Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, tbn napisał(-a):

 

To już jest sofistyka trochę. Problemem jest jak pozyskujemy energię, a nie że młody człowiek ogląda dużo youtube. Potrzeby energetyczne będą rosły, bo rozwój jest nmieukniony. Ja urodziłem się w latach 80' i też uważam, że problem klimatu jest jednym z ważniejszych obecnie do rozwiązania. Cieszę się, że młodzi mają to na uwadze, mam wrażenie, że moje pokolenie myślało do tej pory tylko o konsumpcji. 

Chodzi mi o to że często słyszymy sprzeczne komunikaty od młodych ludzi - chrońmy klimat, porzućmy samochody, ale z drugiej strony masowo jeżdżą np. na tych okropnych elektrycznych hulajnogach, gdzie nie wiadomo co zrobić ze zużytymi akumulatorami do nich.

 

Ja uważam że (choć robiliśmy to nieświadomie😀) że w latach 80-tych młodzież była bardziej eko niż teraz, bo po prostu spędzało się czas na dworze i mniej energii zużywało. Teraz młodzież protestuje w ciuchach z H&M, które zmienia co chwilę, a które produkowane są w Bangladeszu lub lata z rodzicami po świecie tanimi liniami, zostawiając po sobie ogromny ślad węglowy, itp.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilkadziesiąt lat my będziemy drapać się po jajkach co zrobić że zużytymi turbinami wiatrowymi a Chińczycy będą produkować prąd z fuzji jądrowej. To tak gdzieś w latach 50 mniej więcej. Może trochę później.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):

Ja powiem - żydowsko-lewacki rząd światowy.

Dowiedziałem się tego ostatnio na spotkaniu z klientem emoji18.png I jeszcze, że polski rząd, to też Żydzi. Nie wierzycie? Można znaleźć na yt filmik, jak premier Mateusz Morawiecki nosi jarmułkę. True story.

Z całym szacunkiem, w żydowskość premiera nie wierzę. Kto zgadnie dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z całym szacunkiem, w żydowskość premiera nie wierzę. Kto zgadnie dlaczego?

Czy to ma jakiś związek ze świnią? To jest wieprzowiną?

Poza tym Kolega może sobie nie wierzyć - wiadomo jest już zmanipulowany - a ja mam dowód. YT nie kłamie, trzeba tylko chcieć dotrzeć do prawdy. IMG_2724.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś w stanie mi wyjaśnić o co chodzi w tym filmie? To sceny z planu filmowego jakiegoś filmu o pandemii?
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1400461790312094&id=100010448590135

Podoba mi się, że dla uwiarygodnienia ktoś to kręcił nokią z 2003 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):


Czy to ma jakiś związek ze świnią? To jest wieprzowiną?

Poza tym Kolega może sobie nie wierzyć - wiadomo jest już zmanipulowany - a ja mam dowód. YT nie kłamie, trzeba tylko chcieć dotrzeć do prawdy. emoji6.png

Ja to bym widział inaczej - na zdjęciu mamy jednego mężczyznę (któremu widać całą głowę) bez kipy i to pewnie on jest.... no wiadomo kim. Reszta tylko udaje tych no... wiadomo kogo😄.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym widział inaczej - na zdjęciu mamy jednego mężczyznę (któremu widać całą głowę) bez kipy i to pewnie on jest.... no wiadomo kim. Reszta tylko udaje tych no... wiadomo kogo.

Reszta udaje papieży

Bismillah! Tak, otworzyłeś mi oczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szyszkops napisał(-a):


Czy to ma jakiś związek ze świnią? To jest wieprzowiną?

Poza tym Kolega może sobie nie wierzyć - wiadomo jest już zmanipulowany - a ja mam dowód. YT nie kłamie, trzeba tylko chcieć dotrzeć do prawdy. emoji6.png

Kuba, a teraz wyjrzyj przez okno i zobacz, czy tam pod drzewem przy lampie nie stoi czarna Wołga, wróć - Skoda. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, albiNOS 01 napisał(-a):

Jest ktoś w stanie mi wyjaśnić o co chodzi w tym filmie? To sceny z planu filmowego jakiegoś filmu o pandemii?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1400461790312094&id=100010448590135

 

5 minut szukania

 

https://sprawdzam.afp.com/wideo-fragment-rosyjskiego-teledysku-nie-promocja-pandemii

 

LSE, nie wiem kto to ale warto :) 

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Jest tu na forum jakiś heteroseksualny członek :D, który nie dałby się obrzezać (o ile już nie jest - wtedy powtórnie ;) ) dla tej pani?

 

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/99/Gal_Gadot_cropped_lighting_corrected.jpg

 

Eeee, ja słyszałem , że one mają w poprzek :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są ładniejsze ujęcia GG. No wiem, temat spiskowy, że nie taka ładna........ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gruby2000 napisał(-a):

Co prawda inny wątek ale tu przykład skąd się biorą niezależni eksperci. Wystarczy mieć swojego.

https://wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-oto-jak-tuszowano-incydent-z-udzialem-prezydenta-dudy-6630853453376352a

Fajne komentarze pod spodem

 

Cyt:

 

 

Nie wierzę w żadne tuszowanie. ... to partia dobra, prawdy i miłości. Oni są genetycznie niezdolni do kłamstwa, chciwości czy nienawiści. To są ludzie o głębokim religijnym powołaniu, niezwykle oświeceni i wybitnie inteligentni. Oni skromność, prawdę i pokorę postawili na piedestale Dobrej Zmiany. Chwała i miłość im na wieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna to dryfować znów w stronę wątku politycznego a la Sok z Buraka.

Swego czasu ktoś cytował prawo Godwina, u nas to prawo dotyczy nie Hitlera, a PISu.

Ja idę po popcorn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A-ha 🤔 a więc są jeszcze inni poza mną "kojarzący" Gal 😳

Taktyka nie wspominania o niej nie sprawdziła się. To boli...  🥴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Po jakiemu to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba po szwedzku, ale zrozumiałem ;).

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, bazant napisał(-a):

Po jakiemu to?

W języku w którym współcześnie powstaje  najwięcej prac naukowych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.