Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Oraw napisał(-a):

To akurat nieprawda.

 

 

Imre Kertész:

"Gdyby Bóg istniał, to bym w niego wierzył"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy test/badanie może dawać wyniki fałszywie ujemne i fałszywie dodatnie.

W przypadku SARS-CoV2 dużo częstsze i groźniejsze w skutkach są wyniki fałszywie ujemne.

Na pewno jakiś niewielki procent może być fałszywie dodatni jednak pełnych szpitali i OIOMów, objawów choroby, niewydolności oddechowej i zgonu już raczej nie można pomylić ze zdrowym, chyba że się jest Edytą Górniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Oraw napisał(-a):

To akurat nieprawda.

To akurat prawda.

 

Pozdrawiam i zdrowia życzę.

Kolega widział Boga? Ktoś wiarygodny?

Prawdy objawione Orawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Rebrov napisał(-a):

 

Amantadyny jeszcze nie mieliśmy tutaj. Życzę smacznego po natychmiastowym właczeniu "zalecanej" dawki 400 mg :(.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba była. 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fluwoksaminy chyba tu jeszcze nie było

Fluwoksaminy chyba tu jeszcze nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
3 godziny temu, goral_ napisał(-a):

Kolega widział Boga? Ktoś wiarygodny?

Prawdy objawione Orawa?

Nie widziałem, ale jakbym widział, to i tak byś nie uwierzył. Taka ludzka natura przewrotna.

Dwa tysiące lat temu Nasz Pan Bóg i Zbawiciel chodził po ziemi, cuda czynił,

uzdrawiał chorych, wskrzeszał, a i tak nie uwierzyli, choć widzieli! Wiara to łaska Boża!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo i kosmici też byli, a tylu niedowiarków nadal się z tego naśmiewa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka teoria (spiskowa), że to wolontariusze Wielkiej Orkiestry i Caritas - zbierają się, żeby wspólnie dyskutować o tym, jak bardzo lubią pomagać ludziom.  ;)

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/wroclaw-notoryczne-lamanie-obostrzen-na-wyspie-slodowej/f5z220w


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Oraw napisał(-a):

Nie widziałem, ale jakbym widział, to i tak byś nie uwierzył. Taka ludzka natura przewrotna.

Dwa tysiące lat temu Nasz Pan Bóg i Zbawiciel chodził po ziemi, cuda czynił,

uzdrawiał chorych, wskrzeszał, a i tak nie uwierzyli, choć widzieli! Wiara to łaska Boża!

 

 

Mam propozycję. Nie będę ani czytał, ani komentował wypowiedzi kolegi i proszę by kolega nic do mnie i o mnie nie pisał. Zdrowia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
45 minut temu, goral_ napisał(-a):

Mam propozycję. Nie będę ani czytał, ani komentował wypowiedzi kolegi i proszę by kolega nic do mnie i o mnie nie pisał. Zdrowia życzę.

Absolutnie się zgadzam, z pełnym szacunkiem. Zdrowia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oraw, już mówiłem, że jestem Twoim fanem, ale dziś rzuciłeś mnie na kolana 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można? Można! Brawo dla tego duchownego. Dowód na to, że jak w każdej grupie społecznej, tu również są ludzie mądrzy i cała reszta.

 

1605252761_Zrzutekranu2021-03-31o20_22_07.thumb.png.37bd0b64440df199ba87fd69e0261c34.png

Szkoda tylko, że tak mało jest grup społecznych, w których to ci mądrzy są na świeczniku i prowadzą całą resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.png.a8652c86620cdcfe0a34540e997d89ca.png

..... i tyle  w temacie .


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, jestem kimś między agnostykiem a ateistą i nie stanowi dla mnie różnicy, czy ktoś należy do tego czy innego kościoła. Ważne, że umie podejmować słuszne decyzje i postępować zgodnie ze swoim sumieniem i przekonaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mkl1 napisał(-a):

image.png.a8652c86620cdcfe0a34540e997d89ca.png

..... i tyle  w temacie .

A ja głupi myślałem, że jakiś katolicki ksiądz się znalazł. Niestety, następnego Tischnera już nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księża naprawdę nie są od tego by martwić się o wasze zdrowie fizyczne, Tylko duchowe.

Analogicznie wg. was podczas wojny powinni nawoływać do poddania się, bo przybędzie ofiar, nie ważne, że pod butem okupanta ale będziecie żyć!.

 

Otóż nie Panowie, celem życia nie jest samo przeżycie, izolujcie się ile chcecie, nakładajcie i po 8 masek. Wasza sprawa. Idąc do sklepu czy do lekarza pamiętajcie, że ktoś również ma potrzebę iść do kościoła i ma do tego prawo.

Londyn wczoraj:

IMG_5922.thumb.JPG.1389bced3f61b04a64d77374a2e19563.JPG

IMG_5925.thumb.jpg.9d0e23aa845da803ff2fb9d1bee5d660.jpgrobiłem podczas jazdy rowerem więc nie pokazałem dokładnie ilu ludzi było.

 

Ale wy dalej będziecie skomleć, że grupka ludzi w Polsce pojechała autobusem i bez maski.. i to przez nich! i będziecie się tak turlać do 136 fali. Zamiast zrozumieć, że to walka z wiatrakami. sterują wami przekazem medialnym jak chcą. (i kręcą przy tym niezłe lody a o sprawach ważnych się nie mówi) 

Powiem wam anegdotkę, kiedyś jak miałem z 13 lat widziałem zakonnicę wyprowadzającą psa swojej siostry u której była w odwiedzinach. Pies szczekał na innego psa, ona do niego " nie szczekaj na niego to twój braciszek"

I wy zachowujecie się jak taka zakonnica, zamiast zrozumieć że natury człowieka nie zmienicie, i wirus również się nie przejmuje lockdownem czy jego pochodnymi.

odsadziliśmy już Szwecję o 80 więcej zgonów na milion mieszkańców.

 

Zdrowia wszystkim życzę. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że w Londynie był pierwszy dzień bez śmierci z powodu covida. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, loco50 napisał(-a):

Z tym, że w Londynie był pierwszy dzień bez śmierci z powodu covida. 

Nic dziwnego , w końcu tam są szczepionki i ....nasi lekarze i pielęgniarki ....która jeszcze grupa zawodowa niepotrzebna wg rządzących?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, 70soul napisał(-a):

Księża naprawdę nie są od tego by martwić się o wasze zdrowie fizyczne, Tylko duchowe.

Analogicznie wg. was podczas wojny powinni nawoływać do poddania się, bo przybędzie ofiar, nie ważne, że pod butem okupanta ale będziecie żyć!.

 

Jakiś czas temu to chyba właśnie Ty (wyprostuj, jeżeli się mylę) apelowałeś o to, żeby odmienne opinie na temat koronawirusa nas nie poróżniły, itp. A dzisiaj taki "nadobny" czasownik, jak "skomleć". :D

 

Twoja analogia do wojny/okupanta, pozwolę sobie odpowiedzieć w podobnym, jak wyżej, tonie, jest kompletnie z d*py. To "coronaheroes" stają w tej wojnie po stronie "okupanta". Podczas, gdy dzielni ludzie walczą na arcytrudnym froncie z niewidzialnym, ale śmiertelnym wrogiem, żeby uratować jak najwięcej ludzkich istnień, niektórzy inni temu wrogowi pomagają. Są więc niczym kolaboranci - na dokładnie przeciwnym biegunie do tych, którzy nie chcieli kiedyś żyć pod butem okupanta.  ;)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, 70soul napisał(-a):

Londyn wczoraj:

Jak będziemy mieć zaszczepioną połowę populacji i, jak słusznie @loco50 zauważył, będą dni bez zgonów z powodu covida, to nasze miasta też tak będą wyglądać. Chyba nie powiesz mi, że takie obrazki to dlatego, że ludzie postanowili olać maski i inne obostrzenia. A masz zdjęcia z czasów najostrzejszych ograniczeń? Wtedy też tak parki wyglądały? Aha, a propos wolności, jeszcze niedawno na Wyspach zastanawiali się czy nie wprowadzić godziny policyjnej dla mężczyzn, a za wyjazd z kraju bez ważnego powodu wymyślili karę 5000£.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Jakiś czas temu to chyba właśnie Ty (wyprostuj, jeżeli się mylę) apelowałeś o to, żeby odmienne opinie na temat koronawirusa nas nie poróżniły, itp. A dzisiaj taki "nadobny" czasownik, jak "skomleć". :D

 

Twoja analogia do wojny/okupanta, pozwolę sobie odpowiedzieć w podobnym, jak wyżej, tonie, jest kompletnie z d*py. To "coronaheroes" stają w tej wojnie po stronie "okupanta". Podczas, gdy dzielni ludzie walczą na arcytrudnym froncie z niewidzialnym, ale śmiertelnym wrogiem, żeby uratować jak najwięcej ludzkich istnień, niektórzy inni temu wrogowi pomagają. Są więc niczym kolaboranci - na dokładnie przeciwnym biegunie do tych, którzy nie chcieli kiedyś żyć pod butem okupanta.  ;)

Słowo „skomleć” przyszło mi na myśl po wizycie na Twitterze. (I tu na forum czytałem podobne opinie)
Wytworzyły się grupy konfidentów co donoszą gdy tylko grupa ludzi się spotka (każdą mysz w kościele chcą liczyć a w supermarkecie wszystko wporzadku), albo spieszą w internecie zwalać winę na tych którzy zwyczajnie już za długo rezygnowali z normalnego życia i postanowili zadbać o siebie. To jest przykład ślepoty, obostrzenia rok nie pomogły to trzeba kolejny wariować... by jeszcze więcej ofiar było.

Wielu ludziom został zabrany cały rok z życia. Trzecie święta maja spędzać sami bo... wirus dopiero odpuści 10tego. 

możliwość utrzymania dyscypliny w długim okresie jest nie możliwa i wiadome to było już na początku. Tak działa człowiek.

F7F449AE-9BAA-4A49-8275-F2634C930A25.thumb.jpeg.e8f8666042061ac29ae3a4ed1b71bd47.jpeg


 

1 godzinę temu, Carrot napisał(-a):

Jak będziemy mieć zaszczepioną połowę populacji i, jak słusznie @loco50 zauważył, będą dni bez zgonów z powodu covida, to nasze miasta też tak będą wyglądać. Chyba nie powiesz mi, że takie obrazki to dlatego, że ludzie postanowili olać maski i inne obostrzenia. A masz zdjęcia z czasów najostrzejszych ograniczeń? Wtedy też tak parki wyglądały? Aha, a propos wolności, jeszcze niedawno na Wyspach zastanawiali się czy nie wprowadzić godziny policyjnej dla mężczyzn, a za wyjazd z kraju bez ważnego powodu wymyślili karę 5000£.

 

 

Tylko na początku roku można było zobaczyć puste ulice. Gdy nikt nie wiedział „z czym to się je”

Pogoda była inna to i w parkach się tak nie przesiadywało ale wszelkie miejsca do spacerowania, czy pod pubem gdzie wydają na wynos zawsze tłoczno, nie wspominając o kolejkach do kawiarni.

 

——-tak będzie👇

——-

Ogólnie język się zaostrza jak widać, że, rządzacy nie wyciągają wniosków z popełnionych błędów. To bezsilność i troska o ludzi których choroby i problemy nie są modne jak świrus.

 

—-edit

A co do celebrytów... idziecie na koncert?

F9D745F0-CCF3-4BAF-B578-9F5D88066F0E.thumb.jpeg.daf14bc006439a867c649b887e87108b.jpeg

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@70soul wystarczy chwila i chęci aby sprawdzić, a nie powielać fejkniusy jakoby koncert Piaska był aktualny. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.