Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oraw
2 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

+ pierdyliard.  :D

 

A serio, stanowisko Kościoła katolickiego wobec pandemii koronawirusa jest jasne. Nie ma w nim żadnego negacjonizmu, ani koronasceptycyzmu. Więc sorry, ale jeżeli ktoś uważa się za katolika, czyli powinien postępować w zgodzie z dogmatami i naukami KK, to przecząc koronawirusowi oraz wychodząc z pozycji antyszczepionkowych, zachowuje się, jak... heretyk. ;)

Powielasz kolejne coś, czego nie stwierdziłem! Co z Wami Panowie?

Czytajcie ze zrozumieniem!

Jakże się cieszę, że kolega zna dogmaty i nauki Kościoła Katolickiego! Bogu Niech będą dzięki!

Co bym mógł się odnieść, proszę przedstaw mi, który dogmat KK podważyłem i, którą naukę...oraz oczywiście czym, to uczyniłem.

 

Kolego @Desmo, jaka to różnica, czy jestem lekarzem, czy nie, jeśli Ty uznajesz zdanie tylko takie jak Twoje,

bez względu na to, kto to mówi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Oraw napisał(-a):

Czytajcie ze zrozumieniem!

 

Zabawne, że do "czytania ze zrozumieniem" najczęściej wzywają ci właśnie, którzy sami mają z tym niejaki kłopot. A Ty to wykazujesz, przynajmniej wobec tego, co ja tutaj piszę, już drugi raz (po tym. jak nie zrozumiałeś żartu o "netto/brutto"). No to jeszcze raz: "jeżeli ktoś uważa się za katolika, czyli powinien postępować w zgodzie z dogmatami i naukami KK, to przecząc koronawirusowi oraz wychodząc z pozycji antyszczepionkowych, zachowuje się, jak... heretyk." Rozumiesz, co to znaczy, prawda..?  ;)

 

No i żeby nie było gołosłownie ;):

 

"Zarządzenie nr 1/2020 Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski, 2020, powołując się na Kodeks prawa kanonicznego, rekomenduje biskupom diecezjalnym wprowadzenie dyspensy następującym grupom ludzi: osobom w podeszłym wieku; osobom z objawami infekcji; dzieciom i młodzieży oraz dorosłym sprawującymi nad nimi opiekę; osobom, które czują obawę przez zarażeniem.

 

Ponadto Rada Stała Konferencji Episkopatu wydała szereg szczegółowych zaleceń: przekazywanie znaku pokoju bez podawania rąk, oddawanie czci krzyżowi wyłącznie poprzez przyklęknięcie lub skłon, powstrzymywanie się od całowania i dotykania relikwii; rezygnacja z napełniania kropielnic wodą święconą; nakładanie na kratki konfesjonałów folii ochronnych. Biskupi wchodzący w skład Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski poinformowali, że bierzmowania zostają przeniesione na późniejsze terminy oraz zawieszone zostają pielgrzymki maturzystów na Jasną Górę. (...)

 

Dokument ostrzega też przed szerzeniem się wypaczonych wyobrażeń Boga. Padają w nim takie sformułowania, jak: „niebezpieczeństwo manipulowania Bogiem”, „rzekoma godzina działania karzącego Boga”, magiczne traktowanie sakramentów i sakramentaliów”, „wyrwana z kontekstu egzegeza biblijna”. Dokument jednoznacznie stwierdza, że „niezgodne z biblijnym obrazem Boga jest ukazywanie Go jako niemiłosiernego sędziego, bezdusznego kontrolera ludzkich działań, mściwego tyrana lub przeciwnie obojętnego władcy świata (...)”.

 

2 maja 2020 roku na Jasnej Górze zebrała się Rada Stała Konferencji Episkopatu Polski z okazji uroczystości Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Po zebraniu Rady Stałej opublikowano dokument, w którym biskupi przypomnieli o tym, że dyspensy udzielone przez biskupów diecezjalnych nadal obowiązują. Przypomniano też o obowiązku przestrzegania zasad higieny."


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Oraw napisał(-a):

Kolego @Desmo, jaka to różnica, czy jestem lekarzem, czy nie, jeśli Ty uznajesz zdanie tylko takie jak Twoje,

bez względu na to, kto to mówi.

 

 

Taka, że akurat to jest fakt. 

A post do którego odnosili się obaj koledzy jest klasycznym przykładem błędu poznawczego, który nazywa się zjawiskiem fałszywej powszechności. To nie jest tak, że każde zjawisko jest rozdystrybuowane idealnie równo po świecie. Branie pod uwagę swojej społeczności o rozmiarze x jest zakłamaniem próby badawczej bo de facto nie ma w niej zróżnicowania (osoby mieszkają w małym obszarze). Między innymi dlatego statystyki podaje się dla: kraju, województw, dużych miast a nie dla pojedynczych bloków w Warszawie na przykład. 

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno uznawać się zdania prawdziwe a nie różne, odmienne czy Twoje lub moje.  Jeśli po jednej stronie są fakty, dowody lub poparte wiedzą i doświadczeniem duże prawdopodobieństwo czegoś a po drugiej teorie wymyślane przez delikatnie mówiąc ludzi niemądrych bądź złych to dlaczego mamy traktować je równorzędnie?  W imię czego? Poprawności? Nie. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
4 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Zabawne, że do "czytania ze zrozumieniem" najczęściej wzywają ci właśnie, którzy sami mają z tym niejaki kłopot. A Ty to wykazujesz, przynajmniej wobec tego, co ja tutaj piszę, już drugi raz (po tym. jak nie zrozumiałeś żartu o "netto/brutto"). No to jeszcze raz: "jeżeli ktoś uważa się za katolika, czyli powinien postępować w zgodzie z dogmatami i naukami KK, to przecząc koronawirusowi oraz wychodząc z pozycji antyszczepionkowych, zachowuje się, jak... heretyk." Rozumiesz, co to znaczy, prawda..?  ;)

 

No i żeby nie było gołosłownie ;):

 

"Zarządzenie nr 1/2020 Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski, 2020, powołując się na Kodeks prawa kanonicznego, rekomenduje biskupom diecezjalnym wprowadzenie dyspensy następującym grupom ludzi: osobom w podeszłym wieku; osobom z objawami infekcji; dzieciom i młodzieży oraz dorosłym sprawującymi nad nimi opiekę; osobom, które czują obawę przez zarażeniem.

 

Ponadto Rada Stała Konferencji Episkopatu wydała szereg szczegółowych zaleceń: przekazywanie znaku pokoju bez podawania rąk, oddawanie czci krzyżowi wyłącznie poprzez przyklęknięcie lub skłon, powstrzymywanie się od całowania i dotykania relikwii; rezygnacja z napełniania kropielnic wodą święconą; nakładanie na kratki konfesjonałów folii ochronnych. Biskupi wchodzący w skład Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski poinformowali, że bierzmowania zostają przeniesione na późniejsze terminy oraz zawieszone zostają pielgrzymki maturzystów na Jasną Górę. (...)

 

Dokument ostrzega też przed szerzeniem się wypaczonych wyobrażeń Boga. Padają w nim takie sformułowania, jak: „niebezpieczeństwo manipulowania Bogiem”, „rzekoma godzina działania karzącego Boga”, magiczne traktowanie sakramentów i sakramentaliów”, „wyrwana z kontekstu egzegeza biblijna”. Dokument jednoznacznie stwierdza, że „niezgodne z biblijnym obrazem Boga jest ukazywanie Go jako niemiłosiernego sędziego, bezdusznego kontrolera ludzkich działań, mściwego tyrana lub przeciwnie obojętnego władcy świata (...)”.

 

2 maja 2020 roku na Jasnej Górze zebrała się Rada Stała Konferencji Episkopatu Polski z okazji uroczystości Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Po zebraniu Rady Stałej opublikowano dokument, w którym biskupi przypomnieli o tym, że dyspensy udzielone przez biskupów diecezjalnych nadal obowiązują. Przypomniano też o obowiązku przestrzegania zasad higieny."

No masz rację, nie przeczytałeś ze zrozumieniem!

To co pokazałeś, jest rekomendacją dla biskupów diecezjalnych o wprowadzenie dyspensy od uczestnictwa we Mszy Świętej,

osobom z wymienionych grup, nie dla wszystkich! Nie jest dogmatem!

W drugiej części, przypomina za nauką KK, że „niezgodne z biblijnym obrazem Boga jest ukazywanie Go jako niemiłosiernego sędziego, bezdusznego kontrolera ludzkich działań, mściwego tyrana lub przeciwnie obojętnego władcy świata (...)”.

Tylko, że ja nigdy tak nie twierdziłem, więc skąd to...

Także nigdy nie twierdziłem, że koronawirus nie istnieje i nigdy nie namawiałem nikogo, żeby się nie szczepił!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Oraw napisał(-a):

No masz rację, nie przeczytałeś ze zrozumieniem!

To co pokazałeś, jest rekomendacją dla biskupów diecezjalnych o wprowadzenie dyspensy od uczestnictwa we Mszy Świętej,

osobom z wymienionych grup, nie dla wszystkich! Nie jest dogmatem!

W drugiej części, przypomina za nauką KK, że „niezgodne z biblijnym obrazem Boga jest ukazywanie Go jako niemiłosiernego sędziego, bezdusznego kontrolera ludzkich działań, mściwego tyrana lub przeciwnie obojętnego władcy świata (...)”.

Tylko, że ja nigdy tak nie twierdziłem, więc skąd to...

Także nigdy nie twierdziłem, że koronawirus nie istnieje i nigdy nie namawiałem nikogo, żeby się nie szczepił!

 

 

Podkreśliłem Ci, a Ty dalej swoje. :lol:

 

Oczywiście, że nie jesteś ani koronasceptykiem, ani antyszczepionkowcem. Ty tylko tak "delikatnie flirtujesz", c'nie?  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
3 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Podkreśliłem Ci, a Ty dalej swoje. :lol:

 

Oczywiście, że nie jesteś ani koronasceptykiem, ani antyszczepionkowcem. Ty tylko tak "delikatnie flirtujesz", c'nie?  ;)

Nie wiem, o co Ci chodzi w takim razie🤔 Może nie rozumiem Twojego poczucia humoru, to przepraszam.

Jednakże nadal podkreślam, że nie podważyłem żadnego dogmatu i żadnej nauki KK,

oraz nigdy nie stwierdziłem, że koronawirus nie istnieje, a także nie namawiałem nikogo, by się nie szczepił!

 

Jedyne co wzbudza moją wątpliwość, a nie pewność, to dwie kwestie, po pierwsze " zjadliwość " wirusa,

pisałem z jakich powodów i skala podawanych zakażeń.

28 minut temu, Adi napisał(-a):

Powinno uznawać się zdania prawdziwe a nie różne, odmienne czy Twoje lub moje.  Jeśli po jednej stronie są fakty, dowody lub poparte wiedzą i doświadczeniem duże prawdopodobieństwo czegoś a po drugiej teorie wymyślane przez delikatnie mówiąc ludzi niemądrych bądź złych to dlaczego mamy traktować je równorzędnie?  W imię czego? Poprawności? Nie. 

No dobra, to proszę posłuchaj wywiadu z lekarzem epidemiologiem, byłym głównym inspektorem sanitarnym. Niemądry czy zły ten Jegomość?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Występ w tego typu portalu może oznaczać jedno i drugie. Ale ja nie wiem, nie znam go ani jego osiągnięć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
1 minutę temu, Adi napisał(-a):

Występ w tego typu portalu może oznaczać jedno i drugie. Ale ja nie wiem, nie znam go ani jego osiągnięć. 

Acha, czyli nie występuje w maintreamie, w dodatku nie znam, zatem może być niemądry i zły. Rozumiem, nie mam pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem - są opinie oparte na faktach i bzdury. Bzdury są w dużej mierze nagłaśniane w mediach typu w realu 24 czy radio Maryja, stolik wolności itp z informacjami na poziomie foliarze+. To są źródła nie wiarygodne. Publikacje medyczne jakie czytam to raczej nie "mainstream". Rozgłośnia z Torunia dla całej rzeszy ludzi to dokładnie mainstream. Wyrocznia wręcz. Usłyszałem tam tyle bredni na temat aktualnej sytuacji, że pomijając podobno "katolickość" tego medium i kontekst ciężkiego  grzechu czyli kłamstwa, to jednoznacznie jest  rozgłośnią w dziedzinie wiedzy medycznej w czołówce najmniej rzetelnych. Podobnie jak portal z którego filmik wrzuciłeś. Stąd opinie doktora Hałata są dla mnie mało wiążące. Także pominę brak osiągnięć naukowych w dziedzinach na które tak jednoznaczne się wypowiada bez zająknięcia się na temat źródeł. Człowiek z tytułem naukowym w zakresie medycyny wypowiadający się do ludzi, wierzących mocno w to co głosi, a głosi bzdury jest krańcowo niemoralnym. Nie sądzę, że on nie wie, że jego opinie nie są poparte dowodami i wiedzą.  Nie znalazłem żadnej pracy tego pana na temat wakcynologii, czy genetyki. Pan zajmował się Aids, chorobami tropikalnymi oraz teraz zdrową żywnością. Sorry - to tak jakbym poprosił dekarza by mi fundamenty domu zbudował. W końcu budowlaniec. Dodam, że pana Hałat podważa - co w kontekście sianej przez niego propagandy nie dziwi wszelkie publikacje naukowe niezgodne z jego teoriami. W zasadzie świat naukowy, tworzony przez ludzi prawdopodobnie mądrzejszych od niego po wielokroć stracił jak sam mówi dla niego autorytet. Dzieli go cienka linia od również "doktorów" pokroju Jaśkiewicza, Zięby czy Wojtkowiak czyli naukowców upadłych ;) 

 

Idąc Twoi tropem każdy portal głoszący brednie od zakamuflowanych po jawne typu płaska Ziemia, czy dotyczący reptilian należy traktować jako poważny, choć nie "mainsteramowy". To takie słowo klucz - jak opinia powszechna, to mainstream czyli spisek, manipulacja...? Tak się składa, że fakty są dla większości znane powszechnie. Nie bądą nigdy wiedzą tajemną dla wąskiego grona. Muszą mieścić się więc w mainstraamie, czy Ci się to podoba czy nie. To także oznacza, że głupoty się do niego przebijaj a rzadziej, wiec musza mieć "specjalne" sposoby głoszenia. Ne mainstreamowe. 

 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Oraw napisał(-a):

Mister Iko, a w którym to miejscu, napisałem, że coś nie istnieje?

Może przeczytaj jeszcze raz, proszę, Napisałem o skali pandemii w moim otoczeniu,

a nie, że jej nie ma, czy, że ludzie nie umierają z powodu covid...🤔

 

I wiesz...teksty pt. jaki masz pomysł, to tania socjotechnika...słabe to😐

To, że ktoś nie ma lepszego pomysłu, nie oznacza, że dotychczasowy jest dobry!

 

Socjotechniką kolego jest ekstrapolowanie wyniku małej próby po to tylko, by udowodnić swoją tezę.

Pytanie o Twój pomysł na... jest najprostszym pytaniem do osoby negującej rozwiązania, pomysły.  

Negowanie, podważanie, zaprzeczanie bez podania rozwiązania, pomysłu itd. prowadzi do czystego przypadku malkontencwa.

A chyba nie chcesz być tak postrzegany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie zadziwia powielanie tego tupu treści przez ludzi z rozumem. Żaden nowy lek, a każdy był kiedyś nowy nie miał wskazanych działań niepożądanych, skutków za kilkadziesiąt, kilkanaście czy nawet kilka lat do przodu, zatem żaden nie powinien być stosowany. Inne kwestie pomijam bo treści te obalane były wielokrotnie, mimo, że tak Astral jak u autor wypocin z linku  twierdzą, że są pomijane co nie jest prawdą, chyba, że czyta się wyłącznie tego typu pseudowiedzę. 


Piszesz o "wypocinach" i "pseudowiedzy" nie podając jakiegokolwiek kontrargumentu. Jeśli twierdzisz, że były obalane, masz wiedzę na ten temat, to zadaj sobie chwilę trudu i podaj jakieś źródła lub wypowiedzi, które to potwierdzają, inaczej to co napisałeś, to tylko czcza gadanina.
Autor podał prawie 40 publikacji naukowych, na których opiera swoje "wypociny", natomiast Ty nic poza jałowymi ogólnikami wypowiadanymi z pozycji internetowego eksperta.

To nie jest lekarz. Każdy dziś chce zaistnieć. Może niech zajmie się dziedzinami, które nie podlegają żadnej kontroli jakości i bezpieczeństwa. Parafarmaceutyki i suplementy diety reklamowane w TV/ radio, które może sprzedawać każdy bez żadnej kontroli i nadzoru. Albo cały przemysł hodowlano/ przetwórczo/ spożywczy - to jest dopiero wolna amerykanka. A przyjmujemy to przewlekłe i wpływ tego przyjmowania na zdrowie jest dobrze udokumentowany.

Tutaj też zero konkretów, tylko stwierdzenie, że gość "chce zaistnieć", albo żeby zajął się innym tematem. Naprawdę, bardzo merytoryczny wywód.
Autor owszem, nie jest lekarzem, ale jest doktorem nauk medycznych z dorobkiem kilkunastu publikacji, więc myślę, że uprawnia go do zabrania głosu w temacie. Nie jest to na pewno wypowiedź randomowego foliarza, który naczytał się o teoriach spiskowych w necie i "chce zaistnieć".

Wiem, że cały temat jest ogólnie lajtowy, wszak to wątek o teoriach spiskowych, więc nie ma sensu toczyć tu wielkiej batalii, kto ma rację, ale takimi komentarzami sprowadzacie Panowie tą dyskusję do parteru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ASTRAL napisał(-a):


Tutaj też zero konkretów, tylko stwierdzenie, że gość "chce zaistnieć", albo żeby zajął się innym tematem. Naprawdę, bardzo merytoryczny wywód.
Autor owszem, nie jest lekarzem, ale jest doktorem nauk medycznych z dorobkiem kilkunastu publikacji, więc myślę, że uprawnia go do zabrania głosu w temacie. Nie jest to na pewno wypowiedź randomowego foliarza, który naczytał się o teoriach spiskowych w necie i "chce zaistnieć".

Wiem, że cały temat jest ogólnie lajtowy, wszak to wątek o teoriach spiskowych, więc nie ma sensu toczyć tu wielkiej batalii, kto ma rację, ale takimi komentarzami sprowadzacie Panowie tą dyskusję do parteru.

 

Konkretnie to bardziej interesuje mnie perspektywa tych co na oddziałach COVIDowych i intensywnych terapiach  walczą o życie pacjentów, tych którzy na codzień monitorując tysiące zakażonych muszą razem z nimi  podejmować trudne  decyzje czy jeszcze poczekać czy już wzywać karetkę która już po kilku godzinach jazdy zostawi ich na dawnej laryngologii 150 km od domu, , tych którzy muszą radzić sobie z pulmonologicznymi, kardiologicznymi, neurologicznymi, psychiatrycznymi powikłaniami COVIDu, tych którzy szukają sposobów populacyjnego poradzenia sobie z problemem który nas dotyka. A Twój ekspert - cóż  nie  on pierwszy i nie ostatni który postanowił dorobić sobie na pandemii. Wiadomo że mainstream jest gdzie indziej i ma swoich ekspertów więc on pisze tak żeby z wypiekami na policzkach czytała go pozostała część populacji i dotowała jego bloga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astral, w przeciwieństwie do Ciebie nie mam z tym do czynienia internetowo, dal mnie to "życie", dla moich znajomych i przyjaciół I linia frontu. Samym udziałem w tych dyskusjach w pewien sposób  czuję się wobec nich nie w porządku, bo to czcza gadanina po próżnicy. Ja nie będę prezentował Ci dowodów. Z doświadczenia wiem, że swoich poglądów nie zmienisz. Oby życie nie wymusiło. 

Pozdrawiam

 

Desmo - te blogi, portaliki, filmiki to obrzydliwe hienowanie na cierpieniu tysięcy ludzi.  Mnie dziwi to, że wietrzący covidowy i szczepionkowy spisek są ślepi na robienie wałów, interesików smrodliwych co najmniej kiedy podane są im na tacy wprost przed oczy. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to wątek o takiej, a nie innej nazwie, nie mogę nie wspomnieć o nieprawdopodobnej wręcz skali "propandemicznych" wypowiedzi/komentarzy na FB. Trudno się oprzeć wrażeniu, że aż takie natężenie wpisów negujących realność zagrożenia koronawirusowego i jego zasięg, nie jest wynikiem jedynie chaotycznego koktajlu głupoty, arogancji i egoizmu. Dzisiaj widziałem chyba z ponad 20 "uśmieszków" pod informacją o śmierci policjanta (z powodu Covid-19), a praktycznie każdy news "okołopandemiczny" z, jak to tutaj nazwano, któregoś z mainstreamowych profili, zawiera proporcje 95:5 na rzecz "coronaheroes". Przypadek..? Nie sądzę...  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że testy mogą dawać niejednoznaczne, czy wręcz "fałszywie dodatnie/ujemne" wyniki, nie dotyczy tylko koronawirusa i nie zmienia faktu, że ludzie chorują i umierają. Nie pamiętam, czy Klich przeszedł wcześniej zakażenie, ale Krychowiak na pewno, więc miał poziom przeciwciał mogący jakoś wpłynąć na te wyniki.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdego z dodatnim wynikiem od razu podłącza się do perspiratora i zamyka w szpitalu na miesiąc a jego majątek przekazuje Obajtkowi albo producentom szczepionek.
Miałem tego nie ujawniać ale coraz więcej ludzi włącza myślenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

U mnie w robocie prawie wszyscy zaszczepieni 🙂 

 

999EB62E-A165-44D2-9387-A8130EC2B11F.jpeg

Edytowane przez bazant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LSE, najlepsze jest to że te wszystkie niedowiarki, spiskowcy i antycovidowcy którzy siedzą bezpiecznie na home office albo w swoich ogródkach i szpitala, OIOMu , chorego na COVID czy kombinezonu w życiu na oczy nie widzieli i się jako nieliczni nie zaszczepią to potem, jak wskutek masowych szczepień pozostałych wróci normalność jak w Izraelu to dalej będą trąbić że wirusa i pandemii nie było bo przecież oni go nie widzieli a dzięki swojej świadomości, słuchaniu alternatywnych autorytetów i myśleniu uniknęli chipa, 5G, płacenia bigpharmie i autyzmu.
Boga też nikt nie widział.
Z kolei „błogosławieni ci co nie widzieli a uwierzyli”. Tak to jakoś szło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
7 minut temu, Bugs napisał(-a):


Boga też nikt nie widział.
 

To akurat nieprawda.

8 minut temu, Bugs napisał(-a):


Z kolei „błogosławieni ci co nie widzieli a uwierzyli”. Tak to jakoś szło?

To akurat prawda.

 

Pozdrawiam i zdrowia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widziałem 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.