Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Jeżeli ktoś do mnie mówi odwrócony plecami, z kominiarką na głowie to z zasady takim ludziom nie ufam!

Że się niby boi?! Kogo?? To czemu ta cała rzesza ludzi na YT którzy mówią coś zupełnie innego nie kryje się w kominiarkach?! 

To jest dopiero teoria spiskowa!

Polecam z całego serca na przykład tego Pana:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam tylko początek. Odniosłam wrażenie jakbym oglądała kolejny "dekonspiracyjny" filmik Patryka Vegi i dalej już mi się odechciało... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzzy - przez lata na tym forum miałem i mam  Ciebie za gościa Inteligentnego i światłego. Bardzo bym chciał aby tak zostało. Ja znam dobrze nie jednego, nie dwóch a wielu ratowników medycznych, lekarzy - wszyscy mnie oszukują? A typek w kominiarce jest wyrocznią? Otrząśnijcie się. Pełna zgoda, że walka z wirusem odbywa się w Polsce i nie tylko chaotycznie i bez większego ładu, ale to nie zmienia faktu, że znalazła się jak zawsze masa hien, które zarabiają na podtrzymaniu fermentu i szerzeniu głupot bo to jest dla ludzi pewnego pokroju doskonałe źródełko. I o dziwo potrafili to zmanipulować to tak, że niby zarabiają na tym ci, którzy postępują właściwie. Ja wiem, że teoria spiskowa jest łatwiejsza, że daje poczucie bycia w grupie, szczególne że wmawia się tej grupie, że to właśnie oni są tymi "myślącymi" a przykłady oraz dowody na słuszność tych irracjonalnych teorii są łatwe do zakorzenienia w umyśle. Ale nie pojmuję, gdy dotyczy to także ludzi naprawdę inteligentnych. Wystarczy jak zielone ludziki z Donbasu założyć wdzianko z napisem ratownik (do kupienia łatwe" zmienić głos i sąsiad może być boharerem filmu o lądowaniu Xena pod Wąchockiem. Czemu Was to wszystko nie dziwi, a odrzucacie fakty i "świadectwa" tysięcy ludzi robiących to na codzień? 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa "łowców skór" też wydawała sie być nie do pomyślenia, a jednak się wydarzyła. Trochę mało merytorycznie odnosiecie się do zrzutów postawionych w filmie - da sie oszukac taki test zwykłą solą fizjologiczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oraw nie martw się, organy ścigania zajmą się raczej ludźmi głoszącymi takie herezje i bezpodstawne ciężkie oskarżenia.
Zapamiętałem że:
- gość świadomie robi test niezgodnie z zaleceniami producenta i na jego podstawie wozi ludzi na oddziały covidowe wprowadzając w błąd personel szpitali i narażając zdrowie pacjentów
- wozi do szpitala zdrowych którzy wezwali karetkę mimo że sam dodatni test wskazaniem do hospitalizacji nie jest
- w szpitalu tych zdrowych leczą na covida i ostatecznie zabijają bo polegają tylko na tym teście z karetki i żadnych własnych badań czy obserwacji nie robią
- zdrowi strasznie chcą do szpitala i nie można im odmówić jak sobie życzą
- w szpitalach pacjentów ujemnych kładzie się z dodatnimi
- szpitale stoją puste bo łóżka wywieźli do tymczasowych
- tymczasowe też stoją puste
- przed zakażeniem chroni kombinezon
- jak się przeciera okulary to kombinezon się rozszczelnia i.... i nie wiem co
- szczepionki zmieniają ludzi w nerwowe zombie
- cały świat medyczny zmówił się dla kasy

Ilość bzdur w pół godziny jest niesamowita, nie dziwie się że chce być anonimowy bo tylko za te fałszywe testy powinien dostać zarzut z art. 160

Ja naprawdę pracowałem w szpitalu w Wielkanoc i jakoś inaczej to wyglądało.


Artooro, nie wiem czy się da tak oszukać ale producent nie dopuszcza wykonywania testu w ten sposób. Ten test jest używany na całym świecie, ma rekomendację WHO i dobre badania w kwestii zgodności z PCR

W zestawie jest 9ml buforu, na jeden test ma być 0,3ml więc jak łatwo policzyć ilość wystarczająca z zapasem na zestaw 25 płytek

95e1548cd5b9d846d223bab97729d463.jpg&key=bc9477981a0825fc9cd26a4208db8b4aae47a51215017c806c9e867ed6082e9d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Adi napisał(-a):

 

 

 

Pozwól mi mieć inne zdanie na ten temat, nie oceniaj mojej inteligencji bo nigdy nie mieliśmy okazji się poznać,  uważam że zawsze należy przyjrzeć sie sprawie z dwóch stron. Czas jak zwykle pokaże kto miał rację i chciałbym bardzo żeby okazało się że jest po Twojej stronie. 

Też mam bliskiego znajomego ratownika i 3 lekarzy i swoje zdanie opieram między innymi na rozmowach z nimi.

 

19 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

I co w związku z tym ? To ma być jakiś argument ? :D   Jakby popierał PIS lub PO to byłoby lepiej ?  

Sprawdż lepiej w oknie czy ktoś nie przechodzi  bez maski i dzwoń na 997 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
8 godzin temu, desmo napisał(-a):

Serio, teraz wystarczy jeden zmontowany i wyreżyserowany filmik wrzucić na YT żeby kolega Oraw montował wyprawę krzyżową....?

Ktoś zadał sobie trud sprawdzić  autora ....autora książek sensacyjnych ....ile plagiatów ( oszustw) mu udowodniono. 
Ktoś kto miał do czynienia z pogotowiem ratunkowym jako pacjent serio wierzy, że ratownik jest wzywany przez zdrowych  i tych zdrowych wiezie do szpitala - mając wytyczne i mogąc obiektywnie zweryfikować co najmniej kilka parametrów i objawów
W sumie do wątku pasuje bo powstaje pytanie kto i ile płaci za te fejki ...czy akcję zmontował tylko autor sensacyjnych książek żeby zarobić milion czy jednak ma mocodawców wyżej. Ciekawy jest ten zbieg okoliczności - oto nagle ultraprawicowi byli i obecni dziennikarze TVP różnprzekaz....ymi kanałami sączą Jarosław postanowił wyłgać się z pandemii kosztem medyków i niektórych niepokornych koalicjantów? ....na białym koniu ....he, he . 
Oraw, jaki wy tam macie stopień ?

EDIT. Zapomniałem o Konfederacji ...

 

Bardzo dziwna jest ta Twoja reakcja Desmo...nie jest merytoryczna, za to bogata w insynuacje.

Popatrz na odpowiedź kolegi Bugs - a, nic nie insynuuje, podaje konkrety, do ewentualnego zweryfikowania.

 

Pytasz o dowody? A Ty sprawdziłeś? Masz dowody na to, że Wojciech Sumliński oszukuje, plagiatuje?

Masz dowody na to, że ma jakichś mocodawców, którzy mu płacą za rozsiewanie fejków?

Masz dowody na to, że "byli i obecni dziennikarze TVP różnymi kanałami sączą przekaz" - w sumie to nie wiem, co chciałeś powiedzieć.

A dlaczego Jarosław miałby się wyłgać od czegoś, co jest prawdą? Czemu tak napisałeś? Chcesz nam coś powiedzieć?

 

Widzisz Desmo, autor tego reportażu firmuje go swoim nazwiskiem, z otwartą przyłbicą,

a Ty kolego, snujesz insynuacje anonimowo, zatem kto tutaj wygląda na wiarygodnego?

 

A pytania do mnie w ogóle nie rozumiem, mógłbyś doprecyzować?

 

Pozdrawiam wszystkich i zdrowia życzę.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumlinski to zasłynął plagiatami, miedzy innymi kopiując książki sensacyjne do swoich rzekomo reportarzy. ;)

 

Do wszystkich którzy próbują walczyć z wiatrakami, czyli przekonywać tych od teorii spiskowych do racjonalnych argumentów: to nie działa. Fakty nie zmieniają opinii ludzi, błąd poznawczy znany od dawna. Jak znajdę jeden ciekawy artykuł to wrzucę. Foliarze byli zawsze wokół: zagorzali wyznawcy religii, audiofile od magicznych kabli i wzmacniaczy co ocieplają im basy, przecież to nie nowy wynalazek . Dzisiaj są dodatkowo plaskoziemcy, antyszcepionkowcy etc. Szkoda czasu. Chyba, że ktoś traktuje dyskusje z nimi w kategorii „guilty pleasures”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam, w audio trochę siedzę i różnice nawet między kablami są jak najbardziej słyszalne, subtelne ale czasem ewidentne.
Teraz kupiłem lepsze głośniki to lepiej je słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Muzzy napisał(-a):

I co w związku z tym ? To ma być jakiś argument ? :D   Jakby popierał PIS lub PO to byłoby lepiej ?  

Sprawdż lepiej w oknie czy ktoś nie przechodzi  bez maski i dzwoń na 997 :D

 

To jest informacja. Dla mnie coś definiująca - jeżeli ktoś popiera "Grześka" Brauna, to u mnie włącza się "lampka ostrzegawcza".

 

Co do drugiego zdania, to również mam dla Ciebie małą sugestię. Jeżeli zaczniesz się kiedyś np. dusić, bo się udławisz własną arogancją, przejedzie Cię śmieciara albo przypieprzysz przez nieuwagę łbem w tablicę do kosza i zaczniesz widzieć aniołki niekoniecznie Charliego, a ktoś będzie chciał, żeby zadzwonić pod 999, odmów stanowczo - nawet, jeżeli miałbyś to zrobić resztkami sił. Bądź konsekwentny. Bądź niezależny. Miej cały czas włączone myślenie. Pogotowie to podejrzana organizacja, która stosuje sól fizjologiczną. :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bugs napisał(-a):

O przepraszam, w audio trochę siedzę i różnice nawet między kablami są jak najbardziej słyszalne, subtelne ale czasem ewidentne.

 

 

Bugs okazało się że jednak jesteś foliarzem  🤣😂 

Jeżeli naprawdę słyszysz rożnicę w basie pomiędzy np Lebenem a tranzystorowym Gryphonem to masz coś nie tak z uszami, a jeżeli dodatkowo w kablach to masz coś nie tak z głową :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
23 minuty temu, Muzzy napisał(-a):

czy ktoś nie przechodzi  bez maski

Ja bym takich po prostu spałował! Po co po policje dzwonić!?

Ludzie bez mózgu i tyle! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kwiatek napisał(-a):

Ja bym takich po prostu spałował! Po co po policje dzwonić!?

Ludzie bez mózgu i tyle! 

 

No super ! Brawo bohaterze ! Kto wie może kiedyś mnie gdzieś zobaczysz i będziesz miał okazję spróbować. Chyba ze wcześniej pobijesz jakiś przypadkowych emerytów i ktoś inny zadzwoni ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
Teraz, Muzzy napisał(-a):

 

No super ! Brawo bohaterze ! Kto wie może kiedyś mnie gdzieś zobaczysz i będziesz miał okazję spróbować. Chyba ze wcześniej pobijesz jakiś przypadkowych emerytów i ktoś inny zadzwoni ;) 

Jeśli również łazisz bez maski to jesteś takim samym bezmózgiem jak reszta!

Przez takich debili siedzę 16 dzień w domu, a dodatkowo będę jeszcze siedział 7! Przez takich bezmózgów i foliarzy którzy łażą bez masek cierpiałem przez kilka dni, nie tylko ja w domu! 

Do dziś nie jest dobrze i do dziś nie czuję się lepiej!

Przez takich bezmógów do teraz martwię się o swoje dzieci i mam nadzieję, że nic im nie będzie! 

 

Wszystkich powinni was zamknąć w swoim własnym getcie i tam sobie żyjcie i wygińcie i będzie święty spokój! 

 

Amen! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Bugs napisał(-a):

O przepraszam, w audio trochę siedzę i różnice nawet między kablami są jak najbardziej słyszalne, subtelne ale czasem ewidentne.
Teraz kupiłem lepsze głośniki to lepiej je słychać.


A co rzekłbyś na stwierdzenie, że przy wzmacniaczach o odpowiednio niskich znieksztalceniach i takiej samej mocy nie odróżniłbyś w ślepych testach  takich za 400$ od takich za 10k$? ;) Szkoda, że nie zadzwoniłeś do Jamesa Randiego jak jeszce żył. Oferował 1 milion dolarów, dla tych co odróżniają kable. Niestety nie dożył momentu w którym ktoś to wykazał. 

12 minut temu, Muzzy napisał(-a):

 

 

12 minut temu, Muzzy napisał(-a):

 

 

Bugs okazało się że jednak jesteś foliarzem  🤣😂 

Jeżeli naprawdę słyszysz rożnicę w basie pomiędzy np Lebenem a tranzystorowym Gryphonem to masz coś nie tak z uszami, a jeżeli dodatkowo w kablach to masz coś nie tak z głową :D


To, ze coś ci się wydaje , nie znaczy ani ze masz coś z głową ani ze to na prawdę istnieje. Niestety nasze mózgi to dość ułomne narzędzia, podatne na szereg błędów poznawczych. :)

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

Jeśli również łazisz bez maski to jesteś takim samym bezmózgiem jak reszta!

Przez takich debili siedzę 16 dzień w domu, a dodatkowo będę jeszcze siedział 7! Przez takich bezmózgów i foliarzy którzy łażą bez masek cierpiałem przez kilka dni, nie tylko ja w domu! 

Do dziś nie jest dobrze i do dziś nie czuję się lepiej!

Przez takich bezmógów do teraz martwię się o swoje dzieci i mam nadzieję, że nic im nie będzie! 

 

Wszystkich powinni was zamknąć w swoim własnym getcie i tam sobie żyjcie i wygińcie i będzie święty spokój! 

 

Amen! 

 

  😀😀😀

 

Siedzisz w domu przez debilne decyzje PISu. Przez paraliż służby zdrowia i tego że nie mogłeś być normalnie zdiagnozowany i prawidłowo leczony! A nie przez to że ktoś chodzi bez maseczki na otwartej przestrzeni na świeżym powietrzu. Badania wykazują że transmisja dokonuję się w zamkniętych pomieszczeniach!

 

Dobra chłopaki mi wystarczy na dzisiaj 🤣

 

pozdro

Edytowane przez Muzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kwiatek napisał(-a):

Jeśli również łazisz bez maski to jesteś takim samym bezmózgiem jak reszta!

Przez takich debili siedzę 16 dzień w domu, a dodatkowo będę jeszcze siedział 7! Przez takich bezmózgów i foliarzy którzy łażą bez masek cierpiałem przez kilka dni, nie tylko ja w domu! 

Do dziś nie jest dobrze i do dziś nie czuję się lepiej!

Przez takich bezmógów do teraz martwię się o swoje dzieci i mam nadzieję, że nic im nie będzie! 

 

Wszystkich powinni was zamknąć w swoim własnym getcie i tam sobie żyjcie i wygińcie i będzie święty spokój! 

 

Amen! 

No jak to? A gdzie demokracja, swobody obywatelskie i konstytucja? Oj widzę, że kolega z TYCH... niedobrze :( TAMCI to też ludzie, mają prawo do życia, a Ty masz siedzieć w domu i zdychać w imię ICH wolności i prawa do samodecydowania. Ty jesteś tylko statystyką i to też mocno naginaną przez skorumpowane media, więc się nie wychylaj. Przyjdzie na Ciebie czas, przyjdzie czas rozliczeń!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
3 minuty temu, Muzzy napisał(-a):

 

  😀😀😀

 

Dobra chłopaki mi wystarczy na dzisiaj 🤣

 

pozdro

Możesz tu w ogóle nie wracać! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

Jeśli również łazisz bez maski to jesteś takim samym bezmózgiem jak reszta!

Przez takich debili siedzę 16 dzień w domu, a dodatkowo będę jeszcze siedział 7! Przez takich bezmózgów i foliarzy którzy łażą bez masek cierpiałem przez kilka dni, nie tylko ja w domu! 

Do dziś nie jest dobrze i do dziś nie czuję się lepiej!

Przez takich bezmógów do teraz martwię się o swoje dzieci i mam nadzieję, że nic im nie będzie! 

 

Wszystkich powinni was zamknąć w swoim własnym getcie i tam sobie żyjcie i wygińcie i będzie święty spokój! 

 

Amen! 

Rozumiem, że teraz już będziesz odpowiednio przygotowany; kombinezon ochronny + maska i obowiązkowo pałka teleskopowa przy pasie :lol:

 

12 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

Możesz tu w ogóle nie wracać! 

Marcin, twoja narracja jest do bani :(

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Marcin, twoja narracja jest do bani :(

Stary! Twoje wstawki z dupy i wrzutki memów albo YT też są do niczego, bo ani to śmieszna ani zabawne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wklejałem, ale jeszcze raz spróbuję. :D ;)

 

https://www.dw.com/pl/koronawirus-jak-duże-jest-ryzyko-zakażenia-na-zewnątrz/a-56809395

 

Badania wskazują, że ryzyko zakażenia na otwartej przestrzeni jest ZNACZNIE mniejsze, a nie, że w ogóle nie istnieje. To zależy od kilku dodatkowych czynników. Więc mówienie, że np. całkowicie bezpieczne z punktu widzenia możliwej transmisji jest długotrwałe bawienie się 30 dzieciaków w wieku 10-15 lat na ogrodzonym placu o wymiarach połowy boiska do ręcznej, gdzie dodatkowo stoi z 10-tka rodziców z mniejszymi dziećmi (wszyscy, naturalnie, bez maseczek), to nie jest to prawda. ;)

 

Spaceruj sobie, @Muzzy, bez maseczki po otwartych przestrzeniach, gdzie w pobliżu nie ma większych skupisk ludzi - na zdrowie. Nie w tym problem. Ale, niestety, wielu "koronasceptyków" spaceruje bez tych maseczek WSZĘDZIE, including, kufa :D, zamknięte przestrzenie (np. sklepy). Nie mówiąc już o takich przypadkach, jak to tutaj:

 

 

 

Dla Sumlińskiego to pewnie opresje i tłamszenie wolności. Dla mnie to skufysyntwo połeba, który ma nie po kolei w pustym łbie.

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kwiatek napisał(-a):

Stary! Twoje wstawki z d*py i wrzutki memów albo YT też są do niczego, bo ani to śmieszna ani zabawne. 

Może i są do niczego, ale nie lałbym pałą po głowie każdego, kogo nie śmieszą ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziwne rejony skręca ten temat skoro takie indywiduum jak Sumliński zaczyna występować w roli autorytetu a nie klauna. Komuś się chciało i zebrał kilka plagiatowanych treści w jednym miejscu.


https://kompromitacje.blogspot.com/2016/01/sumlinski-plagiator-patologiczny.html

 

Edit: Jeszcze jedno źródło...

https://www.wykop.pl/artykul/4276281/ile-naprawde-kopiowal-sumlinski/

Edytowane przez tomek.wzr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzzy oceniłem twoją inteligencję jak zauważyłeś bardzo pozytywnie, mając nadzieję, że będzie tak cały czas no ale jeżeli kwestionujesz sposób oceniania poprzez wiele lat wspólnego komentowania, czytania komentarzy to ok nie zrobię tego. Chociaż na żywo pewnie też głównie na podstawie wypowiedzi można ocenić intelekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.