Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wywar

Od jak dawna rozsiewaja to gówno w powietrzu?

12 lat temu jz obserwowalem to zjawisko na niebie poniewaz moja praca byla zalezna mocno od pogody, te smugi sie rozrastaja i przynosza deszcz, zreszta nawet czytalem ze to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym mówisz to jest zwykły ciepły front, zaczyna się lekkimi cirrussami a kończy deszczem. To tak w skrócie...


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, to się kupy nie trzymie co piszesz. To za proste jest, a nic proste nie jest. 

Jak natura może coś takiego zrobić?

 

 

Tu wszystko naukowo i empirycznie wyjaśnione jest:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/glowne-rodzaje-chemtrails-czym-jestesmy-zatruwani-2019-03

post-6254-0-40810500-1581668255_thumb.jpg

post-6254-0-80329300-1581668263_thumb.jpg

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składam wniosek formalny, by w tym temacie posty ironiczne, prześmiewcze, żartobliwe, itp., były poprzedzone * na początku ;) Bo chyba jestem zbyt niedomyślny, ale nie ogarniam kiedy ktoś robi sobie jaja, a kiedy pisze na poważnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to na poważnie. Od wczoraj zmieniłem zdanie. Czytałem dużo i filmów na jutube obejrzałem sporo. No i oczywiście geniusz fszehczasów doktor Jaśkowski tak mówi. Co mam zrobić jeśli tego nie przyjąć?

 

PS

Dla mnie równie ważnym argumentem na nie poza rozsądkiem, mam nadzieję i naukowymi FAKTAMI wobec tych teorii jest to, że "autorytety" służące do ich poparcia to ludzi e ewidentnie chorzy psychicznie, lub cwaniacy. Oczywiście znają się na wszystkim, jak wymieniony Jaśkowski, czyli chemia, medycyna, fizyka, nauki o klimacie, polityka oczywiście, rolnictwo, nauki o żywieniu, nauki społeczne, edukacja i finanse. I są w tej dziedzinie "expertami" klasy śfiatowej. To wystarczy. nasze chamitrailsowe strony w 90% odwołują się do teko oszołoma. 

Inaczej mówiąc radze poczytać wywody tego osobnika. Każdy kto ma ciut rozumu wyleczy się z chemitrails w moment. wink.png

Czego wszystkim szczerze życzę. 

 

 

https://www.polishclub.org/?s=Jaskowski

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składam wniosek formalny, by w tym temacie posty ironiczne, prześmiewcze, żartobliwe, itp., były poprzedzone * na początku wink.png Bo chyba jestem zbyt niedomyślny, ale nie ogarniam kiedy ktoś robi sobie jaja, a kiedy pisze na poważnie biggrin.png

Jestę za (bez gwiazdki) biggrin.png 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, to się kupy nie trzymie co piszesz. To za proste jest, a nic proste nie jest.

Jak natura może coś takiego zrobić?

 

 

Tu wszystko naukowo i empirycznie wyjaśnione jest:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/glowne-rodzaje-chemtrails-czym-jestesmy-zatruwani-2019-03

Jak to jak. Zwyczajnie. Nie takie rzeczy natura potrafi stworzyć. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego jak się rozumie zasady tworzenia się takich zjawisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, trzeba jednak wstawiać te gwiazdki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do tytułu wątku.

 

Tak będzie najuczciwiej.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do tytułu wątku.

 

Tak będzie najuczciwiej.

 Ale tylko do nowych. czy wstecznie też unsure.png 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, to się kupy nie trzymie co piszesz. To za proste jest, a nic proste nie jest. 

Jak natura może coś takiego zrobić?

 

 

Tu wszystko naukowo i empirycznie wyjaśnione jest:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/glowne-rodzaje-chemtrails-czym-jestesmy-zatruwani-2019-03

A ja głupi przez parę lat gdy uczyłem się meteorologi ( latałem na poważnie na szybowcach i samolotami) to dałem sobie wmówić że to o czym kolega pisał, to jest zwykły front ciepły. Ja piernicze...


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie też coś rozpylałeś i teraz udajesz niewiniątko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gazy, skład mieszanki bardzo zależał od od wcześniejszego posiłku :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale można się śmiać, zamiast próbować wyjaśnić, zbadać. Oczywiście.

A jeśli zagrożenie jest rzeczywiste i szkodzi bardzo ludziom i małym dzieciom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna wyjasniac ,ale co ? Chemtrails ?

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bączki. Ale one szkodzą małym dzieciom tylko, kiedy nie chcą wyjść. Wiem co mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi przez parę lat gdy uczyłem się meteorologi ( latałem na poważnie na szybowcach i samolotami) to dałem sobie wmówić że to o czym kolega pisał, to jest zwykły front ciepły. Ja piernicze...

 

:)  :D  ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ps

Irek, chyba na serio tego co pisałem nie wziąłeś?

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Pomijając spiski...Ja bardzo chciałbym poznać waszą opinie na temat geoinżinerii i tego :

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Piąty_Raport_IPCC//proszę wklepać Piąty Raport IPCC bo link nie działa

/interesujący jest punkt piąty - chmury i areozole //mniemam że to chyba nie chodzi o perfumy//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na CNN czytają nasz wątek

 

 

https://www.cnn.com/travel/article/airplane-contrails-climate-change-science-study/index.html

Pomijając spiski...Ja bardzo chciałbym poznać waszą opinie na temat geoinżinerii i tego :

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Piąty_Raport_IPCC//proszę wklepać Piąty Raport IPCC bo link nie działa

/interesujący jest punkt piąty - chmury i areozole //mniemam że to chyba nie chodzi o perfumy//

Ale dokładnie o co ci chodzi? To że człowiek i nasza cywilizacja ma wpływ na klimat nie jest chyba jakaś straszna rewelacja, mnie bardziej interesuje jak duży ma ten wpływ i jak by wyglądał nasz klimat teraz gdyby nasza cywilizacja zatrzymała się w czasach średniowiecza


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Piszesz o zupełnie innym zagadnieniu - ja mam na mysli modyfikacje pogody a nie niszczenie srodowiska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę dokładnie o tym samym

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Irkem - nie do końca.

Zastanawiasz sie jaki wpływ ma człowiek na środowisko - to ja odpowiem że gigantyczny,skoro inwestują w modyfikacje pogody,a rozsiewanie areozoli to jest własnie jedna część tej inwestycji...i gdzie tu teoria spiskowa ? Dla mnie to jest nowoczesna nuka panowie.

Teorią spiskową dla mnie to może być 9/11 lub Kennedy //czy naprawdę umarł przez banksterów ? wszyscy wiemy że jako nieliczny prezydent chciał by ameryka pozbyła sie długu względem banków//

 

Jeżeli chodzi średniowiecze - gdzieś wyczytałem jakieś opracowanie naukowe,ze gdyby w obecnych czasach było srodowisko tak czyste jak wtedy i gdybyśmy mieli wiedze o higienie taką,jaką mamy teraz,plus pozbycie sie chemii z życia to człowiek spokojnie żyje 120-130 lat.

Ludzkie organy podobną mogą spokojnie funkcjonować do 150 lat //info z tegoż to opracowania//

 

Osobiscie uważam,ze wina za spaprane srodowisko leży w przeludnieniu ziemi..w ludziach jest 'zamknięta' ogromna ilosć wody,której poprostu brakuje w ekosystemie..oczywiście pomijając juz fakt,ze kasa stała sie piorytetem wszystkiego

Gdyby zastosować ogólnoglobalnie na 30-40 lat takie prawo jak w Chinach - jedna para,jedno dziecko to po tych 30-40 latach znów moglibyśmy sie przez kolejne 100 rozmnazac jak króliki :)

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to musisz/musicie się w końcu zdecydować czy te chemtrails są po to żeby nas truć i można się tylko przed tym obronić octem jabłkowym, czy rozsiewaja je po to żeby nas uratowac przed zagladą.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wracając do księżyca to już nie zliczę tego ile razy się z kolegą kłóciłem że byli na księżycu.Kolega że nie .Ja ripostuję że byli sześć razy a kolega że wcale nie byli.Więc zostało po połowie.Byli trzy razy :lol:

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.