Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

 A najgorsze w tym wszystkim że sceptycy i wszyscy empirycy totalnie za nic,mają np ostatnie osiągnięcia nowoczesnej nauki i techniki z XX i XXI w jaką jest np geoinżynierii

 

tongue.png

W Polsce szczytowym osiągnięciem w dziedzinie geoinżynierii jest różaniec dookoła granic. I nikt nam nie podskoczy bo mamy jeszcze Chrystusa króla w Świebodzinie. 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nas obsypują proszkami z samolotów, trują prawoskrętnymi witaminami, wyniszczają szczepionkami i tak dalej, a ludzie bezczelnie żyją coraz dłużej  :rolleyes:

 

Już kiedyś to pisałem i powtórzę. Skoro jest niby jakiś NWO - Nowy Porządek Świata, to niech mi ktoś wytłumaczy, czemu empirycznie obserwuję coraz większy burdel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś to pisałem i powtórzę. Skoro jest niby jakiś NWO - Nowy Porządek Świata, to niech mi ktoś wytłumaczy, czemu empirycznie obserwuję coraz większy burdel?

I bardzo dobrze że jest coraz większy burdel, bo życie w idealnym ładzie i porządku jest paskudne, nudne i często pozbawione sensu.  :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego Nowego Porządku Świata. Jest Najwyższy Porządek

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, akurat Polacy idą w innym kierunku długość życia w Polsce uległa skróceniu o 6 miesięcy do średniej europejskiej. Nie wszyscy zdają sobie sprawę ile ludzi w Polsce rocznie umiera, wg. danych GUS za 2018 r. zmarło w Polsce ponad 470 tys osób.  

Bardzo dobra wiadomość. Jak skraca się średnia długość życia, to wg obecnych zasad wzrasta świadczenie emerytalne. 

Moim zdaniem lepiej jest pożyć krócej i na bogato, niż dłużej i w biedzie. :)  

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aki

I to jest sztuka z negatywu wyciągnąć pozytyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest sztuka z negatywu wyciągnąć pozytyw.

Nie ma rzeczy dobrych i złych, pozytywnych i negatywnych, to myślenie czyni je takimi.  :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

W Polsce szczytowym osiągnięciem w dziedzinie geoinżynierii jest różaniec dookoła granic. I nikt nam nie podskoczy bo mamy jeszcze Chrystusa króla w Świebodzinie. 

 

tutaj sie zgodze,nasza wiara została strasznie zmodyfikowana..ale to przez samych księży głównie.

Pomijając nawet pedofilie i kase //bo to przywary słabych ludzi// ,juz sam główny zarys wiary pozmieniali pod siebie.  I to zrodziło wszelakie następstwa.

Od pewnego czasu czytam sobie Tore,posiłkując się jednocześnie Starym Testamentem wraz z  jego apokryfami i mimo że uważam sie za człowieka nowoczesnego,lubującego sie w nowych technologiach,no poprostu nie da sie nie zauważyć,że gdybyśmy zostali przy zasadzie oko za oko..to świat wyglądałby zupełnie inaczej.

Czy bardziej kolorowy ? NIe...Ale napewno bardziej sprawiedliwy - tak bynajmniej rzuca mi sie to w oczy.

 

Już kiedyś to pisałem i powtórzę. Skoro jest niby jakiś NWO - Nowy Porządek Świata, to niech mi ktoś wytłumaczy, czemu empirycznie obserwuję coraz większy burdel?

 

Bo z chaosu wyłoni sie ład i porządek :)

- a poważniej pisząc, w strasznym skrócie,to włąsnie przez wdrażanie NWO i polityczną poprawność właśnie ten cały syf.

Przez czczenie pieniadza,odchodzenie od religi..a raczej od prastarych prawd i nakazów. 

Nawet taki zakaz na forum o pisaniu o polityce,też w mikroskopijny sposób sie do tego przyczynia - bo obrazowo to się wiąze z kneblowaniem ust.

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Pamietam jak w Swiebodzinie tworzono pomnik Chrystusa, jak ludzie szydzili, strata kasy i poco :) dzis ludzie z calego swiata odwiedzaja Swiebodzin i co ? :)

Nawet Baśka byla

post-76898-0-19836500-1579739577_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, akurat Polacy idą w innym kierunku długość życia w Polsce uległa skróceniu o 6 miesięcy do średniej europejskiej. Nie wszyscy zdają sobie sprawę ile ludzi w Polsce rocznie umiera, wg. danych GUS za 2018 r. zmarło w Polsce ponad 470 tys osób.  

 

Co rozumiesz przez to że "uległa skróceniu o 6 miesięcy do średniej europejskiej"? bo nie do końca klarowne jest dla mnie to zdanie. Rozwiniesz?

Najchętniej też poproszę źródło. 

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aki

Co rozumiesz przez to że "uległa skróceniu o 6 miesięcy do średniej europejskiej"? bo nie do końca klarowne jest dla mnie to zdanie. Rozwiniesz?

Najchętniej też poproszę źródło. 

Co tu masz nieklarownego, żyjemy krócej od innych Europejczyków w bilansie statystycznym, co do drugiego członu pytania → co zrobiłeś aby znaleźć odpowiedź na nurtujące cie pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu masz nieklarownego, żyjemy krócej od innych Europejczyków w bilansie statystycznym, co do drugiego członu pytania → co zrobiłeś aby znaleźć odpowiedź na nurtujące cie pytanie.

 

 

No ale to wcześniej żyliśmy dłużej? Bo to sugeruje Twoja wypowiedź (skoro uległa skróceniu).

Długość życia w Polsce cały czas rośnie, w ostatnich dwóch latach spadła o 0.1 roku. Ale ogólna tendencja jest rosnąca. Co zrobiłem? sprawdziłem dane z Banku światowego na przykład. 

Natomiast dalej nie uzyskałem odpowiedzi na co się powołujesz pisząc to co napisałeś. 

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pod temat podciągniemy "epidemię" w Chinach i zamykanie miast o populacji 1/3 Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Putanie do tych z Was, którzy byli dorośli zanim nastał powszechny internet. Wtedy też były teorie spiskowe? Jeśli tak to jakie (w Polsce dokładnie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aki

No ale to wcześniej żyliśmy dłużej? Bo to sugeruje Twoja wypowiedź (skoro uległa skróceniu).

Długość życia w Polsce cały czas rośnie, w ostatnich dwóch latach spadła o 0.1 roku. Ale ogólna tendencja jest rosnąca. Co zrobiłem? sprawdziłem dane z Banku światowego na przykład. 

Natomiast dalej nie uzyskałem odpowiedzi na co się powołujesz pisząc to co napisałeś. 

pierwszy lepszy z brzegu https://www.money.pl/emerytury/polacy-zyja-krocej-niz-mieszkancy-zachodniej-europy-tylko-dlatego-nasz-system-emerytalny-jeszcze-sie-nie-zawalil-6447393694238849a.html  → te wyliczenia są jeszcze mniej optymistyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No dobra. to że żyjemy krócej niż Europa zachodnia to jasne. I to nawet ponad 3 lata różnicy. I mi dalej nie o to chodzi. 

Średnia życia w Polsce się nie skróciła. Od lat 80tych idzie praktycznie takim samym trendem jak Europejska, znaczy ta różnica się praktycznie nie zmienia.

O to mi chodzi. Ja umiem czytać dane. 

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Czytam ostatnio na necie o nowej chorobie.Zakładam ze temat nie jest wam obcy.

Co o niej myślicie ?

Moze jakieś hipotezy spiskowe ?

Wywołana sztucznie,nieszczęśliwy wypadek,naturalne pochodzenie  ? 

Trzy miasta zostały zamknięte.Ciekawe jest to ,ze w tym mieście w którym to się wydarzyło,to podobno tylko tam,mają możliwość badania tego wirusa..

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle zakładasz, temat jest mi obcy..


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałeś że w Chinach pojawiła się jakaś podobno nowa choroba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spisku raczej się tutaj (coronavirus) dopatrzeć ciężko. Nie mniej skala problemu (kwarantanna równa praktycznie całej ludności Polski) powinna dać do myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałeś że w Chinach pojawiła się jakaś podobno nowa choroba?

Nie :(

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :(

Wnioskuję, że nie posiadasz lub nie Używasz tv, ewentualnie nie oglądasz telewizji i nie śledzisz informacji ze świata w sieci.

Musisz być szczęśliwym człowiekiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Wczoraj w Angielskiej prasie widziałem wzmianke o tym i jest już na wyspach.

Na necie czytałem że przeszło to na ludzi od węży,kupowanych na tamtejszym targu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Całkowicie się z Tobą zgadzam. To obcy.

 

Sugerujesz obcą rase ? 

A których ?

Szarzy?Plejadanie? Ci z konstelacji smoka ? :P

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.