Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oraw
14 minut temu, Bugs napisał(-a):


No cóż, nie da się ukryć że w sytuacjach takich jak pandemia totalny zamordyzm i permanentna inwigilacja w bogatym kraju sprawdzają się dużo lepiej.
Wszyscy chcą smartfony śledzące non-stop pozycję i bogate profile w mediach społecznościowych a potem płaczą że ich prywatność jest zagrożona.
Taka cena za wolność, demokrację, możliwość obywatelskiego nieposłuszeństwa itd. Gdyby tu był rzeczywisty lockdown i rzeczywiście przestrzegane obostrzenia to antymaseczkowców wyłapywano by do radiowozu jak bezpańskie psy ( pamiętacie takie obrazki z Wuhan?) i góra po miesiącu byłoby po temacie ale lud nie jest w stanie ogarnąć że im bardziej kombinują tym dłużej będziemy wszyscy w tym gównie siedzieć.

 

Cierpliwości drogi Kolego... to wszystko jeszcze przed nami🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Cierpliwości drogi Kolego... to wszystko jeszcze przed nami

Nie, to dopiero jak Chińczycy nas podbiją a podbiją bo będziemy tak dobrzy i grzeczni żeby nie urazić ich uczuć odmową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
3 minuty temu, Bugs napisał(-a):


Nie, to dopiero jak Chińczycy nas podbiją a podbiją bo będziemy tak dobrzy i grzeczni żeby nie urazić ich uczuć odmową.

 

Ja też mam nadzieję, że jednak nie pozwolimy władzy na za dużo,

nawet w imię troski o nasze zdrowie, w którą osobiście nie wierzę,

bo mamy mocny gen wolności w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bugs napisał(-a):


No cóż, nie da się ukryć że w sytuacjach takich jak pandemia totalny zamordyzm i permanentna inwigilacja w bogatym kraju sprawdzają się dużo lepiej.
Wszyscy chcą smartfony śledzące non-stop pozycję i bogate profile w mediach społecznościowych a potem płaczą że ich prywatność jest zagrożona.
Taka cena za wolność, demokrację, możliwość obywatelskiego nieposłuszeństwa itd. Gdyby tu był rzeczywisty lockdown i rzeczywiście przestrzegane obostrzenia to antymaseczkowców wyłapywano by do radiowozu jak bezpańskie psy ( pamiętacie takie obrazki z Wuhan?) i góra po miesiącu byłoby po temacie ale lud nie jest w stanie ogarnąć że im bardziej kombinują tym dłużej będziemy wszyscy w tym gównie siedzieć.

Australia może służyć jako przykład kraju niezamordystycznego gdzie da się sytuację kontrolować o wiele lepiej niż w takiej UE. Oczywiście, to wyspa, więc łatwiej kontrolować przepływ ludzi.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie spiskowe ale producenci, firmy przetwórcze, trują nas.

Dopiero niedawno okazało się że kasze gryczane i jaglane z półki sklepowej w większości mają przekroczone skale w kwestii zawartości herbiscytu Rundup-u.

Wykazały to badania niezależnej fundacji.

Niedawno wyszło jak to wygląda w kwestii wędlin:

https://wiadomosci.wp.pl/oskarza-firmy-o-trucie-polakow-w-sporze-z-wielka-firma-sad-stanal-po-stronie-rolnika-6607472232389376a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Australia może służyć jako przykład kraju niezamordystycznego gdzie da się sytuację kontrolować o wiele lepiej niż w takiej UE. Oczywiście, to wyspa, więc łatwiej kontrolować przepływ ludzi.

Australia???
111 dni ostrego lockdownu całego stanu Wiktoria z zakazem wychodzenia z domu, wprowadzeniem „stanu katastrofy”, godziną policyjną, wysokimi karami za nienoszenie maseczek i przemieszczanie bez zezwolenia, ograniczenie podróżowania do 5km od domu, zamknięcie restauracji, pubów, siłowni i innych miejsc rozrywki? + praktycznie całkowite zamknięcie granic i ograniczenia transportu wewnętrznego?

Dzięki temu oraz sytuacji że są „wyspą” i mają małą gęstość zaludnienia udało im się opanować pandemię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że tam nie ma zamordystycznych rządów, jak w Chinach np., tj. w sensie że mają demokrację. Ale oni sobie chwalą takie ostre podejście. Mój znajomy Australijczyk nie może się nadziwić że jak ludziom w Europie mówią że mają się nie przemieszczać, to się przemieszczają😁.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rebrov fajny zestaw danych. Daje do myślenia.


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was coś do sprawdzenia. aspekt o którym nikt nie mówi.
Nie jeden człowiek ma jakieś ubezpieczenie, i pytanie czy przy ewentualnym szczepieniu i NOP albo nawet jakiejkolwiek innej chorobie (co ciężko będzie udowodnić ze nie ma związku) dalej będzie obowiązywać was ubezpieczenie? Szczepionka jest dobrowolna.

https://www.moneycontrol.com/news/business/economy/covid-19-vaccine-your-existing-health-policy-is-unlikely-to-cover-costs-adverse-reactions-6179301.html

2118D5AC-AE6D-4DD8-B5B3-45DC12904D26.jpeg.00b85575275be79d5bec301ffe3f86e1.jpeg

 

 

 

 

p.s ja nie zniechęcam ani nie zachęcam do szczepienia w tym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do domu, nastawiłem gary do obiadu, wyglądam przez okno i widzę na placu zabaw naprzeciwko kamienicy, w której mieszkam, ok. 30 osób dorosłych z dzieciakami i z 15 małolatów w wieku na oko 12-16 lat. W maseczkach może z 3. Idę przypilnować garów. Wracam na balkon po ok. 15 minutach i widzę chyba wszystkich obecnych jeszcze (stan się zmniejszył tak o połowę) w przepisowo założonych maseczkach. Co za historia! Jakieś teorie..? :D  ;) 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby donos obywatelski? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak to może nie. Wszyscy na podwórku czytają wpisy LSE :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
45 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Wróciłem do domu, nastawiłem gary do obiadu, wyglądam przez okno i widzę na placu zabaw naprzeciwko kamienicy, w której mieszkam, ok. 30 osób dorosłych z dzieciakami i z 15 małolatów w wieku na oko 12-16 lat. W maseczkach może z 3. Idę przypilnować garów. Wracam na balkon po ok. 15 minutach i widzę chyba wszystkich obecnych jeszcze (stan się zmniejszył tak o połowę) w przepisowo założonych maseczkach. Co za historia! Jakieś teorie..? :D  ;) 

Pewnie ktoś zauważył, że wróciłeś do domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Czyżby donos obywatelski? ;)

 

Jeśli był, to nie mój. Ale, żeby wszystko było jasne, jestem jak najbardziej za - w takich przypadkach. 

 

43 minuty temu, tarant napisał(-a):

Aż tak to może nie. Wszyscy na podwórku czytają wpisy LSE :D

 

Tak, z pewnością - szczególnie na forum PROZ.COM. ;)

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie trochę statystyki:

 

Polska: 9,5mln testów, 1,6mln wykrytych przypadków, 16,8% wykrywalności

UK: 85mln testów, 4mln wykrytych przypadków, 4,7% wykrywalności

 

Jesteśmy tak skuteczni?  

W dniu 22.02.2021 o 09:14, renqien napisał(-a):

Nie zapominajcie, że Azjaci mają inną dietę i swoją własną medycynę naturalną. Mogę powiedzieć na przykładzie zwykłego przeziębienia, że czosnek, chili i imbir potrafią zdziałać cuda, a te ich zielone tabletki/kapsułki stawiają na nogi w parę godzin.

Ciekawe, że w naszych covidowych szpitalach nie wpadli na to, żeby odłączyć pacjentów od respiratorów i tłoczyć im przez sondę papkę z czosnku, cebuli i papryki do żołądka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, rknas napisał(-a):

Ciekawe, że w naszych covidowych szpitalach nie wpadli na to, żeby odłączyć pacjentów od respiratorów i tłoczyć im przez sondę papkę z czosnku, cebuli i papryki do żołądka...

Ironia? Sarkazm? Bo chyba nie załapałem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponownie trochę statystyki:
 
Polska: 9,5mln testów, 1,6mln wykrytych przypadków, 16,8% wykrywalności
UK: 85mln testów, 4mln wykrytych przypadków, 4,7% wykrywalności
 
Jesteśmy tak skuteczni?  


Nie, po prostu testujemy sporo tych „podejrzanych” + przesiewowo np w szpitalach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, w zasadzie, pomijamy większość bezobjawowych.

1 godzinę temu, renqien napisał(-a):

Ironia? Sarkazm? Bo chyba nie załapałem... 

Taki żarcik;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś się mówiło, ze papier wszystko przyjmie, jak powinno się mówić o internetach? Trzeba sprawdzać, jak z paskami z tvp ;)

np pierwszy wykres, tu są oficjalne dane, dalej nie ostateczne, zwyczajnie za wcześnie na zamknięcie zbiorów https://data.cdc.gov/NCHS/Weekly-Counts-of-Deaths-by-State-and-Select-Causes/muzy-jte6

jak się zliczy 2020, to mamy 3.4mln, komentarz sobie daruję :P

 

Edytowane przez trez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie pasuje, jak to chiński spisek mający na celu przejęcie kontroli nad gospodarką zachodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.