Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Kontuzja czy nie, skoro nie gra on (a teraz także Krychowiak i Piątkowski), oddać walkower 0:3 i rozjechać się do klubów. Zaoszczędzona kasa, czas  i zdrowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soul - nie akceptujesz szczepionek, po których skutki są nieliczne i lekkie, a akceptujesz lek,  który w pierwotnym zastosowaniu zaprzestano używania ze względu na skutki uboczne.

PS 

Działanie antywirusowe Amantydyny to nie jest przypadkowo odkryte działanie uboczne. To podstawowe działanie.  Już takie bzdury dyskwalifikują te wieści  gminne.  Sam się ucieszę po potwierdzeniu skuteczności bo to tanie i łatwo dostępne leczenie będzie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Keniutek napisał(-a):

Kontuzja czy nie, skoro nie gra on (a teraz także Krychowiak i Piątkowski), oddać walkower 0:3 i rozjechać się do klubów. Zaoszczędzona kasa, czas  i zdrowie ;)

 

Co do Krychy, jest taka teoria :D, że to akurat plus dla reprezentacji. Mniejsze ryzyko utraty bramki w wyniku podwórkowego holowania piłki do nieskończoności w zasięgu własnego pola karnego, żeby udowodnić wszystkim, że się "umie blokować". ;) Piątkowski to neutral na razie - no i jest Piątek, to po co Piątkowski? :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, goral_ napisał(-a):

Rozumiem, że kolega się nie zaszczepi?

Znowu atak na kościół.

arcybiskup.jpg

Konkretnie Bobrówka koło Moniek

Jak narazie nie planuje tego robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Zapomnieliscie juz o swinskiej grypie z 2009 roku, o straszniej brzmiacej nazwie AHINIv ? Ktora okazalo sie pozniej ze byla mniej szkodliwa od normalnej grypy sezonowej i powodowala mniejsza ilosc hospitalizacji, wszystkie kraje Uni kupily szczepionki za setki milionow euro, sama Francja wydala 860mln, jestem ciekaw gdzie podzialy sie te szczepionki bo chyba wiadomo ze wyszczepialnosc byla wtedy tylko 5 do 10 %, zostaly zniszczone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, 70soul napisał(-a):

Jak narazie nie planuje tego robić.

Tak trzymać!

arcybiskup2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Soul - nie akceptujesz szczepionek, po których skutki są nieliczne i lekkie, a akceptujesz lek,  który w pierwotnym zastosowaniu zaprzestano używania ze względu na skutki uboczne.
PS 
Działanie antywirusowe Amantydyny to nie jest przypadkowo odkryte działanie uboczne. To podstawowe działanie.  Już takie bzdury dyskwalifikują te wieści  gminne.  Sam się ucieszę po potwierdzeniu skuteczności bo to tanie i łatwo dostępne leczenie będzie. 
 

Ale prawdą jest to co@soul zacytował odnośnie szczepionek.
Żadna nie ma zakończonej III fazy badań i podawanie ich jest eksperymentem.
Co do skutków w krótkim terminie - ok, ale nikt nie wie, jakie będą te późniejsze. Ten aspekt jest zupełnie pomijany w oficjalnym przekazie.
Poza tym nie wykazano, że korzyści z zastosowania szczepionek przewyższają ryzyko (Benefit/Risk Assessment), a to jeden z gł. parametrów decydujących o dopuszczeniu preparatu do użytku.
Zadziwia mnie beztroska ludzi, którzy dają sobie wstrzykiwać coś, o czym niewiele wiadomo i co de facto nie gwarantuje ochrony przed chorobą.

https://proremedium.pl/2021/02/07/szczepionka-na-covid-19-ryzyko-korzysci/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Co do Krychy, jest taka teoria :D, że to akurat plus dla reprezentacji. Mniejsze ryzyko utraty bramki w wyniku podwórkowego holowania piłki do nieskończoności w zasięgu własnego pola karnego, żeby udowodnić wszystkim, że się "umie blokować". ;) Piątkowski to neutral na razie - no i jest Piątek, to po co Piątkowski? :lol:

Ciężko mi polemizować kiedy masz rację :D

"Addition by subtraction" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
17 minut temu, ASTRAL napisał(-a):


Ale prawdą jest to co@soul zacytował odnośnie szczepionek.
Żadna nie ma zakończonej III fazy badań i podawanie ich jest eksperymentem.
Co do skutków w krótkim terminie - ok, ale nikt nie wie, jakie będą te późniejsze. Ten aspekt jest zupełnie pomijany w oficjalnym przekazie.
Poza tym nie wykazano, że korzyści z zastosowania szczepionek przewyższają ryzyko (Benefit/Risk Assessment), a to jeden z gł. parametrów decydujących o dopuszczeniu preparatu do użytku.
Zadziwia mnie beztroska ludzi, którzy dają sobie wstrzykiwać coś, o czym niewiele wiadomo i co de facto nie gwarantuje ochrony przed chorobą.

https://proremedium.pl/2021/02/07/szczepionka-na-covid-19-ryzyko-korzysci/

A ja się nie dziwię, że tak dają się ludzie szczepić...strach, strach, strach!

Oczywiście zaraz podniosą się głosy, że nie widziałeś pełnych OIOM - ów, cierpienia i tak dalej.

No widziałem OIOM - y, ludzi umierających w cierpieniach okrutnych np. na oddziałach nowotworowych,

także dla dzieci...traumatyczne doświadczenie. Sam miałem umrzeć, lekarze rozłożyli ręce i wysłali mnie do domu,

pół roku wiłem się z bólu na podłodze...dosłownie! I przeżyłem, wiadomo z Czyjej przyczyny!

Ludzie zapomnieli, że choroby i cierpienie są wpisane w życie człowieka i, że każde życie skończy się śmiercią, bez wyjątku!

Dziś medycy i potencjalni zakażeni widzą tylko chorobę covidową, innych nie widzą, nie boją się ich, co jest ułudne.

Przez rok czasu w moim otoczeniu, czyli miejsce zamieszkania ok. 250 osób i miejsce,

dla którego świadczę moje usługi ok. 1600 osób, żadna osoba nie umarła na covid! Z tej populacji zakażone było 5 osób.

Za to na inne choroby umarło 5 osób z otoczenia i 2 osoby z mojej rodziny. To jest dla mnie skala zjawiska, grupa badawcza.

 

Podsumowując, rozumiem dlaczego ludzie tak chętnie, a często desperacko poddają się szczepieniu, tym czymś,

co ani lekiem nie jest, ani szczepionką według tego co mówią lekarze i naukowcy.

Pozwalają się szczepić, bo się okrutnie boją, bo narracja strachu jest obecna wszędzie, tutaj także.

Poddają się szczepieniu, bo wielu z nich uważa, że to życie teraźniejsze, to jedyne i ostatnie, które mają,

a po śmierci już nic. Tak mi ich szkoda. Mam tylko nadzieję, że późniejsze skutki uboczne nie okażą się bardzo dotkliwe!

 

Pozdrawiam wszystkich i zdrowia życzę!🙂

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak. To wszystko "Kara Boska" za rozwiązły tryb życia i rozpasanie, że o kryzysie wiary nie wspomnę. Taka plaga za grzechy. Dlatego nie powinniśmy się szczepić, leczyć, a w pokorze, najlepiej gremialnie do kościoła iść za modlitwą i poszukiwaniem skruchy. Jak kogoś dopadnie zaraza, to księdza wezwać, pojednać się z Bogiem i w pokorze czekać na wyrok Najwyższego. A nie zapomnieć dobra doczesne na Sługi Boże przeznaczyć, bo czymże one w życiu wiecznym duszy naszej? Jeśli nawet czas na nas nie przyszedł i Pan nas jeszcze nie powoła do siebie, to i tak spożytkowane zostaną dla dobra sług Jego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Oraw napisał(-a):

 

Poddają się szczepieniu, bo wielu z nich uważa, że to życie teraźniejsze, to jedyne i ostatnie, które mają,

a po śmierci już nic. Tak mi ich szkoda. Mam tylko nadzieję, że późniejsze skutki uboczne nie okażą się bardzo dotkliwe!

 

Pozdrawiam wszystkich i zdrowia życzę!🙂

 

 

 

 

 

 

Oczywiście że po śmierci już nic, przecież dusza nie ma ciała, jest niematerialna.

Oczywiście jeżeli w ogóle dusza lub cokolwiek innego rozumnego istnieje i po śmierci człowieka jest w stanie odłączyć się od materii i tworzyć bliżej nieokreślony samodzielny byt. 

Dotychczas nikt jeszcze nie przedstawił żadnych twardych dowodów na istnienie czegokolwiek po śmierci człowieka.

Istnienie duszy oparte jest wyłącznie na wierze, a nie na faktach.:) 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Oraw napisał(-a):

Przez rok czasu w moim otoczeniu, czyli miejsce zamieszkania ok. 250 osób i miejsce,

dla którego świadczę moje usługi ok. 1600 osób, żadna osoba nie umarła na covid! Z tej populacji zakażone było 5 osób.

Za to na inne choroby umarło 5 osób z otoczenia i 2 osoby z mojej rodziny. To jest dla mnie skala zjawiska, grupa badawcza.

Czyli jeśli nie widziałeś czegoś, to to coś nie istnieje? Brawo. W sumie logiczne.

 

A jaki masz pomysł na covid?

 

1 godzinę temu, ASTRAL napisał(-a):

Poza tym nie wykazano, że korzyści z zastosowania szczepionek przewyższają ryzyko (Benefit/Risk Assessment), a to jeden z gł. parametrów decydujących o dopuszczeniu preparatu do użytku.
https://proremedium.pl/2021/02/07/szczepionka-na-covid-19-ryzyko-korzysci/

Jasne.  Jaki jest zatem Twój pomysł? I tegoż lekarza na covid?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
20 minut temu, Iko napisał(-a):

Czyli jeśli nie widziałeś czegoś, to to coś nie istnieje? Brawo. W sumie logiczne.

 

A jaki masz pomysł na covid?

 

Jasne.  Jaki jest zatem Twój pomysł? I tegoż lekarza na covid?

Mister Iko, a w którym to miejscu, napisałem, że coś nie istnieje?

Może przeczytaj jeszcze raz, proszę, Napisałem o skali pandemii w moim otoczeniu,

a nie, że jej nie ma, czy, że ludzie nie umierają z powodu covid...🤔

 

I wiesz...teksty pt. jaki masz pomysł, to tania socjotechnika...słabe to😐

To, że ktoś nie ma lepszego pomysłu, nie oznacza, że dotychczasowy jest dobry!

Edytowane przez Oraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ASTRAL napisał(-a):


Ale prawdą jest to co@soul zacytował odnośnie szczepionek.
Żadna nie ma zakończonej III fazy badań i podawanie ich jest eksperymentem.
Co do skutków w krótkim terminie - ok, ale nikt nie wie, jakie będą te późniejsze. Ten aspekt jest zupełnie pomijany w oficjalnym przekazie.
Poza tym nie wykazano, że korzyści z zastosowania szczepionek przewyższają ryzyko (Benefit/Risk Assessment), a to jeden z gł. parametrów decydujących o dopuszczeniu preparatu do użytku.
Zadziwia mnie beztroska ludzi, którzy dają sobie wstrzykiwać coś, o czym niewiele wiadomo i co de facto nie gwarantuje ochrony przed chorobą.

https://proremedium.pl/2021/02/07/szczepionka-na-covid-19-ryzyko-korzysci/

Mnie zadziwia powielanie tego tupu treści przez ludzi z rozumem. Żaden nowy lek, a każdy był kiedyś nowy nie miał wskazanych działań niepożądanych, skutków za kilkadziesiąt, kilkanaście czy nawet kilka lat do przodu, zatem żaden nie powinien być stosowany. Inne kwestie pomijam bo treści te obalane były wielokrotnie, mimo, że tak Astral jak u autor wypocin z linku  twierdzą, że są pomijane co nie jest prawdą, chyba, że czyta się wyłącznie tego typu pseudowiedzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70soul co z tego ma wynikać że tlenek etylenu jest rakotwórczy ?  Patyczki wymazowe cudownym sposobem robią się rakotwórcze? Wiele przedmiotów sterylizuje się promieniowaniem radioaktywnym i jakoś te przedmioty raka nie wywołują, ani nie promieniują. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lemax napisał(-a):

70soul co z tego ma wynikać że tlenek etylenu jest rakotwórczy ?  Patyczki wymazowe cudownym sposobem robią się rakotwórcze? Wiele przedmiotów sterylizuje się promieniowaniem radioaktywnym i jakoś te przedmioty raka nie wywołują, ani nie promieniują. 

Ja nic nie sugeruję. Nawet uczciwie powiem nie bardzo mi się chce zgłębiać wątek.
Mam 23c na dworze ciesze się dniem.Ale pasuje do ogólnego działu i mnie trochę śmieszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasne.  Jaki jest zatem Twój pomysł? I tegoż lekarza na covid?

Nie znam się, więc nie będę się wymądrzać, natomiast nie zamierzam być królikiem doświadczalnym. Nie przyjmę czegoś, co nie spełnia standardów i niesie ze sobą potencjalnie olbrzymie ryzyko.
Wkurza mnie też, że okłamuje się ludzi, że to jest bezpieczne, lub motywuje strachem aby się szczepili.
Za parę lat może okazać się, że był to wielki błąd.
Kraje skandynawskie do dziś płacą odszkodowania za skutki uboczne szczepionki AH1N1, a lobotomia była kiedyś standardem leczenia zachwalanym przez medyczne autorytety.

Na koniec zapytam przewrotnie, gdzie podziało się w tym roku parę milionów chorych na grypę??

fe75e17e4611af4bba345d967fb642e8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grypa uciekła , jak zobaczyła wirusa COVid -19


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek z tlenkiem etylenu jest bosski. Gaz jest zaiste toksyczny, kancerogenny, jego używanie (powszechne i od dawna!!!) wymaga przestrzegania szeregu procedur bezpieczeństwa.

Ale na patyczku czy jakimkolwiek narzędziu nim wysterylizowanym już go nie ma.

Również sterylizacja termiczna jest śmiertelnie niebezpieczna. Umieszczenie się w sterylizatorze tego rodzaju przyniesie śmierć w kilka minut. Dowód tego zawarto nawet w literaturze - patrz B. Prus, "Anielka".

Analogicznie, powinieneś niezwłocznie przestać myć ręce. Woda powoduje setki tysięcy (?) zgonów rocznie, że już o przemywaniu rąk spirytusem, również kancerogenem, nie wspomnę. Przypomnę też o szkodliwości spożywania mydła.

 

Co do grypy jest jedno rozsądne i uzasadnione wytłumaczenie. Transmisję wirusa grypy stosując zabezpieczenia dróg oddechowych, zachowanie dystansu itp jest znacznie łatwiej przerwać niż w przypadku wirusa COVID. O tym wiedzieli od dawna np Japończycy, stosując maseczki podczas nasilenia zachorowań na grypę.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę szczepili część moich z pracy a mnie akurat w ten dzień przeziębienie dopadło, gdybym się zaszczepił tego dnia to ciekawy jestem jaki byłby efekt.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Iko napisał(-a):

Czyli jeśli nie widziałeś czegoś, to to coś nie istnieje? Brawo. W sumie logiczne.

 

A jaki masz pomysł na covid?

 

Jasne.  Jaki jest zatem Twój pomysł? I tegoż lekarza na covid?

To nie jest lekarz. Każdy dziś chce zaistnieć. Może niech zajmie się dziedzinami, które nie podlegają żadnej kontroli jakości i bezpieczeństwa. Parafarmaceutyki i suplementy diety reklamowane w TV/ radio, które może sprzedawać każdy bez żadnej kontroli i nadzoru. Albo cały przemysł hodowlano/ przetwórczo/ spożywczy - to jest dopiero wolna amerykanka. A przyjmujemy to przewlekłe i wpływ tego przyjmowania na zdrowie jest dobrze udokumentowany.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa ludzi by za wszelka cenę zaistnieć  każdą głupotę napisze. Ostatnio jeden mój mądry kolega przysłał mi artykuł o "azbestozie maseczkowej". Z dowodami na to oczywiście. Ja tylko nie rozumiem celu. No dobra, zaistnienie. Ale w imię zaistnienia robić z siebie rozsiewacza bredni? (by nie napisać dosłownie). Niektórzy starają się to ubrać w naukowe zdania, używają słów z zakresu nauki, pomieszane z bajkami bardziej lub mniej. Ale niektórzy wprost piszą banialuki i wykluczające się lub nielogiczne treści aż w oczy szczypie. 

Jeszcze bardziej dziwi mnie, że inni ludzie, sympatyczni, mili, doświadczeni, wykształceni łykają to 10x łatwiej niż staruszkowie dają się robić metodą na wnuczka. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Iko napisał(-a):

Czyli jeśli nie widziałeś czegoś, to to coś nie istnieje? Brawo. W sumie logiczne.

 

+ pierdyliard.  :D

 

A serio, stanowisko Kościoła katolickiego wobec pandemii koronawirusa jest jasne. Nie ma w nim żadnego negacjonizmu, ani koronasceptycyzmu. Więc sorry, ale jeżeli ktoś uważa się za katolika, czyli powinien postępować w zgodzie z dogmatami i naukami KK, to przecząc koronawirusowi oraz wychodząc z pozycji antyszczepionkowych, zachowuje się, jak... heretyk. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.