Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

No toż ta Dania to kraj MIODEM i Mlekiem Płynący..

 Chyba jedyny na świecie - prawda?

 Reszta to tłumoki...Niedouki, nie szanujący żadnych zasad....


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw, że kolega na polskim forum się udziela. Nie ma duńskiego? 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@mk1  Mam wrazenie, ze gwiazdorzysz :) Czyzbys rowniez chcial dostac szczepionke poza kolejnoscia jak "nasze gwiazdy" kina i teatru?

 

 

 

10 minut temu, Adi napisał:

Aż dziw, że kolega na polskim forum się udziela. Nie ma duńskiego? 😉

Ach jak ja lubie te emocje :)  Alez udzielam sie ,raz na kilka lat podczas wyborow w Danii. Glosujemy. 

 

Widze, ze atak na mnie prowadzicie  tak jakbym powiedzial, ze z Rolexem to ide tylko do piwnicy po ziemniaki :) 

Zdrowia zycze.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex ma słabą lumę. Jak po pyry do piwnicy, to tylko z Seiko. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przynajmniej kolega ma poczucie humoru :) 

ps.  codziennie  podziwiam ALS wracajac z pracy w samym centrum Kopenhagi  pieknie sie prezentuja. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mark74 napisał:

Tak . Dzieci do lat 12 Nie nosza maseczek, nigdzie ani w autobusie ani  w sklepach .  A od dzisiaj  w jednym pomieszczeniu moze przebywac Max. 5 osob.  3 jezyki: Dunski ,Polski i Angielski.  Co w tym dziwnego? 

Wszystko zgodnie z nowym rozporzadzeniem Dunskiego Rzadu. Bo wiesz , dunczycy przestrzegaja prawa :)

ps Bylem przekonany, ze ktos sie doczepi do tych jezykow  :) No coz w szkole dzieci ucza sie a rodzice placa za nauke. Wiem , dziwne to wszysto dla Ciebie. Przejrzyste i jasne przepisy moga przytloczyc czlowieka. 

 

A i jeszcze jedno. Skoro masz problem, ze dunczycy nie nosza masek na ulicach to lepiej nie przyjezdzaj do Danii. Bedziesz bezpieczny w polsce :)

 

No widzisz. Akurat ja się musiałem do tych cholernych języków przyczepić - taki ze mnie językowy chłopek-roztropek. :lol:

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu czytam wychodzi ze za***iscie jest w Dani. 

Ludzie rozsądni i mądrzy, przepisy i prawo super, rząd wspaniały, szczepić się nie trzeba, powietrze najczystsze na świecie. 

Może by tak wyjechać do Danii? 🤔


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było, że w Bieszczady ... tera na Denmark. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, irekm napisał:

Z tego co tu czytam wychodzi ze za***iscie jest w Dani. 

Ludzie rozsądni i mądrzy, przepisy i prawo super, rząd wspaniały, szczepić się nie trzeba, powietrze najczystsze na świecie. 

Może by tak wyjechać do Danii? 🤔

 

Chyba, że ktoś ma problemy gastryczne.   ;)

 

Obraz może zawierać: niebo i na zewnątrz, tekst „Fartkontrol”


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, irekm napisał:

Z tego co tu czytam wychodzi ze za***iscie jest w Dani. 

Ludzie rozsądni i mądrzy, przepisy i prawo super, rząd wspaniały, szczepić się nie trzeba, powietrze najczystsze na świecie. 

Może by tak wyjechać do Danii? 🤔

Mam rodzinę w Danii, ciotkę i kuzynkę. Tak kolorowo to tylko w gazetach opisują. Ciotka siedzi tam już od ponad 30-tu lat. Jak ostatnio ja odwiedziłem w czasie wakacji to wspominała, że po przejściu na emeryturę sprzedaje wszystko, pakuje się i wraca do kraju. Czy tak zrobi, szczerze wątpię, ale takie ma przemyślenia. Kuzynka mieszka w Danii od ponad 20-lat, Chwali sobie ten kraj za prawie wszystko, za wyjątkiem braku sąsiedzkiej przyjaźni, jaką miała mieszkając w Polsce. 

 

Z tego co pamiętam, obie żaliły mi się, że nie mogą pozwolić sobie na zakup niemieckich aut z dużą pojemnością silnika. Podatki, jakieś extra dopłaty itp. 

1 godzinę temu, mark74 napisał:

Przynajmniej kolega ma poczucie humoru :) 

ps.  codziennie  podziwiam ALS wracajac z pracy w samym centrum Kopenhagi  pieknie sie prezentuja. 

Bo nie ma po co się spinać tylko dlatego, że podcieramy swoje cztery litery innym papierem toaletowym ;)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miały być teorie spiskowe ,a są:Europa da się lubić,oraz Przeżycia i rozterki covidowe Wertera

2c22adb97d4b2f2egen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajoma trzydziestokilkulatka - znajoma w sensie znałem osobiście, z twarzy, imienia, nazwiska. Bez istotnych chorób. COVID. Gorączka, zapalenie płuc, niewydolność oddechowa, respirator, ECMO. Chorowała chyba 3 tygodnie. Nie wiem jeszcze kiedy pogrzeb. Na razie ludzie piszą pożegnania na Facebooku.
A Wy dalej sobie mówcie „włącz myślenie”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 To nie ludzie wmawiają  sobie  "wyłącz myślenie", to światowa finansjera nimi już steruje. :P

Tu w tym temacie widać jak na dłoni kto jest już w pełni sterowany, a kto jeszcze nie jest.:) 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, dziadek napisał:

:)

 To nie ludzie wmawiają  sobie  "wyłącz myślenie", to światowa finansjera nimi już steruje. :P

Tu w tym temacie widać jak na dłoni kto jest już w pełni sterowany, a kto jeszcze nie jest.:) 

Jeżeli sterowany, to musi być jednak jakiś moduł wszczepiony, który zawędrował do mózgu. Pytanie brzmi: jak? Czy to może przez opryski samolotowe, czy przez mgłę, deszcz lub śnieg. Bo raczej nie przez antycovidowe szczepienia - te się dopiero zaczynają.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam, że jestem zawiedziony programami czipowania, od lat się ma grypę szczepie i nic, nawet jednego kuponu na xboxa czy do sklepu :(
#zapomnianyprzezgatsa

Ale pozostaję w wierze, przy covidowej dostanę nowego czipa, dzięki 5g szybko się zaktualizuje i napewno chociaż zniżka na windowsa się załapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to na tym właśnie polega. Nie masz dostawać kuponów czy talonów. Masz tyrać za miskę zupy, nie marudzić i kupować, kupować, kupować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, mario1971 napisał:

Jeżeli sterowany, to musi być jednak jakiś moduł wszczepiony, który zawędrował do mózgu. Pytanie brzmi: jak? Czy to może przez opryski samolotowe, czy przez mgłę, deszcz lub śnieg. Bo raczej nie przez antycovidowe szczepienia - te się dopiero zaczynają.

 

Wszystko się zgadza. Najbardziej tu na forum za szczepieniami i maseczkami agitują lekarze, a, jak wiadomo, pierwsi szczepią się właśnie oni. Zapewne ci nasi forumowi już się zaszczepili i po prostu działają im już te czipy/moduły. W moim przypadku z kolei skutkuje częste oglądanie telewizji, przeglądanie Internetu, słaba znajomość języków i, rzecz jasna, fakt, iż jestem oposem.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał:

Jeżeli sterowany, to musi być jednak jakiś moduł wszczepiony, który zawędrował do mózgu. Pytanie brzmi: jak? Czy to może przez opryski samolotowe, czy przez mgłę, deszcz lub śnieg.

 to mnie to musiało dopaść ponad rok temu!

 ktoś mnie przeprogramował z gewer na zegarki..

 Cholera by to wzięła... teraz widzę wszędzie zegarki i zegary... ????


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GPOWER napisał:

miały być teorie spiskowe ,a są:Europa da się lubić,oraz Przeżycia i rozterki covidowe Wertera

2c22adb97d4b2f2egen.jpg

Trochę rozbawiło mnie te zdjęcie w tym temacie, to jest kurna zwykle rozpylanie szczepionki na Covid. Nic specjalnego 🤦

 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz bzdur, jak się nie znasz. To jest rozpylanie COVID, a nie szczepionki na COVID. Następny, co wie, ale nie do końca 😡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😁

 

Ja wiem z pewnego źródła że to szczepionka, jako że się ludzie nie chcą dobrowolnie szczepić.... 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bugs napisał:

Znajoma trzydziestokilkulatka - znajoma w sensie znałem osobiście, z twarzy, imienia, nazwiska. Bez istotnych chorób. COVID. Gorączka, zapalenie płuc, niewydolność oddechowa, respirator, ECMO. Chorowała chyba 3 tygodnie. Nie wiem jeszcze kiedy pogrzeb. Na razie ludzie piszą pożegnania na Facebooku.
A Wy dalej sobie mówcie „włącz myślenie”

Pamiętam jak wiosną antykowi dowcy mieli standardowe pytanie „a czy ty znasz kogoś kto zachorował no znasz kogoś? „ A teraz trzeba nie mieć znajomych żeby nie znać kogoś kto umarł. Co ciekawe nadal nie dociera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wierzę, że koledzy wolnomyśliciele są takimi betonami, moim zdaniem oni biorą kasę od naszego rządu, który nie zakontraktował wystarczającej ilości szczepionek i boi się, że za chwilę chcący się zaszczepić wywiozą ich na taczkach. Stąd reaktywacja na życzenie ruchów antyszczepionkowo- płaskoziemskich... Rząd kazał zmniejszyć popyt bo nie dał rady z podażą...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie tej bandy złodziei, nieudaczników, lizodupów i co tam kto jeszcze chce dodać rządem, zakrawa na ponury żart.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.