Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj dołączyłem do grona osób, które przez pacnięcie dłonią w czoło robią print screena dla Gatesa :):) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LeBron James zachęcał do zabicia policjanta na Twitterze, ale chyba obejrzał potem całą sytuację w "slow motion" i wpis usunął oraz wytłumaczył się, że "przesadził w gniewie"...

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły bełkot.  To takie radosne bla bla jakiegoś socjologa, który z lubością używa słów "faszyzm", "korporacja" w co drugim zdaniu.

Mnie podoba się passus o obywatelach jako surowcu dla spółkujących z rządem korporacji.

Brawo ten pan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista_

Jednak czipy?

internet.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I słusznie. Czasem to jedynie słuszny argument.

P.s. nie popieram przemocy☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niepoprawnie politycznie. Biały rzucił na glebę muslima z Czeczenii albo Dagestanu. Gdzie liberalne media? 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, teraz każdy z ostrą brodą musi mieć kaukaskie korzenie? A oni są ponoć najlepsi w walce w parterze...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, loco50 napisał(-a):

Bardzo niepoprawnie politycznie. Biały rzucił na glebę muslima z Czeczenii albo Dagestanu. Gdzie liberalne media? 😁 

Przystojny jesteś Gość i poprawny, chyba politycznie.

P.s. żart, ☺👍

Edytowane przez Kurzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Iko napisał(-a):

Niezły bełkot.  To takie radosne bla bla jakiegoś socjologa, który z lubością używa słów "faszyzm", "korporacja" w co drugim zdaniu.

Mnie podoba się passus o obywatelach jako surowcu dla spółkujących z rządem korporacji.

Brawo ten pan.

Trzeba przyznać jedno. Z całości tego bełkotu wyłania się jedno słuszne spostrzeżenie. Czeka nas naprawdę bardzo duży kryzys, a ten, jak uczy historia, jest pożywką dla wszelkiej maści oszołomów i ich chorych doktryn politycznych. Czy będzie nowy totalitaryzm? Możliwe. Oby nie był ogólnoświatowy i oby miał mu się kto przeciwstawić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie będzie przeciwstawiał, bo większość wierzy że to dla ich dobra.:)

Poza tym w TV mówili że gospodarka rusza z kopyta i gdzieś koło Mielca jest już na dużym rozbiegu. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, renqien napisał(-a):

Trzeba przyznać jedno. Z całości tego bełkotu wyłania się jedno słuszne spostrzeżenie. Czeka nas naprawdę bardzo duży kryzys, a ten, jak uczy historia, jest pożywką dla wszelkiej maści oszołomów i ich chorych doktryn politycznych. Czy będzie nowy totalitaryzm? Możliwe. Oby nie był ogólnoświatowy i oby miał mu się kto przeciwstawić. 

Nie ma i nie będzie kryzysu. Jest i będzie drożej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

To co, teraz każdy z ostrą brodą musi mieć kaukaskie korzenie? A oni są ponoć najlepsi w walce w parterze...

Nie miał uszu kalafiorów więc chyba slaby w parterze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat o teoriach spiskowych. Książka Piątka o Antku. Waszym zdaniem, Antek pracuje na emeryturę w rublach? 

Edytowane przez jakubos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja już nikomu w tym kraju nie wierzę...

W to, że ktoś jest wariatem bo media kogoś pokazują go jako wariata również. Za dużo tych wariatów. Korwin Mikke- wariat. Lepper- wariat. Macierewicz- wariat. Wszyscy wariaci, dom wariatów normalnie. Tylko władza jest normalna, reszta to wariaci. I tylko zmieniają się miejscami. Raz jedni są normalni, raz inni wariatami. Zależy, kto jest u władzy nad mediami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, jakubos napisał(-a):

Temat o teoriach spiskowych. Książka Piątka o Antku. Waszym zdaniem, Antek pracuje na emeryturę w rublach? 

Świadomie lub nie ale tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje, pracuje. GRU go pasie od dawna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest to jawne/publicznie wiadome, więc jest to bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.04.2021 o 15:35, renqien napisał(-a):

Nie wiem, ja już nikomu w tym kraju nie wierzę...

W to, że ktoś jest wariatem bo media kogoś pokazują go jako wariata również. Za dużo tych wariatów. Korwin Mikke- wariat. Lepper- wariat. Macierewicz- wariat. Wszyscy wariaci, dom wariatów normalnie. Tylko władza jest normalna, reszta to wariaci. I tylko zmieniają się miejscami. Raz jedni są normalni, raz inni wariatami. Zależy, kto jest u władzy nad mediami.

 

Można by tu długo dyskutować o moralności, etc., ale - jeśli nie pamięć nie myli - tylko Lepper z całej wymienionej trójki nigdy nie opowiadał ewidentnych bzdur. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego się chłop łobwiesił, a mógł jeszcze pożyć. Co do tych waryjatów, to oni tylko takich udają (za wyjątkiem Suskiego i Sasina - ci są autentyczni). Tak im pasuje, każdy macha ręką bo przecież idioci a oni w międzyczasie grubą kasiorę koszą.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.