Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zatrzymasz, nawet u nich, produkcji tak bez powodu. Żeby zatrzymać przemysł w Europie, trzeba go odciąć od źródła dostaw, czyli zatrzymać produkcję u największego dostawcy. W Europie stanęły fabryki nie dlatego, że jest wirus, tylko dlatego, że nie ma czym robić. Zobacz chociażby firmy motoryzacyjne, elektroniczne itp. Zatrzymali produkcję u siebie czym zablokowali produkcję w Europie, żeby Europa nie miała kasy na leczenie skutków epidemi... Dobra, bo jeszcze sam w to uwierzę... :D


Acha... jakbym przestał pisać w najbliższym czasie, to znaczy, że było w tym ziarenko prawdy... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedziałem, nie było nic do roboty bo wychodzić nie wolno, to wymyśliłem teorię spiskową. Nie lubię się rozpisywać, więc wziąłem w punkty, łatwiej czytać biggrin.png

- wypuścili wirusa

- w Europie zejdzie się z opanowaniem sytuacji rok, dwa, może dłużej

- sytuacja finansowa państw europejskich piardnie drastycznie

- ktoś musi naprawiać drogi, budować domy itp.

- przyjadą, rozstawią namioty, będą tyrać za 10zł dziennie

- jako najtańsi przejmą większość kontraktów, państw europejskich nie będzie stać na lepszych wykonawców

- europejskie firmy nie wytrzymają konkurencji i z braku zamówień padną

- zawłaszczą rynek budowlany, transportowy, drogowy itp.

- przy braku konkurencji zaczną po jakimś czasie dyktować ceny

- europejski biznes nie będzie miał już funduszy na stworzenie i wyposażenie własnych, konkurencyjnych firm

- koniec filma

 

biggrin.png

Jeden malutki niuansik. Kolega zapomniał o USA. Tam też to świństwo dojdzie i narobi bałaganu. A skoro jak już ustaliliśmy ileś tam postów wcześniej CIA i NSA wiedzą wszystko to nie dopuściliby do tego. Chyba, że działają w porozumieniu z Chinolami.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co USA? Przecież tam nawet bez koronawirusa większość dróg jest do remontu :D Poza tym, USA też mogą być objęte tym planem i nic o tym nie wiedzieć, bo dopiero kilka godzin temu to wymyśliłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na film może i dobry scenariusz - tylko dla czego zaczęli od siebie?

 

Życie nawet i kilku milionów obywateli niewiele by znaczyło dla towarzyszy z ChRL, jeżeli za taką cenę mogliby zdobyć gospodarczą supremację forever and ever.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co USA? Przecież tam nawet bez koronawirusa większość dróg jest do remontu biggrin.png Poza tym, USA też mogą być objęte tym planem i nic o tym nie wiedzieć, bo dopiero kilka godzin temu to wymyśliłem wink.png

Czy reptalianie i szaraki też są podatni na koronawirUSA? O proszę, znowu USA. Przypadek? Nie sądzę.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadek? Nie sądzę.

 

Oooo widzisz! I tu dotknąłeś kolejnego kluczowego elementu tej układanki. Planowe i systematyczne osłabianie rządów poszczególnych krajów. Mówię Wam, to się układa w całość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osłabienie a wręcz rozbicie EU jest na rękę co najmniej trzem mocarstwom...

teroryści, imigranci, Brexit, pandemia... what’s next?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Ojciec Dyrektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Dyrektor

Ten tylko płacze że mu tv i radio zamkną.

Osłabienie a wręcz rozbicie EU jest na rękę co najmniej trzem mocarstwom...

teroryści, imigranci, Brexit, pandemia... what’s next?

O, właśnie, coś o imigrantach cicho ostatnio. Czyżby porzucili pontony?

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spiskowa teoria. :)

Europa się starzeje i po cholerę światu tak duży dom starców na ogromnym terenie doskonale zurbanizowanym i niezwykle przyjaznym miejscem do życia jakim jest Europa.

Jak UE dalej nie kiwnie palcem i jeszcze głębiej wsadzi łeb w piach, to koronawirus wytnie połowę włoskiej populacji i w to miejsce islam przesiedli swoich wyznawców i Półwysep Apeniński będzie pierwszym znaczącym przyczółkiem arabskim w Europie. Laicką Francję islamiści mogą przejąć bez większego problemu. Bezpłciowe Niemcy uznają że gospodarka jest najważniejsza i się zislamizują bez jęknięcia i katolicyzm z nazwy zostanie tylko w postkomunistycznej i bolszewickiej Rosji. :)

A Chińczyki potrafią się dogadać ze wszystkimi.   

 

Edit. No i my Polacy znów będziemy pomiędzy bolszewickim młotem i islamskim kowadłem.  :)

 

Jestem zszokowany postawą brukselskich elit. Te matoły nie są nawet w stanie koordynować produkcji i dystrybucji maseczek i płynów dezynfekujących w Europie.

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spiskowa teoria. :)

Europa się starzeje i po cholerę światu tak duży dom starców na ogromnym terenie doskonale zurbanizowanym i niezwykle przyjaznym miejscem do życia jakim jest Europa.

Jak UE dalej nie kiwnie palcem i jeszcze głębiej wsadzi łeb w piach, to koronawirus wytnie połowę włoskiej populacji i w to miejsce islam przesiedli swoich wyznawców i Półwysep Apeniński będzie pierwszym znaczącym przyczółkiem arabskim w Europie. Laicką Francję islamiści mogą przejąć bez większego problemu. Bezpłciowe Niemcy uznają że gospodarka jest najważniejsza i się zislamizują bez jęknięcia i katolicyzm z nazwy zostanie tylko w postkomunistycznej i bolszewickiej Rosji. :)

A Chińczyki potrafią się dogadać ze wszystkimi.   

 

Edit. No i my Polacy znów będziemy pomiędzy bolszewickim młotem i islamskim kowadłem.  :)

 

Jestem zszokowany postawą brukselskich elit. Te matoły nie są nawet w stanie koordynować produkcji i dystrybucji maseczek i płynów dezynfekujących w Europie.

Nie powinienem siac  defetyzmu  ale  czasem czlowieka  szlag  trafia jak  sobie  pomysli  co  mozna  byloby zrobic  zeby  ograniczyc  to  co  sie  dzieje teraz.

Pierwszym razem Unia  zawiodla jak  nastapil niekontrolowany  naplyw  uchodzcow  ,zadnej  koordynacji  czy  weryfikacji  tozsamosci-nie  wiem  czy  wiecie -niektorzy  uchodzcy  nie  mieli  tozsamosci w  naszym rozumieniu-u nich  po prostu  nie funkcjonowal  nigdy  system dowodow  osobistych czy  inne  srodki pozwalajace  na identyfikacje .

Teraz  Koronavirus,kazdy  kraj  na  wlasna reke podejmuje  dzialania i  srodki  ktore  sa  nieskoordynowane z  krajem  sasiednim,chaos i  dlaszy  rozwoj wirusa.

Niektore  spoleczenstwa  silnie  przywiazane  do  swojej  wolnosci  nie  stosowaly  sie  do  urzedowych nakazow i  mamy Wlochy  i  Hiszpanie -tragedia.Francja tez-mieszkalem tam i  znam ich  mentalnosc-to  bylo do  przewidzenia .

lokada  granic  lu silniejsza kontrola,na  granicy  powinny  byc  wykonywane  testy  juz  ,godzina  policyjna,zakaz  zgromadzen  w  miejscach publicznych  i  prywatnych,ograniczenie  ruchu drogowego  i  ruchu  ludnosci  tylko  dla  sluzb  odpowiednich,zabezpieczenie  dostaw  zywnosci  do sklepow,odstepy  w  sklepach  bankach urzedach  miedzy  kolejnymi  osobami,dystrybucja srodkow  ochrony-zele  plyny  maseczki-jak brak  zamowic  w  chinach.

Kwarantanna dla  wjezdzajacych  wprowadzona  z a pozno-do  kontroli ludzi  czy  sie  stosuja  do  tego  trzeba  dac  wojsko  bo  policja i  straz  miejska nie  wystarczy

przygotowac  wojsko  do  natychmiastowej  zdolnosci  przystosowania  sal gimnastycznych ,hal  wystawowych  do  wykorzystania  jako  szpitale  prowizoryczne  dla zarazonych  juz  wirusem -nasza  obecna  sluzba  zdrowia  nie  wytrzyma  tego.

Juz  dawno powinny  byc  wprowadzone  bariery  w  sklepach  i  urzedach  zeby ograniczyc rozprzestrzenianie  sie  wirusa  droga  kropelkowa  w  bliskim  kontakcie  np  z  kasjerkami,dopilnowac  obowiazku  dotykania produktow  przez specjalne  woreczki  jedorazowe  lub  rekawiczki,ile razy sami  widzieliscie jak  kolejne  osoby  dotykaja  uleczki czy jest  swieza  i  miekka.

Europejska  gospodarka zwlania,  a chinska  za chwile ruszy  z  kopyta,co sie stanie ,zostaniemi  zalani  produktami  z  Chin

 

Szkoly  nauka zdalna  -bardzo dobry  pomysl

Wybory  moim zdaniem przesunac  bo  moze  byc niska frekwencja

Ograniczyc platnosci  gotowkowe

Dezynfekcja  pojazdow  przy  wjezdzie do  duzych  miast  lub nawet  juz  na granicach

Dezynfekcja wszystkich  paczek i  listow  na pocztach

To  wszystko  wymaga duzych srodkow i  tutaj  ja osobiiscie  wstrzymalbym  natychmiast 500 + i  inne programy  pomocowe  dla  wybranych grup  spoleczenstwa,obecnie cala  Polska  potrzebuje  pomocy

 

Zobaczcie  co  bedzie dalej,wiele  przedsiebiorstw  upadnie  ,miejsca  pracy  ,bezrobocie ,brak pieniazkow  na utrzymanie  rodziny,scenariusz  jest  trudny  do  przewidzenia ale  nieciekawy,,,,

Pakiet  pomocowy  dla przedsiebiorstw  sie nie wypowiadam   bo  nie  wiem jakm mialoby to  dzialac  ale  trzeba  przewidziec kiedy  ruszy  produkcja  i  dzialalnosc gospodarcza we  wszystkich  sektorach


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Unia niedobre jak chce coś zrobić a tu nagle niedobra jak nic nie zrobiła. Zdecydujcie się. Każda sprawa to nasza wewnętrzna sprawa i wara unii od niej. A jak problem się robi to nagle Unia nic nie zrobiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UE kreuje sie na twor ekon-praw-politycz, który jest pozycjonowany wyżej niż panstwa członkowskie. Skoro tak, to nie ma się co dziwić, że jest rozliczana z tego ze nie radzi sobie w sytuacjach kryzysowych (imigranci z Afryki, koronawirus ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Tylko nie zapędzajmy się za bardzo w polityke, bo  modzi zrobią nam kwarantanne od tematu. 

W najgorszym wypadku, w myśl Nowego Porządku, jednym kliknięciem skasują temat. :D

 

 

coś rozluźniającego :P

 

https://www.bing.com/search?q=karty+iluminat%c3%b3w&FORM=HDRSC1

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ostatnio, stopień złożoności tego koronawirusa jest tak duży, że nie może być tworem laboratoryjnym. Trochę jestem sceptyczny. Myślę, że się komuś coś wymknęło z rąk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ostatnio, stopień złożoności tego koronawirusa jest tak duży, że nie może być tworem laboratoryjnym. Trochę jestem sceptyczny. Myślę, że się komuś coś wymknęło z rąk.

 

A to akurat jest totalna bzdura dla durnego narodu wierzącego we wszystko, co napiszą "eksperci". Pisze się taki głupoty, żeby poszły w świat i uspokoiły ludzi.

 

 

 

Tego się nie robi przez modyfikacje genetyczne, tylko bierze stu czy tysiąc więźniów i aplikuje zwierzęce wirusy i sprawdza co z tego wyrośnie. Takie wirusy powstają w "naturalny" sposób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie robi przez modyfikacje genetyczne, tylko bierze stu czy tysiąc więźniów i aplikuje zwierzęce wirusy i sprawdza co z tego wyrośnie. Takie wirusy powstają w "naturalny" sposób ;)

Internetowi eksperci ... Wiedza z internistycznych kursów korespondencyjnych ... Widzaiłeś, brałeś udział w tych testach, czy skąd ta "wiedza"?

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mkoch, bez osobistych wycieczek proszę. Jakbyś nie zauważył, jest we wszystkich moich wypowiedziach tego tematu sporo ironii której, jak widać, nie potrafisz wyczuć. Ja odpadam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2476586,Chinskie-wladze-klamia-ws-koronawirusa-Niepokojace-slowa-Polki-mieszkajacej-na-Tajwanie

 

Trochę jakby się układało w całość, tylko po cholerę Chińczycy majstrowali przy tym wirusie?

Już pytałem - dla kogo/ na czyje zlecenie przy nim majstrowali?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://polskieradio24.pl/5/1223/Artykul/2476586,Chinskie-wladze-klamia-ws-koronawirusa-Niepokojace-slowa-Polki-mieszkajacej-na-Tajwanie

 

Trochę jakby się układało w całość, tylko po cholerę Chińczycy majstrowali przy tym wirusie?

bo dostali zlecenie...?

chciałbym się mylić, ale mam nieodparte wrażenie, że to nie jest przypadek.

Od ostatniego kryzysu, tak patrząc przez pryzmat historii, niezbyt poważnego, mija dwunasty rok. Żaden konwencjonalny konflikt nie jest nikomu na rękę - zbyt duże straty w infrastrukturze, do tego starzejące się społeczeństwa, będące kosztem a nie przykladajace się do rozmnażania majątków. Plus kryzysy migracyjny i generalnie przeludnienie Ziemi...

no więc puszcza się coś, co zrobi czarną robotę samo i "wyeliminuje" jednostki stare/słabe/chore.

Jak w tym wszystkim traktować, w zasadzie, brak działań światowych mądrali? A jeśli nawet coś robią to za późno i nieudolnie.

A z naszego podwórka - dlaczego nikt nie pomyślał o kwarantannie dla tych wszystkich, którzy wracali z ferii z Włoch w pierwszym tygodniu marca? Kolejna rzecz - na 40 milionowy kraj jesteśmy w stanie wykonać ca. 4k testów/dobę? Poważnie? Tylko takie mamy możliwości? Fundacje i obywatele zrzucający się na wyposażenie dla lekarzy? A gdzie zapasy i zabezpieczenia tych materiałów na czas epidemii?

Może to za dużo filmów ale mam nieodparte wrażenie, że właśnie jesteśmy marionetkami w czyichś rękach...:/

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Dziwne, że jeszcze nikt tego nie wrzucił.

 

Sylvia Browne, pisarka i samozwańcze medium o zdolnościach patrzenia w przyszłość i przeszłość. Zmarła w 2013, ale w 2008 wydała książkę "End of Days"

coronavirus-prediction-in-book-x675.jpg

 

Problem w tym, że Pani Sylvia opisała więcej rzeczy, z których nic się nie sprawdziło. Np. ludzkość miała całkowicie wyeliminować ślepotę (dzięki mikro-urządzeniu) i głuchotę (dzięki wyhodowaniu syntetycznych błon bębenkowych. W 2018 ponadprzeciętna aktywność wulkanów miała zmienić atmosferę Ziemi.
Koniec funduszy inwestycyjnych koniec funduszy emerytalnych, generalnie koniec rynków finansowych. Upadek rządu US, przy równoczesnych zmiana w systemie edukacji w US, takich jak znaczące podwyżki dla nauczycieli.

Do końca 2020, ludzkość nawiąże kontakt z istotami pozaziemskimi, zarówno z tymi którzy już żyją pośród nas, jak i z tymi, którzy dopiero nadlatują..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że jeszcze nikt tego nie wrzucił.

 

Sylvia Browne, pisarka i samozwańcze medium o zdolnościach patrzenia w przyszłość i przeszłość. Zmarła w 2013, ale w 2008 wydała książkę "End of Days"

 

Problem w tym, że Pani Sylvia opisała więcej rzeczy, z których nic się nie sprawdziło. Np. ludzkość miała całkowicie wyeliminować ślepotę (dzięki mikro-urządzeniu) i głuchotę (dzięki wyhodowaniu syntetycznych błon bębenkowych. W 2018 ponadprzeciętna aktywność wulkanów miała zmienić atmosferę Ziemi.

Koniec funduszy inwestycyjnych koniec funduszy emerytalnych, generalnie koniec rynków finansowych. Upadek rządu US, przy równoczesnych zmiana w systemie edukacji w US, takich jak znaczące podwyżki dla nauczycieli.

Do końca 2020, ludzkość nawiąże kontakt z istotami pozaziemskimi, zarówno z tymi którzy już żyją pośród nas, jak i z tymi, którzy dopiero nadlatują..

Kolega wklepie sobie w google Baba Vanga


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że jeszcze nikt tego nie wrzucił.

 

Sylvia Browne, pisarka i samozwańcze medium o zdolnościach patrzenia w przyszłość i przeszłość. Zmarła w 2013, ale w 2008 wydała książkę "End of Days"

 

 

Problem w tym, że Pani Sylvia opisała więcej rzeczy, z których nic się nie sprawdziło. Np. ludzkość miała całkowicie wyeliminować ślepotę (dzięki mikro-urządzeniu) i głuchotę (dzięki wyhodowaniu syntetycznych błon bębenkowych. W 2018 ponadprzeciętna aktywność wulkanów miała zmienić atmosferę Ziemi.

Koniec funduszy inwestycyjnych koniec funduszy emerytalnych, generalnie koniec rynków finansowych. Upadek rządu US, przy równoczesnych zmiana w systemie edukacji w US, takich jak znaczące podwyżki dla nauczycieli.

Do końca 2020, ludzkość nawiąże kontakt z istotami pozaziemskimi, zarówno z tymi którzy już żyją pośród nas, jak i z tymi, którzy dopiero nadlatują..

 

 
Clin Microbiol Rev. 2007 Oct; 20(4): 660–694.
Severe Acute Respiratory Syndrome Coronavirus as an Agent of Emerging and Reemerging Infection

 

"Coronaviruses are well known to undergo genetic recombination (375), which may lead to new genotypes and outbreaks. The presence of a large reservoir of SARS-CoV-like viruses in horseshoe bats, together with the culture of eating exotic mammals in southern China, is a time bomb. The possibility of the reemergence of SARS and other novel viruses from animals or laboratories and therefore the need for preparedness should not be ignored."

 

 

źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2176051/

 

 

Ostatnio przesłuchałem sobie wywiad z mikrobiologiem ktory powiedzial ze srodowiska naukowe ostrzegały o potecnalnych mutacjach i epidemiach koronawirusów od kilkunastu lat i że żadnemu wirologowi te informacje nie sa obce i wystarczy przeczytac jakakolwiek ksiazke lub publikacje po epidemii SARS zeby wiedziec ze takie wnioski o potencjalnych epidemiach byly publikowane i komunikowane od dawna. 

 

Ale jak zwykle kazdy film katastroficzny zaczyna sie tym ze ktos zignorowal naukowca.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.