Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

E..tam będzie łało przez całą majówkę, więc grile nie odpala, chyba że na zadaszonym na balkonie...tarasie..

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty już kupiłeś dziecku lody Friza?

 

Jak to się mówi, teraz zupełnie z innej beczki.

W ramach Piątej Wielkiej Wojny Lidlowej (kto nie wie, o co chodzi, to niech zobaczy w wątku Żarty) można było (serio, można było?) nabyć droga kupna (raczej wyrywania sobie) lody Ekipa, prawdopodobnie podłej jakości (no bo co może być w "patyku" za 2 pln).

Jak się okazuje, dzisiaj dzieci wychowywane są przez influenserów z Jutuba, którzy streamują swoje treści do paru milionów osób.

Co więcej, już nadciąga kolejna fala, a sukces komercyjny Korala na pewno będzie powielany przez innych.

 

Tu przeklejam z LinkedIn ciekawostkę:

 

"Influencerzy... Samowola, reklamowanie produktów podejrzanych medycznie (bez atestów i badań), żerowanie na niewiedzy swoich odbiorców/fanów etc. Witajcie w świecie "wpływaczy" gdzie nie obowiązują żadne zasady w #socialmedia .
Przykład z ostatnich dni, w skrócie:
Wersow (partnerka Friza - tego "od lodów #Ekipa, co nikt nie zna" promuje wybielacz do zębów za prawie 180 zł na instagramie.
- na #aliexpress ten sam produkt kosztuje niecałe 8 zł.
- nie czuje żadnych przeciwwskazań by wprowadzać młodych odbiorców w błąd dostarczając im fałszywe informacje medyczne oraz narażając na utratę szkliwa zębów.
- pokazuje, że nie ma badań które by udowadniały jego działanie.
Puenta:
- reklamując produkty medyczne w tradycyjnych mediach, trzeba spełnić pewne zasady, zabezpieczyć reklamę pod względem prawnym
- tak narzekamy na nie (media) a jednak maja one jakieś bezpieczniki które chronią nas konsumentów
- tutaj na tyle jest to niebezpieczny precedens, że ta sama grupa konsumentów która biegnie i tratuje się o "lody ekipa", tak samo może następnego dnia zaszkodzić sobie poprzez stosowanie nieatestowanych produktów medycznych.
Uwaga do nas, konsumentów - sprawdzajmy co kupujemy, weryfikujmy co jest w #influencermarketing . Zwłaszcza jak chodzi o nasze zdrowie!"

Brak alternatywnego opisu tekstowego dla tego zdjęcia

 

Parę refleksji starego grzyba:

- profil "dla młodzieży" na Insta promuje pani, która ma problem z kompletacją odzieży, jak widać, wygina śmiało ciało, za to umi w markieting i soszial media

- wiele młodych osób toczy bekę z dziadków, którzy dają się nabierać na wycieczkę podczas której nabywają cudowne pościele lub inne odkurzacze przepłacając 10-krotnie.  Tu mamy to samo zjawisko, tylko że ofiarami padają młodzi ludzie, którzy rechocząc ze starszych ludzi sami kupują wybielacz za 180 pln (z Ali za 8 pln)

To się porobiło... wpływacze... jprdl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Iko napisał(-a):

- wiele młodych osób toczy bekę z dziadków, którzy dają się nabierać na wycieczkę podczas której nabywają cudowne pościele lub inne odkurzacze przepłacając 10-krotnie.  Tu mamy to samo zjawisko, tylko że ofiarami padają młodzi ludzie, którzy rechocząc ze starszych ludzi sami kupują wybielacz za 180 pln (z Ali za 8 pln)

 

Nie jest całkowicie wykluczone, że ci młodzi, którzy rechoczą ze starszych kupujących pościele i inne odkurzacze, a potem sami dostają jobla na punkcie wybielacza za 180/8 zł, to tak naprawdę wnuczęta kochane tych starszych...  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Politycy mają to w d*pie... Wmówią prostemu ludowi, że ma głosować, bo to jego obywatelski obowiązek i mają zaklepane, że na lewych albo prawych durny naród zagłosuje. A czy dany polityk będzie wśród lewych czy prawych, to już tylko kwestia układu między politykami. Więc czy będzie spijał śmietankę jako prezes jakiejś spółki, czy jako poseł lub senator, zależy tylko od tego jak się dogada i z kim będzie pił. Niezależnie od wyników wyborów będzie wygrany.

A durny naród po wyborach nawet nie rozliczy swoich wybranych, bo nie ma jak. Przecież nie przyzna się jeden z drugim do błędu i nie przyzna, że źle głosował. Będzie brnął w zaparte, że taki wybór był słuszny, a wybrana partia najlepsza. Trochę jak z ukochanym klubem piłki kopanej, opiernicza się i nie gra piłki, dostaje baty ale jest najlepszy i najukochańszy i posiekajcie go, ale nie da złego słowa powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dzisiaj wstrzyknęli mi szczepionkę Pfizer, zobaczymy za jakiś czas co mi nowego wyrośnie, albo co się powiększy albo zmniejszy. :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows bedzie sie szybciej ładował, a googlarka , jak tylko otworzysz i pmyslisz , to juz Ci pokaze odpowiednie frazy :)

Wiem bo też mi wstrykneli 2 tygodnie temu :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, dziadek napisał(-a):

No, dzisiaj wstrzyknęli mi szczepionkę Pfizer, zobaczymy za jakiś czas co mi nowego wyrośnie, albo co się powiększy albo zmniejszy. :)

 

Pierwsza dawka, czy druga?

11 minut temu, mkl1 napisał(-a):

Windows bedzie sie szybciej ładował, a googlarka , jak tylko otworzysz i pmyslisz , to juz Ci pokaze odpowiednie frazy :)

Wiem bo też mi wstrykneli 2 tygodnie temu :)

 

Ale to po drugiej wszystko tak chodzi. Po pierwszej dawce tylko Windows przyspiesza.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Pierwsza dawka, czy druga?

 

 

Pierwsza. :)

Żona była szczepiona wczoraj i dzisiaj już przyspieszyła z obiadem. 

Właśnie woła mnie na obiad. :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dziadek napisał(-a):

Pierwsza. :)

Żona była szczepiona wczoraj i dzisiaj już przyspieszyła z obiadem. 

Właśnie woła mnie na obiad. :)

 

Statystycznie, po drugiej dawca Pfizera Twoje szanse na spędzenie całego dzionka w kiblu wyraźnie wzrosną. :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Statystycznie, po drugiej dawca Pfizera....................

 Tak tak, a zegrki kwarcowe nie beda potrzebowac baterii


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowaliście ja wstrzykiwać zamiast połykać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Znam ponad 10 osób, które pod 2 dawca Pfizera rzygały cały dzień.

Ja znam więcej które nie rzygały ;)

 

BTW - widzieliście co się dzieje w Indiach? Koronaściema? Fałszywe testy? Amantadyny nie mają?

A u nas lockdown nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Bugs napisał(-a):

Ja znam więcej które nie rzygały ;)

 

BTW - widzieliście co się dzieje w Indiach? Koronaściema? Fałszywe testy? Amantadyny nie mają?

A u nas lockdown nie działa?

 

Pomyliłeś adresy. Ja nie jestem "koronasceptykiem", jestem po pierwszej dawce AZ, miałem przez 1,5 dnia "pewne reakcje", ale (mimo całego "zamieszania zakrzepowego") i tak idę na drugą dawkę. Po prostu, mam paru znajomych (np. lekarzy i ich dzieci - studentów medycyny), którzy mieli akurat taką właśnie reakcję po DRUGIEJ dawce. Czytałem, że przy Pfizerze "coś tam się dzieje" raczej po drugiej dawce, podczas, gdy np. przy AZ  raczej po pierwszej. Ale nie wiem, czy są na to mocne badania. I tylko tyle.

 

1 godzinę temu, trez napisał(-a):

A próbowaliście ja wstrzykiwać zamiast połykać?

 

Nie, wszyscy moi znajomi lekarze i studenci medycyny, którzy przyjęli Pfizera, to kretyni i zlizywali ją z podłogi.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Bugs napisał(-a):

Ja znam więcej które nie rzygały ;)

 

BTW - widzieliście co się dzieje w Indiach? Koronaściema? Fałszywe testy? Amantadyny nie mają?

A u nas lockdown nie działa?

A podaj jak to wygląda statystycznie ?

Skoro my mamy jakieś 35 mln ludzi, a oni 1 300 mln... 

300 tys nowe przypadki w Indiach 

9 tys Polska 

Statystycznie kto jest w d*pie ?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Nie, wszyscy moi znajomi lekarze i studenci medycyny, którzy przyjęli Pfizera, to kretyni i zlizywali ją z podłogi.


Łoooo to grubo, dotychczas słyszałem tylko o liżących poręcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, trez napisał(-a):

Łoooo to grubo, dotychczas słyszałem tylko o liżących poręcze

 Nie, nie....nie lizali, choć to tak wyglądało..

Oni tylko szukali lepszej anteny, by się szybko połaczyć z internetem  przez WiFi:)

 

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Rebrov napisał(-a):

 

Ale to tylko ci włączający myślenie nie wiedzą, że te wszystkie teorie, filmiki o koronaściemie, lub o cudownym leczeniu, że to maszynka do zarabiania kasy na ich naiwności.  PAn Bodnar podobno przyjmuje po 100 osób dziennie. Po 200 zł........... pandemia zrobi go milionerem :). Wcześniej zaplanował rozgłos by te 100 osób dziennie dziś przychodziło. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Adi napisał(-a):

 

Ale to tylko ci włączający myślenie nie wiedzą, że te wszystkie teorie, filmiki o koronaściemie, lub o cudownym leczeniu, że to maszynka do zarabiania na psy na ich naiwności.  PAn Bodnar podobno przyjmuje po 100 osób dziennie. Po 200 zł........... pandemia zrobi go milionerem :). Wcześniej zaplanował rozgłos by te 100 osób dziennie dziś przychodziło. 

 

To ciekawa teoria! Przeczuwam książkę, a potem film od Marvela.  :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto okrutna prawda:

 

Nie wiem czy go nie zdejmą, na wszelki wypadek oznaczyłem 18+

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.