozsądkowych osób odpowie, że nie, ale zakładając że wg. statystyki kościelnej ponad 90 % to katolicy w wierze, a święta trójca to ojciec, syn i duch święty → to wierzysz w duchy czy nie → jesteś hipokrytą czy nie. Teraz jeśli wiesz kim jesteś to patrząc na smugi na niebie podziwiaj i zachwycaj się dziełami natury, sił fizycznych, podziwiaj piękno świata a nie przypieprzaj sobie ze żyjesz w zakłamanej spiskowej rzeczywistości to nie jest zdrowe. A nadto zdrowia życzę ...

Zdrowia, zdrowia... jak człowiek prosty ma być zdrowy, jak trują nas masony z powietrza, a społeczeństwo tak zaślepione, że nie chce nawet widzieć PRAWDY (specjalnie dużymi literami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale coś w tym jest. Pamiętam, dawniej (lata 70-te, 80-te) kiedy przelatywał samolot pasażerski smugi kondensacyjne znikały w przeciągu kilku - kilkunastu minut w zależności od pogody. Dzisiaj potrafią utrzymywać się kilka godzin. Nie wiem co jest tego przyczyną ale kilka teorii to: inna budowa współczesnych silników, inny rodzaj paliwa lub jakieś dodatki do paliwa. Chyba, że atmosfera jest tak zanieczyszczona, że następuje jakaś reakcja chemiczna spalin z atmosferą. Z drugiej strony można zaobserwować samoloty, które gubią smugę dosłownie zaraz po przelocie, lub smuga pojawia się i znika na różnych odcinkach za samolotem co ma zapewne związek z temperaturą powietrza ciągi i kominy powietrzne.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna smuga. To sztuczna sucha mgła rozpylana przez wiadome służby w celu dezinformowania naszych mózgów o prawdziwym miejscu ukrycia bursztynowej komnaty w zaginionej dolinie kryształowej czaszki. Tej co ja zawirował Indiana Jones, jak mu rząd zlecił tajny projekt wymiany szarych komórek na białą pulpę.

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sypią czy nie sypią - nie ma znaczenia, Jerzy Zięba i tak to wyleczy witaminą C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co w dzisiejszych czasach w ogóle dodają do wit C?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha. Zrobiłem test I wyszło mi że jestem zdrowo pi... ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co w dzisiejszych czasach w ogóle dodają do wit C?!?!

 

 

zawsze można wspomóc się biorezonatorem czy tam nunczako od Jana Taratajcio - nie mów mi, że to nie jest prawdą, widziałem to na jutjub i forumie cwaniaczku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha. Zrobiłem test I wyszło mi że jestem zdrowo pi... ty.

Czyli jesteś po tej niewłaściwej stronie procentowej.  :P  :D


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze można wspomóc się biorezonatorem czy tam nunczako od Jana Taratajcio - nie mów mi, że to nie jest prawdą, widziałem to na jutjub i forumie cwaniaczku

Chyba nie wiesz, że sponsoruje go Sorosz na patronajcie, ha! Za talary wiadomego pochodzenia powie wszystko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nawet testu robić nie muszę. Bez testu wiem że nie jest dobrze ze mną. I w ogóle co to może być za spisek, że nic mi się nie chce ?

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nawet testu robić nie muszę. Bez testu wiem że nie jest dobrze ze mną. I w ogóle co to może być za spisek, że nic mi się nie chce ?

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

To nie jest spisek, to może być stagnacja. Tylko temu zaradzić może nowa i młodsza dupeczka na boku.  :P  :D


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.