Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Co do "agencji" to one nie czekają żeby sobie dokopać bo wszystkie pracują dla tych samych ludzi/reptilian :P

Ed. Zydokomunomasonerii...

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rajt ,pewnie tak właśnie jest  :(


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Right

 

Czyli chinskie ,ruskie itd agencie wywiadowowcze ,posiadajace praktycznie nieograniczone mozliwosci technologiczne jak I finansowe , tylko czekajace na to zeby " dokopac" USA, nie doszly do takich konkluzji I nie naglosnily szwindla.

Jeszcze zbierają materiały, żeby dokopać im za sfingowane lądowanie na księżycu. Po kolei...

 

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby takich specjalistow maja , satelity na orbity strzelaja , na ksiezyc lataja ,miliardowe budzety maja  I jeszcze nie skompletowali dowodow ? 50 lat pozniej dalej nie wiedza  ? 

Szpiegow maja co internetow nie czytaja,  I dlatego kurna nie wiedza ze miedzy innymi I w Polsce sa fachowcy, co te sprawy juz dawno wyjasnili ... a tacy sa  dobrzy ze z kanapy  po ogladnieciu kilku zdjec w TV te wszystkie szwindle wyjasnili . 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia mają. Wystarczy poszukać w necie. Oczywiście , że sfałszowane ale mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jaki był cel założenia tego subforum? Żeby dwóch czy trzech kolesi miało okazję ponaśmiewać się z innych? W takim razie załóżmy jeszcze jedno forum - religia. Tam dopiero mamy pole do popisu dla teorii spiskowych.

No tak zapomniałem, przecież religia to temat tabu tam nie ma miejsca na teorie spiskowe.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Religia i polityka

Right. Jedyne dwie materie w historii ludzkości w których wszystko jest jasne, przejrzyste i dokładnie udokumentowane.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biblia i Konstytucja

Oraz € i $, rolleyes.gif


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cztery słowa, dwa znaczki, a można rozmawiać do końca świata smile.png

 

A jeszcze w kwestii samych teorii spiskowych, chyba ciężko oczekiwać, że będzie tu prowadzona poważna debata bez złośliwości... Obie strony dyskusji uważają, że to za nimi stoi racja i naukowe dowody...

 

Współcześnie materiałów źródłowych jest na pęczki, nie mamy tylko narzędzi, żeby to wszystko weryfikować... 

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Współcześnie materiałów źródłowych jest na pęczki, nie mamy tylko narzędzi, żeby to wszystko weryfikować... 

Narzędzia są, tylko brakuje woli a zwłaszcza odwagi aby temat ruszyć na poważnie. Mogłoby się wtedy okazać, że niektóre autorytety moralne czy naukowe nimi nie są, a podręczniki do historii należałoby umieścić w dziale co najmniej fantastyka.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma narzędzi... czy może raczej nie ma umiejętności posługiwania się tymi narzędziami. Jest ślepa wiara w postawioną tezę i szukanie argumentów na jej poparcie, bez krytycznej ich analizy. Myślę, że robią to obie strony. Obie strony, nie tylko zresztą dyskursu dotyczącego teorii spiskowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli społeczeństwo będzie czerpać mądrości z internetu, nie tylko podręczniki naukowe, ale również słowniki i gramatyka znajdzie się w dziale fantastyka...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma narzędzi... czy może raczej nie ma umiejętności posługiwania się tymi narzędziami. Jest ślepa wiara w postawioną tezę i szukanie argumentów na jej poparcie, bez krytycznej ich analizy. Myślę, że robią to obie strony. Obie strony, nie tylko zresztą dyskursu dotyczącego teorii spiskowych. 

No więc właśnie nie. Mamy komputery, spektrometry, mikroskopy elektronowe i cały inny naukowy i techniczny badziew, którym naukowcy posługują się doskonale. Tylko jeśli dostają do zbadania artefakt czy wykopalisko, które fizycznie istnieje ale nie pasuje do miejsca czy epoki z której pochodzi, nie wiadomo jak zostało wykonane a jego skład chemiczny czy budowa fizyczna wykracza po za układ Mendelejewa i znaną dotychczas wiedzę to wtedy robi się ciekawie i zaczynają schody biggrin.png Wtedy za wszelką cenę próbuje się ośmieszyć tego, który dokonał odkrycia (owszem zdarzają się tzw. fejki jak kamienie z Ica) aby tylko uratować swój naukowy autorytet. Pada pytanie kto dokonał odkrycia i gdzie? Aaaa, to ten od teorii UFO i kosmitów? Pewnie kosmici mu to przynieśli... Hahaha haha, case solved, można wracać do kawusi i grantów rządowych oraz dobrego samopoczucia.

Jak napisałem wyżej brakuje tylko chęci i odwagi.

Natomiast wracając do czterech słów i dwóch znaczków nie tylko rozmawia się ale unicestwiało całe narody i ich historię z ich powodu. To jest ciekawe.

Jeśli społeczeństwo będzie czerpać mądrości z internetu, nie tylko podręczniki naukowe, ale również słowniki i gramatyka znajdzie się w dziale fantastyka...

To akurat już się zaczęło. W/g ostatnich badań naukowych ludzie w  zastraszającym tempie zatracają umiejętność pisania odręcznego. Sam to przerabiam na swojej osobie. Dawniej, w szkole człowiek pisał odręcznie z szybkością karabinu maszynowego a dzisiaj stawiam jakieś kulfony i bazgroły, których czasem nie potrafię po jakimś czasie odczytać. Komputery Panie....

 

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jaki był cel założenia tego subforum? Żeby dwóch czy trzech kolesi miało okazję ponaśmiewać się z innych? W takim razie załóżmy jeszcze jedno forum - religia. Tam dopiero mamy pole do popisu dla teorii spiskowych.

No tak zapomniałem, przecież religia to temat tabu tam nie ma miejsca na teorie spiskowe.

Nie, zapomniałeś o czymś innym, zabronione regulaminem Forum tematy to religia i polityka.

Ps.

plusa co dałem przypadkiem, bo mam grube paluchy i mały ekran. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten temat bardzo podoba. I wcale się nie zgodzę że ktoś robi polewkę. Ja się bawię świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aki

Temat jest super, bo trzeba umieć robić bekę z tematów tego wartych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plusa co dałem przypadkiem, bo mam grube paluchy i mały ekran. smile.png

Prośba do Pana Moderatora - Pan usunie tego plusa albo przekaże go na Caritas. WOŚP też może być.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do Pana Moderatora - Pan usunie tego plusa albo przekaże go na Caritas. WOŚP też może być.

To będzie plus kredyowy :) na przyszłość :D Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie plus kredyowy smile.png na przyszłość biggrin.png

Dopsz. A tak coś merytorycznie w nawiązaniu do mojego małego elaboraciku (tego omyłkowo zaplusowanego)? Kolega się z nim zgadza, nie zgadza, ma odmienne zdanie, nie ma go w ogóle, wstrzymuje się od głosu i prosi o niski wymiar kary?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, zapomniałeś o czymś innym, zabronione regulaminem Forum tematy to religia i polityka.

Ps.

plusa co dałem przypadkiem, bo mam grube paluchy i mały ekran. :)

Polityką się brzydzę ;) A religia od zawsze wywoływała więcej wojen jak dawała pokoju. Dlatego dobrze, że są na cenzurowanym na naszym Forum. Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopsz. A tak coś merytorycznie w nawiązaniu do mojego małego elaboraciku (tego omyłkowo zaplusowanego)? Kolega się z nim zgadza, nie zgadza, ma odmienne zdanie, nie ma go w ogóle, wstrzymuje się od głosu i prosi o niski wymiar kary?

Tytułem tematu nie jest - Teorie spiskowe, w które wierzymy, tylko - teorie spiskowe, i może w nim pisać każdy kto ma na to ochotę, więc twój "eleboracik" uważam za taki, który oczywiście może tutaj być, ale nie wnosi więcej niż mój post o np. tym iż służby wywiadowcze pracują dla jednego Pana, a może nawet mój, mimo że pisany żartem, bardziej jest w temacie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jaki był cel założenia tego subforum? Żeby dwóch czy trzech kolesi miało okazję ponaśmiewać się z innych?

Ani troche, ale jeżeli masz teorie, albo stawiasz kategoryczne ( mówiłem że tam nigdy nie było żadnych samolotów....) to trzeba to jeszcze poprzeć jakimiś "faktami". Bo, " widziałem zdjęcia w TV" raczej nie wystarcza.

Miałem nadzieję że napiszesz, że mam dostęp do tajnych, przechwyconych korespondencji pomiędzy CIA i WH itp, a tak jest jak jest.... Trochę jak z chemtrails I octem jabłkowym. Trudno to wziąść na poważnie, a dlaczego?. Napisałem powyżej


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nie będzie napinania. Proszę o dowody w sprawie!

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.