Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Zarząd i Kierownictwo forum i stow. popiera partię polityczną i sens istnienia forum podyktowany jest odgórnymi dyrektywami, stoją za tym określone grupy, które czerpią zyski z tutejszych dyskusji.

Zakaz rozmów o religii i polityce to sprytny wybieg aby wszyscy nie odkryli prawdy! To jest wszystko grubymi nićmi szyte... Kiedyś można było rozmawiać o polityce i religii i co? I nic... skakali sobie do gardeł, wypisywali pozwy, groźby itd i co, stało się coś komuś? Także zostaliście sprzedani, kwestia do dyskusji komu ? :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Dobrze napisane,temat poszedł w inna strone,takie żarty żartami 2

 

Pomijając fakt kto kogo bardziej lubi politycznie...Poprostu nie da sie dyskutować na w/w temat nie dotykając religi i polityki.To sa tak połączaone ze soba zagadnienia,że gdy się wchodzi w to głębiej,nie da się tego ominąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tak, wiem teoria względności itp. tylko co jeśli to nie do końca jest tak?

Jak na razie jest tak.

Poza tym:

Moja baba chyba jest Reptilanką. Jak wychodzi z toalety to nie zamyka za sobą drzwi. Jak zasugerowałem, że ma jakieś fantomowe klimaty z amputowanym ogonem i że to pewnie jest przyczyną to jej oczy zrobiły się takie bardzo wężowe i syczała i klęła z 2 minuty.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwi Ci, co mają jeszcze babcie.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że takie posty może piszcie sobie w dziale żartów.

Bo troche to dziecinne jednak. Nie podoba wam się temat ? Po co trolować ?

Ktoś może napisałby tutaj coś ciekawego, ale sie boi że nagle zjawi się loża szyderców i go wyśmieje bo ma inne zdanie na ten temat...

 

Ale w zasadzie wszystkie poruszone tematy są na jednym poziomie. Który jest bardziej warty dyskusji i ciekawy, a który jest wg. Ciebie trollowaniem? Z "płaskiej Ziemii można "polewać" a chemitrails nie? Czy jak? Zacznijmy znachorów traktować poważnie, czy to jednak nie będzie ponury żart z tych, którzy stracili przez nich życie? 

Moim zdaniem są tematy trudne do wyjaśnienia, ciekawe itp. Jednak clou wszelakich teorii spiskowych to ..... (nie chcę używać zbyt mocnych słów). Trudno domagać się poważnego traktowania zwolenników płaskiej planety, tysięcy codziennie rozpylających coś samolotów, ukrywanych cudownych lekach. Dotyka to tylu ludzi i branż, że każdy z nas coś musi ukrywać by te "prawdy" nie wyszły na jaw. 

Inne zdanie można mieć na różne kwestie. Jednak nie znaczy to, że nie mogę traktować "nie poważnie" kogoś kto uznaje Ziemię za dysk na 3 wielorybach. A może żółwiach? Mimo to jest kilkaset różnych organizacji propagujących fakt, ze Ziemia jest płaska. Tylko ta teoria, matka wszystkie teorii-bredni angażuje w tajemny spisek miliony ludzi. Jak pilot latami ukrywa, że trasa przelotu jest inna? A może rząd Światowy celowo przyrządy pomiarowe kalibruje? Wiem, że to dla coraz wiekszego grupy ludzi ciekawe jest. Wole jednak by z tego szydzono. :)

Doskonałym przykładem nie zapanowania nad zidioceniem jest rozwój i "dobresięmanie" antyszczepionkowców. Ani się obejrzymy jak zapomniane choroby wrócą bo ludzi, do których nie trafiają fakty, a podatni są na własnie spiskowe teorie przybywa ze względu na dostęp do informacji i pobłażanie rozsiewaniu niebezpiecznych bzdur. 

Mi wystarcza moja branża. Leczenie guzów mózgu sokami, wlewy z wit. C. Najlepiej lewoskrętnej, nieszczepienie, gęsie sadło itp. To niebezpieczne dla ogółu społeczeństwa. NIE WOLNO tego tolerować. Tolerancja, akceptacja gdzieś ma granice. Przynajmniej powinna mieć. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czterech... na trzech by się kolibła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największym spiskiem jest to że wmawia się ludziom, że alkohol jest największym złem, ja natomiast całą zimę piję min. setkę wieczorem (głównie PKWN) i wcale nie choruję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nic, oprócz alkoholizmu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w zasadzie wszystkie poruszone tematy są na jednym poziomie. Który jest bardziej warty dyskusji i ciekawy, a który jest wg. Ciebie trollowaniem? Z "płaskiej Ziemii można "polewać" a chemitrails nie? Czy jak? Zacznijmy znachorów traktować poważnie, czy to jednak nie będzie ponury żart z tych, którzy stracili przez nich życie?

Moim zdaniem są tematy trudne do wyjaśnienia, ciekawe itp. Jednak clou wszelakich teorii spiskowych to ..... (nie chcę używać zbyt mocnych słów). Trudno domagać się poważnego traktowania zwolenników płaskiej planety, tysięcy codziennie rozpylających coś samolotów, ukrywanych cudownych lekach. Dotyka to tylu ludzi i branż, że każdy z nas coś musi ukrywać by te "prawdy" nie wyszły na jaw.

Inne zdanie można mieć na różne kwestie. Jednak nie znaczy to, że nie mogę traktować "nie poważnie" kogoś kto uznaje Ziemię za dysk na 3 wielorybach. A może żółwiach? Mimo to jest kilkaset różnych organizacji propagujących fakt, ze Ziemia jest płaska. Tylko ta teoria, matka wszystkie teorii-bredni angażuje w tajemny spisek miliony ludzi. Jak pilot latami ukrywa, że trasa przelotu jest inna? A może rząd Światowy celowo przyrządy pomiarowe kalibruje? Wiem, że to dla coraz wiekszego grupy ludzi ciekawe jest. Wole jednak by z tego szydzono. :)

Doskonałym przykładem nie zapanowania nad zidioceniem jest rozwój i "dobresięmanie" antyszczepionkowców. Ani się obejrzymy jak zapomniane choroby wrócą bo ludzi, do których nie trafiają fakty, a podatni są na własnie spiskowe teorie przybywa ze względu na dostęp do informacji i pobłażanie rozsiewaniu niebezpiecznych bzdur.

Mi wystarcza moja branża. Leczenie guzów mózgu sokami, wlewy z wit. C. Najlepiej lewoskrętnej, nieszczepienie, gęsie sadło itp. To niebezpieczne dla ogółu społeczeństwa. NIE WOLNO tego tolerować. Tolerancja, akceptacja gdzieś ma granice. Przynajmniej powinna mieć.

Farmaceuta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czterech... na trzech by się kolibła...

Dokładnie na odwrót. Ci od teorii spiskowych już to udowodnili. Przykładem samochód ze sztywną belką z tyłu i niezależnym zawieszeniem z przodu.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nic, oprócz alkoholizmu :D

Ale to nie choroba, to pasja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie choroba, to pasja :D

Ach, wierzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja znajoma, osoba po studiach historycznych, wierzy w teorię o 300 dorobionych latach historii. Że niby Otton III wstał sobie w 700 roku, ale uznal, że 1000 byłby lepszy i spreparował kroniki historyczne i zmienił datę XD I to mówi ktoś, kto zna źródła historyczne, archeologiczne i ma z tego magistra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aki

mój ojciec urodził się 29 lutego w roku przestępnym i na oddziale dorobili mu kilka dni na 03.03. żeby urodzin nie miał co cztery lata. Jak niemowlakowi w osobie mojego ojca mogli dorobić trzy dni to taki Orban III mógł sobie dorobić 300 lat bez większych problemów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja znajoma, osoba po studiach historycznych, wierzy w teorię o 300 dorobionych latach historii. Że niby Otton III wstał sobie w 700 roku, ale uznal, że 1000 byłby lepszy i spreparował kroniki historyczne i zmienił datę XD I to mówi ktoś, kto zna źródła historyczne, archeologiczne i ma z tego magistra.

Ja znam ludzi z doktoratem z biotechnologii a wierzą w kreacjonizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia kto jakie ma wykształcenie. Ludzie uwierzą we wszystko byle odpowiednio podane. Sam temat jest super i uważam że nie ma nic zdrożnego w tym że są tu ludzie którzy wierzą w teorie spiskowe i ludzie którzy się z nich raczej śmieją. Jedna i drugą strona się wzajemnie nie przekonają bo to kwestia wiary a nie argumentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne...

99ff7b5a2890830340224764ecbc460d.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smugi na niebie - chemtralis,...

 

A tu wychodzi, że to tylko taki nowoczesny taniec deszczu, odwalany przez samoloty  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam,oj tam przecież to jest bardzo zdrowe ,grzyby rosną(w Czarnobylu nawet świeca),marchewka smaczna ,a to wszystko to tylko para ;)

zdjęcie moje ,warto popatrzeć w niebo i jak wcześniej pisałem ,obserwujcie bo warto

5141681418dc0b3dgen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farmaceuta?

Broń Boże ;)

Na czterech... na trzech by się kolibła...

3 to układ samostabilizujący :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam,oj tam przecież to jest bardzo zdrowe ,grzyby rosną(w Czarnobylu nawet świeca),marchewka smaczna ,a to wszystko to tylko para ;)

zdjęcie moje ,warto popatrzeć w niebo i jak wcześniej pisałem ,obserwujcie bo warto

5141681418dc0b3dgen.jpg

Od jak dawna rozsiewaja to gówno w powietrzu?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podobają się ci co wierzą we wszystko co przeczytają w Internecie. :)  


moja znajoma, osoba po studiach historycznych, wierzy w teorię o 300 dorobionych latach historii. Że niby Otton III wstał sobie w 700 roku, ale uznal, że 1000 byłby lepszy i spreparował kroniki historyczne i zmienił datę XD I to mówi ktoś, kto zna źródła historyczne, archeologiczne i ma z tego magistra.

:)

Trzech magistrów obserwuje dom.W pewnym momencie do domu wchodzą dwie osoby. Za pół godziny wychodzą trzy. 

Biolog mówi: Rozmnożyli się.

Fizyk: Nie, to błąd pomiaru.

Matematyk: Jak do środka wejdzie jeszcze jedna osoba to dom będzie pusty.


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.