Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przejrzałem ostatnie strony, to się zastanawiam: czy niektórzy to tak na serio? 😳

 

 

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szymon. napisał:

Tak przejrzałem ostatnie strony, to się zastanawiam: czy niektórzy to tak na serio? 😳

 

 

No co Ty?! :lol: Przeczytaj tytuł tego wątku ;)

FB_IMG_1608633759095.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zona w pracy ma co dwa tygodnie testy. Corka w szkole miala stycznosc z zarazonym. Wszyscy w szkole musieli zrobic testy, dwukrotnie. Nikt poza tym  jednym uczniem nie zachorowal.

A swieta tuz, tuz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mark74 napisał:

Zona w pracy ma co dwa tygodnie testy. Corka w szkole miala stycznosc z zarazonym. Wszyscy w szkole musieli zrobic testy, dwukrotnie. Nikt poza tym  jednym uczniem nie zachorowal.

A swieta tuz, tuz :) 

 

Nie bój, nie bój, wyłączą ci...

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam już wynik wymazu. Jest następujący;

Wykryto RNA wirusa SARS-CoV-2

Czyli mam koronawirusa, przynajmniej dwa jego szczepy, tak wynika z opisu.

Puki co nie mam jeszcze żadnych widocznych objawów ale to zapewne dopiero początek, zobaczymy co będzie dalej.

Jutro będą wyniki żony i znając życie zapewne też będzie miała. 

Żona kupiła dzisiaj przyrząd do pomiaru saturacji i jak na razie to pokazuje że mam 97 lub 96. 

 

Edit. W związku z powyższym mam pytanie.

Czy jest jakaś profilaktyka która może spowodować mniejsze lub łagodniejsze objawy?

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mark74, życie uczy pokory. Oby Ciebie nieboleśnie. Mnie pokarało bardzo za brak pokory. 

Dziadek, łykaj duże dawki Vit. D3(co najmniej 5000j dziennie), cynk, N-acetylocysteinę - podobno wirus tego nie lubi. Z naturalnych imbir. I obserwuj się. Kontroluj temp. Jak coś się zacznie pogarszać nie kozakuj, szukaj oddziału zakaźnego w okolicy i jedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tarant napisał:

 

A jak "ma się uporać"?

W sezonie 2019/2020 przeciw grypie zaszczepiło się zaledwie 4,12% Polaków, w sezonie poprzednim 3,9%.

https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/jaki-jest-poziom-zaszczepienia-przeciw-grypie-w-polsce/

P.S. Do "jednego wora głupoty" sami się wciskacie, bez niczyjej pomocy ;)

W tym roku to już wogóle się nie trzeba szczepić na grypę, bo jej poprostu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, endrju-garcia napisał:

W tym roku to już wogóle się nie trzeba szczepić na grypę, bo jej poprostu nie ma.

i to jest dobra wiadomosc  :) Ale jak to sie stalo ?  Moze jakis specjalista wyjasni ten fenomen.

14 minut temu, loco50 napisał:

Mark74, życie uczy pokory. Oby Ciebie nieboleśnie. Mnie pokarało bardzo za brak pokory. 

Ale chorowales czy inne przyczyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziadek - dużo zdrowia, oby przeszło bezobjawowo. Mi lekarz zalecał 3x po 500mg ibuprofenu i przynajmniej 2-3 litry wody dziennie. Witaminę D suplementowałem już wcześniej - podobno jej niedobór zwiększa ryzyko ciężkiego przebiegu choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mark74 napisał:

i to jest dobra wiadomosc  :) Ale jak to sie stalo ?  Moze jakis specjalista wyjasni ten fenomen.

 

Kolejny bzdet dezinformacyjny. Szczepienia przeciwko grypie są w tym sezonie jak najbardziej zalecane.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, tarant napisał:

 

Kolejny bzdet dezinformacyjny. Szczepienia przeciwko grypie są w tym sezonie jak najbardziej zalecane.

Sa zalecane to prawda ale ile osob choruje?

No dobrze to w lewe ramie poprosze przeciw grypie a w prawe na wirusa a noge zostawie na wirusa tego zmutowanego co sie juz pokazakl w Anglii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mark74 napisał:

i to jest dobra wiadomosc  :) Ale jak to sie stalo ?  Moze jakis specjalista wyjasni ten fenomen.

Ale chorowales czy inne przyczyny?

Inne, ale nie chcę o tym mówić bo jest to bardzo bolesne i świeże. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, mikoo napisał:

dziadek - dużo zdrowia, oby przeszło bezobjawowo. Mi lekarz zalecał 3x po 500mg ibuprofenu i przynajmniej 2-3 litry wody dziennie. Witaminę D suplementowałem już wcześniej - podobno jej niedobór zwiększa ryzyko ciężkiego przebiegu choroby.

O wlasnie , wczoraj dunski Rzad podal do wiadomosci aby przyjmowac witamine D i to w duzych dawkach najlepiej caly rok . Wiec jest cos na rzeczy. I to byl bardzo wazny komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mark74 napisał:

Sa zalecane to prawda ale ile osob choruje?

No dobrze to w lewe ramie poprosze przeciw grypie a w prawe na wirusa a noge zostawie na wirusa tego zmutowanego co sie juz pokazakl w Anglii.

 

Całkiem sporo. Ale przecież Ty lepiej wiesz, zapewne pracujesz w przychodni POZ, na SOR itd :)

2 minuty temu, mark74 napisał:

O wlasnie , wczoraj dunski Rzad podal do wiadomosci aby przyjmowac witamine D i to w duzych dawkach najlepiej caly rok . Wiec jest cos na rzeczy. I to byl bardzo wazny komunikat.

 

Aż dostaniesz kamicy dróg moczowych przy przedawkowaniu, albo inaczej strzelisz w kalendarz jeżeli masz nadwrażliwość.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, tarant napisał:

 

Całkiem sporo. Ale przecież Ty lepiej wiesz, zapewne pracujesz w przychodni POZ, na SOR itd :)

No ale jak? Przeciez lekarze podobno nie przyjmuja bo wirus?  :) 

Dobra. Ja czuje sie bardzo dobrze, panie na kasach w sklepach czuja sie wysmienicie.

Mam urlop,   Tuborg czeka w gotowosci a Texanska whisky czeka aby polaczyc sie z lodem  , czego chciec wiecej?   

Wszystkim zycze zdrowia oraz panu Dziadkowi w szczegolnosci. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmowanie witaminy D ma sens przy stwierdzonym jej niedoborze, przy właściwym jej poziomie będzie raczej szkodliwe. Inna sprawa, że w Polsce ponoć przynajmniej połowa ludzi ma niedobór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, mikoo napisał:

Przyjmowanie witaminy D ma sens przy stwierdzonym jej niedoborze, przy właściwym jej poziomie będzie raczej szkodliwe. Inna sprawa, że w Polsce ponoć przynajmniej połowa ludzi ma niedobór.

Tak , nalezy wykonac badania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Witamina slonca, zawsze w pierwszy dzien na Cubie przechodza mi wszystkie symptomy kataru czy innych wirusow, ciekawostka ze na Cubie bylo ponad 10 tys chorych z czego wyzdrowialo 9,200, 140 zgonow, o ile maja dobre jakosciowo testy to jest to prawda, Cuba ma  taki poziom lecznictwa jak byl u nas w latach 70 czy 80, znakomita opieka zdrowotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mark74 napisał:

No ale jak? Przeciez lekarze podobno nie przyjmuja bo wirus?  :) 

Dobra. Ja czuje sie bardzo dobrze, panie na kasach w sklepach czuja sie wysmienicie.

Mam urlop,   Tuborg czeka w gotowosci a Texanska whisky czeka aby polaczyc sie z lodem  , czego chciec wiecej?   

Wszystkim zycze zdrowia oraz panu Dziadkowi w szczegolnosci. 

 

 

Ja tam przyjmowałem i nadal przyjmuję (poza ponadmiesięcznym zwolnieniem covidowym i wcześniejszym związanym z koniecznością operacji) . Ale może mi się to wszystko zwiduje. 

Zdrowia życzę.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdelebele najbardziej się martwię o to, że jak walnę w kalendarz to żona zacznie wyprzedawać zegary w cenach takich jakich jej mówiłem że kupowałem. :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zaszczepcie się i nie udowadniajcie wyższości wielkanocy nad bożym narodzeniem. mieliście okazję się szczepić na grypę i jakoś tego nie robiliście. teraz jak wam gadają od rana do wieczora o corona to się chcecie szczepić, a LOCO50 to nawet co jakiś czas wstępuje po drodze do "stokrotki" na oddział covidowy i patrzy jaka tam tragedia 😄

Edytowane przez endrju-garcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, tarant napisał:

 

Ja tam przyjmowałem i nadal przyjmuję (poza ponadmiesięcznym zwolnieniem covidowym i wcześniejszym związanym z koniecznością operacji) . Ale może mi się to wszystko zwiduje. 

Zdrowia życzę.

Tu wszystkei operacje ponownie zawieszone.

O wlasnie zaczeli podawac jakie moga wystapic objawy po jakich szczepionkach. Trzeba sie wglebic w temat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek, nawet k.... a, nie mów takich rzeczy. Mówię o tym kalendarzu, bo Twoje zegary to Twoja sprawa😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, loco50 napisał:

Dziadek, nawet k.... a, nie mów takich rzeczy. Mówię o tym kalendarzu, bo Twoje zegary to Twoja sprawa😀

 

Toś walnął. Zegary To Nasza Wspólna Sprawa.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wspólna, ale jednak życie ważniejsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.