Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, eye_lip napisał(-a):

@70soul wystarczy chwila i chęci aby sprawdzić, a nie powielać fejkniusy jakoby koncert Piaska był aktualny. 

Może już nie jest aktualny ten koncert, pytanie było zresztą bardziej retoryczne, chcesz powiedzieć, że nie był nawet w planach?

Może, nie wszystko opisuje. Ale widzę w tym jednak (choć wcześniej się nie wypowiadałem o nim i tego jak przechodzi chorobę) autopromocję, cynizm.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadmierne zaangażowanie kolegi osłabia troskę o jakość argumentów . Może być fejk, bzdura (strzelanie powyżej) czy też zapewne wiara  że konsekrowane ręce nie zakażają  , itd... No cóż ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był na pewno w planach kiedy koncerty nie były odwołane, a gość nie był chory ale w żaden sposób nie legitymizuje to dennych grafik które są pożywką dla fejsbukowych trolli, powielaczy memeów i amatorów teorii o celebrytach, spiskach itp. To taki sam poziom jak stare grafiki o uchodźcach najeżdżających katolicką Polskę kilka lat temu. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również niepopularne jest to co napisze.

Gdyz tak wielu ludzi stosuje szantaż moralny, ale uważam, że cel nie uświęca środków...

 

”W warszawskim Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym sanepid przegrał 97% spraw dotyczących kar za łamanie tzw. obostrzeń.”

505BC794-F949-4AF7-AA15-74DC8DFE4197.thumb.jpeg.5f11a1373d3da71cf7c6681fd6603627.jpeg

https://bip.warszawa.wsa.gov.pl/1052/967/informacja-w-sprawach-dotyczacych-kar-nalozonych-przez-organy-inspekcji-sanitarnych.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70soul, dajesz się wpuszczać jak dziecko, co chwilę powielasz fejkniusy i przeróżne bzdury bez zweryfikowania czy mają cokolwiek wspólnego z prawdą.
To jest przekleństwo nieograniczonego dostępu do informacji - bezmyślne jej przyjmowanie. Umiejętność oceny wiarygodności źródeł informacji to niezbędna umiejętność w dzisiejszych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary plakat Piaska to, akurat, jest dowód na to, że można zmądrzeć - wystarczy zachorować ;)).

 

Wprawdzie już wcześniej wklejałem linki do materiałów z mojego rodzinnego Głogowa ;), ale skoro pojawił się mrożący krew w żyłach obraz policyjnej opresji, a kilka zdań wyżej mamy porażające w swojej wymowie odniesienia do "konfidentów" :lol:, pozwolę sobie wkleić link do nagrania pokazującego w "nieco szerszym świetle" wydarzenie z 28 marca. Widać dość dobrze, jak "szerokim" odzewem się ono cieszyło wśród lokalnych przedsiębiorców, czy fanów klubu MZKS CHROBRY GŁOGÓW. <to ironia, jakby co - jednych i drugich jest tam, delikatnie mówiąc, niewielu, a znam WIELU, których zdania na temat tego "wydarzenia" tu nie przytoczę, ponieważ regulamin zabrania>.  ;)

 

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bugs napisał(-a):

70soul, dajesz się wpuszczać jak dziecko, co chwilę powielasz fejkniusy i przeróżne bzdury bez zweryfikowania czy mają cokolwiek wspólnego z prawdą.
To jest przekleństwo nieograniczonego dostępu do informacji - bezmyślne jej przyjmowanie. Umiejętność oceny wiarygodności źródeł informacji to niezbędna umiejętność w dzisiejszych czasach.

Jeżeli mowa o koncercie to jest to szerszy kontekst. Fakt nie sprawdziłem czy za kilka dni ma się odbyć jeszcze. Czy to aktualne.

 
Normalny człowiek gdy jest chory nie leci do social mediów się tym chwalić, promować. Ale pewien raper (Pih) miał w tekście „niekomercyjność tez ma wartość komercyjną”.

i to była wstawka. Nie twierdze ze jest spisek celebrytów, wiem jednak, że są bezwzględni by tylko było o nich głośniej.

——wdit

Swoją drogą jakoś nie trzymał dystansu społecznego na imprezie urodzinowej. Dla mnie to normalne zachowanie co zrobił ale jak ganicie i obwiniacie za zgony ludzi co maja nos poza maską (lub w ogóle jej nie noszą) to bądźcie konsekwentni.

 

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mowa o koncercie to jest to szerszy kontekst. Fakt nie sprawdziłem czy za kilka dni ma się odbyć jeszcze. Czy to aktualne.
 
Normalny człowiek gdy jest chory nie leci do social mediów się tym chwalić, promować. Ale pewien raper (Pih) miał w tekście „niekomercyjność tez ma wartość komercyjną”.
i to była wstawka. Nie twierdze ze jest spisek celebrytów, wiem jednak, że są bezwzględni by tylko było o nich głośniej.
 

Normalny nie ale doskonale rozumiem że jak ktoś jest znany i zachoruje to może wykorzystać swoją popularność do ostrzeżenia innych wątpiących i sceptyków bo naoczny przykład jest lepszy niż pisanina na Twitterze.
Może jest o nim głośniej, a może dzięki temu parę osób przemyśli temat i uchroni siebie albo innych przed chorobą lub śmiercią.

Koncert przełożono na 25 maja, przynajmniej na razie.
Ja mam aktualne bilety na koncerty zeszłoroczne które zostały już przełożone na 2022.
Kolejny raz przełożono też półmaraton wrocławski chociaż mogę pokazać aktualny pakiet startowy i robić z tego memy że niby się odbędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bugs napisał(-a):


Normalny nie ale doskonale rozumiem że jak ktoś jest znany i zachoruje to może wykorzystać swoją popularność do ostrzeżenia innych wątpiących i sceptyków bo naoczny przykład jest lepszy niż pisanina na Twitterze.
Może jest o nim głośniej, a może dzięki temu parę osób przemyśli temat i uchroni siebie albo innych przed chorobą lub śmiercią.

Koncert przełożono na 25 maja, przynajmniej na razie.
Ja mam aktualne bilety na koncerty zeszłoroczne które zostały już przełożone na 2022.
Kolejny raz przełożono też półmaraton wrocławski chociaż mogę pokazać aktualny pakiet startowy i robić z tego memy że niby się odbędzie.

Mam do ciebie pytanie. Proszę o szczerą odpowiedz. Gdyby koncert był aktualny, nie było obecnych obostrzeń i masz ważny bilet, idziesz czy zostajesz w domu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam do ciebie pytanie. Proszę o szczerą odpowiedz. Gdyby koncert był aktualny, nie było obecnych obostrzeń i masz ważny bilet, idziesz czy zostajesz w domu?

Jestem ozdrowieńcem zaszczepionym dwoma dawkami Pfizera więc teoretycznie mnie nic nie grozi a ja nie stanowię dużego zagrożenia dla innych ale gdyby przy obecnej sytuacji w Polsce - masowe zachorowania, pełne szpitale, czekające w kolejkach karetki - miałbym uczestniczyć w masowej imprezie na takich zasadach jak przed pandemią to absolutnie NIE.

Gdzieś - w Portugalii czy Hiszpanii - miały się teraz odbyć koncerty ale w cenie biletu jest maska FFP3 i test na obecność koronawirusa.
To jest nasza przyszłość na najbliższy czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

@Bugs - odpowiadaj! Naród wzywa! Nie odpowiesz - jesteś konfident i wróg wolności. Nie poszedłbyś? Brak słów... :lol:

Nikogo nie wzywam tylko zapytałem.

Złośliwość niepotrzebna.

Jak pokazałem wyżej ludzie wygrywają sprawy w sądach. To jest pogrom.

Jeżeli ktoś prowadzi firmę i zakazuje mu się pracy (nie rekompensując strat), bez podania nawet rzetelnych badań, że ten człowiek przyczynia się do zaskarżeń tylko wali propagandą na kolejnych konferencjach. To w pełni rozumiem ze się buntuje. To oni działali legalnie, władza nie. Korzystali ze swojego podstawowego prawa chociażby do pracy. 

Nie rozumiem natomiast mądrości etapu i ślepej wiary w to co władza ogłosi. Ot oskarżanie o najgorsze tych co maski nie noszą a gdy wytknie się to samo drugiej stronie to odpowie „w parku nie trzeba”. No właśnie kilka metrów dalej to zbrodnia ale tu już nie... 

(btw nawet w najbardziej krytycznym momencie w UK nie było przymusu noszenia zakrycia twarzy na ulicach)


Buks dzięki za odpowiedz.

 

Moją zbrodnią przeciwko ludzkości jest regularne chodzenie do fryzjerki do domu.

 

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 70soul napisał(-a):

Nikogo nie wzywam tylko zapytałem.

Złośliwość niepotrzebna.

Jak pokazałem wyżej ludzie wygrywają sprawy w sądach. To jest pogrom.

Jeżeli ktoś prowadzi firmę i zakazuje mu się pracy (nie rekompensując strat), bez podania nawet rzetelnych badań, że ten człowiek przyczynia się do zaskarżeń tylko wali propagandą na kolejnych konferencjach. To w pełni rozumiem ze się buntuje.

Nie rozumiem natomiast mądrości etapu i ślepej wiary w to co władza ogłosi. Ot oskarżanie o najgorsze tych co maski nie noszą a gdy wytknie się to samo drugiej stronie to odpowie „w parku nie trzeba”. No właśnie kilka metrów dalej to zbrodnia ale tu już nie... 

(btw nawet w najbardziej krytycznym momencie w UK nie było przymusu noszenia zakrycia twarzy na ulicach)


Buks dzięki za odpowiedz.

 

Moją zbrodnią przeciwko ludzkości jest regularne chodzenie do fryzjerki do domu.

 

 

Ludzie wygrywają w sądach, ponieważ rząd nie myśli wyłącznie o walce z pandemią, ale również o minimalizowaniu strat w słupkach poparcia, i z tego powodu nie przeprowadził do tej pory koniecznych zmian prawnych. Natomiast komuś, kto wyląduje pod respiratorem, niewiele pomoże, że w ostatnim, być może, przebłysku świadomości przemknie mu przez głowę myśl: "Ale jednak pokazałem tym pisiorom w sądzie!"  ;)

 

Nie wiem, jak inni - ja mówię o swojej opinii i za siebie - ale dla mnie nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego nie ma barw politycznych. Podobnie, jak głupota i kilka innych "przywar", które pokazują, że są jednak elementy "jednoczące naród ponad podziałami". ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wygrywają w sądach z powodu wad prawnych wprowadzanych przepisów a nie dlatego że wszystkie obostrzenia są bezsensowne.
Niektóre owszem są bezsensowne i to podważa zaufanie do tych którzy je wprowadzają, to niestety prawda.

Jakiś zdrowy rozsądek nakazuje jednak przyjąć że zwiększona ochrona jest uzasadniona nie tylko wtedy jeśli się ją narzuci ważnymi aktami prawnymi.
Nie ma prawnego zakazu bycia głupim ch*jem co nie znaczy że należy nim być - tak dla przykładu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70soul,jak już będziesz mógł wyjechać z Wlk. Brytanii bo z tego co wiem moja córka która miesza i studiuje w Cardiff na razie nie ma szans na przyjazd, to zapraszam Cię do mojego covidowego szpitala. Oprowadzę Cię. Nie jest to budujący widok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, loco50 napisał(-a):

70soul,jak już będziesz mógł wyjechać z Wlk. Brytanii bo z tego co wiem moja córka która miesza i studiuje w Cardiff na razie nie ma szans na przyjazd, to zapraszam Cię do mojego covidowego szpitala. Oprowadzę Cię. Nie jest to budujący widok. 

Myśle, że na oddziałach z nowotworami równierz nie jest budujący widok. Myśle, że przykry to widok jak ludzie są wypisywani przedwcześnie do domu by tworzyć puste łóżka dla potencjalnych pacjentów z COVID, albo przykry gdy masowo ludzie dostają telefony z informacją o odroczonym zabiegu na który czekali długo, bo ministerstwo zarządziło tak a nie inaczej, covid ma pierwszeństwo nawet jak nikt finalnie na to łóżko nie trafi. Powieszony ojciec znaleziony przez rodzine również jest przykrym widokiem. Likwidowanie jedynej porodówki w okolicy to również  nie miła wiadomość. A przybywających ludzi z problemami psychicznymi tak samo nie napaja optymizmem.

 

Nie widzę związku pomiędzy tym, że np idę bez maski po ulicy z tym, że ktoś leży w szpitalu. Skoro obwiniacie ludzi za nie przestrzeganie czegoś czego w innych miejscach świat nie wprowadzono...
Czy w takim razie krajach gdzie były mniejsze restrykcje rządy chciały dokonać ludobójstwa?

E76CAE58-959F-4ADA-BD2D-4ACB453F30EE.jpeg.cc4a5b168467be001c8d82d0fcc761f7.jpegDCCE267E-C625-4BCE-9DB1-008D569586E4.jpeg.d8b42cf6c177f7247ce839bb7e951d43.jpeg

————

 

C4D24C9A-DB9A-4493-850F-A91FE6E90865.thumb.jpeg.43c88c229ad7c3eabe1f187c874aa25d.jpeg👇

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/210329322-Dr-Bodnar-COVID-19-Te-chorobe-sie-z-powodzeniem-leczy-amantadyna.html

 

——-

Nie imputujcie mi proszę jednak rzeczy których nie napisałem. Wiem, że wirus jest i że niektórzy przechodzą go ciężko. Jednak umieralność jest niska a koszty wszystkiego innego ogromne i będą się ciągnęły latami. A ludzie umierają w domach obecnie i tych ofiar przestawienia służby zdrowia jest więcej. 

 

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, 70soul napisał(-a):

Myśle, że na oddziałach z nowotworami równierz nie jest budujący widok.

Nie widzę związku pomiędzy tym, że np idę bez maski po ulicy z tym, że ktoś leży w szpitalu. Skoro obwiniacie ludzi za nie przestrzeganie czegoś czego w innych miejscach świat nie wprowadzono...
Czy w takim razie krajach gdzie były mniejsze restrykcje rządy chciały dokonać ludobójstwa?

E76CAE58-959F-4ADA-BD2D-4ACB453F30EE.jpeg.cc4a5b168467be001c8d82d0fcc761f7.jpegDCCE267E-C625-4BCE-9DB1-008D569586E4.jpeg.d8b42cf6c177f7247ce839bb7e951d43.jpeg

————

 

C4D24C9A-DB9A-4493-850F-A91FE6E90865.thumb.jpeg.43c88c229ad7c3eabe1f187c874aa25d.jpeg👇

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/210329322-Dr-Bodnar-COVID-19-Te-chorobe-sie-z-powodzeniem-leczy-amantadyna.html

 

——-

Nie imputujcie mi proszę jednak rzeczy których nie napisałem. Wiem, że wirus jest i że niektórzy przechodzą go ciężko. Jednak umieralność jest niska a koszty wszystkiego innego ogromne i będą się ciągnęły latami. A ludzie umierają w domach obecnie i tych ofiar przestawienia służby zdrowia jest więcej. 

 

 

Widzisz, ja trochę poleżałem na tzw. oddziałach nowotworowych (w więcej niż jednym szpitalu), a także kilka razy na zamkniętym oddziale terapii jodem radioaktywnym - i nigdzie nie zetknąłem się z ani jednym przypadkiem zaistniałym w wyniku zarażenia się od świadomego lub nieświadomego nosiciela, który miał w d*pie adekwatne zasady bezpieczeństwa antynowotworowego.  ;)

 

Co do tego, że nie rozumiesz związku przyczynowo-skutkowego, to jest to z Twoich wypowiedzi aż nadto klarowne - ale taka otwarta deklaracja z Twojej strony rozwiewa wszelkie ewentualne wątpliwości, więc chyba... dzięki! :D

 

Czego "nie wprowadzono w innych częściach świata"? Lockdownów? Noszenia maseczek? Czy Ty uważasz, że my nie mamy żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym poza naszymi miejscami zamieszkania, seriously..? :lol:

 

Co do, z kolei, dr Bodnara, to przecież w wywiadzie telewizyjnym udzielonym kilka dni temu, wyraźnie powiedział, że sam się zaszczepił, i że personel też w zasadzie ma zaszczepiony. Czy coś może źle zapamiętałem..? To, że nosi maseczki, bo ma zaszczepiony personel i sam jest zaszczepiony, być może jest ok, a być może nie do końca - ale tu się spierać nie będę, niech się ewentualnie specjalista jakiś wypowie. Ci, których czytałem/słyszałem (niestety, mainstreamowi :D ) mówią, że lepiej, na wszelki wypadek, nie "wyluzowywać się" nadmiernie.

 

I na koniec - czytam od dłuższego czasu Twoje wypowiedzi i dalej nie widać jakiejś konkretnej konkluzji, poza ciągłym biadoleniem, że "ludzie umierają" i "firmy padają". To co? Uważasz, że jak NIE będziemy stosować maseczek i DDM, to się poprawi od tego? Szpitale odetchną?

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, 70soul napisał(-a):

 

Nie imputujcie mi proszę jednak rzeczy których nie napisałem. Wiem, że wirus jest i że niektórzy przechodzą go ciężko. Jednak umieralność jest niska a koszty wszystkiego innego ogromne i będą się ciągnęły latami. A ludzie umierają w domach obecnie i tych ofiar przestawienia służby zdrowia jest więcej. 

 

 

Umieralność nie jest niska. Ponad pół tysiąca w jeden dzień? Przy ponad trzydziestu pięciu tysiącach nowych zachorowań? To około 15% jeśli dobrze liczę. Przy takich liczbach trudno mówić o kosztach w kontekście wartości życia. 

 

Z panem pulmunologiem również nie do końca się zgadzam, a w zasadzie przypuszczam, że jest to wycinek jego wypowiedzi wyrwany z całościowego kontekstu. Rozmawiałem kilka miesięcy temu z lekarzem zajmującym się między innymi chorobami płuc, bo mam początki POChP i usłyszałem coś takiego: 

- płuca chorego w średnim wieku  po przejściu COVID wyglądają jak u człowieka o 30 lat starszego. Skutki pandemii odczujemy dopiero wtedy, jak ci ludzie zaczną przedwcześnie umierać.

 

Nie wiem, ile w tym racji. Nie widziałem zdjęć, nie znam się na chorobach płuc. Nie wiem, na ile szczepionka poprawia ten stan, bo podobno poprawia. Tu musi wypowiedzieć się ktoś, kto na tym się zna i wie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, Soul, ile Ty masz lat? Łykasz banialuki jak kilkulatek, powielasz i zdajesz się nie rozumieć prostych mechanizmów. Potwierdź, że chodzi o 1 kwietnia. Proszę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed pandemią, w 2019 umierało w Polsce ok. 1100 osób dziennie. Wczoraj zgonów covidowych, czyli takich gdzie koronawirus przyczynił się do śmierci było 621 w tym z powodu samego COVID 130. Mało?

 

 

 

 

7c6c741d.png.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Adi napisał(-a):

Dżizas, Soul, ile Ty masz lat? Łykasz banialuki jak kilkulatek, powielasz i zdajesz się nie rozumieć prostych mechanizmów. Potwierdź, że chodzi o 1 kwietnia. Proszę. 

Opadają ręce. Co trzeba mieć w głowie, że p.... ć takie głupoty. Nie  ma co tu dyskutować z kimś kto nie ma zielonego pojęcia o problemie. Szkoda czasu. Był tu jeden taki duński ekspert ale znikł. To jest następny. 

7c6c741d.png.jpeg

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Adi napisał(-a):

Dżizas, Soul, ile Ty masz lat? Łykasz banialuki jak kilkulatek, powielasz i zdajesz się nie rozumieć prostych mechanizmów. Potwierdź, że chodzi o 1 kwietnia. Proszę. 

 

Dys yz, kurna, posybl. ;) Wypowiada się bowiem rezydent Ju Kej - a tam, jakby nie patrzeć, April Fools' Day.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, 70soul napisał(-a):

pamiętajcie, że ktoś również ma potrzebę iść do kościoła i ma do tego prawo.

a do fryzjera, restauracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, 70soul napisał(-a):

Myśle, że na oddziałach z nowotworami równierz nie jest budujący widok. Myśle, że przykry to widok jak ludzie są wypisywani przedwcześnie do domu by tworzyć puste łóżka dla potencjalnych pacjentów z COVID, albo przykry gdy masowo ludzie dostają telefony z informacją o odroczonym zabiegu na który czekali długo, bo ministerstwo zarządziło tak a nie inaczej, covid ma pierwszeństwo nawet jak nikt finalnie na to łóżko nie trafi. Powieszony ojciec znaleziony przez rodzine również jest przykrym widokiem. Likwidowanie jedynej porodówki w okolicy to również  nie miła wiadomość. A przybywających ludzi z problemami psychicznymi tak samo nie napaja optymizmem.

 

Nie widzę związku pomiędzy tym, że np idę bez maski po ulicy z tym, że ktoś leży w szpitalu. Skoro obwiniacie ludzi za nie przestrzeganie czegoś czego w innych miejscach świat nie wprowadzono...
Czy w takim razie krajach gdzie były mniejsze restrykcje rządy chciały dokonać ludobójstwa?

E76CAE58-959F-4ADA-BD2D-4ACB453F30EE.jpeg.cc4a5b168467be001c8d82d0fcc761f7.jpegDCCE267E-C625-4BCE-9DB1-008D569586E4.jpeg.d8b42cf6c177f7247ce839bb7e951d43.jpeg

————

 

C4D24C9A-DB9A-4493-850F-A91FE6E90865.thumb.jpeg.43c88c229ad7c3eabe1f187c874aa25d.jpeg👇

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/210329322-Dr-Bodnar-COVID-19-Te-chorobe-sie-z-powodzeniem-leczy-amantadyna.html

 

——-

Nie imputujcie mi proszę jednak rzeczy których nie napisałem. Wiem, że wirus jest i że niektórzy przechodzą go ciężko. Jednak umieralność jest niska a koszty wszystkiego innego ogromne i będą się ciągnęły latami. A ludzie umierają w domach obecnie i tych ofiar przestawienia służby zdrowia jest więcej. 

 

niska umieralność. 500-600 dziennie? No spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.