Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Szyszkops napisał(-a):

Brzmi rozsądnie, byle tylko guzik w ręce miał ktoś ogarnięty ;)

Najgorsze są oszołomy z działów IT, Ci działający w afekcie chwilę po przegranej strzelance...:lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Bo w Polsce jak już się komuś coś uda, otworzy biznes i zacznie godziwie zarabiać, to musi być złodziej i pijak, który z pewnością zatrudnia na czarno i nie płaci podatków. 

Tak na moje oko, to zdecydowanej większości tym co się udało, zaczynała od zatrudniania na czarno i niepłacenia podatków.:)

A wielu jeszcze do dziś w znacznej części kręci lody w szarej strefie. :)  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Ale gdzie tu teorie spiskowe? Toż to czyste łgarstwo, sukinsyństwo i obdzieranie ze skóry, nic więcej.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dziadek napisał(-a):

Tak na moje oko, to zdecydowanej większości tym co się udało, zaczynała od zatrudniania na czarno i niepłacenia podatków.:)

A wielu jeszcze do dziś w znacznej części kręci lody w szarej strefie. :)  

Tu się nie zgodzę (tylko w części), bo znam kilku ustawionych już od dawna biznesmenów, którzy rozpoczynali karierę legalnie i płacąc podatki lub legalnie ich unikając.

Zazwyczaj wywodzili się z grona osób uprzywilejowanych w służbie Państwa...

 

Na drugim biegunie są również osoby, które swój "pierwszy milion" dostały od rodziców wraz z odziedziczonym biznesem.

 

No i na trzecim biegunie właśnie tak jak wspomnieliście - ludzie, którzy rozpoczynając działalność najpierw muszą zapłacić w urzedach za uruchomienie działalności , dalej opłacić wszelkie składki już na początku pierwszego miesiąca i dopiero postarać się na to wszystko zarobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy bardzo dobrze myślicie! Życzę Wam żebyście żyli z takim przekonaniem jeszcze z 50 lat, albo i dłużej. :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyjąłem pierwszą dawkę szczepionki, a dziś nad ranem przyszedł taki mail... Upload wzrósł 2,5x :)

 

Schowek01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio mnie bawią te niby śmieszne wypowiedzi o czipach.

Wyśmiewanie tego tematu świadczy tylko o braku zrozumienia tematu i ograniczeniu swojej percepcji.

Chipy w organizmie będą - kwestia czasu i rozwoju technologii. 

 

https://www.engineering.columbia.edu/press-releases/shepard-injectable-chips-monitor-body-processes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Średnio mnie bawią te niby śmieszne wypowiedzi o czipach.
Wyśmiewanie tego tematu świadczy tylko o braku zrozumienia tematu i ograniczeniu swojej percepcji.
Chipy w organizmie będą - kwestia czasu i rozwoju technologii. 
 
https://www.engineering.columbia.edu/press-releases/shepard-injectable-chips-monitor-body-processes

Ale razem ze szczepionką na kowid i bez info, że czipują?

Wielka mi rzecz, że będą. Ciekawe, czy kiedy budowano pierwsze tomografy na przykład, ludzie też snuli teorie, że to portal do teleportacji do świata reptilian...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hezio napisał(-a):

Średnio mnie bawią te niby śmieszne wypowiedzi o czipach.

Wyśmiewanie tego tematu świadczy tylko o braku zrozumienia tematu i ograniczeniu swojej percepcji.

Chipy w organizmie będą - kwestia czasu i rozwoju technologii. 

 

https://www.engineering.columbia.edu/press-releases/shepard-injectable-chips-monitor-body-processes

Śmieszne to jest zakładanie, że czipują nas pod pretekstem szczepień zwłaszcza gdy opowiadają to ludzie którzy całą swoją prywatność oddają w sieci na każdym kroku. Nikt nie kwestionuje istnienia i przydatności samej technologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, desmo napisał(-a):

właszcza gdy opowiadają to ludzie którzy całą swoją prywatność oddają w sieci na każdym kroku.

 

No coś Ty! Przecież nikt, kto włączył myślenie nie używa smartfonów!  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@desmo @Lincoln Six Echo ja rozumiem Waszą świetną zabawę, ale nie podzielam wielkiego entuzjazmu.

Każda technologia ma dwa oblicza.

Niestety idziemy w kierunku technokracji i człowieka-hybrydy "udoskonalonego" nanotechnologią.

O ile odczyty parametrów życiowych przez czipy będą wskazywane jako pożądane i zachęcające dla "bezpieczeństwa i zdrowia publicznego" to jestem ciekaw jak z tego będą korzystać firmy ubezpieczeniowe choćby...

Pozatym pozostaje kwestia działania w drugą stronę czyli możliwość ingerencji w człowieka jak pierwszy lepszy link z brzegu:

 

https://tech.wp.pl/milosc-na-rozkaz-naukowcy-steruja-myszami-przez-wszczepiony-chip-6638526843620064a?amp=1

 

naprawdę nie widzicie ryzyka "wyłączenia niepokornych obywateli" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hezio napisał(-a):

@desmo @Lincoln Six Echo ja rozumiem Waszą świetną zabawę, ale nie podzielam wielkiego entuzjazmu.

Każda technologia ma dwa oblicza.

Niestety idziemy w kierunku technokracji i człowieka-hybrydy "udoskonalonego" nanotechnologią.

O ile odczyty parametrów życiowych przez czipy będą wskazywane jako pożądane i zachęcające dla "bezpieczeństwa i zdrowia publicznego" to jestem ciekaw jak z tego będą korzystać firmy ubezpieczeniowe choćby...

Pozatym pozostaje kwestia działania w drugą stronę czyli możliwość ingerencji w człowieka jak pierwszy lepszy link z brzegu:

 

https://tech.wp.pl/milosc-na-rozkaz-naukowcy-steruja-myszami-przez-wszczepiony-chip-6638526843620064a?amp=1

 

naprawdę nie widzicie ryzyka "wyłączenia niepokornych obywateli" ?

 

Sporo wyciągnąłeś wniosków na mój temat z jednego, żartobliwego wpisu. No i świetnie! W końcu ten tok rozumowania jest jak najbardziej pożądany w wątku o tytule TEORIE SPISKOWE.  :D  ;)

 

A bardziej serio - ja tylko uważam, że i tak jesteśmy "inwigilowani" w życiu codziennym na wiele sposobów. Firmy ubezpieczeniowe już mają swoje procedury i ktoś z "odpowiednią" ;) historią zdrowotną wielkich szans na dobrą i tanią   :D  polisę nie ma.  

 

Małe mam szanse chyba, żeby tego doczekać, ale nie chciałbym, rzecz jasna, żyć w świecie, w którym jakiś "dyżurny oficer"  ;)  może mnie włączyć lub wyłączyć. Z kolei słowo "niepokorni" średnio dobrze mi się kojarzy. Polskie życie polityczno-społeczne sprawiło, że "niepokornymi" nazywa się nazbyt często naprawdę WYJĄTKOWYCH dupowłazów albo oszołomów...  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Sporo wyciągnąłeś wniosków na mój temat z jednego, żartobliwego wpisu. No i świetnie! W końcu ten tok rozumowania jest jak najbardziej pożądany w wątku o tytule TEORIE SPISKOWE. 

Z całym szacunkiem wniosków nie wyciągałem żadnych 😁 nie znam Ciebie i nie mam zamiaru oceniać Ciebie czy zastanawiać się jakie są Twoje poglądy. 

Po prostu im dłużej żyję tym coraz mniej mi do śmiechu, załamuje mnie dezinformacja i brak własnej refleksji, brak własnego osądu sytuacji i racjonalnego podejścia, dyskusji na poziomie, a nie dzielenia ludzi na tych co głoszą jedyna prawdę i "szurów"...

Nie tędy droga.

Poczytajcie historię Niemiec lata 30 i jak zgodnie z prawem i "opinią publiczną" pozbawiono Żydów wszelkich praw... Jak to się skończyło wiecie.

 

"Wątpię więc myślę, myślę więc jestem..."

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się już dzieje..

 pod przykrywką pandemii są na szybko uchwalane różne nowe obowiżzki, rozporządzenia( nie tylko w Polsce)

 A prawo?? hm to można zmienić jednej nocy( jak pokazała  całkiem niedawna historia)

 Podzielić społeczeństo? to też się już dzieje, nawet "paszpory covidowe" to przecież podział na "lepszych/gorszych"..

 Zobacz jak łatwo manipulować...

Zamykamy np. restauracje, a po roku otwieramy... społeczeństwo się cieszy i chwali rządzących.. za coś co było kiedyś naturalne i zwykłe... (restauracje siłownie , baseny, wczasy itp...

 

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Społeczeństwo samo się dzieli. Nie potrzebna im do tego żadna pandemia. Każdy pretekst do wojenki i nienawiści jest dobry, a czy to będzie szczepionka czy zegarek, nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, hezio napisał(-a):

Społeczeństwo samo się nie dzieli

Polecam każdemu naprawdę przeczytajcie sobie ten świetny artykuł.

To będzie najlepiej spędzone Wasze 5 minut dzisiaj 😉

 

http://www.nienawisc.pl/rwanda-czyli-jak-politycy-cie-kontroluja/

 

 

 

 

 

Nic nowego. Ładnie to też widać w USA jak postępuje polaryzacja społeczeństwa.

 

PP-2014-06-12-polarization-1-05.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się już dzieje..
 pod przykrywką pandemii są na szybko uchwalane różne nowe obowiżzki, rozporządzenia( nie tylko w Polsce)
 A prawo?? hm to można zmienić jednej nocy( jak pokazała  całkiem niedawna historia)
 Podzielić społeczeństo? to też się już dzieje, nawet "paszpory covidowe" to przecież podział na "lepszych/gorszych"..
 Zobacz jak łatwo manipulować...
Zamykamy np. restauracje, a po roku otwieramy... społeczeństwo się cieszy i chwali rządzących.. za coś co było kiedyś naturalne i zwykłe... (restauracje siłownie , baseny, wczasy itp...
 

Ba! Nawet zwykle paszporty niekowidowe to podział na lepszych i gorszych - nie chcesz dać odcisku palucha, to alinkluziwa w Egipcie nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):


Ba! Nawet zwykle paszporty niekowidowe to podział na lepszych i gorszych - nie chcesz dać odcisku palucha, to alinkluziwa w Egipcie nie będzie...

Nie do końca. Co z ludźmi którzy mają przeciwwskazania medyczne aby się zaszczepić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca. Co z ludźmi którzy mają przeciwwskazania medyczne aby się zaszczepić ?

Se zrobią bezpłatny test, na obecność wirusa.

To duży odsetek?

Na pewno w tej grupie jest moja znajoma nauczycielka, która uznała, że astrą się nie będzie szczepić, więc rozwinęła skrzydła wyobraźni wypełniając ankietę i rozmawiając z lekarzem kwalifikującym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, hezio napisał(-a):

Z całym szacunkiem wniosków nie wyciągałem żadnych 😁 nie znam Ciebie i nie mam zamiaru oceniać Ciebie czy zastanawiać się jakie są Twoje poglądy. 

Po prostu im dłużej żyję tym coraz mniej mi do śmiechu, załamuje mnie dezinformacja i brak własnej refleksji, brak własnego osądu sytuacji i racjonalnego podejścia, dyskusji na poziomie, a nie dzielenia ludzi na tych co głoszą jedyna prawdę i "szurów"...

Nie tędy droga.

Poczytajcie historię Niemiec lata 30 i jak zgodnie z prawem i "opinią publiczną" pozbawiono Żydów wszelkich praw... Jak to się skończyło wiecie.

 

"Wątpię więc myślę, myślę więc jestem..."

 

 

Ej, nie wykręcaj się tak. A "Wasza świetna zabawa" i "entuzjazm" to mało..? ;)

No i coś mi tu nie gra - skoro "z CAŁYM szacunkiem", to jak to pogodzić z "nie mam zamiaru zastanawiać się, jakie są Twoje poglądy"..? :D

 

A bardziej serio - jeżeli oczekujesz "dyskusji na poziomie", to może byłoby dobrze założyć, choćby od czasu do czasu, że również osoby nie podzielające lub nie do końca podzielające Twoje opinie, także czytają i mają jakąś tam "bazę".   Ale mogę się mylić, bo też często wątpię.  ;)

 

Mam pytanie: do kogo/czego tak dokładniej próbujesz proponować analogię z sytuacją Żydów w nazistowskich Niemczech?


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, hezio napisał(-a):

Społeczeństwo samo się nie dzieli

Polecam każdemu naprawdę przeczytajcie sobie ten świetny artykuł.

To będzie najlepiej spędzone Wasze 5 minut dzisiaj 😉

 

http://www.nienawisc.pl/rwanda-czyli-jak-politycy-cie-kontroluja/

 

 

 

 

 

Mógłbyś podać imię i nazwisko autora tego dołączonego tekstu i czym on się zawodowo zajmuje? 

Bo jeżeli to anonimowy autor to szkoda mi tych 5 minut na czytanie. :)  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego dziadek. Też tu jesteś anonimowym autorem :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tarant napisał(-a):

Kolego dziadek. Też tu jesteś anonimowym autorem :)

Jest anonimowy to fakt, ale podpieranie się artykułami z portali typu Zjawiska Paranormalne, Sukcesy i porażki, Sok z Buraka czy inne fantasy to raczej nie jest argument w dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.