Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Moja mama, starsza już kobieta, twierdzi, że jak coś w radiu lub tv mówią, to musi być prawda, bo przecież do radio/tv nie zaprasza się ot tak, byle kogo z ulicy. I potem masz ekspertów od wszystkiego jak np. w TVP niejaki Jakimowicz Jarosław, który zna się na wszystkim i na każdy temat się wypowie. Ale głupi być nie może, przecież w tv występuje!

Nie wiem, czy Jakimowicz jest głupi, czy tylko cyniczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to polecam posłuchać tej "blondynki" 😱😱

Dużo mondrych rzeczy opowiada 😁

Kiedyś kumpel podesłał mi link do niej, i nie mogę przestać jej oglądać 🤣


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu to właśnie źrôdło wiedzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie gorzej od Jakimowicza wkurza jak do telewizji śniadaniowych zapraszają Jutjuberów , Tiktokerów i inne dziadostwa i pytają ich o pandemię, sytuację w poliltyce, albo poprostu jak żyć :-) I siedzi taki gimbus który często gęsto skończył tylko podstawówkę i radzi Tobie, Twojej Matce czy mi jak żyć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Adi napisał(-a):

Dla wielu to właśnie źrôdło wiedzy. 

No właśnie 😖, I porozmawiaj później z kimś, kto ogląda te właśnie " prawdziwe" a nie mainstream njusy 🤪

 

Chociaż ta to głównie przekazuje wiadomości zasłyszane od innych, jej głównym"  hero " jest niejaki Benjamin Fulford, polecam tego poczytać trochę 🤪🤣

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czujnym trzeba być... 

 

Ale tego napewno nikt z Was nie wiedział

 

 

Screenshot_20210305-093919_Chrome.jpg

Screenshot_20210305-093939_Chrome.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Śmiejemy się, nawet się zastanawiałem czy jednak nie jest to satyra której nie rozumiem, aż zauważyłem, że w ciągu niecałego roku to cudo osiągnęło po ~90tyś wyświetleń i 50tyś subskrypcji, co jak na polskie warunki YT wcale nie jest mało ;(

Cóż, lepszy dostęp do wiedzy oznacza również lepszy dostęp do antywiedzy

Ps
Ale dowiedziałem się, z Bill Gates tak naprawdę od dawna nie żyje, tylko nie zrozumiałem czy to ma być dobrze czy źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw

A może posłuchajcie, jak to jest w Tajlandii?

Jakby inny świat... dość rozsądnie mówi ten lekarz.

Nasi forumowi medycy, podzielcie się proszę swoją opinią. 🙂😎

 

Cześć pierwsza:

 

 

Część druga:

 

Część trzecia:

 

Część czwarta - ostatnia:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podzielę się opinią, bo nie jestem forumowym medykiem. Ale przytoczę dzisiaj rano czytany fragment z prozy Jacka Dukaja, jednego z najwybitniejszych moim zdaniem polskich pisarzy obecnie.

"Nie można bowiem przedstawić dowodów na nieistnienie. Można dowodzić istnienia spisków, władzy mędrców Syjonu, globalnego planu Wolnomularzy, ale nie można dowodzić ich nieistnienia. Logika jest tu asymetryczna".


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
8 minut temu, tarant napisał(-a):

Nie podzielę się opinią, bo nie jestem forumowym medykiem. Ale przytoczę dzisiaj rano czytany fragment z prozy Jacka Dukaja, jednego z najwybitniejszych moim zdaniem polskich pisarzy obecnie.

"Nie można bowiem przedstawić dowodów na nieistnienie. Można dowodzić istnienia spisków, władzy mędrców Syjonu, globalnego planu Wolnomularzy, ale nie można dowodzić ich nieistnienia. Logika jest tu asymetryczna".

 

Jeśli to jest Twoja odpowiedź po obejrzeniu tego czteroodcinkowego filmu,

tj, rozmowy z lekarzem specjalistą chorób zakaźnych,

to powiem Ci, że zawstydziłeś moją inteligencję, bo nie widzę związku Twojej odpowiedzi z filmem.🤔

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać nie jest trudne zawstydzić Twoją inteligencję...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Oraw napisał(-a):

 

Jeśli to jest Twoja odpowiedź po obejrzeniu tego czteroodcinkowego filmu,

tj, rozmowy z lekarzem specjalistą chorób zakaźnych,

to powiem Ci, że zawstydziłeś moją inteligencję, bo nie widzę związku Twojej odpowiedzi z filmem.🤔

 

 

Jeden starszy pan od 11 lat udowadnia że pancerna brzoza ścięła pewien samolot. Organizuje konferencje, eksperci demonstrują wybuchające parówki, są symulacje, wykresy itp. Wiedza i merytoryka, a jakoś wielu przekonać nie może. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Jeden starszy pan od 11 lat udowadnia że pancerna brzoza ścięła pewien samolot. Organizuje konferencje, eksperci demonstrują wybuchające parówki, są symulacje, wykresy itp. Wiedza i merytoryka, a jakoś wielu przekonać nie może. 

Najgorsze jest to, że zawsze można znaleźć "expertow" którzy za pomocą parówek są w stanie wyjaśnić np  katastrofę lotnicza 😖 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Jeden starszy pan od 11 lat udowadnia że pancerna brzoza ścięła pewien samolot. Organizuje konferencje, eksperci demonstrują wybuchające parówki, są symulacje, wykresy itp. Wiedza i merytoryka, a jakoś wielu przekonać nie może. 

 

Chyba mam jakiś niż intelektualny, bo Twojego wpisu także nie rozumiem,

w związku ze wstawionym przeze mnie czteroodcinkowym filmem.

Nikogo do niczego przecież nie zmuszam, nie narzucam nikomu zdania na żaden temat.

Jedyne o co poprosiłem, to o Wasze zdanie, po obejrzeniu filmu, za co byłbym wdzięczny,

A, jeśli nikt nie odpowie, to mój świat nie runie. Pozdrawiam wszystkich.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakże mógłbym się mierzyć z opiniami specjalisty i to niemieckiego ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na dodatek łysego.

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oraw napisał(-a):

 

Chyba mam jakiś niż intelektualny, bo Twojego wpisu także nie rozumiem,

w związku ze wstawionym przeze mnie czteroodcinkowym filmem.

Nikogo do niczego przecież nie zmuszam, nie narzucam nikomu zdania na żaden temat.

Jedyne o co poprosiłem, to o Wasze zdanie, po obejrzeniu filmu, za co byłbym wdzięczny,

A, jeśli nikt nie odpowie, to mój świat nie runie. Pozdrawiam wszystkich.

 

Niech żyje wolność, wolność i swoboda myśli! Odpłynąłem :rolleyes:

 

 

opium.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Oraw napisał(-a):

A może posłuchajcie, jak to jest w Tajlandii?

Jakby inny świat... dość rozsądnie mówi ten lekarz.

Nasi forumowi medycy, podzielcie się proszę swoją opinią. 🙂😎

 

Cześć pierwsza:

 

 

Część druga:

 

Część trzecia:

 

Część czwarta - ostatnia:

 

 

 

Zmarnowałem 1,5 godziny...żeby dowiedzieć jak super jest w Tajlandii ( ciekawe czy kraj żyjący z turystów płaci doktorowi za ten występ) a w grupie BDMS w szczególności ( tu nie ma wątpliwości że grupa opłaca tę reklamę )  że wszyscy inni niemieccy lekarze to idioci i gdyby nie nasz bohaterski doktor świat medyczny by runął.

Trochę powszechnie znanej wiedzy medycznej wymieszanej z kontrowersyjnymi i nie popartymi badaniami tezami jak na przykład ta że chorzy na COVID umierają bo udziela im się lęk lekarzy . Plus tradycyjny bełkot antyszczepionkowy i na temat konfliktu interesów w badaniach.  Doktor zapomniał dodać, że skoro jako sieć placówek medycznych  używają produkowanych przez siebie leków  ( firma farmaceutyczna należy do tej samej grupy) to też jest konflikt interesów. 
Nie  wiem jak odnieść się do wątku maseczek, sam uważam że najważniejszą rolę mają do spełnienia w przestrzeniach zamkniętych a na zewnątrz głównie gdy wokół mnie robi się gęsto od ludzi ale doktor poszedł dalej....jak się obudzę to poszukam tego „badania”  które dowodzi że „chorzy na COVID  zachorowali bo nosili maseczki” ....no i dlaczego te śmiała teza nie przebiła się w rodzimym Bangkoku...

tu filmik z 2021  https://www.youtube.com/watch?v=VmE4PPsz-Go

Kolego Oraw - jesteś mi winien 90 minut życia.

PS obrazki utwierdziły mnie w przekonaniu, że w komisjach sejmowych zasiadają najczęściej  karierowicze i tłumoki

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ja wcześniej widziałem jeden „wywiad” z tym łysym, niemieckim specjalistom. Dlatego moje 1,5 godziny psu w d*pę nie poszło :) każdy kraj ma swoich Ziębów, Jaskiewiczów, Wojtkowiaków itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co, Niemcowi ufać? Tfu, co z was za Polacy. Przecież nie po to żeśmy od Niemców prasę lokalną odkupywali, czyniąc to, cytując za apologetami wójta Pcimia, niczym jak szarżą pod Somosierrą, żeby nas teraz jakiś Niemiec pouczał.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nikomu nie ufam. Najmniej samemu sobie. Więc, że "Niemcowi nie ufać", to oczywista oczywistość. Ale wyobraź sobie, że są jeszcze... Niemki!  :D  ;)

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
9 godzin temu, desmo napisał(-a):

Zmarnowałem 1,5 godziny...żeby dowiedzieć jak super jest w Tajlandii ( ciekawe czy kraj żyjący z turystów płaci doktorowi za ten występ) a w grupie BDMS w szczególności ( tu nie ma wątpliwości że grupa opłaca tę reklamę )  że wszyscy inni niemieccy lekarze to idioci i gdyby nie nasz bohaterski doktor świat medyczny by runął.

Trochę powszechnie znanej wiedzy medycznej wymieszanej z kontrowersyjnymi i nie popartymi badaniami tezami jak na przykład ta że chorzy na COVID umierają bo udziela im się lęk lekarzy . Plus tradycyjny bełkot antyszczepionkowy i na temat konfliktu interesów w badaniach.  Doktor zapomniał dodać, że skoro jako sieć placówek medycznych  używają produkowanych przez siebie leków  ( firma farmaceutyczna należy do tej samej grupy) to też jest konflikt interesów. 
Nie  wiem jak odnieść się do wątku maseczek, sam uważam że najważniejszą rolę mają do spełnienia w przestrzeniach zamkniętych a na zewnątrz głównie gdy wokół mnie robi się gęsto od ludzi ale doktor poszedł dalej....jak się obudzę to poszukam tego „badania”  które dowodzi że „chorzy na COVID  zachorowali bo nosili maseczki” ....no i dlaczego te śmiała teza nie przebiła się w rodzimym Bangkoku...

tu filmik z 2021  https://www.youtube.com/watch?v=VmE4PPsz-Go

Kolego Oraw - jesteś mi winien 90 minut życia.

PS obrazki utwierdziły mnie w przekonaniu, że w komisjach sejmowych zasiadają najczęściej  karierowicze i tłumoki

No cóż mogę powiedzieć...wdzięczny jestem niezmiernie za Twoją odpowiedź!🙂

A co do straty czasu, to na kolanach poproszę NIEBO, żeby Ci zwróciło te 1,5 h w ostatniej fazie życia.😎

Pięknego dnia i pozdrawiam.

 

P.S. A tak zupełnie z serca zapytam Cię, czy nie męczy Cię ta Twoja pewność siebie,

postawa nieomylności, z zabarwienie pychy? Zadałeś sobie choć jeden raz pytanie "What if"?

Życzę Ci, aby rzeczywistość, nigdy nie zweryfikowała Twojego zdania, pewności, czy przekonania ... "in minus",

bo mógłbyś to wtedy przypłacić zdrowiem. Ale gratuluję Ci takiej postawy.

Edytowane przez Oraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oraw. Pewność siebie może dawać wiedza w danym zakresie. Udowodniona, sprawdzona, będąca faktem. Negowanie opinii niezgodnej z wiedzą i faktami, lub będącej pokłosiem oczywistego manipulowania nimi nie jest pychą. Wiedza tajemna dla Ciebie jest codziennością innych. Na pewno są dziedziny w których będziesz bardzo pewny siebie wygłaszając opinie, nie dziw się że są takie, w których inni mają podstawy to robić, czy negować bzdurne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
26 minut temu, Adi napisał(-a):

Oraw. Pewność siebie może dawać wiedza w danym zakresie. Udowodniona, sprawdzona, będąca faktem. Negowanie opinii niezgodnej z wiedzą i faktami, lub będącej pokłosiem oczywistego manipulowania nimi nie jest pychą. Wiedza tajemna dla Ciebie jest codziennością innych. Na pewno są dziedziny w których będziesz bardzo pewny siebie wygłaszając opinie, nie dziw się że są takie, w których inni mają podstawy to robić, czy negować bzdurne. 

Piękna odpowiedź! Zgadzam się w stu procentach, oczywiście tylko wtedy, gdy wymienione przez Ciebie warunki,

są w całości spełnione! Ale czy kolega Desmo może je tak wypełnić, w związku z tematem COVID - owym i tematem szczepionek?

Z tego co widać, to takiej pewności w owych dwóch tematach, nie mają nawet specjaliści i medyczni doradcy głównego nurtu.

No i nigdy nie zaszkodzi trochę wątpliwości, choćby po to by jeszcze więcej wiedzy posiąść, prawda?

Od zarania robiły to nawet wielkie umysły, których prace są podwaliną naszej cywilizacji.

Edytowane przez Oraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.