Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

farmaceuta w szpitalu wyjmował szczepionki z lodówki, żeby nie działały, aż przypomniały mi się te stare śmieszki z zatrudniania weganina w masarni
 
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/najnowsze-fakty/news-antyszczepionkowiec-farmaceuta-celowo-zniszczyl-setki-szczep,nId,5011588

Aż mi się przypomniała jedna pani z pobliskiej apteki, która poproszona o "coś na" czy "jakieś na to" wciskała homeopatię :( Ludzie sami zauważyli, że coś nie ten tego i jak się otwarła inna apteka niedaleko to pomimo bycia sieciowkową, się szybko zwinęła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.01.2021 o 06:32, mark74 napisał:

A ty kolego jak często poddajesz się testowi na wirusa? Możesz napisać ? 

Ja się nie poddaję. A co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 24.01.2021 o 23:16, desmo napisał:

Rozumiem, że humor dopisuje bo masz pewność że karni Duńczycy w 80% się wszczepią więc Ty już nie musisz....będziesz bezpieczny ...

Rozumiem, ze ty juz jestes zaszczepiony i bezpieczny?

 Moja zona miala w pracy przeprowadzane testy co dwa tygodnie potem co tydzien a od dzisiaj wprowadzili dwa razy na tydzien.

A teraz taka ciekawostka. Pewien profesor z instytutu zaproponowal aby za kazdy przeprowadzany test w pracy panstwo placilo 200koron. dla pracownika.

Czyli miesiecznie 800 kr. dodatku. Sprawa jest rozwazana ,ma to byc kompensacja za niedogodnosci.

Generalnie jestem za :) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aś się zachłysnął tą Danią - daj już spokój i nam gula tym dobrobytem nie huśtaj

W kraju bida, ludzie nie muszą wiedzieć że gdzie indziej lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przepraszam. Już nie będę. 😆 ale jak wspomniałem wcześniej , nie jest tak kolorowo. Policja zrobiła naloty na otwarte burdele. I co ja mam teraz powiedzieć kolegom w Polsce? Że gdzie jest ta wolność ? 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Paweł Bury. napisał:

Aś się zachłysnął tą Danią - daj już spokój i nam gula tym dobrobytem nie huśtaj

W kraju bida, ludzie nie muszą wiedzieć że gdzie indziej lepiej

 

Maciej Maciejowski 🇵🇱💯 on Twitter: "#Pyrkosz #Duńczyk #Vabank #Wichura  #Balcerek Niezapomniany! R. I. P.… "


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2021 o 18:57, mark74 napisał:

Rozumiem, ze ty juz jestes zaszczepiony i bezpieczny?

 Moja zona miala w pracy przeprowadzane testy co dwa tygodnie potem co tydzien a od dzisiaj wprowadzili dwa razy na tydzien.

A teraz taka ciekawostka. Pewien profesor z instytutu zaproponowal aby za kazdy przeprowadzany test w pracy panstwo placilo 200koron. dla pracownika.

Czyli miesiecznie 800 kr. dodatku. Sprawa jest rozwazana ,ma to byc kompensacja za niedogodnosci.

Generalnie jestem za :) 

 

 

Nie nie jestem. Jako dobry samarytanin dbam o wszystkich a nie tylko o swoich . Moją szczepionkę wziął pewnie jakiś ważny polityk albo jego rodzina. No może ich znajomy albo jakiś postępowy klecha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 godzin temu, desmo napisał:

Nie nie jestem. Jako dobry samarytanin dbam o wszystkich a nie tylko o swoich . Moją szczepionkę wziął pewnie jakiś ważny polityk albo jego rodzina. No może ich znajomy albo jakiś postępowy klecha. 

A może twoja szczepionkę dostał wybitny aktor? W tym przypadku możesz być z siebie dumny, że wspierasz polską kinematografie. Nasze dobro narodowe. Być może to dzięki Tobie będziemy mogli oglądać następne wspaniałe filmy z tymi wspaniałymi aktorami. 
Tak więc gratuluje obywatelskiej postawy. Ku chwale ojczyzny 😆

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mark74 napisał:

A może twoja szczepionkę dostał wybitny aktor? W tym przypadku możesz być z siebie dumny, że wspierasz polską kinematografie. Nasze dobro narodowe. Być może to dzięki Tobie będziemy mogli oglądać następne wspaniałe filmy z tymi wspaniałymi aktorami. 
Tak więc gratuluje obywatelskiej postawy. Ku chwale ojczyzny 😆

 

Szczególnie czekam na film portretujący degrengoladę niektórych przedstawicieli naszej współczesnej emigracji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, desmo napisał:

Szczególnie czekam na film portretujący degrengoladę niektórych przedstawicieli naszej współczesnej emigracji 

Wyjechałem z kraju wiele lat temu jak tylko zrozumiałem , że .... Obecnie oglądając to co się dzieje , tylko utwierdziło  mnie w tym przekonaniu. 

Dzisiaj jestem szczęśliwy razem z moja rodziną.  Mam świetną pracę , jestem doceniany przez pracodawcę i kolegów. 
Dostaliśmy podwyżki i nagrody w związku z  sumiennym wykonywaniem swoich zadań i precyzyjnym koordynowaniem działań podczas pandemii. ( pracuje w dystrykcie zarządzania kryzysowego ) 

Oprócz mnie jest jeszcze kilku Polaków i codziennie dajemy z siebie wszystko. Dlatego oni nas tu cenią i mają bardzo dobre zdanie o Polakach. A my tego nie chcemy zepsuć. Więc chociaż w taki sposób próbujemy przekonywać Duńczyków , że Polak to fachowiec. Wiele godzin spędziłem na rozmowach o Polsce . Najbardziej się zdziwili jak kiedyś naprawiłem pewne urządzenie w ciągu godziny. Oni musieliby czekać dwa dni na serwis. Zapytali jak to możliwe? Ja im odpowiedziałem , że w Polsce co drugi potrafiłby pewnie to naprawić. Ponieważ takie były czasy , że należało znać się na mechanice, elektryce, spawacz, piekarz akrobata 😄
A teraz patrzę jak firmy w Polsce padają Najbardziej żal małych i średnich pracodawców . To ich cały dorobek życia. W Danii już zatwierdzili 170 miliardów dla firm. Ale na razie końca nie widać. Szkoły dopiero od marca dla klas 5-9  Trzeba to jakoś przetrwać. 
Więc jeżeli twierdzisz , że reprezentuje sobą degrengoladę to mój pracodawca w osobie Burmistrza miasta Kopenhagi ma odmienne zdanie. 
Trochę długo wiec przepraszam. 😃

Życzę miłego weekendu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Degrengoladą umysłową jest wrzucanie do jednego worka sceptycyzmu wobec burdelu i bylejakości jakie fundują nam rządzący w PL z nieufnością wobec rozwiązań systemowych pochodzących ze świata nauki ( choćby częściowo finansowanej za prywatne pieniądze).

Przekonanie,  że realizować się i być docenianym i szczęśliwym można tylko poza Polską też jest z gatunku

„egzotycznych intelektualnie” . Poza tym gratuluję znalezienia swojego miejsca na ziemi - wolę jak piszesz o swoich sukcesach niż o tym jak inni mają žle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjechales z krajau, jak tylko co zrozumiales??... ze Twoja Ojczyzna jest “bee”, a Dania to raj na ziemii?

 

Juz wszyscy wiemy, z Twoich wpisow, jak tam jest cudownie, ze pijac alkohol na rynku zartujesz sobie z policjantami, corka Twoja w prywatnej szkole uczy sie 3 jezykow, a Twoj sztab kryzysowy(wsumie w takiej utopii, to chyba najnudniejsza robota musi byc) z burmistrzem na czele docenia Ciebie jak nikt inny. Wszyscy chodza tam jak w szwajcarskim zegarku I na ograniczeniu predkosci 50km/h jezdza 25km/h, tak na wszelki wypadek... 

 

Nie mam nic przeciwko Twoim sukcesom I przechwalaniu sie nimi na publicznym forum, ale drazni mnie Twoja ironia i zawisc do kraju I ludzi, w ktorym sie urodziles i prawdopodobnie wychowales.

 

Pozdrawiam I zycze udanej niedzieli:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mark74 napisał:

Wyjechałem z kraju wiele lat temu jak tylko zrozumiałem , że .... Obecnie oglądając to co się dzieje , tylko utwierdziło  mnie w tym przekonaniu. 

Dzisiaj jestem szczęśliwy razem z moja rodziną.  Mam świetną pracę , jestem doceniany przez pracodawcę i kolegów. 

 

A czy myślisz, że nie można być szczęśliwym Polakiem w Polsce? To się grubo mylisz, bo ja znam takich wielu. Sam do nich należę. Wielu jest też pewnie mniej zadowolonych, ale przypuszczam, że nieszczęśliwych Duńczyków w Danii też nie brakuje. Więc przestań pierdzielić jak to w tej Polsce fatalnie, bo pooglądałeś sobie telewizję i przez to jesteś ekspertem. 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam, i dochodzę do wniosku, że nie sztuką jest być szczęśliwym w Danii mlekiem i miodem płynącej, a w naszej pięknej Polsce, w której co chwila wylewa się jakieś szambo. Brawo my! 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, Romi. napisał:

Wyjechales z krajau, jak tylko co zrozumiales??... ze Twoja Ojczyzna jest “bee”, a Dania to raj na ziemii?

 

Juz wszyscy wiemy, z Twoich wpisow, jak tam jest cudownie, ze pijac alkohol na rynku zartujesz sobie z policjantami, corka Twoja w prywatnej szkole uczy sie 3 jezykow, a Twoj sztab kryzysowy(wsumie w takiej utopii, to chyba najnudniejsza robota musi byc) z burmistrzem na czele docenia Ciebie jak nikt inny. Wszyscy chodza tam jak w szwajcarskim zegarku I na ograniczeniu predkosci 50km/h jezdza 25km/h, tak na wszelki wypadek... 

 

Nie mam nic przeciwko Twoim sukcesom I przechwalaniu sie nimi na publicznym forum, ale drazni mnie Twoja ironia i zawisc do kraju I ludzi, w ktorym sie urodziles i prawdopodobnie wychowales.

 

Pozdrawiam I zycze udanej niedzieli:)

Za komuny to byly ograniczenia. Teraz mozesz wyjechac gdzie chcesz i robic co chcesz . Chcesz to wyjedz do Meksyku kto ci broni. :)  A co do jezykow to  80% dunczykow plynnie mowi po angielsku . Czego sie przyczepiles , ze dzieci rozwijaja sie i ucza?  Dzieci dunskie dobrze porozumiewaja sie w jezykach skandynawskich to jest podstawa do przyszlego dialogu. 

Wiem, skonczyly sie godziny dla seniorow i jestes poprosu zly :)  

Opisuje a nie przechwalam sie. Ale nawet tego nie zrozumiesz.  To TY masz wiadomosci na temat Danii chyba z d... 

Tak , Dania to raj na ziemi dla mnie. A dla innego rajem bedzie Warszawa, Texas albo Japonia.

A ile polskich naukowcow wyjechalo i pracuje np. w NASA, Basf, lub przy rozwijaniu wysokich technologii?  I co , nie maja sie uczyc kilku jezykow i sie rozwijac bo TY tak chcesz? 

Co do zawisci to ja nie mam zadnej. Zyj sobie w spokoju i pokoj z  toba :) 

Za dobra prace otrzymujesz dobre wynagrodzenie. Niestety nie ma nic za darmo nawet w Danii. 

No nie wiem co ma tobie jeszcze napisac. Moze zmien prace, wez kredyt , kup dom i Porsche  :) 

Bez odbioru .

Godzinę temu, Carrot napisał:

Tak sobie czytam i czytam, i dochodzę do wniosku, że nie sztuką jest być szczęśliwym w Danii mlekiem i miodem płynącej, a w naszej pięknej Polsce, w której co chwila wylewa się jakieś szambo. Brawo my! 

 

Wystarczy nauczyc sie jezyka dunskiego, nastepnie zdac kilkanascie testow , egzaminow i zwiekszyc swoje kwalifikacje.

Bolka z maslem. Nic trudnego. A potem tylko przekonac przyszlego pracodawce ze ty sobie poradzisz na stanowisku.

Co do szamba to wlasnie mnie o to pytali w pracy. Jak to mozliwe? No tlumaczylem, ze awaria i tak dalej, ze Prezyden Warszawy robi co moze i na pewno szybko opanuje problem.

Awarie  sie zdarzaja . Jednak teraz patrzac to do maja w Polsce bedzie jedna wielka awaria. A jak dlugo i duzo polskie panstwo bedzie sie zadluzac?  

No ale podobno jak tu czytam jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej :)  

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mark74 napisał:

Co do szamba to wlasnie mnie o to pytali w pracy. Jak to mozliwe? No tlumaczylem, ze awaria i tak dalej, ze Prezyden Warszawy robi co moze i na pewno szybko opanuje problem.

Nie o takie "szambo" kolego chodzi :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, mkl1 napisał:

Nie o takie "szambo" kolego chodzi :)

 

Domyslam sie ale akurat o to mnie pytali w zwiazku z ekologia.  A co do politycznego szamba to ja juz nic wiecej. Nie znam sie , zarobiony jestem.

Nie moge znalezc info kiedy to jakis minister czy inny polityk podal sie od dymisji. Byly takie przypadki w Polsce?  Czy do konca trzymaja sie przy korycie? 

Znaczy sie brak Honoru to sie chyba to nazywa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze zupelnie nie zrozumiales o co mi chodzilo... do tego jeszcze wszystko blednie zalozyles.

 

Takze znaturalizowany Dunczyku, zyj szczesliwe, piej peany wszem wobec i niech Ci Dania lekka bedzie, a Polske zostaw w spokoju:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzieki nawzajem.

 

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic chłop nie zrozumiał z przekazu innych kolegów. No cóż. Tyle lat na obczyźnie 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu mnostwo blednych zalozen, co do mojej osoby... no ale widac, ze taki Twoj urok...

 

Jedyne od czego mi krwawia oczy, to od bzdur wypisywanych przez Ciebie.

 

btw urzekla mnie Twoja historia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Romi. napisał:

Znowu mnostwo blednych zalozen, co do mojej osoby... no ale widac, ze taki Twoj urok...

 

Jedyne od czego mi krwawia oczy, to od bzdur wypisywanych przez Ciebie.

 

btw urzekla mnie Twoja historia...

 

Ale to przecież nie do Ciebie było...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, tarant napisał:

 

Ale to przecież nie do Ciebie było...

Kolega mark74 usunal posta... Ja nie zacytowalem I tak wyszlo;););)

 

Znow cos tam pozakladal na temat mojej osoby, dorzucil historie swojej mlodosci i skasowal... albo zeedytowal na “dzieki nawzajem” ;)

Edytowane przez Romi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Przeczytałem, w internecie nic nie ginie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tarant napisał:

No tak. Przeczytałem, w internecie nic nie ginie.

To przynajmniej Ty bedziesz wiedzial o co mi chodzilo;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.