Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jesteś po tej niewłaściwej stronie procentowej.  :P  :D

Prawdopodobnie przez to że piję dużo bimbru. To rozpuszcza wszystko, także opryski od zydokomunomadonerii.

 

A co do testu, to jest o kant d... y rozbić. Kiedy byłem piękny i młody i się zakochałem, to zachowywałem się inaczej niż wtedy kiedy dostałem dziesiątą pałę z dyktanda. Kiedy odebrałem dowód osobisty po ukończeniu 18 lat, wydawało mi się że jestem bardzo dorosły i moja pewność siebie była jak Mount Everest ; kiedy 20 lat temu obroniłem pracę inżynierską na 5 to wydawało mi się że jestem cholernie bystrym gościem, i dodatkowo bardzo pewnym siebie. Teraz gdy patrzę na swoje dzieci, wydaje mi się że nie ma osoby, która ma więcej szczęścia niż ja. Sumując to wszystko w tym teście, wychodzi że normalny człowiek jest larwą, bez porywów serca, melanholii i pełen marazmu.

 

Ja na szczęście mam swój bimber :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie przez to że piję dużo bimbru. To rozpuszcza wszystko, także opryski od zydokomunomadonerii.

 

A co do testu, to jest o kant d... y rozbić. Kiedy byłem piękny i młody i się zakochałem, to zachowywałem się inaczej niż wtedy kiedy dostałem dziesiątą pałę z dyktanda. Kiedy odebrałem dowód osobisty po ukończeniu 18 lat, wydawało mi się że jestem bardzo dorosły i moja pewność siebie była jak Mount Everest ; kiedy 20 lat temu obroniłem pracę inżynierską na 5 to wydawało mi się że jestem cholernie bystrym gościem, i dodatkowo bardzo pewnym siebie. Teraz gdy patrzę na swoje dzieci, wydaje mi się że nie ma osoby, która ma więcej szczęścia niż ja. Sumując to wszystko w tym teście, wychodzi że normalny człowiek jest larwą, bez porywów serca, melanholii i pełen marazmu.

 

Ja na szczęście mam swój bimber :)

 

Najważniejsza rzecz, to pochodzenie wody do jego produkcji.

 

Bez "czystej" wody, nie machniesz dobrego bimbru i nie oczyścisz organizmu. Ba, przy użyciu wody z wszelakich stacji uzdatniania wody, w których używa się do filtrowania złóż antracytowo-piaskowych a w skrajnych przypadkach węgla pylistego, nie wyprodukujesz zdrowego bimbru. A wszystko przez "gwiezdny pył" wyrzucany przez samoloty odrzutowe, który trafia później do zbiorników retencyjnych wraz z wodą opadową.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bimber z prawdziwej puszczy. Przynosi mi przyjaciel od znajomego leśnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki przyjaciel to prawdziwy skarb  :)

 

Mam nadzieję, że leśnik przeszedł wcześniej weryfikację.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest spisek, to może być stagnacja. Tylko temu zaradzić może nowa i młodsza dupeczka na boku. :D

A skąd to wiesz dziadek ????

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd to wiesz dziadek ????

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Co tu dużo pisać. Mam już swoje lata i sporo ciekawych sytuacji widziałem i obserwowałem. :)  

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Ja sie z wami zgadzam, oczywiscie , ze jest to ukartowana robota określonych kòł, ja juz dawno ostrzegalem przed tym dysydentem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ten dziadek też od początku wydawał podejrzany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie szkolony w Moskwie, jeszcze za dobrych czasów. ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko, czy pracuje za ruble czy za szekle...  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że dziadek to żaden dziadek. Tylko napakowany zielony ludzik jakiego można kupić w każdym sklepie z zielonymi ludzikami. I bierze pieniądze od wiadomych kół.

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzmy, każdy na nasze własne "nieba" Ile dziennie jest tych chemitejlsów. To tysiące, może dziesiątki tysięcy na całym świecie. Jak to możliwe, że to robią a my o tym nie wiemy? A te smugi, jakie wielkie, jakie długie. To tysiące, miliony ton jakiejś substancji. Dziennie. Kto i gdzie to produkuje? W tajemnicy. Potem kto i gdzie pakuje w te tysiące samolotów, że nikt nie wie? A na koniec kto ma tyle kasy i za to płaci. Biliony. no stop, wiele lat.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałeś, kto ma tyle kasy... no właśnie! Chyba wszyscy wiemy kto ma ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Się mnie zdaje że tyle to NIKT. Ale nie wiem kto to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aki

Witam wszystkich w dniu następnym. Widzę, że paru odważnych wykonało test otrzymując wyniki którymi się podzielili. I o to chodziło żeby dotknąć czegoś nowego czegoś więcej się dowiedzieć i w przypadku wystąpienia anomalii będzie to impulsem do poradzenia sobie w trudnej sytuacji. W dalszej części walki z głupota przesądami,  ładnie nazwanymi teoriami spiskowymi przedstawiam link do materiałów naukowca  dietetyka doktora Damiana Parola. Naukowiec w prosty zrozumiały sposób rozprawia się z tworami debilizmu przy pomocy naukowych metod badawczych. Pierwszy materiał o lewoskrętnej witaminie C. Zapraszam do lektury i komentowania po przeczytaniu. Link https://www.damianparol.com/lewoskretna-witamina-c/

Tu link CV naukowca https://www.damianparol.com/o-mnie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewoskretna witamina C? :D :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewoskretna witamina C? :D :D

To jest jeden z najpiękniejszych przykładów korzystania z przeinaczenia informacji i wykorzystania w okolicznościach gdy odbiorcy nie mają wiedzy z danego zakresu ale też nie chcą jej zweryfikować.

Chodzi o konfigurację izomerów związków optycznych (jak na przykład kwas askorbinowy). I jest konfiguracja która potocznie nazywa się lewoskrętna (konfiguracja L) i prawoskrętna (konfiguracja D). Myk polega na tym że tylko Izomer L jest witamina bo tylko on pasuje do receptorów w organizmie. Izomer D jest przeciwutleniaczem i chyba można go w żywności jako środka konserwującego używać, ale nie jest witaminą bo organizm go po prostu w taki sposób nie widzi.

 

EDIT: Więc nie ma czegoś takiego jak lewoskrętna, lepsza witamina C... po prostu nie ma innej witaminy C niż kwas askorbinowy w konfiguracji L. Jak jest witaminą, to jest to kwas L-askorbinowy i koniec. 

 

Jeśli gdzieś pomyliłem coś to proszę o poprawkę.

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, lewoskrętna dużo lepsiejsza. No i sokoterapia na nowotwory. Eksterminacja za pomocą szczepionek, wszelkie diety "Cud". Jest tego tak wiele, że aż trudno uwierzyć. Teoria spiskowa ;)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że można na tym zarobić. A człowiek chory zdesperowany chwyta się każdej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nas obsypują proszkami z samolotów, trują prawoskrętnymi witaminami, wyniszczają szczepionkami i tak dalej, a ludzie bezczelnie żyją coraz dłużej  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aki

No nie, akurat Polacy idą w innym kierunku długość życia w Polsce uległa skróceniu o 6 miesięcy do średniej europejskiej. Nie wszyscy zdają sobie sprawę ile ludzi w Polsce rocznie umiera, wg. danych GUS za 2018 r. zmarło w Polsce ponad 470 tys osób.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, akurat Polacy idą w innym kierunku długość życia w Polsce uległa skróceniu o 6 miesięcy do średniej europejskiej. Nie wszyscy zdają sobie sprawę ile ludzi w Polsce rocznie umiera, wg. danych GUS za 2018 r. zmarło w Polsce ponad 470 tys osób.  

 

Za Gierka było takie powiedzonko:

 

Renciści i emeryci popierajcie partię czynem. Umierajcie przed terminem. Jak się okazuje nic a nic nie straciło na wartości.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

 A najgorsze w tym wszystkim że sceptycy i wszyscy empirycy totalnie za nic,mają np ostatnie osiągnięcia nowoczesnej nauki i techniki z XX i XXI w jaką jest np geoinżynierii

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.