Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Oraw napisał(-a):

Desmo, daj już spokój szanowny kolego. Zareagowałeś jak "smarkacz" różnymi insynuacjami bez poparcia żadnego,

potem i nadal atakujesz mnie, używając manipulacji słownej....że niby skąd pomysł, że się tym filmikiem zachwyciłem?

Człowieku niewiary niezłomnej, powiem to konkretnie...zmartwił mnie ten film, nie z powodu jego prawdziwości,

bo o niej nic nie wiem, zmartwił mnie z powodu tego, że teraz społeczeństwo będzie krzywo patrzeć na wszystkie służby,

które są na " polu walki" i w co ufam, wykonują swoje obowiązki uczciwie oraz zmartwiłem się tym, że jeśli...powtarzam...jeśli,

okaże się, że cokolwiek z tego, o czym mówił ten ratownik jest prawdą i będą z tego jakieś negatywne skutki,

to odpowiedzialność poniosą Ci z linii frontu, a nie ich szefowie i politycy! I tyle!

Zatem pozostań w pokoju i w zdrowiu!

Weź sobie poczytaj wszystkie bzdury,  które tu rozrzucasz od samego początku i zadumaj się nad spójnością komentarzy które dostajesz. Chciałbym móc napisać, że jakbyś to przetrawił to może jest dla Ciebie nadzieja....ale kolejne wypowiedzi utwierdzają mnie w przekonaniu że nie ma sensu dalej Cię karmić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
1 minutę temu, desmo napisał(-a):

Weź sobie poczytaj wszystkie bzdury,  które tu rozrzucasz od samego początku i zadumaj się nad spójnością komentarzy które dostajesz. Chciałbym móc napisać, że jakbyś to przetrawił to może jest dla Ciebie nadzieja....ale kolejne wypowiedzi utwierdzają mnie w przekonaniu że nie ma sensu dalej Cię karmić.

I znowu powiedziałeś nic...żadnych przykładów, potwierdzenia tez, dowodów, tylko zwykłe insynuacje.

Po emisji tego filmiku puściły Ci nerwy i palnąłeś głupot kilka i miast przeprosić i odejść w skrusze, nadal atakujesz! Godności Waść, godności!

A ten Twój tekst do mnie " jaki tam stopień macie Oraw ", to po prostu żenada żenad!

Kolego pochodzę z rodziny prawicowo - wolnościowej, moi przodkowie walczyli o wolność, tracili za nią życie, ratowali ludzi z obozów koncentracyjnych,

takie Twoje " komusze " teksty spływają po mnie, nie Jesteś w stanie mnie obrazić! Zatem odejdź w pokoju i bądź zdrów! Amen

 

P.S. Nie odpowiem już na żadne Twoje wpisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Góral kasa jest potrzebna państwu a w zasadzie pewnie szwagrowi jakiegoś wiceministra, który ma udziały w firmie produkującej kasy😁

Oraw, teraz wszyscy są pochodzenia prawicowo-wolnościowego. Nie ma synów członków PZPR ani małorolnych z awansu z zadupia do miast. Sama szlachta🤣🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Oraw napisał(-a):

P.S. Nie odpowiem już na żadne Twoje wpisy.

 

Może znajdziesz więc czas, żeby odpowiedzieć na moje pytanie. :) Odwiedziłem Twój profil i z archiwum wynika, że popełniłeś posty wyłącznie w niniejszym wątku. Czy się mylę?

 

A, bardzo też jestem ciekaw, jakie nosisz zegarki - może wrzuciłbyś do galerii albo innego, odpowiedniego wątku i podzielił się tu linkiem? Z góry dziękuję!  :)

 

19 minut temu, goral_ napisał(-a):

Przypomina mi to sytuację z ChRL, gdzie rodzina płaci za nabój po egzekucji tatusia.

 

Nie pytaj, co państwo może zrobić dla Ciebie... Po prostu SHUT UP AND PAY! :P :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Oraw napisał(-a):

I znowu powiedziałeś nic...żadnych przykładów, potwierdzenia tez, dowodów, tylko zwykłe insynuacje.

Po emisji tego filmiku puściły Ci nerwy i palnąłeś głupot kilka i miast przeprosić i odejść w skrusze, nadal atakujesz! Godności Waść, godności!

A ten Twój tekst do mnie " jaki tam stopień macie Oraw ", to po prostu żenada żenad!

Kolego pochodzę z rodziny prawicowo - wolnościowej, moi przodkowie walczyli o wolność, tracili za nią życie, ratowali ludzi z obozów koncentracyjnych,

takie Twoje " komusze " teksty spływają po mnie, nie Jesteś w stanie mnie obrazić! Zatem odejdź w pokoju i bądź zdrów! Amen

 

P.S. Nie odpowiem już na żadne Twoje wpisy.

Sprawdzam.

PS Czyli z tym stopniem miałem rację, dzięki za upewnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, MasterMind napisał(-a):

Prawda leży pośrodku

 

;):D

comment_7eBu6XeNh6gMyAjxpPz8hmnV2pDTYd1P


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dodge66 napisał(-a):

 

;):D

 

Kiedyś "pewna wyrazista postać", będąc gościem programu publicystycznego, zareagowała na rzucone chwilę wcześniej przez innego dyskutanta: "Prawda zawsze leży pośrodku" zapodając w odpowiedzi taki tekst: "Co pan za bzdety opowiada? Prawda leży tam, gdzie leży, a pośrodku to wie pan, co leży..."  :lol:

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, loco50 napisał(-a):

Oraw, teraz wszyscy są pochodzenia prawicowo-wolnościowego. Nie ma synów członków PZPR ani małorolnych z awansu z zadupia do miast. Sama szlachta🤣🤣🤣🤣

I pamiętaj, ze dziadek na pewno walczył w powstaniu, był AK lub jakimś obozie, a wcześniej elektryfikował lub gazyfikował stolicę, ew. budował wodociągi lub tramwaje warszawskie.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Może znajdziesz więc czas, żeby odpowiedzieć na moje pytanie. :) Odwiedziłem Twój profil i z archiwum wynika, że popełniłeś posty wyłącznie w niniejszym wątku. Czy się mylę?

 

A, bardzo też jestem ciekaw, jakie nosisz zegarki - może wrzuciłbyś do galerii albo innego, odpowiedniego wątku i podzielił się tu linkiem? Z góry dziękuję!  :)

 

 

 

Lincoln, ja już o tym dawno wspominałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, loco50 napisał(-a):

Lincoln, ja już o tym dawno wspominałem. 

 

To sorczan! :D Może czytałem wówczas w maseczce na gałach i pełnym ogumieniu.  :lol:

 

Ale... była jakaś reakcja/odpowiedź? :) 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty. Zero. Katotroll. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
21 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Może znajdziesz więc czas, żeby odpowiedzieć na moje pytanie. :) Odwiedziłem Twój profil i z archiwum wynika, że popełniłeś posty wyłącznie w niniejszym wątku. Czy się mylę?

 

A, bardzo też jestem ciekaw, jakie nosisz zegarki - może wrzuciłbyś do galerii albo innego, odpowiedniego wątku i podzielił się tu linkiem? Z góry dziękuję

Jak dzieci po prostu...jeden "sprawdza", drugi pyta o moje zegarki.

Lincoln, już pisałem, że nie ma obowiązku tutaj pisać o zegarkach, czytać o nich lubię,

oglądać ich zdjęcia, czasem coś kupić, choć coś tam kiedyś pisałem w temacie zegarków Orient,

nawet zdjęcie mojego ulubionego Orienta wstawiłem. Co do moich zegarów, mam ich kilka.

Ostatni zakup Ci podlinkuję, co by choć trochę zaspokoić Twoją ciekawość:

 

 

 

Pięknie wykonany. Naciąg manualny. Kosztował z wysyłką 370 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MasterMind napisał(-a):

 

To prawda! :D

 

or20eg0zgzk31.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Oraw napisał(-a):

Jak dzieci po prostu...jeden "sprawdza", drugi pyta o moje zegarki.

Lincoln, już pisałem, że nie ma obowiązku tutaj pisać o zegarkach, czytać o nich lubię,

 

Ale przecież ja nie twierdziłem nigdzie, że masz "obowiązek pisać". Tym niemniej, praktycznie wszyscy znani mi forumowicze coś od czasu do czasu wrzucają. Zdziwiłem się więc nieco, kiedy odwiedziwszy z czystej ciekawości (tak, wiem, dokąd to "pierwszy stopień" ;) ) Twój profil, zobaczyłem na monitorze historię aktywności wyłącznie w jednym wątku - tym tutaj. W każdym razie, pomimo jakiejś "dziwnej niechęci", podzieliłeś się linkiem do Poljot24.de. Taki wybór, zważywszy na Twoje POLSKIE, PRAWICOWO-WOLNOŚCIOWE zacięcie, tym bardziej szanuję. Świadczy bowiem o braku uprzedzeń i otwartości. Dorzucając do tego koktajlu Orienta, można powiedzieć, że wybierasz zegarki w duchu katolickiego wybaczania win producentom z dawnych Państw Osi (masz włoski może?) plus ZSRR/Rosji. :lol:    ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak wygląda naprawdę:

 

Zdjęcie

 

 

 

Trzeba przyznać, że przepięknie.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MasterMind napisał(-a):

No niby tak wygląda naprawdę:

 

"like a pear"... :D No, to teraz dopiero w pełni rozumiem sens prasłowiańskiego "wypeardalaj stąd!" :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MasterMind napisał(-a):

No niby tak wygląda naprawdę:

 

Zdjęcie

 

 

 

Trzeba przyznać, że przepięknie.

To wgniecenie po prawej to chyba powstało od podtrzymywania Ziemi przez słonia (czy krokodyla, bo mi się już myli)?😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej jak zgniłe jabłko :lol:

 

https://images.squarespace-cdn.com/content/v1/5a4ca5ecbe42d6a346c4d756/1532589973503-UEZNGPMU47F7M57ZHAVZ/ke17ZwdGBToddI8pDm48kMIkfrfUN1nuyliZDXIi0dlZw-zPPgdn4jUwVcJE1ZvWEtT5uBSRWt4vQZAgTJucoTqqXjS3CfNDSuuf31e0tVEDzpUY9mPYR8gBcj3ssTkcy8wHT-mU-PDz_IkYnFooYaQvevUbj177dmcMs1F0H-0/image.png?format=1000w

 

  

1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

To wgniecenie po prawej to chyba powstało od podtrzymywania Ziemi przez słonia (czy krokodyla, bo mi się już myli)?😀

 

Całkiem możliwe!

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, goral_ napisał(-a):

Państwo zawiodło?

"Nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie" - Platon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, beniowski napisał(-a):

To wgniecenie po prawej to chyba powstało od podtrzymywania Ziemi przez słonia (czy krokodyla, bo mi się już myli)?😀

 

Przez słonie, na żółwiu, na wężu... że też wszystkiego muszę was uczyć... naprawdę... :P

 

Amazon.com: Hindu CosmogramNshowing The Tortoise Akupara Supporting  Elephants Upon Which The Earth Rests Enclosed By The World-Serpent Asootee  Drawing From An Ancient Hindu Ceramic Poster Print by (18 x 24): Posters &


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

To jest erystyka. Nie mamy jako cywilizacja lepszych sposobów uporządkowania życia społecznego niż systemy prawne. Jaka jest alternatywa?

Oczywiście nie jestem za anarchią. 
Powinno być prawo, ale sprawiedliwe, równe traktujące wszystkich, uwzględniające prawa mniejszości itd.

To co się obecnie wyprawia w Polsce to powrót PRL. Zresztą w PIS sporo jest aparatczyków, więc pewnie podobne metody.

Nie wiem czy wiesz, ale rozpoczął się proces o znieważenie pomnika smoleńskiego... Człowiek, który co miesiąc składa wieniec pod tym pomnikiem jest stroną oskarżoną. Nie wiem czy pomnik przyjdzie na rozprawę...

 

Godzinę temu, goral_ napisał(-a):

Zakłady fryzjerskie zamknięte. Właśnie urząd skarbowy zawiadomił mnie, że od 1 lipca br moja kasa fiskalna idzie won, bo ma być kasa online. Zwracają koszt do 90 % ceny kasy, ale nie więcej niż 700 zł. Najtańsza jaką znalazłem kosztuje 1700. Pytam czy ta kasa jest potrzebna mi, czy państwu? To dlaczego państwo kontrolować będzie mój biznes na mój koszt? Przypomina mi to sytuację z ChRL, gdzie rodzina płaci za nabój po egzekucji tatusia.

No i tutaj z zamknięciem fryzjerów czy usług kosmetycznych czy ogólnie temat usług BEAUTY całkowicie się nie zgadzam.

Jakim prawem, na podstawie jakich badań ktoś stwierdził, że fryzjerka może iść do LIDL/KAUFLAND/BIEDRONKA - ale taki kasjer nie może przyjść do fryzjera - choć ten przyjmuje w reżimie sanitarnym i o wiele mniejszym tłoku niż przy kasach.  Jakim prawem można zabronić działalności gospodarczej w obecnej sytuacji? No nie można - dlatego w sądach wygrywają już pierwsze osoby, które działały pomimo "obostrzeń".

Albo robimy lockdown wszyscy - albo nie bawmy się w taką wybiórczość. Moja żona też jest "zablokowana" ale ZUS czy wynajem trzeba płacić - pytam z czego skoro nie może wg. państwa prowadzić działalności ???
Szczerze - każdemu mówię otwierajcie biznesy i w razie problemów idźcie do sądu - sprawa jest wygrana. Kto ma obawy nie przyjdzie korzystać z usług i tyle...

Rozmawiałem parę dni temu ze znajomym Norwegiem - u nich każdy dostaje 70% wypłaty - u nas kto dostał w takim małym biznesie wsparcie w zeszłym roku - w tym nie ma jeszcze żadnej nowej formy pomocy...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
36 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Ale przecież ja nie twierdziłem nigdzie, że masz "obowiązek pisać". Tym niemniej, praktycznie wszyscy znani mi forumowicze coś od czasu do czasu wrzucają. Zdziwiłem się więc nieco, kiedy odwiedziwszy z czystej ciekawości (tak, wiem, dokąd to "pierwszy stopień" ;) ) Twój profil, zobaczyłem na monitorze historię aktywności wyłącznie w jednym wątku - tym tutaj. W każdym razie, pomimo jakiejś "dziwnej niechęci", podzieliłeś się linkiem do Poljot24.de. Taki wybór, zważywszy na Twoje POLSKIE, PRAWICOWO-WOLNOŚCIOWE zacięcie, tym bardziej szanuję. Świadczy bowiem o braku uprzedzeń i otwartości. Dorzucając do tego koktajlu Orienta, można powiedzieć, że wybierasz zegarki w duchu katolickiego wybaczania win producentom z dawnych Państw Osi (masz włoski może?) plus ZSRR/Rosji. :lol:    ;)

Tego okolicznościowego Poliota ( limit 100 sztuk ), wytworzyła mała niemiecka manufaktura...

 

https://www.poljot24.de/en/

 

...której właścicielem jest Aleksander Shorokhoff, którego główną manufakturę chyba znasz...

 

https://alexander-shorokhoff.de/

 

...ale z Jego stajni zegara, to nie pokażę...😎

 

Lincoln, nie mam uprzedzeń, pod żadnym pozorem, pół świata zjeździłem, pracowałem z ludźmi

wielu ras, różnych pochodzeń, wszystkich monoteistycznych religii..i co ciekawe, żaden z tych ludzi,

nie " dogryzał " mi z tego powodu, żem Polak i białas i katolik. Z kilkoma mam kontakt do dziś.

Jestem konserwatywnym katolikiem, ale nie różnicuję i nie dzielę ludzi, na takich, czy siakich.

Mam trójkę dzieci dorosłych, letnią katoliczkę, niezdecydowanego i mega ateistkę...i nic z tego nie wynika,

kocham ich wszystkich tak samo mocno i robię, co tylko mogę dla nich, aby byli szczęśliwi i zdrowi.

 

 

Edytowane przez Oraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.