Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

No to muszę się wyszaleć przed 13 maja! :D

 

Nie przejmuj się, odrośnie nowy i będzie miał znacznie większą moc.:P:D


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na te szczepionki - zanim kupisz, włanczaj myślenie

9be148ebe85f3bb9dcbf9654bc2a3448.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to można zakupić..

 podoba mi się tem MIKRO czip... to chyba lewatywą trzeba podawać :)

Serio kupiłbym dla pokazania niektórym, że mam .....szczepinkę z czipem..

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MasterMind napisał(-a):

 

No cóż, temat na pewno ciekawy lecz boję się że niezależnie od odpowiedzi nie trafi ona do szerokiego grona.

Tak czy siak racja, że świat nie skupia się na tym a na bzdurach, które nic nie znaczą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.04.2021 o 22:20, Iko napisał(-a):

Uwaga na te szczepionki - zanim kupisz, włanczaj myślenie

9be148ebe85f3bb9dcbf9654bc2a3448.jpg

Ja tam się zaczipować nie mam zamiaru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Szpindlakfan napisał(-a):

Ja tam się zaczipować nie mam zamiaru ;)

No jasne takim wielkim CZIEM to nie...

 Ale sam nie wiesz czy już czasami nie wszczepili Ci Czipa, np podczas pobierania krwi..

 To jest jeden ruch strzykawki(tłoczka) i już go masz w żyle, a to łatwiej  niż przy szczepince  domięsniowej :)

 

 Sprawdź czy reagują mierniki,  jak koło nich przechodzisz. :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista_
Teraz, mkl1 napisał(-a):

No jasne takim wielkim CZIEM to nie...

 Ale sam nie wiesz czy już czasami nie wszczepili Ci Czipa, np podczas pobierania krwi..

 To jest jeden ruch strzykawki(tłoczka) i już go masz w żyle, a to łatwiej  niż przy szczepince  domięsniowej :)

 

 Sprawdź czy reagują mierniki,  jak koło nich przechodzisz. :)

 

W mięśniach są naczynia włosowate, a c*p malutki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, motocyklista_ napisał(-a):

c*p malutki....

Wiem,  bo juz go mam :)

 Wiesz jaka frajda, otwierasz windowsa,  i już googlarka pokazuje Ci czego szukasz :)

Drzwi  z kodami się otwierają,( bo kody ty pamiętasz)

 nie dotykasz przycisków = NIE zarazisz się COVIDEM :0

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, mkl1 napisał(-a):

No jasne takim wielkim CZIEM to nie...

 Ale sam nie wiesz czy już czasami nie wszczepili Ci Czipa, np podczas pobierania krwi..

 To jest jeden ruch strzykawki(tłoczka) i już go masz w żyle, a to łatwiej  niż przy szczepince  domięsniowej :)

 

 Sprawdź czy reagują mierniki,  jak koło nich przechodzisz. :)

 

Teorie spiskowe o szczepionkach są tak samo absurdalne, jak ta cała apokaliptyczna pandemia ;)

Moim zdaniem ten cały stworzony cyrk przyniósł więcej szkód dla zdrowia publicznego i gospodarki niżby przyniosło nierobienie niczego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie... to jest wojna światowa bez jednego wystrzału..

 Czysta, schludna, a przynosząca wymierne skutki ekonomiczne...

 dla tych co to mają wadzę..

 

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, mkl1 napisał(-a):

dla tych co to mają wadzę..

Kurka wodna..

Od wielu lat zastanawiam się kim są ci "ONI" którzy mają wpływ na wszystkie rządy,wszystkie kraje i wszystkich ludzi..

Nawet w Rosijii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Christo napisał(-a):

No faktycznie, treść idealna do tematu "teorie spiskowe"..

Myślisz, że FED i Rokefelerowie wraz z ich pracą w 1913r mają coś wspólnego z ogólnoświatowym kryzysem covidowym?

Wystawiliby się na strzał służb specjalnych wielu krajów od USA począwszy po Chiny skończywszy.

Odpalali by "działkę" z zysków rządom w 3/4 cywilizowanych krajów świata?

Nikt by nie wpadł na ślad? Żaden dziennikarz, żaden ekonomista czy inny myślący cywil potrafiący wyciągać wnioski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak. Pomyśl przez ile dziesięcioleci z łatwością ukrywane były różne afery, zabójstwa głów państwa, magnatów przemysłowych, masowe zbrodnie... Nie ma co daleko szukać, wystarczy spojrzeć do podręczników historii sprzed kilkudziesięciu lat... Dopiero kiedy informacja dzięki Internetowi stała się powszechna, coraz trudniej rzeczy takiego kalibru trzymać w sekrecie... Jestem przekonany, że część teorii obecnie traktowanych za teorie spiskowe, za 50, 100 lat okaże się prawdą.

42 minuty temu, zadra napisał(-a):

No faktycznie, treść idealna do tematu "teorie spiskowe"..

Myślisz, że FED i Rokefelerowie wraz z ich pracą w 1913r mają coś wspólnego z ogólnoświatowym kryzysem covidowym?

Wystawiliby się na strzał służb specjalnych wielu krajów od USA począwszy po Chiny skończywszy.

Odpalali by "działkę" z zysków rządom w 3/4 cywilizowanych krajów świata?

Nikt by nie wpadł na ślad? Żaden dziennikarz, żaden ekonomista czy inny myślący cywil potrafiący wyciągać wnioski?


Odpowiem przekornie i z premedytacją 😎 A jeżeli jest odwrotnie? I to wszystkie rządy światowe odpalają działkę „Rockefellerom” za to, że zostały wybrane i mogą rządzić? A jednostki, które próbują z tym walczyć i upowszechniać są likwidowane? Niestety historia pokazuje, że społeczeństwo statystycznie woli być głupie i woli być wodzone za nos, byle by był chleb i igrzyska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tu słyszę szelest amelinium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Christo napisał(-a):

ile dziesięcioleci z łatwością ukrywane były różne afery, zabójstwa głów państwa, magnatów przemysłowych, masowe zbrodnie

A jednak wypłynęły na światło dzienne i dziś o nich mówimy.

Zabójstwo Ks Ferdynanda, okoliczności zamachu na Jana Pawła, śmierć Ks Diany, nawet szczegóły skutecznego schwytania Osamy, czy kwestie kolejnych śmierci Lenina,Stalina i tak dalej..

 

Jednak to wszystko już wiemy, a nie minęło aż tak dużo czasu od zaistnienia tych skrzętnie i głęboko ukrywanych spraw.

Ukrywanych trzeba przyznać długo, przez olbrzymie siły trzęsące niekiedy połową Świata a w ukrywanie zaangażowane były najbardziej zaawansowane środki i komórki a także tajne agendy i stowarzyszenia.

 

Jednak wiemy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Godzinę temu, Christo napisał(-a):

Odpowiem przekornie i z premedytacją 😎 A jeżeli jest odwrotnie? I to wszystkie rządy światowe odpalają działkę „Rockefellerom” za to, że zostały wybrane i mogą rządzić? A jednostki, które próbują z tym walczyć i upowszechniać są likwidowane? Niestety historia pokazuje, że społeczeństwo statystycznie woli być głupie i woli być wodzone za nos, byle by był chleb i igrzyska...

Oświeć mnie proszę kto chroni owych Rockefellerów, skoro się ich nawet rządy światowe boją? Jakaś armia z zaświatów zdolna pokonać armię chińską czy rosyjską

 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Oświeć mnie proszę kto chroni owych Rockefellerów, skoro się ich nawet rządy światowe boją? Jakaś armia z zaświatów zdolna pokonać armię chińską czy rosyjską?

Oświeć mnie proszę kto chroni owych Rockefellerów, skoro się ich nawet rządy światowe boją? Jakaś armia z zaświatów zdolna pokonać armię chińską czy rosyjską?

Nie mam pojęcia ☺️ Nie napisałem też że w to bezgranicznie wierzę 😎 Ale skoro pojawiają się takie teorie, to może jest w nich choć ziarno prawdy?

Napisałeś też „owych Rockefellerów” jakbyś nie wierzył, że istnieją i że są jedną z najbogatszych rodzin świata, a to przecież fakt. Czy uważasz inaczej?

20 minut temu, zadra napisał(-a):

A jednak wypłynęły na światło dzienne i dziś o nich mówimy.

Zabójstwo Ks Ferdynanda, okoliczności zamachu na Jana Pawła, śmierć Ks Diany, nawet szczegóły skutecznego schwytania Osamy, czy kwestie kolejnych śmierci Lenina,Stalina i tak dalej..

 

Jednak to wszystko już wiemy, a nie minęło aż tak dużo czasu od zaistnienia tych skrzętnie i głęboko ukrywanych spraw.

Ukrywanych trzeba przyznać długo, przez olbrzymie siły trzęsące niekiedy połową Świata a w ukrywanie zaangażowane były najbardziej zaawansowane środki i komórki a także tajne agendy i stowarzyszenia.

 

Jednak wiemy..

Zgadzam się z Tobą. I tak jak napisałem wcześniej, myślę że w kolejnych latach coraz więcej spraw ujrzy światło dzienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.