Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Oraw napisał(-a):

Szanowni Forumowicze!🙂🙂

 

Mam wielką prośbę, abyście podobne posty, jak ten zacytowany przeze mnie,

a także wywody na temat wiary oraz mojej osoby, kierowali do mnie na priv.

Obiecuję odpowiedzieć na każdą wiadomość, bez względu na jej treść, temat i zabarwienie.

Myślę, że już wystarczy, zajmowania przeze mnie i przez Was miejsca w tym topic-u,

tematami dotyczącymi wiary i mojej skromnej osoby.

Także nie chcę już więcej nadwyrężać cierpliwości moderatorów forum!🤔

Z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam.

 

 

 

Wiele osób w naszym kraju i w Ameryce przewidywało, taki obrót sprawy, jeszcze przed wyborami.

Wyśmiewano ich, wyszydzano, nawet nazywano szurami, faszystami, czasem jeszcze gorzej.

Moim zdaniem jest tak jak podejrzewasz, Mr Biden coraz bardziej nie domaga, a to bardzo zła wiadomość,

zarówno dla Amerykanów, jak i całego świata, bo jeśli pani Kamala Harris zostanie pełnoprawnym

Prezydentem USA, to nie tylko pandemia będzie wielkim problemem tego świata, ponieważ powstanie

kolejny komunistyczny kraj...😟

 

 

Kolego Oraw. To kolega narzuca się nam ze swoją fanatyczną wiarą i próbuje nas na forum ewangelizować. Nie mam pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągając wnioski z powyższych postów można rzec, że tu są prawie same stare komuchy, albo nowe i młode socjaldemokratyczne komuchy. :D

Jeżeli chodzi o mnie, to ja zaliczam się jeszcze do starych komuchów.:)

 

A Mr Biden w kampanii wyborczej prawdopodobnie jechał dość długo na prochach dopingowych, to teraz chłopina musi trochę odpocząć. 

W jego wieku nie jest możliwa długa jazda na dopalaczach. :D

 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie będą teraz mieli jazdę jak kiedyś Sowieci z Breżniewem. Ja na swój użytek  nazywam to "galwanizowaniem trupa". Wielu komentatorów twierdziło, że celem jest utrzymanie Bidena przez pół kadencji, tak by później Kamala mogła sprawować dwie pełne "swoje" kadencje. Czy Biden wytrzyma, szczerze wątpię. Przy życiu pewnie go utrzymają, ale nad demencją nie zapanują.

Kamala to wyjątkowo mętna i niezbyt ciekawa postać, ale nie demonizowałbym jej. Starzy wyjadacze, wszelkie lobby i kliki, które robią politykę będą trzymały ją na smyczy. Nie sądzę, że ta pani będzie miała taką siłę za sobą by sobie poradzić. Jeśliby tak się stało to Boże chroń Amerykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MasterMind napisał(-a):

Dział z potencjałem, ale widzę że ostatnio tu monotonnie :P

 

To może zarzucę inny temat. Śledzi ktoś co się dzieje z prezydentem USA Bidenem? Od ponad 40 dni nie zorganizował konferencji solo, gdzie musiałby odpowiadać samodzielnie (i prawdopodobnie bez przygotowania) na pytania które zadawaliby mu dziennikarzy (od 100 lat żaden prezydent USA nie czekał tak długo z konferencją "solo"). Podczas ostatniej transmisji gdzie rozmawiał z demokratami, zaproponował, że może teraz odpowiadać na pytania ("jeżeli tego chcesz Nance", "co tylko chcesz bym zrobił" - odzywając się do pani Nancy Pelosi która dowodzi demokratami, jakby to ona decydowała za niego), ale po chwili dziwnej ciszy i braku odpowiedzi, po prostu prezydenta zdjęto z wizji. Jego rzeczniczka prasowa zapewnia, że wkrótce odbędzie się pełnoprawna konferencja, ale po ostatniej godzinie spędzonej na wizji w CNN, gdzie dziennikarz kończył za Bidena niektóre odpowiedzi i po tym jak Biden walczy by wypowiadać zdania zrozumiałe w języku angielskim chyba można wnioskować, że pani Kamala Harris wkrótce przejmie po nim schedę (i będzie pierwszą czarnoskórą panią prezydent, yeah!), bo Biden zdaje się już być "na wylocie".

 

Będzie, że "szybko poszło", bo od zaprzysiężenia minął ledwie ponad miesiąc, a już dziadka izolują od mediów, by jego postępująca demencja nie rzucała się tak mocno w oczy.

Cały Twój post jest nieprawdziwy i Twoje przemyślenia są złe 🤦

 

Prawdziwym prezydentem Stanów jako kraju jest cały czas Trump. 

Bidden zostal mianowany prezydentem korporacji USA która jest od górnie sterowana z Watykanu. 

A za dwa tygodnie na Andromedzie  odbywa się spotkanie prawdziwych liderów tego świata. 

Dokładne miejsce tego spotkania jest jeszcze utrzymane w tajemnicy z obawy przed zamachem lewaków i demokratów 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledziłem wypowiedzi Kamali przed, w trakcie i po wyborach. Ta pani mnie odpycha już samą swoją manierą z jaką mówi - większość zdań kończy z taką emfazą, jakby miała za moment upaść przygnieciona własnymi emocjami. Przed kampanią narzekała na Bidena, wyciągała na niego haki, a w trakcie głównej części wyborów, gdzie już było wiadomo, że będzie wice, "pani Kamala to wielki przyjaciel przyszłego pana prezydenta". Tja... Już widzę te nagłówki, pierwsza kobieta, czarnoskóra (jeszcze ma indiańskie korzenie!) Prezydent USA - jakby genitalia i ich kolor miał jakiekolwiek znaczenie dla prowadzenia światowego mocarstwa... Za każdym razem jak słucham jej wypowiedzi (np. jak wielkie znaczenie ma dla niej żydowskie święto Chanuka - co super przeanalizował prawdziwy Żyd Ben Shapiro) mam wrażenie że ta kobieta jest bardziej sztuczna niż plastik.

 

Kamala Pushing Biden Out Of Wheelchair - Meme - Shut Up And Take My Money

 

@irekm

 

Bzdury! Gdyby na Andromedzie było takie spotkanie, to bym wiedział, bo by mnie zaproszono...


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
1 minutę temu, MasterMind napisał(-a):

Śledziłem wypowiedzi Kamali przed, w trakcie i po wyborach. Ta pani mnie odpycha już samą swoją manierą z jaką mówi - większość zdań kończy z taką emfazą, jakby miała za moment upaść przygnieciona własnymi emocjami. Przed kampanią narzekała na Bidena, wyciągała na niego haki, a w trakcie głównej części wyborów, gdzie już było wiadomo, że będzie wice, "pani Kamala to wielki przyjaciel przyszłego pana prezydenta". Tja... Już widzę te nagłówki, pierwsza kobieta, czarnoskóra (jeszcze ma indiańskie korzenie!) Prezydent USA - jakby genitalia i ich kolor miał jakiekolwiek znaczenie dla prowadzenia światowego mocarstwa... Za każdym razem jak słucham jej wypowiedzi (np. jak wielkie znaczenie ma dla niej żydowskie święto Chanuka - co super przeanalizował prawdziwy Żyd Ben Shapiro) mam wrażenie że ta kobieta jest bardziej sztuczna niż plastik.

 

Kamala Pushing Biden Out Of Wheelchair - Meme - Shut Up And Take My Money

 

@irekm

 

Bzdury! Gdyby na Andromedzie było takie spotkanie, to bym wiedział, bo by mnie zaproszono...

 

Mnie także by zaproszono, z ramienia Watykanu oczywiście!😎 Zatem to "fake'😟

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MasterMind napisał(-a):

Śledziłem wypowiedzi Kamali przed, w trakcie i po wyborach. Ta pani mnie odpycha już samą swoją manierą z jaką mówi - większość zdań kończy z taką emfazą, jakby miała za moment upaść przygnieciona własnymi emocjami. Przed kampanią narzekała na Bidena, wyciągała na niego haki, a w trakcie głównej części wyborów, gdzie już było wiadomo, że będzie wice, "pani Kamala to wielki przyjaciel przyszłego pana prezydenta". Tja... Już widzę te nagłówki, pierwsza kobieta, czarnoskóra (jeszcze ma indiańskie korzenie!) Prezydent USA - jakby genitalia i ich kolor miał jakiekolwiek znaczenie dla prowadzenia światowego mocarstwa... Za każdym razem jak słucham jej wypowiedzi (np. jak wielkie znaczenie ma dla niej żydowskie święto Chanuka - co super przeanalizował prawdziwy Żyd Ben Shapiro) mam wrażenie że ta kobieta jest bardziej sztuczna niż plastik.

 

Kamala Pushing Biden Out Of Wheelchair - Meme - Shut Up And Take My Money

 

@irekm

 

Bzdury! Gdyby na Andromedzie było takie spotkanie, to bym wiedział, bo by mnie zaproszono...

Bzdury powiadasz 😱

Ja to słyszałem z pewnego źródła 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że albo mamy przeciek, albo muszę sprawdzić czy zapłaciłem abonament za kanał prywatnych wiadomości od Sorosa. 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak tylko informacyjnie.
W Australii zakończona pandemia. 😀

wirusa brak. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, irekm napisał(-a):

Cały Twój post jest nieprawdziwy i Twoje przemyślenia są złe 🤦

 

Prawdziwym prezydentem Stanów jako kraju jest cały czas Trump. 

Bidden zostal mianowany prezydentem korporacji USA która jest od górnie sterowana z Watykanu. 

A za dwa tygodnie na Andromedzie  odbywa się spotkanie prawdziwych liderów tego świata. 

Dokładne miejsce tego spotkania jest jeszcze utrzymane w tajemnicy z obawy przed zamachem lewaków i demokratów 

Pytanie kto ich dostacza logistycznie na Andromedę? Musk Falconem🤣?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, van gunt napisał(-a):

Kamala to wyjątkowo mętna i niezbyt ciekawa postać

 

13 godzin temu, MasterMind napisał(-a):

mam wrażenie że ta kobieta jest bardziej sztuczna niż plastik.

Na dobrą sprawę można tymi epitetami obdarzyć 99.9% polityków. W polityce nie ma fajnych uczciwych dziewczyn i fajnych uczciwych chłopaków, bo Ci są nieskuteczni i zatrzymują się na poziomie wyborów do władz gminy i powiatu. I barwy czy poglądy polityczne nie maja tu żadnego znaczenia. Przykre to ale cytując klasyka "Life is real".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś mówi źle o Pani Wiceprezydent, to musi chyba być jakimś rasistą, seksistą i antyafroamerykanistą. I antydemokratą. I nie lubi jazzu, soulu i r'n'b!


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
7 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Jeżeli ktoś mówi źle o Pani Wiceprezydent, to musi chyba być jakimś rasistą, seksistą i antyafroamerykanistą. I antydemokratą. I nie lubi jazzu, soulu i r'n'b!

Ja bym uważał na Twoim miejscu z tym co piszesz...nazwałeś Kamalę Harris - Panią?

Jeszcze Ci ktoś zarzuci, że kategoryzujesz, wstawiasz w ramy...zaraz przyjdą lewicowi...starsi i młodsi...🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Oraw napisał(-a):

Ja bym uważał na Twoim miejscu z tym co piszesz...nazwałeś Kamalę Harris - Panią?

Jeszcze Ci ktoś zarzuci, że kategoryzujesz, wstawiasz w ramy...zaraz przyjdą lewicowi...starsi i młodsi...🤣🤣

 

A tak. Najmocniej przepraszam!

 

https://i.imgflip.com/26710t.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważać to bym zaczął od niezdecydowanych genderowo aniołów ;) Stróżu, stróżowo, strózejniaku?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mark74 napisał(-a):

Tak tylko informacyjnie.
W Australii zakończona pandemia. 😀

wirusa brak. 
 

Pożyjemy zobaczymy. Niech się otwarzą na przyjezdnych. I znów wprowadzą gułag w Melbourne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, WMT napisał(-a):

 

Na dobrą sprawę można tymi epitetami obdarzyć 99.9% polityków. W polityce nie ma fajnych uczciwych dziewczyn i fajnych uczciwych chłopaków, bo Ci są nieskuteczni i zatrzymują się na poziomie wyborów do władz gminy i powiatu. I barwy czy poglądy polityczne nie maja tu żadnego znaczenia. Przykre to ale cytując klasyka "Life is real".

 

Jasne, tylko tak jak są odcienie szarości, tak i są odcienie "sztuczności" polityków. Akurat amerykańcy "demokraci" to tak naprawdę w większości socjaliści, a Kamala jest chyba jedną z najbardziej skrajnych z nich, w dodatku budując swój wizerunek stara się prezentować siebie jako "klucz który otwiera wszystkie drzwi", jest tak wszechstronna, uniwersalna, lubi wszystko i wszystkich za wszystko, że to mocno nierealne. Wiadomo, jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego - i myślę że tyczy się to również Kamali.

 

Godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Jeżeli ktoś mówi źle o Pani Wiceprezydent, to musi chyba być jakimś rasistą, seksistą i antyafroamerykanistą. I antydemokratą. I nie lubi jazzu, soulu i r'n'b!

 

I 2-Paca i Snoop Dogga! Pani Kamala np. by pokazać jak bardzo jest cool, przyznała, że paliła jointy w czasach szkolnych i słuchała 2-Paca i Snoopa, problem w tym, że gdy ona kończyła przygodę ze szkołą, żaden z tych raperów nie wydał jeszcze swojej debiutanckiej płyty :P

 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MasterMind napisał(-a):

Pani Kamala np. by pokazać jak bardzo jest cool, przyznała, że paliła jointy w czasach szkolnych i słuchała 2-Paca i Snoopa, problem w tym, że gdy ona kończyła przygodę ze szkołą, żaden z tych raperów nie wydał jeszcze swojej debiutanckiej płyty :P

 

Z pewnością słuchała ich, kiedy byli jeszcze w totalnym undergroundzie i występowali na żywo dla elitarnego grona wtajemniczonych!


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw

Spoko, spoko...Ten, ta, to,,,Prezydent Kamala Harris pięknie ułoży się z Chinami, będą jak jeden organizm...

i kto im podskoczy? Mister Putin będzie im herbatę i ciastka przynosił i w duchu pękał z zazdrości!🤣

Ameryka miała jednego chrześcijańskiego prezydenta, Kennedy'ego, no jeśli dodać letniego chrześcijanina Lincolna,

to dwóch...obu zamordowano. Kamala może być spokojna, pożyje i dwie kadencje odbębni, bez zamachu na jej życie,

będzie cool i do wszystkiego, i wszystkich ras i nacji i orientacji! Że też Lenin i Stalin nie mogą tego zobaczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe - w końcu jakiś post zgodny z tytułem tematu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Oraw napisał(-a):

będzie cool i do wszystkiego, i wszystkich ras i nacji i orientacji!

 Znieesie II poprawkę i wznieci Druga Wojne secesyjna Północ/Południe :)


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
8 minut temu, mkl1 napisał(-a):

 Znieesie II poprawkę i wznieci Druga Wojne secesyjna Północ/Południe :)

A zupełnie bez żartów, to jak się Kamala rozpędzi, to do niesnasków między lewicową północą,

a jeszcze jednak katolickim południem może dojść, zwłaszcza Teksas i Arizona wykazują po wyborze Bidena,

czytaj Harris, ruchy separystyczne...a uzbrojeni są po zęby, God Bless America!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USa zaczyna brakowac broni  i amunicjiw sklepach :)

 trzeba się zapisywać w kolejke


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Oraw napisał(-a):

Ameryka miała jednego chrześcijańskiego prezydenta, Kennedy'ego, no jeśli dodać letniego chrześcijanina Lincolna,

 

f75.jpg


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.