Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, mario1971 napisał:

Popraw w oryginale :)

Kurcze cały czas ni e potrafie ukryć że do szkoły miałem pod górkę 😖🤦


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Dlatego mam takie zdanie jak mam, mowie caly czas o Polsce, znajomi z ktorymi rozmawiam jak i mieszkancy mojej wsi, zmarlo naprawde wiele osob w ostatnich 4 miesiacach tylko dlatego ze brak jest pomocy lekarskiej, Sulechow, miasto w Lubuskim, jedyny szpital jaki byl przeksztalcono w covidowy, zero jakichkolwiek zabiegow, lekarz na telefon, ludzie cierpia w domach i to sie dzieje dzis kiedy wysylamy rakiety na inne planety,  z mojej strony to tyle, bierzcie szczepionki, po dwie i co roku, kto mial racje okaze sie za pare lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, irekm napisał:

Kurcze cały czas ni e potrafie ukryć że do szkoły miałem pod górkę 😖🤦

Nie ma za co! ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał:

Nie ma za co! ;)

Dzięki 😁, poprawiłem 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Może ktoś kto jest w temacie mógłby posłuchać tej Pani i powiedzieć ile w tym prawdy?!
 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywar, jeszcze raz mówię. Zajrzyj do szpitala covidowego, zobacz duszących się ludzi z saturacją 70 mimo wysokiego przepływu tlenu, zajrzyj na OIOM y  10-cio łóżkowe gdzie jest w tej chwili zajętych w sumie 16 stanowisk respiratorowych. I z tych 16 przy dobrych wiatrach przeżyje 2 chorych . Wtedy może byś przestał pleść te androny o plandemii. Tego na wiosnę nie było, teraz jest katastrofa. Nie życzę Ci zakażenia, ale pamiętaj życie uczy pokory. Oby nauka nie była bolesna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, loco50 napisał:

Wywar, jeszcze raz mówię. Zajrzyj do szpitala covidowego, zobacz duszących się ludzi z saturacją 70 mimo wysokiego przepływu tlenu, zajrzyj na OIOM y  10-cio łóżkowe gdzie jest w tej chwili zajętych w sumie 16 stanowisk respiratorowych. I z tych 16 przy dobrych wiatrach przeżyje 2 chorych . Wtedy może byś przestał pleść te androny o plandemii. Tego na wiosnę nie było, teraz jest katastrofa. Nie życzę Ci zakażenia, ale pamiętaj życie uczy pokory. Oby nauka nie była bolesna. 

Katastrofa to by była gdyby trup słał się gęsto na ulicach i niewiedzielibyśmy co robić. Teraz więcej ludzi umiera z powodu braku dostępu do opieki medycznej niż z tego całego corona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Adi napisał:Grypa- 65 zgonów rocznie. Covid zbiera takie żniwo w 3-4 godziny. 


Rocznie ? To są statystki z Polski ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, endrju-garcia napisał:

Katastrofa to by była gdyby trup słał się gęsto na ulicach i niewiedzielibyśmy co robić. Teraz więcej ludzi umiera z powodu braku dostępu do opieki medycznej niż z tego całego corona.

Katastrofa jest z powodu rozsypania się systemu ochrony zdrowia. Jak nie siedzisz w tym temacie to warto nie opowiadać bzdur. I w koło będę powtarzał - sceptycy zajdźcie do szpitali covidowych założonych  chorymi na full,np z mojej okolicy-Augustów, Bielsk Podlaski, MSWIA w Białymstoku czy Ostródzie. 

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten temat i oczom nie wierzę własnym swoim.... Bez urazy ale poziom bredni jakie tu są wypisywane o tych chipach szczepieniach itp nie napawa optymistycznie co do poziomu wypisujących. Naprawdę, że w 21. wieku ludzie dorośli , często dobrze wykształceni wierzą w takie rzeczy, a jeszcze nie wstydzą się ich kolportować.... Nie jest moim zamiarem nikogo obrażać ale zachodzie w głowę jak to możliwe że rozmawiacie w ogóle poważnie. Lubię filmy oparte na takich teoriach, jakieś sensacyjne, czy SF ale ... Ktoś tu napisał że chip by się pewnie przez cienka igłę jego zdanie nie przecisnął.... Podkreślam, szanuje wszystkich tutaj ale nie głoszenie takich poglądów. A może ktoś Wam płaci za taką dezinformację .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś Wam płaci za taką dezinformację .....


I nawet powszechnie wiadomo kto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tam w żadne czipy przechodzące przez igłę nie wierzę,ale czy jest to niewykonalne w dzisiejszych czasach tego nie wiem.Mam obawy co do skutków ubocznych po czasie.Trza poczekać i poobserwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, mirek 1969 napisał:

Ja też tam w żadne czipy przechodzące przez igłę nie wierzę,ale czy jest to niewykonalne w dzisiejszych czasach tego nie wiem.Mam obawy co do skutków ubocznych po czasie.Trza poczekać i poobserwować.

Jest wykonalne

W pierwszej dawce idzie czip - ma 21 dni aby się przyjąć

W drugiej dawce idzie antena i sterowniki

 

kot-z-papierosem-chcialbym_2020-12-04_02-01-07.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Paweł Bury. napisał:

W pierwszej dawce idzie czip - ma 21 dni aby się przyjąć

W drugiej dawce idzie antena i sterowniki

A potem już do końca życia, kilka razy w roku, aktualizacja oprogramowania, bez gwarancji, że wgra się bez błędów. W razie niebieskiego ekranu odłączyć zasilanie na chwilę i zrestartować system w trybie awaryjnym i wezwać administratora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden czip non stop w kieszeni , kilka w portfelu , mogę mieć i jeden w d..pie co mi za różnica😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadacie o jakichś c(z)ipach a nikogo nie zastanawia, czemu największym orędownikiem szczepień jest osobą znana z opinii o konieczności zminiejszenia populacji ludzkiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kwiatek napisał:

Może ktoś kto jest w temacie mógłby posłuchać tej Pani i powiedzieć ile w tym prawdy?!
 

 

 

 

 

Trzeba takich informacji więcej i powszechniej - ale nawet tak łatwo podana wiedza naukowa do wielu nie dotrze.

 

9 godzin temu, endrju-garcia napisał:

Katastrofa to by była gdyby trup słał się gęsto na ulicach i niewiedzielibyśmy co robić. Teraz więcej ludzi umiera z powodu braku dostępu do opieki medycznej niż z tego całego corona.

 

Nieprawda - to właśnie rozpowszechnianie niesprawdzonych i nieprawdziwych wieści gminnych. Oczywiście, że jest problem z leczeniem ludzi. Ale wyobraź sobie leczenie nowotworów, inwazyjne metody w innych chorobach na dużą skale, gdy szpital jest największym siedliskiem wirusa, który najłatwiej atakuje i zabija właśnie takich ludzi? Nie ma dobrej drogi, choć zapewne są lepsze niż nasz chaos. 

NA dziś szczepienie jak najbardziej masowe  może to zmienić. 

 

9 godzin temu, krisp1 napisał:


Rocznie ? To są statystki z Polski ? 

 

Tak. Kolega poniżej podał linki z danymi bardzo podobnymi, choć z innego źródła. Wystarczy poszukać zamiast wierzyć internetowym mędrcom, co cały czas podają, że na covid umiera tyle samo lub mniej co na grypę. Dawno obalony mit ma się ciągle doskonale. 

 

Godzinę temu, Bugs napisał:

Wywar, statystyki grypowe są dokładne i oficjalne, podawane przez Państwowy Zakład Higieny.
W listopadzie nikt w Polsce nie zmarł na grypę - zero. Z powodu COVID kilkanaście tysięcy.

http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/index.htm

 

32 minuty temu, andrzejp1242 napisał:

Mam jeden czip non stop w kieszeni , kilka w portfelu , mogę mieć i jeden w d..pie co mi za różnica😉

 

Mamy w autach, telefonach, komputerach, smartwatchach, opaskach fit coś tam no i wszelkie karty płatnicze, dostępowe, dowód osobisty. Jak jeden wszczepiony w rękę czy choćby w dupsko miał je zastąpić- to czemu nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Kwiatek napisał:

Może ktoś kto jest w temacie mógłby posłuchać tej Pani i powiedzieć ile w tym prawdy?!
 

 

 

 

Nie znam pozostałych filmików Pani Kasi ale ten w warstwie merytorycznej jest poprawny i przystępny. Oczywiście jest dla ludzi o otwartym umyśle, którzy dopuszczają myśl,  że ktoś młodszy i w dodatku kobieta może wiedzieć na jakiś temat więcej niż oni. 
Nawet jeśli nie wiemy czy za pojawieniem się wirusa stoi wyłącznie proces naturalny to nie sposób negować niekorzystnych  efektów jakie na nas wywiera. I dlatego potrzebujemy tego szczepienia nawet jeśli oznacza to że ktoś inny zarobi na tym miliony. Ze społecznego punktu widzenia to dużo lepiej wydane pieniądze niż płacenie za nieistniejące respiratory czy maseczki bez  atestu żeby trzymać się tylko jednego ministerstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Enkil napisał:

Gadacie o jakichś c(z)ipach a nikogo nie zastanawia, czemu największym orędownikiem szczepień jest osobą znana z opinii o konieczności zminiejszenia populacji ludzkiej. 

 

Ale co szczepionka nas pozabija czy ograniczy rozrodczość? 

JA czegoś nie rozumiem. Ten światowy rząd, big pharma, biznes, bankierzy, sorosze - żyją z kapitału, sprzedaży. Na większej ilości zgonów tylko przedsiębiorcy pogrzebowi zarobią. Cała reszta manipulujących ludzkością tylko straci. No i łatwiej było by smugami chemicznymi z samolotów nas zdepopulować, niż szczepionka z wiedza o dacie podania, co łatwo będzie powiązać. No i biedny Pfizer - tyle lat harówy by być na szczycie, i nagle akcje poleca na ryj......... (co ciekawe Pfizer wiele lat z rzędu zarabiał na leku do którego nikt nie zmuszał. Taka wesoła niebiska pigułka, a dziś większość koncernów farmaceutycznych, Big Pharma oczywiście - zarabia na lekach na choroby przewlekłe i u osób starszych. W ich żywotnym interesie jest byśmy wszyscy żyli jak najdłużej i było nas jak najwięcej - ale rozumiem też, że to za proste - teorie spiskowe są bardziej ciekawe, kolorowe i wciągające))

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi, nie przekonasz mędrców. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie zamierzam do niczego przekonać, nie piszę nic o żadnym wydumanym światowym rządzie / spisku. Podałem tylko dwa faktydotyczace jednej osoby. Fakty ogólnie znane. Jest on zwolennikiem dwu, pozornie sprzecznych sytuacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam - uparcie się staram. To moja wada w takiej sytuacji. Tym bardziej, że mi to nie wisi bo widzę co ten syf robi z moją branżą, a wiarą w chore teorie zaskakują mnie ludzie, poktórych bym się absolutnie tego nie spodziewał bo ciągle mam ich za inteligentnych. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.