Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

mniej więcej podobne do tego

Bez tytułu.png


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przecież widać, że płaski dysk. Nie wiem, w czym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli jeszcze tylko ta słonie sfotografować i byłby dowód..

Ale pewnie nie robili takiej fotki, bo słonie pod ochroną i "Zieloni" by protestowali....


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja napisałem gdzieś, że mam jakiś problem z kształtem Ziemi? Mam pytanie tylko - na czym opiera się wąż na którym stoi żółw na którym stoją te 4 słonie?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąż opiera się na teorii podpartej niezaprzeczalnymi faktami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wąż "robi" za trzymado bańki powietrza zobacz zresztą.. (Tak jak się trzyma bańkę mydlaną w krążku)

Amazon.com: Hindu CosmogramNshowing The Tortoise Akupara Supporting  Elephants Upon Which The Earth Rests Enclosed By The World-Serpent Asootee  Drawing From An Ancient Hindu Ceramic Poster Print by (18 x 24): Posters &

 i jako taka Bańka płyną sobie przez kosmos.

Zobacz też ,że wąz zapłótł się tak by żółw mógł oprzeć wszystkie 4 łapy na jego ciele... a pusk węża jest w powietrzu, więc ma czym oddychać.. Proste?

 Proste !

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w pysku węża jest jego własna pardą d*pa a nos ma na zewnątrz bańki to jak może oddychać? Coś mi tu ściemniacie kolego...


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie namiar na waszego dostawcę ziół 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herbapol, niemazaco.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, souls_hunter napisał(-a):

Przecież w pysku węża jest jego własna pardą d*pa a nos ma na zewnątrz bańki to jak może oddychać? Coś mi tu ściemniacie kolego...

No ale zobacz jaki nadęty.. czyli czasmai jednak zciąga powietrze..

 ponadto, żeby nie być gołosłownym.

 Zobacz że inne planety też są dyskami.. no wyjątek to Saturn.. ktoś się pomylił i tarczę oplótł pierścieniem, ale w poprzek..

Wszystkie fotki zawsze pokazują, dydk i  poprzeczny płaski pierścień..

 

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, Saturna to ja widziałem na własne oczy! Nie miał żadnego pierścienia tylko 4 koła. A wąż nadęty bo pierdnął.

Albo właśnie odebrał Suba po 5 latach świetlnych stania w kolejce. To by się bardziej trzymało kupy.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a co te latające piramidy? co to je Pentagon sfotografował?

 moim zdaniem wywiad chiński, sprawdzając czy pandemia  już ogarnęła wszystkich równo...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale co te piramidy? Jak se latają to niech se latają mi to lata. Bardziej mnie ciekawi ( o czym już tutaj raz pisałem) dlaczego Pentagon nie sfotografował tego Boeinga który w niego pierdyknął w 2011? Latające piramidy to przy tym pikuś.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, mkl1 napisał(-a):

Moim zdaniem wąż "robi" za trzymado bańki powietrza zobacz zresztą.. (Tak jak się trzyma bańkę mydlaną w krążku)

Amazon.com: Hindu CosmogramNshowing The Tortoise Akupara Supporting  Elephants Upon Which The Earth Rests Enclosed By The World-Serpent Asootee  Drawing From An Ancient Hindu Ceramic Poster Print by (18 x 24): Posters &

 i jako taka Bańka płyną sobie przez kosmos.

Zobacz też ,że wąz zapłótł się tak by żółw mógł oprzeć wszystkie 4 łapy na jego ciele... a pusk węża jest w powietrzu, więc ma czym oddychać.. Proste?

 Proste !

Niby śmieszna grafika, ale czym ona się różni od pytania o przyczyny wielkiego wybuchu? Przyczynę przyczyny i przyczynę przyczyny przyczyny?  To tylko inna forma próby odpowiedzi na pytania zadawane kiedyś i teraz. Polecam film Łukasza Lamża.

 


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąż stoi na swoim małym. Taki z niego akrobata. 

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, souls_hunter napisał(-a):

  Napiszę teraz najprawdziwszą prawdę.

Otóż będąc szczeniakiem lat temu XX była moda wśród nas na wysyłanie listów do różnych firm głownie samochodowych o mniej więcej takiej treści, "blablabla podobają mi się samochody waszej firmy, przyślijcie mi prospekty" Często się to udawało i plakaty  z najróżniejszymi samochodami lądowały na ścianie w pokoju. Wysłałem trochę zmodyfikowany list do NASA (tak, tego NASA) i ku mojemu zdziwieniu po kilku miesiącach otrzymałem pocztą grubą kopertę formatu A-4 z plikiem pięknych kolorowych zdjęć (bodajże 15 czy 20) na których były portrety astronautów, zdjęcia statków kosmicznych i między innymi kilka zdjęć matuszki Ziemi wykonanych z kosmosu. Otóż ziemia na nich była jak najbardziej kształtu kulistego. Nie wiem czy był to franken/ składak bowiem o Photoshopie wtedy nikt jeszcze nie słyszał, ba nawet komputery domowe to był wtedy czysty sajens fikszyn.

 

Z takich historii to mam tylko namiastkę - kiedyś kupiłem zestaw do pokera Piatnika (firma chwalona przez mojego ojca, bo kojarzył ją z dobrej jakości kart) i zestaw okazał się niestety typową chińską robotą, oryginalną, ale słabo wykonaną, z licznymi niedoróbkami które nie powinny były przejść przez jakąkolwiek kontrolę jakości. Pierwszy i jedyny raz w swoim życiu, postanowiłem coś uczynić w tego typu sprawie i napisałem o swoim niezadowoleniu do polskiego dystrybutora, ale zostałem potraktowany po macoszemu - no cóż, taki produkt, taka jakość, no sorry. Napisałem więc po angielsku do "centrali" Piatnika i zostałem poproszony o adres 'wysyłki". Po tygodniu przyjechał do mnie największy zestaw do pokera Piatnika, jaki produkowali. Nadal średniej jakości, ale narzekać już nie mogłem, czyż nie? :P

 

2 godziny temu, souls_hunter napisał(-a):

Mam pytanie tylko - na czym opiera się wąż na którym stoi żółw na którym stoją te 4 słonie?

 

Jak się pomyśli o nowoczesnych teoriach, to w sumie można zadawać równie zasadne pytania. Po prostu oddaliliśmy od siebie to pytanie na dystans, który jesteśmy w stanie zmierzyć dostępnymi przyrządami - nic więcej. Takie samo pytanie, jak o węża, można zadać względem całego wszechświata - gdzie on wisi, na czym się opiera. Wielki Wybuch? Wewnątrz czego wszechświat się cały czas "rozszerza"? Na jakiej zasadzie i jakim prawem (które istniało przed Wielkim Wybuchem?) coś powstało z niczego?

 

Wąż pożerający swój ogon symbolizuje nieskończoność - i to jest ta mądrość starożytnych - jedyne wytłumaczenie, które zamyka temat. Jeżeli nie zaakceptuje się koncepcji nieskończoności, człowiek zawsze będzie pozostawał z tym samym pytaniem - co było przedtem? Co było przed powstaniem wszechświata? A co było jeszcze wcześniej? Lub kto stworzył stwórcę? W tym sensie zarówno ateiści jak i osoby wierzące ostatecznie zmuszone są uwierzyć w ten sam typ ostatecznej odpowiedzi.

 

-Edit- 

@albiNOS 01 teraz widzę twój wcześniejszy komentarz - otóż to - dokładnie to sam mam na myśli

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mkl1 napisał(-a):

Moim zdaniem wąż "robi" za trzymado bańki powietrza zobacz zresztą

Dodam tylko , że wąż od środka jest kolorowy.

20210418_044651.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo: wspomniałeś o bredniach u Pospieszalskiego - możesz je zacytować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Desmo: wspomniałeś o bredniach u Pospieszalskiego - możesz je zacytować?

Dopóki się ich nie zacytuje to nie będą bredniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie obcych, piramid itp.

Tak mi się przypomniało😁

jak-to-kosmici-piramidy-budowali.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot wielki bohater...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boChater..

Ale przecież to kark...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Najlepszy" jest ten rechot pracownic sklepu, no i "reakcja" pozostałych.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.