Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

No ale Panie Władzo, co ja poradzę,że taka prawda? Ja się tam nikomu nie kazałem pchać, same poszli.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień oglądam mecze Serie A i dopiero teraz zauważyłem, że w USA jest... niezły Meksyk! Mam w związku z tym teorię spiskową (wracając, niejako, do głównego tematu wątku). Otóż w mediach trąbią, że Ameryka napadła na Amerykę. A ja sądzę, że TAK NAPRAWDĘ to Ameryka napadła na Amerykę!  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza władza też zdziwiona :lol:

tarant.jpg

A nie powinna, mamy demokrację! Wolność słowa i umysłu :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.01.2021 o 10:36, tarant napisał:

 

Nie ma dowodów na to, ze Lem coś takiego napisał lub powiedział :)

 

nie-wierz-we-wszystko-co-przeczytasz-w-internecie-benjamin-franklin.jpg.d9f47c4c02b60adb008d6c800a94ac3c.jpg

Akurat w tym przypadku raczej nie ma wątpliwości. Są cytaty z jego twórczości, oraz jego wypowiedzi na tematy ogólne dotyczące rzeczywistości go otaczającej. Są opracowane i przytoczone przez osoby zajmujące się jego twórczością i życiorysem. Ostatnio trochę w tematykę Pana Lema się zagłębiałem i tą właśnie wypowiedź znalazłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to apokryfy, Panie...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

...

Edytowane przez Wywar
A bo mnie wku.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzucasz innym wyimaginowaną prawdę objawioną? 

 

Pewnie zostałeś już zaszczepiony pierwszą dawką ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Ja przyznam, że jestem zawiedziony programami czipowania, od lat się ma grypę szczepie i nic, nawet jednego kuponu na xboxa



Nieprawda! Jakiś czas temu zastanawiałem się nad szczepieniem i dzień później od Microsoftu dostałem za 4zł 3 miesiące game pass ultimate. Można? Można!


Pozdrawiam, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazdraszam ... ale jak tak se myślę, to qrna to może jednak działa, może właśnie dzięki temu wiedzą, że ja nawet nie mam xboxa i nie ma po co mi dawać game passa 😳

#zapomnianyprzezgatsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie, jaki ten Gates skuteczny jest, nosz ile ci Amerykańcy mają tych chipów wszczepionych?

A może jest tak, że te choroby, podobnie jak covid wymyśla się, żeby szczepionki naprzemiennie wysysały nieaktualnego chipa i wstrzykiwały nowego?

Inaczej to by się ludzie dobrowolnie nie pozbyli przecież jedynego prawilnego Windows 95 - ja ciągle dostaję wezwania do aktualizacji do Win 10....

 

13_1609951393_374625.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.01.2021 o 19:56, renqien napisał:

No bo to na tym właśnie polega. Nie masz dostawać kuponów czy talonów. Masz tyrać za miskę zupy, nie marudzić i kupować, kupować, kupować...

Zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę pojąć co niektórzy mają we łbie, kumpel z żoną i dziećmi pojechał na święta do rodziny, po powrocie do domu zaczęli się źle czuć. Mieli wrócić na sylwestra, ale zadzwonili i powiedzieli, że nie przyjadą, bo są chorzy, rodzina stwierdziła, ze to pewnie przeziębienie - przyjeżdżajcie! Na szczęście nie pojechali, covid potwierdzony. Poinformowali o tym fakcie resztę rodziny, która była z nimi na świętach i usłyszeli od jednej uczestniczki, żeby absolutnie nigdzie nie podawali, że mieli z nią kontakt, bo nie będzie mogła chodzić do pracy, jest farmaceutką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę pojąć co niektórzy mają we łbie, kumpel z żoną i dziećmi pojechał na święta do rodziny, po powrocie do domu zaczęli się źle czuć. Mieli wrócić na sylwestra, ale zadzwonili i powiedzieli, że nie przyjadą, bo są chorzy, rodzina stwierdziła, ze to pewnie przeziębienie - przyjeżdżajcie! Na szczęście nie pojechali, covid potwierdzony. Poinformowali o tym fakcie resztę rodziny, która była z nimi na świętach i usłyszeli od jednej uczestniczki, żeby absolutnie nigdzie nie podawali, że mieli z nią kontakt, bo nie będzie mogła chodzić do pracy, jest farmaceutką
I tak by chodziła do pracy bo farmaceutów kwarantanna nie obowiązuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi raczej o odpowiedzialność, a nie czy prawo jej zezwala na chodzenie do pracy. Myślałem, że po kimś pracującym w "branży" można spodziewać się czegoś więcej niż po sprzedawcy z supermarketu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o "prawo" kontynuowania pracy po kontakcie z osobą chorą, ale raczej obowiązek, bo nie ma cię kto zastąpić. Dotyczy to personelu medycznego, a zwłaszcza lekarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tessio napisał:

Chodzi mi raczej o odpowiedzialność, a nie czy prawo jej zezwala na chodzenie do pracy. Myślałem, że po kimś pracującym w "branży" można spodziewać się czegoś więcej niż po sprzedawcy z supermarketu.

 

"Branża" chyba niewiele tu zmienia/znaczy. W aptekach często widuję osoby z maseczką pod nosem, na brodzie, a niekiedy i w ogóle bez czegokolwiek - nie są ani wypraszane, ani nigdy nie widziałem, żeby kiedykolwiek padła jakakolwiek uwaga ze strony personelu. A niejednokrotnie za to widziałem tenże personel z cechami, jak wyżej. Podobnie, na przykład, w przychodni weterynaryjnej pełnej ludzi.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Izba pzryjęć dużego szpitala w mieście wojewódzkim. Kilka osób w poczekalni: jedena w ogóle bez maski, jedna z maską na brodzie, pozostali pod nosem. Otwierają się drzwi od gabinetu, wychodzi pielęgniarz - bez maseczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co się w Dani ostatnio dzieje? 

 

W sensie, czy dalej jest tak za***iscie czy coś się zmienia? 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile w tym prawdy ale słyszałem że w Japoni jakiś tam przywodca czy to chyba kobieta była tylko poprosiła o noszenie maseczek.Dwa razy narodowi nie trzeba było mówić.Dostosowali się.A u nas w Markiecie sam byłem świadkiem jak ochraniarz sie kłócił z klientem o maseczkę.I poległ.Na kasach powinien być odgórnie zakaz sprzedaży klientom bez maseczek.Jak jesteś chory to przedstaw świstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, rknas napisał:

Izba pzryjęć dużego szpitala w mieście wojewódzkim. Kilka osób w poczekalni: jedena w ogóle bez maski, jedna z maską na brodzie, pozostali pod nosem. Otwierają się drzwi od gabinetu, wychodzi pielęgniarz - bez maseczki.

 

Dlatego jest tyle zgonów, bo liczby zakażeń nie zna nikt.

 

Gdyby ludzie karnie nosili maseczki tak jak trzeba, to zakażeń byłoby mniej, mniej byłoby restrykcji.

Więcej biznesów by przetrwało.

A tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.