Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

Mój punkt widzenia.

Pomijam już fakt,ze pierwsze spaprali swiat,a teraz chcą go naprawiać.Napewno chcą // lub łudzą sie // że jest to w dobrej wierze - ale także uważam,ze żadna sztuczna nanocząsteczka,która jest wdychana nigdy nie będzie miała zbawiennego wpływu na człowieka i jego zdrowie.

 

Dla mnie teoria spiskowa zaczyna sie od tego miejsca:

 

-jak bardzo to zmieni skład chemiczny ziemi i wód które pijemy

-jak bardzo przez to np będzie modyfikowana żywność. //dzisiaj,by dostarczyć taka samą ilosć witamin z jabłek co kiedyś z kilograma,to dziś musimy zjeść tego wiadro//

-jak bardzo negatywny wpływ na człowieka i jego ciało będą mieć te nanocząsteczki  //stres,nadpobudliwosć,łatwosć łapania chorób//

-jak głęboko będą sięgć w tym procedrze macki naukowców,którzy pracują np nad nowymi wirusami

 

 

mirek 1969 - a spotkałeś się z tekstami na necie,na temat starożytnego statku kosmicznego,który odktyli i który ma 1,5 miliarda lat?

Osobiście ciężko mi w to uwierzyć - ale nie powiem,intrygujace.

 

Ostatno wpadła mi w ręce ksiazka o UFO i o naszych sąsiadach po drugiej stronie oceanu -  w jednym zdaniu to napisze iż szaraki,są strasznie zaskoczeni tym,iż zabijamy sie nawzajem.Twierdzą,że nasze ciało to tylko taka obudowa dla ciała astralnego....i ich system religijny /tak,dobrze czytacie// opiera sie na tym,iz traktują wszechświat jako jedna wielką zywa istote - ogólnie spoko ksiaązka,w większej mierze opierajaca sie na zaznaniach byłych wojskowych //nie mi oceniac prawdomówność//

 

Weżmiecie mnie za idiote,ale bardzo podobnie uważam - jeżeli chodzi o ten wszechświat..może nie tyle ze jest żywy,ale napewno jedno istnieje dzięki drugiemu itp. //taki system naczyń połączonych//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś czytałem że amerykanie z ufokami wynależli jakiś proszek ale nie pamiętam do czego miał służyć ale był lżejszy od powietrza.Kiedyś były w kioskach takie magazyny ufologiczne i tam to chyba czytałem.

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"-jak bardzo to zmieni skład chemiczny ziemi i wód które pijemy

 

-jak bardzo przez to np będzie modyfikowana żywność. //dzisiaj,by dostarczyć taka samą ilosć witamin z jabłek co kiedyś z kilograma,to dziś musimy zjeść tego wiadro//

 

-jak bardzo negatywny wpływ na człowieka i jego ciało będą mieć te nanocząsteczki //stres,nadpobudliwosć,łatwosć łapania chorób//

 

-jak głęboko będą sięgć w tym procedrze macki naukowców,którzy pracują np nad nowymi wirusami"

 

Czyli jednak chemtrails, I smugi kondensacyjne to jest właśnie to....?

Myślę że dużo bardziej powinieneś się martwić, spalinami wydobywanymi z rur wydechowych samochodów codziennie obok ciebie przejeżdżających, a silnik odrzutowy to taki prawie diesel... :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

............Twierdzą,że nasze ciało to tylko taka obudowa dla ciała astralnego....

Czytając powyższe. Co to jest ciało astralne i gdzie w ciele człowieka jest ono umiejscowione?


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to, nie wiecie nic o ciele astralnym? Przecież to już dawno było:

 

 

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk: jednak rozstanie! A tak się kochali - przypominamy pamiętny wywiad pary

 

Cudownie mieć świadomość tego, że się uzupełniamy i że jesteśmy do siebie tak podobni, jakbyśmy byli jednym ciałem astralnym.

 

W jakiejś Vivie czy gdzieś tam było.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając powyższe. Co to jest ciało astralne i gdzie w ciele człowieka jest ono umiejscowione?

Ja ci to prościej wutlumaczę..

Kiedy ktoś uważa że jego intelekt jest tak wielki że jedynie mierzalny miarą astronomiczną, to wtedy potrzebuje dla niego nowego, lepszego ciała na zmianę i to jest właśnie ciało astralne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Ja kiedyś czytałem że amerykanie z ufokami wynależli jakiś proszek ale nie pamiętam do czego miał służyć ale był lżejszy od powietrza.Kiedyś były w kioskach takie magazyny ufologiczne i tam to chyba czytałem.

 

Dobre....i cholera,powiem Ci że zasiałeś we mnie ziarno ciekawości.Czyżby to miało coś wspólnego z Domem Życia ze starożytnego Egiptu,alchemią,Ksiegami Hermesa i kamieniem filozoficznym ? Padł tam nawet zwrot 'proszek transgeniczny' czy jakos tak.Szukałem,ale nie mogę znaleźć teraz dokładnej nazwy.

Podobno 'Czerwona rtęć' jest efektem studiowania Ksiag Hermesa lub jak kto woli ''Hermetica''.Notabene fragmentaryczna spuścizna po starożytnym Egipcie..

 

Z Egiptem wiaze mi sie intrygująca sprawa.

 

Otóż lata temu,w 'telewizji edukacyjnej' oglądałem program na temat Egiptu.Mówili tam,że raz na kilka tysięcy lat,a dokładnie w naszych czasach przypada to na date 11.11.2011,ma się spełnić jakas legenda z odrodzeniem jakiejś księżniczki czy króla - nie pamiętam,tak czy inaczej ktos wazny :)

Najlepsze jest to,ze tego własnie dnia,w naszych czasach,piramidy były zamknięte dla zwiędzających pierwszy raz w życiu.Pikanteri dodał fakt,ze ''... świadkowie widzieli podjeżdżające autobusy z ludzmi w dziwnych ubraniach...'' - to był cyctat.Nie wiem,to był onet chyba.Moze nawet do znalezienia

Przypomniał mi o tej legendzie  właśnie ten artykuł na necie.

 

 

Czytając powyższe. Co to jest ciało astralne i gdzie w ciele człowieka jest ono umiejscowione?

 

Przepraszam,chciałem opisać własnymi słowami,ale najlepiej będzie chyba odesłać do wiki.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ciało_astralne

 

Ja to postrzebam cos jak impuls elektryczny w człowieku,tłumacze to sobie tym,ze żyjąc,wytwarzamy ciagle minimalne ładunki elektryczne..i sumuje to sobie prostym stwierdzeniem ''ze nic w przyrodzie nie ginie,zwłaszcza prąd :) '' 

Sorki,nie mam weny w tym momencie się w to zagęłbiać,za ciężki temat jak na piątkowy wieczór..ale można do tego wrócić.W sumie wszystkie wierzenia w pewnym sensie się na tym opierają

 

Ja ci to prościej wutlumaczę..

Kiedy ktoś uważa że jego intelekt jest tak wielki że jedynie mierzalny miarą astronomiczną, to wtedy potrzebuje dla niego nowego, lepszego ciała na zmianę i to jest właśnie ciało astralne.

 

No coś w tym jest,patrzac przez pryzmat podróży astralnych - choć żadnej nie przeżyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:):D;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ps

Irek, chyba na serio tego co pisałem nie wziąłeś?

 

:):D;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ps

Irek, chyba na serio tego co pisałem nie wziąłeś?

Adrian, raczej nie :D. Ja rozumiem większość postów bez smileys, zresztą sam ich nie używam prawie wcale :D

O kurna, kto maczal palce w zniknięciu tematu "żarty żartami"? CIA NSA NBA NHL CBA GRU itd .

Coś się grubego kroi tutaj na forum

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurła, faktycznie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest dobrowolnym stowarzyszeniem ludzi miłujących i kochających zegary i zegarki, ma to zapisane nawet w swojej nazwie. :)  

Więc moim zdaniem wszystkie tematy niezwiązane z tematyką zegarową  tylko i wyłącznie zaśmiecają tą szlachetną ideę.

Osobiście uważam, że cały dział "PO GODZINACH" , plus cały handel zwłaszcza komercyjny i niekomercyjny, plus wszystkie tematy w poszczególnych działach niezwiązane z zegarami i zegarkami powinny być wykasowane.  

Odnoszę wrażenie że większość użytkowników koncentruje się głównie na pisaniu o, np. butach, teoriach spiskowych, goleniu, piciu alkoholu (sic), malowaniu własnego ciała, samochodach, telefonach, środkowych palcach,itd, itd. zamiast pisać o zegarach i zegarkach i tematach z nimi związanych..

Z dziesięcioletniej już obserwacji widzę, że wszystkie kłótnie, nieporozumienia, wykluczenia i bany mają miejsce prawie w 100 procentach w tematach tzw. śmieciowych, czyli społeczna praca moderatorów skoncentrowana jest głównie na tematach niezwiązanych z ideą Stowarzyszenia KMZiZ i prowadzonego przez niego forum dyskusyjnego.

 

Edit. Powinny być wykasowane również wszystkie "stopki" kierujące do stron ściśle komercyjnych i niezwiązanych z tematyką zegarową.   

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c99ee8c6c577bf3agen.png

to duży błąd,fora w swojej starej formule  umierają ,a dodatkowy -ruch ,sprawia ze forum rośnie w siłę ,to tak jak by na piwie rozmawiać o piwie ,a w domu na obiedzie o obiedzie ,nawet mając Ferrari ,to chce się napisać w temacie :inne samochody użytkowników (bo zona ma coś takiego ze sprawia uśmiech) i wszystko się kreci ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest dobrowolnym stowarzyszeniem ludzi miłujących i kochających zegary i zegarki, ma to zapisane nawet w swojej nazwie. smile.png  

Więc moim zdaniem wszystkie tematy niezwiązane z tematyką zegarową  tylko i wyłącznie zaśmiecają tą szlachetną ideę.

Osobiście uważam, że cały dział "PO GODZINACH" , plus cały handel zwłaszcza komercyjny i niekomercyjny, plus wszystkie tematy w poszczególnych działach niezwiązane z zegarami i zegarkami powinny być wykasowane.  

Odnoszę wrażenie że większość użytkowników koncentruje się głównie na pisaniu o, np. butach, teoriach spiskowych, goleniu, piciu alkoholu (sic), malowaniu własnego ciała, samochodach, telefonach, środkowych palcach,itd, itd. zamiast pisać o zegarach i zegarkach i tematach z nimi związanych..

Szanowny Pan, ma zapewne rację, ale... Skoro takie subfora powstały i mają swoich zwolenników ludzie się w nich udzielają wymieniają poglądy itd itp, to znaczy, że najwyraźniej była taka potrzeba. Pewnie, ze moża je pousuwać tylko co pozostanie? 75% graty niech się nosi, jaki masz dzisiaj piękny paseczek a ja to kiedyś miałem taką piękną Omegę ale sprzedałem i kilku naprawdę rozsądnych gości o niesamowitej encyklopedycznej wręcz wiedzy i ogromnej pasji. Czy to wystarczy by utrzymać życie na forum? Nie sądzę.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się idea bardzo podoba, to co się komuś nie podoba, powinno być zakazane dla ogółu to demokracja chyba czy jakoś tak się to nazywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Forum jest dobrowolnym stowarzyszeniem ludzi miłujących i kochających zegary i zegarki, ma to zapisane nawet w swojej nazwie. :)  

Więc moim zdaniem wszystkie tematy niezwiązane z tematyką zegarową  tylko i wyłącznie zaśmiecają tą szlachetną ideę.

Osobiście uważam, że cały dział "PO GODZINACH" , plus cały handel zwłaszcza komercyjny i niekomercyjny, plus wszystkie tematy w poszczególnych działach niezwiązane z zegarami i zegarkami powinny być wykasowane.  

Odnoszę wrażenie że większość użytkowników koncentruje się głównie na pisaniu o, np. butach, teoriach spiskowych, goleniu, piciu alkoholu (sic), malowaniu własnego ciała, samochodach, telefonach, środkowych palcach,itd, itd. zamiast pisać o zegarach i zegarkach i tematach z nimi związanych..

Z dziesięcioletniej już obserwacji widzę, że wszystkie kłótnie, nieporozumienia, wykluczenia i bany mają miejsce prawie w 100 procentach w tematach tzw. śmieciowych, czyli społeczna praca moderatorów skoncentrowana jest głównie na tematach niezwiązanych z ideą Stowarzyszenia KMZiZ i prowadzonego przez niego forum dyskusyjnego.

 

Edit. Powinny być wykasowane również wszystkie "stopki" kierujące do stron ściśle komercyjnych i niezwiązanych z tematyką zegarową.   

 

I sam siejesz teorie spiskowa :) 

Bo analizując Twoje ostatnie zdanie przed editem,to można wysnuć dalekosiężny efekt uboczny Twojej myśli,iz ostałby się tylko jeden moderator i założyciel

Odniesiesz się do tego dziadek ?? :P pytam w zartach z uśmiechem i zaczepnie :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyt “Z dziesięcioletniej już obserwacji widzę, że wszystkie kłótnie, nieporozumienia, wykluczenia i bany mają miejsce prawie w 100 procentach w tematach tzw. śmieciowych"

 

 

 

Nieprawda, większość kłótni powstaje w wątku Rolexa. Widać że kolega nieuważnie czyta forum


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz, to dołącz mi link do tematu Rolexa, bo nie wiem gdzie go szukać. :)

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi się nie chce ale później podlinkuje


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

...

Osobiście uważam, że cały dział "PO GODZINACH" , plus cały handel zwłaszcza komercyjny i niekomercyjny, plus wszystkie tematy w poszczególnych działach niezwiązane z zegarami i zegarkami powinny być wykasowane.

Odnoszę wrażenie że większość użytkowników koncentruje się głównie na pisaniu o, np. butach, teoriach spiskowych, goleniu, piciu alkoholu (sic), malowaniu własnego ciała, samochodach, telefonach, środkowych palcach,itd, itd. zamiast pisać o zegarach i zegarkach i tematach z nimi związanych..

...

Powinieneś zacząć swoją krucjatę na UHRFORUM, oni mają tam dział ,,Small talk''.

Skoro nawet na niemieckim forum o zegarkach jest miejsce na trochę luzu, to czemu nasze forum ma być bardziej niemieckie niż ich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby dziadek miał dziadka w wehr.....?

A, dodam żeby nie było

Edytowane przez mandaryn44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

@dziadek, co to jest handel niekomercyjny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyżby dziadek miał dziadka w wehr.....?

A, dodam żeby nie było

A może dziadek to dziadek z Wehrmachtu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziadek, co to jest handel niekomercyjny?

Handel niekomercyjny, to jest to co uprawiano w polskich sklepach 30 lat temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek się przeziębił i leży chory, prawie umierający, a tu Koledzy sobie z dziadka dworują.  :) 

Ooo Panie, nie ma sprawiedliwości na świecie. :) 

Poproszę o jedną zdrowaśkę, o szybki powrót do zdrowia. :rolleyes:     


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.