Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Rebrov napisał(-a):

W jaki sposób im pasuje ? Słupki sondażowe lecą w dół.

No nie lecą, nasza władza ma dobry plan na obostrzenia - są wprowadzone ale niemal nikt nie pilnuje ich stosowania więc, gdy sie boisz covida to mozesz ich przestrzegać a jak nie, to nie musisz, bo i tak nikt Cię nie ukarze 

Nasze forumowe lobby medyczne mocno sie obrusza odnośnie poruszania oszustw odnośnie covid ale nie ma co ukrywać, że dla części to biznes, i jak to w biznesie - kręci sie wałki, słuzba zdrowia nie jest jakimś wyjątkiem mimo, że niektórzy twierdzą coś odwrotnego, a sprawdzenie dokumentacji czy ekshumacje osób, które przecież mogą być źrodlem epidemii? Żarty. Dlaczego nagle skończyły sie strajki w służbie zdrowia? Znajoma pielegniarka, która pracuje na oddziale covidowym zarobiła niemal 50% więcej za ubiegly rok bez podwyżek. Jak pokazały poprzednie pandemie - każda z nich to wielki biznes, tylko ten okazuje się bardziej śmiertelny od wcześniejszych. Trzeba będzie z tym żyć, średnio co kilka lat mamy jakieś świństwo. Za każdym razem zamykac wszystkiego i wszystkich sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie, że Covid rozwalił całkowicie naszą służbę zdrowia, a przy okazji lobby lekarskie wymusiło na rządzie częściowe a co w praktyce dało całkowite zdjęcie odpowiedzialności za skutki leczenia i mamy to co mamy, czyli praktycznie leczyć możemy się tylko prywatnie i tu też za skutki leczenia medycy nie ponoszą praktycznie żadnej odpowiedzialności. 

Więc jak obywatel zachoruje i ma szczęście i trafi do w miarę uczciwego lekarza to ma szansę przeżyć, a jak trafi na "cwaniaka" to bardzo szybko wyjedzie nogami do przodu. 

Po prostu, jest za***iście! :)

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, goral_ napisał(-a):

Czy u nas dyskryminuje się ateistów?

cytuję za wp.pl:

 

"Obrzędy religijne, w tym pogrzeby, są wyłączone z zakazu zgromadzeń, ale pochówki świeckie już nie. Zmarłego, który nie życzył sobie księdza na pogrzebie, może pożegnać w domu pogrzebowym maksymalnie 5 osób. W przypadku pogrzebu z obrzędem religijnym limitu nie ma. "

A po co jest potrzebne ateiście huczne pożegnanie jego zwłok. Prawdziwy ateista powinien zjechać do dwumetrowego dołka w samotności.:)  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem u bliskich znajomych sytuację gdzie zmarł 50 latek. Przyjechała po niego karetka. Zabrani go do szpitala z kosmicznym cukrem (1400). Zmarł  po 2 dniach. To było latem. W szpitalach były miejsca. Żona zszokowana że w karcie Covid. Cała koronasceptyczna rodzina również. Przecież nawet testu mu nie robili. 
No oczywiście robili. Wynik był pozytywny, a pogotowie wzywali bo ciężko było mu oddychać. 
jeśli gdzieś to naciągają to dla mnie skandal i zupełny bezsens. Jednak w wielu przypadkach Covid to katalizator. Bezpośrednia przyczyna pogarszająca gwałtownie stan osób ze schorzeniami kontrolowanymi a co dopiero gdy to schorzenia  nie leczone, żle leczone czy stan terminalny. Przykre ale tak się zdarza. Nader często. 

 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dziadek napisał(-a):

A po co jest potrzebne ateiście huczne pożegnanie jego zwłok. Prawdziwy ateista powinien zjechać do dwumetrowego dołka w samotności.:)  

 

Niektórzy ateiści mieli nie tylko "huczne pożegnanie zwłok", ale wręcz sami stali się relikwiami...  ;)

 

Ateista relikwią. Pogrzeb i mauzoleum Lenina | Portal historyczny  Histmag.org - historia dla każdego!

 

Tydzień w historii: 27.01-2.02


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Rebrov napisał(-a):

Co do covida to nie wiem ,ale osobiście po zabiegu zostałem puszczony do domu po czym dostałem wypis z szpitala, że leżałem 3 dni na oddziale. 

 

https://bezprawnik.pl/zintegrowany-informator-pacjenta/

Zgłosiłeś przestępstwo? Albo chociaż do funduszu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, artooro napisał(-a):

 Dlaczego nagle skończyły sie strajki w służbie zdrowia? Znajoma pielegniarka, która pracuje na oddziale covidowym zarobiła niemal 50% więcej za ubiegly rok bez podwyżek. Jak pokazały poprzednie pandemie - każda z nich to wielki biznes, tylko ten okazuje się bardziej śmiertelny od wcześniejszych. Trzeba będzie z tym żyć, średnio co kilka lat mamy jakieś świństwo. Za każdym razem zamykac wszystkiego i wszystkich sie nie da


Za taką pracę, w

dodatku stres, ubranie ochronne noszone wiele godzin (podczas covid) powinny zarabiać jak najwięcej.

Zawsze mogą wyjechać na zachód za lepszymi warunkami.

Oby jednak nie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze pielęgniarki mają już rany na twarzach od noszenia masek i gogli.
Na każdym dyżurze są przynajmniej przy 3 a często więcej zgonach. Ludzi, z którymi wczoraj rozmawiały, dzień później pakują do worków. Jak ruszył oddział covidowy to wiele po swojej zmianie tam wychodziło ze łzami w oczach, teraz oddział covidowy jest prawie wszędzie.
Tak od pół roku. Zarabiają więcej ale pracują nieporównywalnie więcej i ciężej.
Na wniosek wojewody niektóre szpitale wstrzymały urlopy pracownikom medycznym.
 
Rzeczywiście wielki biznes, jest czego zazdrościć narzekając że nie można iść na siłkę.
Ilu z Was, pracujących z domu przy komputerze byłoby gotowych iść wycierać covidowe kupy i rzygi i i myć covidowe zwłoki za dodatkowy zarobek?
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ino czekać jak ktoś napisze taki post że wyjdzie że grabarzom zazdroszczą większych dochodów 🤦


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, artooro napisał(-a):

No nie lecą, nasza władza ma dobry plan na obostrzenia - są wprowadzone ale niemal nikt nie pilnuje ich stosowania więc, gdy sie boisz covida to mozesz ich przestrzegać a jak nie, to nie musisz, bo i tak nikt Cię nie ukarze 

Nasze forumowe lobby medyczne mocno sie obrusza odnośnie poruszania oszustw odnośnie covid ale nie ma co ukrywać, że dla części to biznes, i jak to w biznesie - kręci sie wałki, słuzba zdrowia nie jest jakimś wyjątkiem mimo, że niektórzy twierdzą coś odwrotnego, a sprawdzenie dokumentacji czy ekshumacje osób, które przecież mogą być źrodlem epidemii? Żarty. Dlaczego nagle skończyły sie strajki w służbie zdrowia? Znajoma pielegniarka, która pracuje na oddziale covidowym zarobiła niemal 50% więcej za ubiegly rok bez podwyżek. Jak pokazały poprzednie pandemie - każda z nich to wielki biznes, tylko ten okazuje się bardziej śmiertelny od wcześniejszych. Trzeba będzie z tym żyć, średnio co kilka lat mamy jakieś świństwo. Za każdym razem zamykac wszystkiego i wszystkich sie nie da

Czemu w Polsce wszyscy wszystkim zazdroszczą zarobków? Każdy by chciał zarabiać dobrze, ale jak ktoś inny zarabia dobrze, to już be. Jak można zazdrościć pielęgniarkom czy lekarzom że zarabiają lepiej w takich koszmarnych warunkach pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo polaczki szaraczki takie są. Mamy postfeudalne społeczeństwo. Chłop pańszczyźniany zawistny, wredny, mściwy wyłazi z każdego kąta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bugs napisał(-a):

Ilu z Was, pracujących z domu przy komputerze byłoby gotowych iść wycierać covidowe kupy i rzygi i i myć covidowe zwłoki za dodatkowy zarobek?

 

Ja bym nie był. Wystarczyły mi moje doświadczenia w charakterze pacjenta (żeby wszystko było jasne - opiekę medyczną miałem zawsze pod każdym względem jak najlepszą, ale mówię o "klimacie" miejsc, w których przebywałem; wszędzie strach, oczekiwanie na wyrok, śmierć, ludzie tragedie, itd.), żeby mieć przepotężną traumę. Nigdy nie zrozumiem, jak Wy to robicie, że stykając się z tym wszystkim codziennie, udaje Wam się w ogóle jakoś normalnie żyć.

 

Godzinę temu, irekm napisał(-a):

Teraz Ino czekać jak ktoś napisze taki post że wyjdzie że grabarzom zazdroszczą większych dochodów 🤦

 

No, grabarze grabarzami, ale.... :D  ;)

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/zVcculGML7y-n4nuCplaJYeQkZ0GjYFbtTJAoW5sqeEko4tlGd9cYJw0vigyDxIDxNKuJEBA4lWAABvMWn5QULXC_hpC

 

Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Czemu w Polsce wszyscy wszystkim zazdroszczą zarobków?

 

Tam zaraz "wszyscy wszystkim", Tylko ci, co zarabiają mało, tym co zarabiają więcej.  :lol:  ;)

https://nowe.memy.pl/show/big/uploads/Post/280897/15635578015754.jpg

 

28 minut temu, loco50 napisał(-a):

Bo polaczki szaraczki takie są. Mamy postfeudalne społeczeństwo. Chłop pańszczyźniany zawistny, wredny, mściwy wyłazi z każdego kąta. 

https://demotywatory.pl/uploads/201801/1516327565_pdmxla_fb_plus.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jak to za dobrej zmiany bywa "nam się po prostu należy", nie ważne czy zgodnie z prawem, czy nie - o tym pisałam ale lobby medyczne oczywiście spłyca dyskusję, w swojej pracy od kilkudziesięciu lat pracuje w masce FFP3 i okularach ochronnych przez większość dnia w warunkach, które dla większości byłby skrajne i jakoś żyję, śmierć jest wpisana w pracę w szpitalu więc przestańcie pisać, że to jakieś nowum, może obecnie ich ilość jest większa, a o opiece w szpitalach mam swoją wyrobioną opinię i nie jest ona pozytywna, zarówno poprzez pryzmat leczenia własnego jaki i dzieci oraz żony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, dziadek napisał(-a):

A po co jest potrzebne ateiście huczne pożegnanie jego zwłok. Prawdziwy ateista powinien zjechać do dwumetrowego dołka w samotności.:)  

Pogadaj z Leninem, Stalinem, Bierutem itd.

 

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pora na cytat z BARDZO znanej książki ;):

 

"Zaraza nie jest na miarę człowieka, więc powiada się sobie, że zaraza jest nierzeczywista, to zły sen, który minie. Lecz nie zawsze ów sen mija i od złego snu do złego snu to ludzie mijają."


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Może pora na cytat z BARDZO znanej książki ;):

 

"Zaraza nie jest na miarę człowieka, więc powiada się sobie, że zaraza jest nierzeczywista, to zły sen, który minie. Lecz nie zawsze ów sen mija i od złego snu do złego snu to ludzie mijają."

Ja bym dodał jeszcze do tego, z tej samej książki... 

 

„Głupota upiera się zawsze, zauważono by to, gdyby człowiek nie myślał o sobie.”

 

Pozdrawiam Jacek 


"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar
19 godzin temu, dziadek napisał(-a):

Fakty są takie, że Covid rozwalił całkowicie naszą służbę zdrowia, a przy okazji lobby lekarskie wymusiło na rządzie częściowe a co w praktyce dało całkowite zdjęcie odpowiedzialności za skutki leczenia i mamy to co mamy, czyli praktycznie leczyć możemy się tylko prywatnie i tu też za skutki leczenia medycy nie ponoszą praktycznie żadnej odpowiedzialności. 

Więc jak obywatel zachoruje i ma szczęście i trafi do w miarę uczciwego lekarza to ma szansę przeżyć, a jak trafi na "cwaniaka" to bardzo szybko wyjedzie nogami do przodu. 

Po prostu, jest za***iście! :)

Moje slowa, ktore nie docieraja do kolegow, ciesz sie ze coraz wiecej ludzi to widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczba osób ze służby zdrowia, które zmarły na covid niosąc pomoc jest olbrzymia...

Tak więc stres był i jest olbrzymi.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co komu lekarz, ksiądz wystarczy do zbawienia.

ordo juris.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli dzieci wykorzystywane seksualnie przez pedofili w sutannach w poprzednim wcieleniu byli wykorzystującymi seksualnie dzieci pedofilami w sutannach  to co w takim wypadku?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie, jak łatwo manipulować czyjąś wypowiedzią.. wystarczy jeden dopisek i zaczyna się dywagacja i obrócenie sensu  o 180 stopni..

 Tak czyni jedyna najlepsza telewizja  :)


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mkl1 napisał(-a):

Zobaczcie, jak łatwo manipulować czyjąś wypowiedzią.. wystarczy jeden dopisek i zaczyna się dywagacja i obrócenie sensu  o 180 stopni..

 Tak czyni jedyna najlepsza telewizja  :)

Co tam dopisek, wystarczy zmienić tylko przecinek i mamy zupełnie inne znaczenie.:)

1c87a2e8fbda287f5a37.jpg


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierzymy w reinkarnację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.