Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Oraw napisał(-a):

A zupełnie bez żartów, to jak się Kamala rozpędzi, to do niesnasków między lewicową północą,

a jeszcze jednak katolickim południem może dojść, zwłaszcza Teksas i Arizona wykazują po wyborze Bidena,

czytaj Harris, ruchy separystyczne...a uzbrojeni są po zęby, God Bless America!

Kolego Oraw, katolicy w USA to tylko jakieś 28%.Ponad 50% to protestanci  różnych odłamów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
12 minut temu, loco50 napisał(-a):

Kolego Oraw, katolicy w USA to tylko jakieś 28%.Ponad 50% to protestanci  różnych odłamów. 

 

Zgadza się...myślę, że spokojnie można podzielić te 28% przez dwa, a reszta to katolicy z nazwy...

...w naszym kraju też bym liczbę katolików, podawanych oficjalnie w statystykach podzielił przez dwa,

co mnie bardzo smuci i łamie mi serce...😟

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś teorie spiskowe w związku z poniższym..? Ja mam jedną, ale nie dałbym sobie za nią... uciąć głowy! :D

 

https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/japonia-slimaki-morskie-odcinaja-sobie-glowy-i-tworza-nowe-cialo/h3zkx73,07640b54


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Oraw napisał(-a):

 

Zgadza się...myślę, że spokojnie można podzielić te 28% przez dwa, a reszta to katolicy z nazwy...

...w naszym kraju też bym liczbę katolików, podawanych oficjalnie w statystykach podzielił przez dwa,

co mnie bardzo smuci i łamie mi serce...😟

 

12 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Kolego Oraw, katolicy w USA to tylko jakieś 28%.Ponad 50% to protestanci  różnych odłamów. 

 

I dodaj że w tej Ameryce katolicy to głownie Meksykanie, Polacy, Włosi i Irlandczycy. Z pierwszymi i drugimi prawie nikt się nie liczy. Nie nagnę zbytnio rzeczywistości jeśłi stwierdzę, że pewnie jak w ojczyźnie - deklarują się, a w rzeczywistości tacy z nich katolicy jak z koziej rzyci klawesyn. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
13 minut temu, Adi napisał(-a):

 

 

...a w rzeczywistości tacy z nich katolicy jak z koziej rzyci klawesyn. 

No ja mógłbym tak stwierdzić jako wierzący katolik, uczestniczący w Eucharystii

i przyjmujący regularnie sakramenty, choć nie powinienem,

bo " kto bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem ",

ale Ty na jakiej podstawie, tak twierdzisz? Bo, co Tobą powoduje, to się domyślam....

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czego oczekujesz? Czym się różni Twoja opinia od mojej? Na jakiej podstawie twierdzisz, że Ty możesz coś stwierdzić a ja nie?  Oczekujesz odpowiedzi ode mnie ale z góry ustawiasz się swoimi domysłami (zupełnie nie wiem jakimi i z czego zrodzonymi) jak i oceną co kto może. Nie zaszalałeś zbytnio? Uczestnictwo w obrzędach czy sakramentach upoważnia Cię do wielu rzeczy, ale co do ocen, twierdzeń, czy domysłów nie daje ci nic więcej niż innym. Wręcz przeciwnie, podpieranie się tym dla uzasadnienia a nawet usprawiedliwia wniosków jakie wysnułeś jest przepełnione pychą i niczym nieuzasadnioną wyższością. Na pewno nie jest też postawą katolicką. 

Ale mimo to odpowiem Ci. Twierdze tak, bo jestem o tym przekonany w stopniu graniczącym z pewnością, na podstawie swojego wieloletniego (od urodzenia) doświadczenia wynikającego z życia w społeczności katolickiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
6 minut temu, Adi napisał(-a):

Ale czego oczekujesz? Czym się różni Twoja opinia od mojej? Na jakiej podstawie twierdzisz, że Ty możesz coś stwierdzić a ja nie?  Oczekujesz odpowiedzi ode mnie ale z góry ustawiasz się swoimi domysłami (zupełnie nie wiem jakimi i z czego zrodzonymi) jak i oceną co kto może. Nie zaszalałeś zbytnio? Uczestnictwo w obrzędach czy sakramentach upoważnia Cię do wielu rzeczy, ale co do ocen, twierdzeń, czy domysłów nie daje ci nic więcej niż innym. Wręcz przeciwnie, podpieranie się tym dla uzasadnienia a nawet usprawiedliwia wniosków jakie wysnułeś jest przepełnione pychą i niczym nieuzasadnioną wyższością. Na pewno nie jest też postawą katolicką. 

Ale mimo to odpowiem Ci. Twierdze tak, bo jestem o tym przekonany w stopniu graniczącym z pewnością, na podstawie swojego wieloletniego (od urodzenia) doświadczenia wynikającego z życia w społeczności katolickiej. 

Czego oczekiwałem? Odpowiedzi na jakiej podstawie tak sądzisz. Odpowiedziałeś, za co dziękuję.

Absolutnie nie wywyższyłem się, jeśli poczułeś się poniżony, to przepraszam, nie miałem takiej intencji.

Napisałem, że mógłbym, a nie, że oceniam! Przeczytaj proszę dokładnie co napisałem!

Mógłbym, czego nie zrobiłem...ale mógłbym, ponieważ żyję w tej społeczności,

obserwuję, rozmawiam, znam podejście wielu członków społeczności katolickiej, wystarczą Ci te powody?

Twoje mi wystarczają. Peace! Nie atakuj mnie, bo nie ma powodu tego robić!

A co do domysłu, to tylko domniemanie, a nie stwierdzenie...semantyka, rozumiesz to?

Z racji tego, że jest to tylko domysł, a nie pewność, niech to pozostanie moją tajemnicą,

choćby z tego powodu, że nie chciałbym Cię niesprawiedliwie potraktować, źle ocenić i tak dalej.

Jeszcze raz dziękuję. Dla mnie temat jest zamknięty. Pozdrawiam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłeś gdzieś atak? To tylko pytania i wnioski. Mające podstawę bądź nie. To moja opinia. Nic więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Jakieś teorie spiskowe w związku z poniższym..? Ja mam jedną, ale nie dałbym sobie za nią... uciąć głowy! :D

 

Mmm... Też bym tak chciał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Jakieś teorie spiskowe w związku z poniższym..? Ja mam jedną, ale nie dałbym sobie za nią... uciąć głowy! :D

 

https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/japonia-slimaki-morskie-odcinaja-sobie-glowy-i-tworza-nowe-cialo/h3zkx73,07640b54

Nic nowego, popatrz jak w nieco innym biotopie   „głowa” radzi sobie po odrzuceniu zużytych  ministrów i premierów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, desmo napisał(-a):

Nic nowego, popatrz jak w nieco innym biotopie   „głowa” radzi sobie po odrzuceniu zużytych  ministrów i premierów...

 

Niestety, nie mogę się odnieść do Twojej sugestii, ponieważ za 3 posty, które w żartobliwy sposób wykpiwały świat polityki, polityków i biurokracji, otrzymałem już, jeśli dobrze pamiętam, 5 punktów.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Niestety, nie mogę się odnieść do Twojej sugestii, ponieważ za 3 posty, które w żartobliwy sposób wykpiwały świat polityki, polityków i biurokracji, otrzymałem już, jeśli dobrze pamiętam, 5 punktów.  ;)

 

Masz opory zapewne spowodowane przez pasożyty...

Tu link otwierający się z dużego internetowego portalu.

https://infonee.gitlab.io/nee/?gclid=EAIaIQobChMIsqjx5L2j7wIVEUaRBR0dyQJyEAEYASAAEgIFQ_D_BwE

 

696254353_FireShotCapture680-JaklekarzechcczarobiprawiedoprowadzilidomierciAgatyMyna_-infonee.gitlab_io.thumb.jpg.6a43f8c970a4c4cc451b597f148fdd01.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Oraw napisał(-a):

 

Zgadza się...myślę, że spokojnie można podzielić te 28% przez dwa, a reszta to katolicy z nazwy...

...w naszym kraju też bym liczbę katolików, podawanych oficjalnie w statystykach podzielił przez dwa,

co mnie bardzo smuci i łamie mi serce...😟

Protestanci to też chrześcijanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, goral_ napisał(-a):

Protestanci to też chrześcijanie.

 

Między innymi to był powód mojego zdziwienia po wypowiedzi "USA miało dwóch chrześcijańskich prezydentów"...

 


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szymon. napisał(-a):

 

Między innymi to był powód mojego zdziwienia po wypowiedzi "USA miało dwóch chrześcijańskich prezydentów"...

 

Chyba nasz kolega nie bardzo wie co pisze. Coś go zaślepia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
3 minuty temu, goral_ napisał(-a):

Chyba nasz kolega nie bardzo wie co pisze. Coś go zaślepia...

Na szczęście Jesteście Wy Oświeceni, zawsze gotowi wytknąć mi błąd!

Co ja bym bez Was począł? A tak bardzo chciałem napisać katolickich,

tylko ten Lincoln z tą swoją letniością mi tak niezbyt .... echhh😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katolik był tylko jeden. Syn przemytnika whiskey. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo do Was (i siebie też) apeluję ;). Przestańcie podsycać ten wątek. Kolego Módlsięw samotności, albo gdzie indziej w każdym razie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oraw napisał(-a):

tylko ten Lincoln z tą swoją letniością mi tak niezbyt .... echhh😎

 

Dementuję. Nigdy nie byłem prezydentem USA. Nawet nie startowałem w wyborach.  :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LSE, zażyj Germixil. Chęci do korony męczeńskiej i szóstego (?) punktu wyjdą w oka mgnieniu.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy żart, jak medal, ma odwrotną stronę – stronę ofiary ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z żartami o medalach?

 

EPHyaxMX4AIw4rO.jpg.e25c3fb0756d20737340302ba3d5e669.jpg

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Adi napisał(-a):

 

 

I dodaj że w tej Ameryce katolicy to głownie Meksykanie, Polacy, Włosi i Irlandczycy. Z pierwszymi i drugimi prawie nikt się nie liczy.

 

Stwierdzić, że w Stanach prawie nikt się nie liczy z Mexykami to bardzo odważna wręcz karkołomna teza.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.