Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
1 godzinę temu, Romi. napisał:

Widze, ze zupelnie nie zrozumiales o co mi chodzilo... do tego jeszcze wszystko blednie zalozyles.

 

Takze znaturalizowany Dunczyku, zyj szczesliwe, piej peany wszem wobec i niech Ci Dania lekka bedzie, a Polske zostaw w spokoju:)

Nie rozumiem dlaczego użyłeś określenia „ znaturalizowany Duńczyku”? 

Wiesz a może nie , kiedy wybuchła wojna w Iraku mój przyjaciel z dzieciństwa przyjechał do USA na krótko przed i podjął prace na budowie. Był młody i chciał coś osiągnąć. Wojna się rozpoczęła na dobre a armii zaczęło brakować żołnierzy. Więc wpadli  na pomysł aby brać jak leci chętnych do Iraku ale w zamian oferowali obywatelstwo amerykańskie. Odbył dwie tury. Służył w piechocie morskiej. (Marnie Corps) jego oddział miał za zadanie zapobiec podpaleniu szybów naftowych. Co jednak się nie udało. 
Dzisiaj prowadzi firmę stanach , kładzie dachy. Takich Polaków jest wiele.
Masz jakiś problem z tym ?  
Do nich też użyjesz tego zwrotu „Znaturalizowany Amerykanin” ? 
Na szczęście ludzie maja otwarte umysły i robią co chcą. Gdyby patrzyli na takich jak ty to by ciagle stali w miejscu. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z tymi komentarzami odnoście @mark74. Ja nie zgadzam się z wieloma tezami które głosi w tym dziale, ale naskakiwanie na niego że narzeka na Polskę, że nie jest jak prawdziwy Polak bo tu nie mieszka jest bardzo, bardzo słabe. Za chwilę człowiek usłyszy że w ogóle zdrajcą jest, a jeśli jeszcze w obcym języku mówi to już w ogóle drugi Tusk. To że ktoś nie mieszka w Polsce, nie musi oznaczać że nie czuje się Polakiem. To tylko ci którzy mieszkają w Polsce mają prawo ją krytykować? Pomyślcie o emigracji za komuny, ile ci ludzie mogli dla Polski zrobić będąc poza krajem. A nasza obecna władza bardzo już komunę przypomina.Najlepiej żeby nikt z kraju nie wyjeżdżał, bo inaczej....

 

Czytajac takie komentarze czuję się trochę jakbym oglądał paski w TVP Info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, mark74 napisał:

Nie rozumiem dlaczego użyłeś określenia „ znaturalizowany Duńczyku”? 

Wiesz a może nie , kiedy wybuchła wojna w Iraku mój przyjaciel z dzieciństwa przyjechał do USA na krótko przed i podjął prace na budowie. Był młody i chciał coś osiągnąć. Wojna się rozpoczęła na dobre a armii zaczęło brakować żołnierzy. Więc wpadli  na pomysł aby brać jak leci chętnych do Iraku ale w zamian oferowali obywatelstwo amerykańskie. Odbył dwie tury. Służył w piechocie morskiej. (Marnie Corps) jego oddział miał za zadanie zapobiec podpaleniu szybów naftowych. Co jednak się nie udało. 
Dzisiaj prowadzi firmę stanach , kładzie dachy. Takich Polaków jest wiele.
Masz jakiś problem z tym ?  
Do nich też użyjesz tego zwrotu „Znaturalizowany Amerykanin” ? 
Na szczęście ludzie maja otwarte umysły i robią co chcą. Gdyby patrzyli na takich jak ty to by ciagle stali w miejscu. 
 

Taki sarkazm... podejrzewalem, ze przy wszystkich Twoich zachwytach dotyczacych Danii poprostu postarales sie o paszport... I nie ma w tym nic zlego, naprawde:) https://sjp.pwn.pl/sjp/;2546923

 

Nie bardzo rozumiem ostatnie zdanie dotyczace mnie, moglbys rozwinac?

 

Ja naprawde nic do Ciebie nie mam i nic nie zakladam na Twoj temat... nie interesuje mnie, ze w mlodosci byles bezdomny, teraz pomagasz innym, masz przyjaciol marines i mlekiem i miodem plynace zycie w Danii... Tylko po co o tym wszystkim pisac zupelnie nieznajomym osobom na publicznym forum??

 

Jedyne co mnie irytuje(Wsumie to nawet nie powinno) to te ciagle zachwyty nad Dania i porownania do Polski, przechwalki “co, gdzie i jak”

i kolejne narzekania oraz sposob pisania jaka to Polska jest bee. Tak jak mowilem, juz wszyscy Twoje zdanie na temat Danii i Polski znamy i nie ma sensu tego powtarzac w kazdym poscie.

 

Wogole to nie powinienem zaczynac tej rozmowy z Toba, tylko zagryzc jezyk, swoje pomyslec i nie marnować swojego cennego czasu, ale przynajmniej sporo rzeczy dowiedzialem sie o sobie;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być o teoriach spiskowych a wyszła kolejna wojna polsko - polska - Polska Mistrzem Polski. 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solve napisał:

Miało być o teoriach spiskowych a wyszła kolejna wojna polsko - polska - Polska Mistrzem Polski. 

Dokładnie, gdzies, kiedys slyszalem, ze najwiekszym wrogiem Polaka, jest drugi Polak;););)

 

wracajac do teorii spiskowych... za dwa tygodnie, druga dawka szczepionki mnie czeka. Moze to ona mnie tak wrogo nastawila do kolegi z Danii, znaczy sie do stylu pisania kolegi z Danii. Normalnie, to ja praktycznie nie generuje postow, a tutaj przez pol dnia nadrukowalem wiecej niz przez ostatnie 15lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 10 dni po drugiej. Ni ch... ten czip nie działa. Jestem rozczarowany🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Romi.Nie każdy rodzi się milionerem. Ja niestety musiałem zapracować na własne mieszkanie i nadal pracuje. Pisałem wielokrotnie , ze jestem Polakiem a ty nadal swoje. Pewnie gdybyś mógł to byś zabierał obywatelstwa osoba niezamieszkującymi w Polsce. 
Widzę jak celowo prowokujesz. 
Polacy obecnie przebywają w różnych zakątkach świata. Pracują , zakładają rodziny i realizują się zawodowo. 
Mieszkają tam gdzie chcą. Kraina mlekiem i miodem , to dla jednego będzie Japonia a dla drugiego Texas. 
Kazdy ma własne priorytety. 
A przechwałki to ty pewnie uprawiałeś  w przedszkolu i tak ci zostało. 
Czy ja ciebie atakuje , że mieszkasz w Polsce lub w jakimś innym kraju ? 
Czy zazdroszczę Tobie np. Rolexa i dlatego muszę ośmieszać ciebie i tę firmę bo uważam że Omega jest lepsza? 
Trochę szacunku dla drugiego. 
 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stary nie jestem ale też nie młody i znam dużo ludzi mogę powiedzieć że nawet kolegów co powyjeżdżali za chlebem bo tak w Polsce było źle.Dużo powracało i nawet do swoich starych zakładów co sie pozwalniali.Wszędzie dobrze .......jak to mówią.Aczkolwiek na pewno nie jednemu sie udało kariere zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, beniowski napisał:

Przesadzacie z tymi komentarzami odnoście @mark74. Ja nie zgadzam się z wieloma tezami które głosi w tym dziale, ale naskakiwanie na niego że narzeka na Polskę, że nie jest jak prawdziwy Polak bo tu nie mieszka jest bardzo, bardzo słabe. Za chwilę człowiek usłyszy że w ogóle zdrajcą jest, a jeśli jeszcze w obcym języku mówi to już w ogóle drugi Tusk. To że ktoś nie mieszka w Polsce, nie musi oznaczać że nie czuje się Polakiem. To tylko ci którzy mieszkają w Polsce mają prawo ją krytykować? Pomyślcie o emigracji za komuny, ile ci ludzie mogli dla Polski zrobić będąc poza krajem. A nasza obecna władza bardzo już komunę przypomina.Najlepiej żeby nikt z kraju nie wyjeżdżał, bo inaczej....

 

Czytajac takie komentarze czuję się trochę jakbym oglądał paski w TVP Info.

 

Trochę chyba "przeinterpretowałeś" niektóre komentarze. Ale ok, nie będę się wypowiadał za innych - powiem, jak ja to rozumiem. Otóż, mnie wydaje się nieco groteskowe, że ktoś, z wypowiedzi kogo wynika, że ma skrajnie wyidealizowany obraz kraju, do którego wyemigrował i (w drugą stronę) ostentacyjnie wręcz pogardliwy wobec, jakby nie patrzeć, ekhm ;), ojczyzny/Ojczyzny (podaję dwie wersje - każdy może wybrać sobie własną :D ), tak często i systematycznie bije swoją śmietankę ;) na polskim, a nie na duńskim forum zegarkowym. Śmieszy mnie przebijająca z tych różnych wypowiedzi jakaś nieomal desperacka potrzeba czegoś, co należałoby chyba nazwać "samopotwierdzeniem tożsamościowo-wartościującym" (co chwila pojawiające się uwagi o tym, że Duńczycy docenili w autorze-Polaku, iż - o dziwo! - to, czy tamto potrafi albo nie jest totalnym patolem ;)). Osobiście, serdecznie mnie  iebie  ;) , gdzie kto mieszka, ile ma cashu, kogo zna albo nie, etc. - jestem już na takim etapie życia, że rozumiem, iż są to wszystko nieistotne pierdoły (niezły ze mnie mędrzec, wiem :D). Mam też przykrą wiadomość dla innych, których też "te sprawy" aż tak nie ruszają - gdzieś wyczytałem ;), że nawet osiągnięcie wewnętrznej równowagi (co jest niemal niemożliwe) i tak... nie daje pełni równowagi. :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, loco50 napisał:

Ja 10 dni po drugiej. Ni ch... ten czip nie działa. Jestem rozczarowany🤣

Ja bije swoje wszystkie rekordy w Forza Horizon... cos musi byc na rzeczy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Zakończcie te wywody o Polsce, Polakach, polskości itp. Ani temat nie tu pasuje, ani Wy nie potraficie dyskutować.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, loco50 napisał:

Ja 10 dni po drugiej. Ni ch... ten czip nie działa. Jestem rozczarowany🤣

Ja bije swoje wszystkie rekordy w Forza Horizon... cos musi byc na rzeczy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi dali jakieś giewno. Ale to i mnie normalne. Co kupię coś to lipa - a to but rozklejony, a to coś pobite. Zas....e szczescie😁. To i czipa mi dali wybrakowanego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Zakończcie te wywody o Polsce, Polakach, polskości itp. Ani temat tu nie pasuje, ani Wy nie potraficie dyskutować.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Wróćmy to teorii spiskowych. Nie wierzę w żadne, oprócz jednej- roli służb specjalnych wszelakich we wszystkich możliwych mniej lub bardziej obrzydliwych przekrętach 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, loco50 napisał:

To mi dali jakieś giewno. Ale to i mnie normalne. Co kupię coś to lipa - a to but rozklejony, a to coś pobite. Zas....e szczescie😁. To i czipa mi dali wybrakowanego. 

 Takiego Ci dali... właśnie by się wszysko pie..r.ło.- nie przypadkowo :)

 Wówczas, jak coś się uda... będziesz bardziej zadowolony..

 .........to celowe..

 Jedni dostaj na "podbudowanie" czipa "szczęśliwości" , bo łatwiej manipulować.

 Inni tego "nieszczęśliwego", by jak się coś uda, to będą wszystkich i wszystko "wychwalali " :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

Trochę chyba "przeinterpretowałeś" niektóre komentarze. Ale ok, nie będę się wypowiadał za innych - powiem, jak ja to rozumiem. Otóż, mnie wydaje się nieco groteskowe, że ktoś, z wypowiedzi kogo wynika, że ma skrajnie wyidealizowany obraz kraju, do którego wyemigrował i (w drugą stronę) ostentacyjnie wręcz pogardliwy wobec, jakby nie patrzeć, ekhm ;), ojczyzny/Ojczyzny (podaję dwie wersje - każdy może wybrać sobie własną :D ), tak często i systematycznie bije swoją śmietankę ;) na polskim, a nie na duńskim forum zegarkowym. Śmieszy mnie przebijająca z tych różnych wypowiedzi jakaś nieomal desperacka potrzeba czegoś, co należałoby chyba nazwać "samopotwierdzeniem tożsamościowo-wartościującym" (co chwila pojawiające się uwagi o tym, że Duńczycy docenili w autorze-Polaku, iż - o dziwo! - to, czy tamto potrafi albo nie jest totalnym patolem ;)). Osobiście, serdecznie mnie  iebie  ;) , gdzie kto mieszka, ile ma cashu, kogo zna albo nie, etc. - jestem już na takim etapie życia, że rozumiem, iż są to wszystko nieistotne pierdoły (niezły ze mnie mędrzec, wiem :D). Mam też przykrą wiadomość dla innych, których też "te sprawy" aż tak nie ruszają - gdzieś wyczytałem ;), że nawet osiągnięcie wewnętrznej równowagi (co jest niemal niemożliwe) i tak... nie daje pełni równowagi. :lol:

Mnie tez to wali. Ale nie napisałem , że ja jestem jakiś mistrz. A wskazałem , że Polacy potrafią różne rzeczy samodzielnie zrobić. Że to Polacy , nie ja!   Zawsze zwracam uwagę na Polske wykonanie i prace.

W Danii Polacy są cenieni. Niedaleko mnie powstał duży piętrowy dom rodzinny w trzy miesiące. Duńczycy sąsiedzi byli zdziwieni szybkością postępujących prac. Dom już wykończony , właściciele zadowoleni. 
ja zawsze promuje Polskę i polskich pracowników. I zawsze służę pomocą. 
Obecnie Polacy budują duże i nowoczesne osiedle Carlsberg. 
No cóż , widzę , że nie zrozumieliśmy się. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mark74 napisał:

Mnie tez to wali. Ale nie napisałem , że ja jestem jakiś mistrz. A wskazałem , że Polacy potrafią różne rzeczy samodzielnie zrobić. Że to Polacy , nie ja!   Zawsze zwracam uwagę na Polske wykonanie i prace.

W Danii Polacy są cenieni. Niedaleko mnie powstał duży piętrowy dom rodzinny w trzy miesiące. Duńczycy sąsiedzi byli zdziwieni szybkością postępujących prac. Dom już wykończony , właściciele zadowoleni. 
ja zawsze promuje Polskę i polskich pracowników. I zawsze służę pomocą. 
Obecnie Polacy budują duże i nowoczesne osiedle Carlsberg. 
No cóż , widzę , że nie zrozumieliśmy się.

 

Być może, że się nie zrozumieliśmy. W Internecie o to bardzo łatwo. Być może w realu dogadalibyśmy się dużo lepiej. Albo od razu przeszlibyśmy do Zlatan-Fu :D. W każdym razie, pamiętając, że Knut Wielki był wnukiem Mieszka i Dobrawy ;), pałujmy się wspólnie dalej teoriami spiskowymi - jak nakazał Sir @tarant:)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem. Teraz już przestałem prosić.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, mark74 napisał:

@Romi.Nie każdy rodzi się milionerem. Ja niestety musiałem zapracować na własne mieszkanie i nadal pracuje. Pisałem wielokrotnie , ze jestem Polakiem a ty nadal swoje. Pewnie gdybyś mógł to byś zabierał obywatelstwa osoba niezamieszkującymi w Polsce. 
Widzę jak celowo prowokujesz. 
Polacy obecnie przebywają w różnych zakątkach świata. Pracują , zakładają rodziny i realizują się zawodowo. 
Mieszkają tam gdzie chcą. Kraina mlekiem i miodem , to dla jednego będzie Japonia a dla drugiego Texas. 
Kazdy ma własne priorytety. 
A przechwałki to ty pewnie uprawiałeś  w przedszkolu i tak ci zostało. 
Czy ja ciebie atakuje , że mieszkasz w Polsce lub w jakimś innym kraju ? 
Czy zazdroszczę Tobie np. Rolexa i dlatego muszę ośmieszać ciebie i tę firmę bo uważam że Omega jest lepsza? 
Trochę szacunku dla drugiego. 
 

Ja zakanczam temat. Jakbym mial odbierac obywatelstwa za niemieszkanie w Polsce, to musialbym zaczac od siebie.

To nie Ja zaczalem ataki personalne na Ciebie, tylko Ty na mnie... ponoc przez takich jak ja swiat stalby w miejscu.

Ja napisalem, ze nie podoba mi sie Twoje krytykowanie Polski i Twoje zachwyty na temat Danii... masz prawo do takich opinii, ale nie musisz ich wyglaszac na kazdym kroku, a jezeli juz wyglaszasz je non stop, to ja mam prawo napisac, co o tym mysle i tylko o tym, a nie o Tobie jako osobie.

To nie Ja chwale sie jaki to zachwycony mna jest moj pracodawca-burmistrz Kopenhagii i to nie ja pisze, ze moje dzieci ucza sie po 3 jezyki w prywatnej szkole...

 

ale jezeli musisz sie tak dowartosciowywac, to prosze bardzo, tylko troche szacunku dla drugich!!

 

Trzymaj sie stary!!! Powodzenia:)

2 minuty temu, tarant napisał:

Prosiłem. Teraz już przestałem prosić.

Sorry tarant, ale bylem w trakcie odpisywania I juz nie moglem sobie darowac wywodu, bo ktos na mnie personalnie naskakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

The End!

 

Nie potraficie rozmawiać to zamykam! 
Można podziękować kolegom na PW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Na życzenie Koleżanki temat otwieram.

Na próbę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy!:)

W dniu 30.01.2021 o 19:16, loco50 napisał(-a):

Nie wierzę w żadne, oprócz jednej- roli służb specjalnych wszelakich we wszystkich możliwych mniej lub bardziej obrzydliwych przekrętach 😁

I to jest coś, w co i ja jestem skłonna uwierzyć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Carrot napisał(-a):

Dziękujemy!:)

I to jest coś, w co i ja jestem skłonna uwierzyć.

 

Ma koleżanka sporo racji, ale służby działają na zapotrzebowanie polityków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.