Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, desmo napisał(-a):

Michał ale zwróć uczciwie uwagę że nie negujemy wszystkiego ....to jest problem tych programów że zagadnienie jest złożone a przeciętny widz słyszy co chce słyszeć. Dla nich partnerem powinien być inny ekspert a nie dziennikarz albo tfu polityk z ukrytą agendą.... i siebie powinni przekonywać na merytoryczne argumenty. A nam powinni dać zalecenia - tzw konsensus z którym ci eksperci  wszyscy się zgodzą a my musimy mieć zaufanie że ten konsensus jest wg najlepszej wiedzy na dziś i świadomość że będzie się zmieniał  w czasie wraz z postępem wiedzy medycznej - taka jest natura medycyny a nie spisek ....bo pół roku temu mówili inaczej. Leki o których uczyłem się na studiach że szkodzą pacjentom z niewydolnością serca dziś są w tej chorobie  standardem ratującym życie. Ja się nie obrażam tylko doceniam postęp który się dokonał. 

 

Tak powinni być inni lekarze/eksperci ale niestety nie przyjmują zaproszeń do merytorycznej dyskusji.

Ja doktorowi Bodnarowi wierzę w to co mówi,  uratował życie moim 2 znajomym. A takich przypadków słysze więcej. Do przychodni nie chcieli przyjac , do szpitala tez nie, nie chcieli ich wogle leczyć a nawet zbadać, ponieważ mieli pozytywny wynik testu... dostali tylko paracetamol! Cud że dostali się do tegi Bodnara i w ostatniej chwili odpowiednie leczenie. Przyjoł ich i normalnie zbadał, okazało się że jeden kolega ma już ostre zapalenie płuc, dostał zastrzyki i chodzi po tym świecie.

Drugi amantadyne i też szybko stanoł na nogi.

Więc wybacz ale wierze w to co opisuje , jednak nie bede nikogo przekonywał.

Nie chialem tu rozpetac jakiejs burzy, nie mam czasu  i nerwow na to zeby wdawac sie w takie dyskusje.

Pozdro Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Carrot napisał(-a):

Mariusz, można rzucić pomimo lubienia😉 

 

Większość facetów Cię poprze :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Carrot napisał(-a):

Mariusz, można rzucić pomimo lubienia😉 

Wtedy umrę na choroby związane z otyłością. Mam trzech kumpli - kierowników działów. Cała trójka ważyła ze 5 lat temu coś podobnie do mnie - po. ok. 85kg. Rzucili palenie. Jeden ma teraz 105kg (kurdupel 173cm wzrostu), drugi 110 a trzeci aż 120kg. Dodam tylko, że cała trójka jest młodsza ode mnie i niższa. Teraz wchodzenie na piętro po schodach sprawia im problemy, maja kłopoty z oddychaniem, bolą ich mięśnie i stawy, łapią wszelkie infekcje :)  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli palenie sprawia dużą przyjemność, to ja bym z takiej przyjemności nie rezygnował. :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Wtedy umrę na choroby związane z otyłością. Mam trzech kumpli - kierowników działów. Cała trójka ważyła ze 5 lat temu coś podobnie do mnie - po. ok. 85kg. Rzucili palenie. Jeden ma teraz 105kg (kurdupel 173cm wzrostu), drugi 110 a trzeci aż 120kg. Dodam tylko, że cała trójka jest młodsza ode mnie i niższa. Teraz wchodzenie na piętro po schodach sprawia im problemy, maja kłopoty z oddychaniem, bolą ich mięśnie i stawy, łapią wszelkie infekcje :)  

No błagam, oni nie rzucili palenia tylko zamienili je na przekąski... z deszczu pod rynnę na własne życzenie

1 minutę temu, dziadek napisał(-a):

Jeżeli palenie sprawia dużą przyjemność, to ja bym z takiej przyjemności nie rezygnował. :)

Chyba nie doszedłem nigdy do tego etapu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dziadek napisał(-a):

Jeżeli palenie sprawia dużą przyjemność, to ja bym z takiej przyjemności nie rezygnował. :)

Nie rzucę!

 

2 minuty temu, desmo napisał(-a):

No błagam, oni nie rzucili palenia tylko zamienili je na przekąski... z deszczu pod rynnę na własne życzenie

Gdybym chciał zadbać o swoje zdrowie, przede wszystkich rzuciłbym w diabły robotę! A przy okazji wypisałbym się z tego forum :lol: 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Muzzy napisał(-a):

 

 

Drugi amantadyne i też szybko stanoł na nogi.

 

A ja pierwszą receptę na amantadynę wystawiłem ponad trzydzieści lat temu. Trochę ich było. Chyba więcej, niż przepisał pan Bodnar. Przynosiła ona niewielką poprawę we wczesnych stadiach choroby Parkinsona, żadnego efektu w ciężkich przypadkach grypy. Zawsze pamiętałem o sporym ryzyku objawów ubocznych, zwłaszcza przy zbyt szybkim zastosowaniu dużych dawek, co zalecają "wierzący" w przypadku terapii przeciwcovidowej, (objawy ośrodkowe, zaburzenia rytmu serca). Ale co tam. Alleluja i do przodu! Koncerny produkujące szczepionki boją się wroga pod postacią taniego, "całkowicie bezpiecznego, nie dającego żadnych objawów ubocznych " leku.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tarant napisał(-a):

 

A ja pierwszą receptę na amantadynę wystawiłem ponad trzydzieści lat temu. Trochę ich było. Chyba więcej, niż przepisał pan Bodnar. Przynosiła ona niewielką poprawę we wczesnych stadiach choroby Parkinsona, żadnego efektu w ciężkich przypadkach grypy. Zawsze pamiętałem o sporym ryzyku objawów ubocznych, zwłaszcza przy zbyt szybkim zastosowaniu dużych dawek, co zalecają "wierzący" w przypadku terapii przeciwcovidowej, (objawy ośrodkowe, zaburzenia rytmu serca). Ale co tam. Alleluja i do przodu! Koncerny produkujące szczepionki boją się wroga pod postacią taniego, "całkowicie bezpiecznego, nie dającego żadnych objawów ubocznych " leku.

No koncerny produkujące amantydynę kontratakują...patrz dzisiejsze wypowiedzi episkopatu https://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Episkopat-ma-watpliwosci-czy-katolicy-moga-przyjmowac-te-dwie-szczepionki-przeciw-Covid-19,220819,14.html....a nie wróć, to znowu jakieś rozgrywki polityczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz bana za ataki na katabasów?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Muzzy napisał(-a):

 

Tak powinni być inni lekarze/eksperci ale niestety nie przyjmują zaproszeń do merytorycznej dyskusji.

Ja doktorowi Bodnarowi wierzę w to co mówi,  uratował życie moim 2 znajomym. A takich przypadków słysze więcej. Do przychodni nie chcieli przyjac , do szpitala tez nie, nie chcieli ich wogle leczyć a nawet zbadać, ponieważ mieli pozytywny wynik testu... dostali tylko paracetamol! Cud że dostali się do tegi Bodnara i w ostatniej chwili odpowiednie leczenie. Przyjoł ich i normalnie zbadał, okazało się że jeden kolega ma już ostre zapalenie płuc, dostał zastrzyki i chodzi po tym świecie.

Drugi amantadyne i też szybko stanoł na nogi.

Więc wybacz ale wierze w to co opisuje , jednak nie bede nikogo przekonywał.

Nie chialem tu rozpetac jakiejs burzy, nie mam czasu  i nerwow na to zeby wdawac sie w takie dyskusje.

Pozdro Robert

Obejrzałem tą drugą część - nie usłyszałem tam nic na temat odmowy dyskusji ze strony innych opcji tylko głównie desperackie próby prowadzącego żeby pokazać jakiś spisek w sprawie amantadyny. Również żadnych merytorycznych medycznych argumentów przeciwko temu co robimy w walce z COVID. I żadnych konstruktywnych pomysłów poza narzekaniem że jest źle - pewnie że jest, tyle lat ochrona zdrowia dostawała w d.... a teraz nagle ma być Ameryka? Z czego, za co, kim? Za składkę bodaj trzecią od końca w UE?

Rozpoczęcie badania klinicznego jest obwarowane konkretnymi procedurami, nie można sobie tego od tak zrobić, a że ci badacze chcieli dostać grant a nie robić ze środków własnych lub sponsorów to już ich sprawa, dopuszczenie urzędu dostali potem błyskawicznie.

Fajnie by było gdyby amanatadyna albo coś innego faktycznie działało ale ja jestem ostrożny z entuzjazmem, rok temu wszyscy szaleli na punkcie chlorochiny, Arechin i Plaquenil znikły zupełnie z aptek, potem podobnie było z innymi lekami i nic.... tak to od zawsze wygląda w medycynie, tylko maleńka część tych odkryć okazuje się faktycznym przełomem. Na dzisiaj w sporym stopniu przebadane i skuteczne są tylko szczepienia a czasu na poszukiwania za bardzo nie ma i trzeba korzystać z tego co jest.

Prof Kuna nie tak dawno zalecał kiszoną kapustę, teraz na szczęście zmienił poglądy.

3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Wtedy umrę na choroby związane z otyłością. Mam trzech kumpli - kierowników działów. Cała trójka ważyła ze 5 lat temu coś podobnie do mnie - po. ok. 85kg. Rzucili palenie. Jeden ma teraz 105kg (kurdupel 173cm wzrostu), drugi 110 a trzeci aż 120kg. Dodam tylko, że cała trójka jest młodsza ode mnie i niższa. Teraz wchodzenie na piętro po schodach sprawia im problemy, maja kłopoty z oddychaniem, bolą ich mięśnie i stawy, łapią wszelkie infekcje :)  

My widzimy olbrzymi związek otyłości z ciężkim przebiegiem COVID, również u młodych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, Bugs napisał(-a):

 

My widzimy olbrzymi związek otyłości z ciężkim przebiegiem COVID, również u młodych

 

Haaa, a nie mówiłem?!  :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, dziadek napisał(-a):

Jeżeli palenie sprawia dużą przyjemność, to ja bym z takiej przyjemności nie rezygnował. :)

Jeszcze dużo innych przyjemności mu zostanie 😊

9 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Wtedy umrę na choroby związane z otyłością. Mam trzech kumpli - kierowników działów. Cała trójka ważyła ze 5 lat temu coś podobnie do mnie - po. ok. 85kg. Rzucili palenie. Jeden ma teraz 105kg (kurdupel 173cm wzrostu), drugi 110 a trzeci aż 120kg. Dodam tylko, że cała trójka jest młodsza ode mnie i niższa. Teraz wchodzenie na piętro po schodach sprawia im problemy, maja kłopoty z oddychaniem, bolą ich mięśnie i stawy, łapią wszelkie infekcje :)  

Wcale tak być nie musi. Trzy miesiące temu rzuciłam palenie. Przytyłam 5 kg. Zamienić fajki na aktywność i jakoś pójdzie🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że ostatnio popiłam cyklicznie w małych dawkach rudą. Ponoć zabija część tych niedobrych wirusów, w tym wersję angielską (wiemy, gdzie robiona jest dobra whisky ;)) i dlaczego tak dobrze działa na akurat tę wersję wirusa.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
7 minut temu, tarant napisał(-a):

Chcesz bana za ataki na katabasów?

 Tak trzymaj Moder, tak trzymaj!😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Carrot napisał(-a):

Jeszcze dużo innych przyjemności mu zostanie 😊

Wcale tak być nie musi. Trzy miesiące temu rzuciłam palenie. Przytyłam 5 kg. Zamienić fajki na aktywność i jakoś pójdzie🙂

 

Przelicz to przez lata. Pośrednio można sądzić z postu Mariusza, ze przez pięć ;) .


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Carrot napisał(-a):

Jeszcze dużo innych przyjemności mu zostanie 😊

Wcale tak być nie musi. Trzy miesiące temu rzuciłam palenie. Przytyłam 5 kg. Zamienić fajki na aktywność i jakoś pójdzie🙂

Gratuluję, za rok będzie +20kg. Ewa, proszę o taką sama fajną fotkę z łajby - ocenimy Cię (czy dajesz radę) gremialnie tu na Forum.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Oraw napisał(-a):

 Tak trzymaj Moder, tak trzymaj!😎

 

Hop. Deus (Diabolus?)  ex machina :D .


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tarant napisał(-a):

Chcesz bana za ataki na katabasów?

Myślałem że żartuję z tym amantatydonowym  lobby episkopatu a przed chwilą usłyszałem jak Cholewinska - Szymańska skarżyła się że jej pacjenci mówią że amantadynę  można dostać od księdza  ...gdzie ja k...a żyję 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tarant napisał(-a):

Przelicz to przez lata. Pośrednio można sądzić z postu Mariusza, ze przez pięć

 

4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Gratuluję, za rok będzie +20kg. Ewa, proszę o taką sama fajną fotkę z łajby - ocenimy Cię (czy dajesz radę) gremialnie tu na Forum.

Pierwsze 1,5 miesiąca zawiniło, od co najmniej miesiąca nic nie przybywa, a i powoli zaczyna spadać. Także nic nie trzeba mnożyć 😀

A co do fotki z łajby, to będzie jeszcze lepiej😁 O ile łajby nam odblokują do lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, desmo napisał(-a):

Myślałem że żartuję z tym amantatydonowym  lobby episkopatu a przed chwilą usłyszałem jak Cholewinska - Szymańska skarżyła się że jej pacjenci mówią że amantadynę  można dostać od księdza  ...gdzie ja k...a żyję 🙈

Komu wierzysz i co ty w ogóle oglądasz/słuchasz?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

Komu wierzysz i co ty w ogóle oglądasz/słuchasz?

No sam nie wiem ....może masz rację co tam konsultant wojewódzki chorób zakaźnych z referencyjnego w kraju ośrodka ...

Gdzie mu się równać do inżyniera zarządzającego Sanepidem albo do bioetyków  episkopatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
14 minut temu, tarant napisał(-a):

 

Hop. Deus (Diabolus?)  ex machina :D .

Cóż za żarcik....hmmm...miodzio! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar
4 godziny temu, Muzzy napisał(-a):

Nie mam siły i czasu się prześcigać na argumenty. Wrzuciłem linki do ciekawego programu gdzie wypowiadają sie lekarze i profesorowie. Pomyslalem ze warto, kto posłucha sam oceni, nie miałem zamiaru was przekonywać bo jak czytam ten temat to wiem że nie ma na to szansy. Ktoś wyrazi inna opinie to we 3-4 atakujecie i próbujecie wmówić swoja jedyną racje...

 

Pozdrawiam

Nie przejmuj sie, jest tu grupa ludzi, powiedzial bym intelligence ale albo bardzo zaslepiona albo majaca udzial w tym eksperymencie, nie docieraja do nich takie rzeczy co pokazales,te reportarze to przelom, bardzo sie ciesze ze juz cosmzaczyna sie dziac, szkoda tylko ze chyba to sa zagrywki pol... w sensie szukania kozła, dzieki za wrzute chodz po paru  godzinach dostawalem to od poloni i kolegow ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał niegramotny jełop z Canady...

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.