Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się "opie.... ją" np. ortopedzi czy chirurdzy? Widzę, że kolejny ekspert od służby zdrowia się objawił. 

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczepienia wśród zawodów medycznych. Brakuje ratowników medycznych.

 

 

217640048_342306057468636_4395750414078325748_n.jpg

Edytowane przez tomek.wzr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dane to chyba z jakiegoś większego szpitala w Chinach.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doktorzy 😀

- nie interesują mnie Wasze pieniądze

- nie zamierzam uprawiać hejtu bo nie taki jest mój cel

- pomoc medyczną sobie kupię, jeżeli będzie mi potrzebna. Każdy z Was jest na sprzedaż

- nie ulega wątpliwości że część służby zdrowia korzysta z obecnej, absurdalnej sytuacji (vide np. teleporady)

- uważajcie na "syndrom Boga"

Reszty nie komentuję.

Zdania nie zmieniam.


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych  „przypadkach” nawet Bóg nie pomoże...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, desmo napisał(-a):

W niektórych  „przypadkach” nawet Bóg nie pomoże...

O, to, to właśnie👍... To (powyżej) jest tak żałośnie słabe i pyszne, że wypadałoby przypomnieć banał: odejdziesz człowieku stąd goły, jak święty turecki, raczej nie w momencie kiedy ty o tym zadecydujesz i żadna kasa ci nie pomoże. A ten banalny covid eliminuje "uczy" takich mądrali akurat bardzo skutecznie - zapamiętują te lekcję do śmierci 🤦‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle panowie że musicie sobie otworzyc inny temat.

Temat o zdrowiu lub temat szczepionkowy..Czyli wszystkie za i wszystkie przeciw

Bo z luźnego i ciekawego tematu robi się strasznie medycznie :P - oczywiscie z calym szacunkiem dla zainteresowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, -mrovka- napisał(-a):

Myśle panowie że musicie sobie otworzyc inny temat.

Temat o zdrowiu lub temat szczepionkowy..Czyli wszystkie za i wszystkie przeciw

Bo z luźnego i ciekawego tematu robi się strasznie medycznie :P - oczywiscie z calym szacunkiem dla zainteresowanych

Bo wszyscy jesteśmy lub przynajmniej czujemy się tu doktorami. :lol:

https://youtu.be/hoe24aSvLtw

 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z Was jest na sprzedaż


Nie mierz innych swoją miarą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wietrzę spisek w związku z...    :D

 

obraz.png.8f64771acccde30d86dba247f1763ef9.png

 

Widzę "O odpowiedzi" i 3 lajki. Zajrzałem nawet do...   :D

 

obraz.png.18c3ad74f1b134081e69e75dd5e117ea.png

 

a tam z 10 w sumie wypowiedzi w tematach: "Teorie spiskowe", "Jakimi rowerami...", "Miłośnicy whisky..." i... "Lego..." Nic o zegarkach i konto NOWY UŻYTKOWNIK.... :D

 

Czasy się mocno zmieniły, bo kiedy ja miałem lat 12, a 20-letni panowie popijali piwko na podwórku, to nikt z moich rówieśników nie podchodził do nich z tekstem: "Ej, chłopaki, zmieńcie ławkę, bo ta podoba się mnie!".  ;)

 

No, chyba, że (i tu Teoria Spiskowa nr 2) ten szlachetny okaz to.... jakiś nasz weteran... :D HALO? McIntosh? Marek..?  ;)

 

Lub (i tu Teoria Spiskowa nr 3) - jeden z licznych operujących na polskich forach i grupach sowieckich agentów wpływu... :D

 

:lol: 😈

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sherlocku, Ty to wszystko wypatrzysz z tego swojego balkonu. :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Oraw
19 godzin temu, desmo napisał(-a):

W niektórych  „przypadkach” nawet Bóg nie pomoże...

Cicho siedzę od miesięcy, nie udzielam się w temacie, ale tutaj muszę zaprotestować!

 

Szanowny Desmo, może Cię to zdziwi, ale zrób reaserch wśród lekarzy,

którzy widzieli cudowne uzdrowienia w sytuacjach, gdy medycyna sobie

nie poradziła i lekarze rozłożyli ręce!

Bóg pomaga częściej niż myślisz! Tego jestem w 100% pewien, bo taki cud przeżyłem!

 

Pozdrawiam wszystkich, życzę zdrowia i tylko słusznych decyzji w sprawie jego zachowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Oraw napisał(-a):

 

Bóg pomaga częściej niż myślisz! Tego jestem w 100% pewien, bo taki cud przeżyłem!

 

Ja też doznaję Bożej pomocy prawie codziennie, zwłaszcza po sześćdziesiątce.

 

 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Pan Bóg  chyba nie lubi, ale i ja za bardzo za nim nie tęsknię 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

W przypadku Francuzów wymóg posiadania paszportu COVID-owego może i ma rację bytu? Brak możliwości wypicia kawy w bistro i zjedzenia croissanta w pewnych przypadkach może być katorgą. Nie wiem jedynie jak bardzo okresy kwarantann wpłynęły na samoorganizację czyli zakup ekspresu do kawy plus poranny spacer do pobliskiej piekarni?

Anglosasów mentalnie nie trawię dlatego trudno mi określić jak mocnym przyzwyczajeniem jest pub i dla jak wielu?

W Polsce zakaz wejścia do bistro :D ? Już widzę jak te tłumy walą drzwiami i oknami do punktów szczepień.

Aby to miało rację bytu w polskich warunkach trzeba byłoby wprowadzić zakaz sprzedaży niezaszczepionym gorzały :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Ritter napisał(-a):

Aby to miało rację bytu w polskich warunkach trzeba byłoby wprowadzić zakaz sprzedaży niezaszczepionym gorzały :D .

 

Dodałbym jeszcze pyfko.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, loco50 napisał(-a):

Mnie Pan Bóg  chyba nie lubi, ale i ja za bardzo za nim nie tęsknię 😁

 Raczej nie ma pojęcia o istnieniu Kolegi. Może niech tak lepiej pozostanie, po co mu głowę zawracać. Jak mawiają bracia Rosjanie, тише едешь, дальше будешь


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zostanie. To nie moja bajka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że życie wraca do tematu..

Tak skwaszony jak przez ostatnie 2 dni to chyba nie był..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Wietrzę spisek w związku z...    :D

 

obraz.png.8f64771acccde30d86dba247f1763ef9.png

 

Widzę "O odpowiedzi" i 3 lajki. Zajrzałem nawet do...   :D

 

obraz.png.18c3ad74f1b134081e69e75dd5e117ea.png

 

a tam z 10 w sumie wypowiedzi w tematach: "Teorie spiskowe", "Jakimi rowerami...", "Miłośnicy whisky..." i... "Lego..." Nic o zegarkach i konto NOWY UŻYTKOWNIK.... :D

 

Czasy się mocno zmieniły, bo kiedy ja miałem lat 12, a 20-letni panowie popijali piwko na podwórku, to nikt z moich rówieśników nie podchodził do nich z tekstem: "Ej, chłopaki, zmieńcie ławkę, bo ta podoba się mnie!".  ;)

 

No, chyba, że (i tu Teoria Spiskowa nr 2) ten szlachetny okaz to.... jakiś nasz weteran... :D HALO? McIntosh? Marek..?  ;)

 

Lub (i tu Teoria Spiskowa nr 3) - jeden z licznych operujących na polskich forach i grupach sowieckich agentów wpływu... :D

 

:lol: 😈

 

Dobre mam wrażenie, że zostalem wywołany do tablicy ? Czy to tylko złudzenie moje ? :)

Jezeli to o tej 'ławeczce' było kierowane do mnie, to nie moge się z Tobą zgodzić że jestem nowym użytkownikiem.Za chwile bedzie 13 lat z forum...ale prawda,drugie konto jest wręcz dziewicze..Więc po 12 latach z hakiem, czuje się jak u siebie wręcz :)

A zmiane tematu zasugerowałem dlatego, bo to o czym rozprawiaci,  po prostu tu nie pasuje..bo wasz temat jest długi, ciekawy, kontrowersyjny i można powiedzieć ze troche polityczny - choć jednoczesnie musze zauważyć, że czyta się was miło.

 

A po za tym..to ta Twoja mrówka ma coś nie teges z nogą - pewnie jakiś fake ant :)

 

W tym temacie to chetnie porozmawiałbym o Sumerach, o malowidle na lotnisku w Denver. o dziwnych przeżyciach które nam sie przytrafiły itp zagadnieniach :)

 

 

6 godzin temu, Oraw napisał(-a):

Cicho siedzę od miesięcy, nie udzielam się w temacie, ale tutaj muszę zaprotestować!

 

Szanowny Desmo, może Cię to zdziwi, ale zrób reaserch wśród lekarzy,

którzy widzieli cudowne uzdrowienia w sytuacjach, gdy medycyna sobie

nie poradziła i lekarze rozłożyli ręce!

Bóg pomaga częściej niż myślisz! Tego jestem w 100% pewien, bo taki cud przeżyłem!

 

Pozdrawiam wszystkich, życzę zdrowia i tylko słusznych decyzji w sprawie jego zachowania.

 

Ciesze się ze nie jestem sam. Co prawda cudu nie przeżyłem...ale wizje prorocze, sny prorocze, dziwne sytuacje jak najbardziej.

W ogóle to chetnie poznałbym detale odnośnie tego cudu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywołanie do tablicy byłoby formą opresji, a tego zdecydowanie nie chcemy w postępowej szkole. ;)

 

Poza tym, oprócz "ławeczki", w moim wpisie jest i coś więcej. Jako - jak twierdzisz - "weteran incognito", mieścisz się więc w Teorii Spiskowej nr 2. Gratuluję. Doprecyzowania wymagałoby jednak jeszcze określenie, co dokładnie rozumiesz przez "drugie konto" - czy: 1. że używasz dwóch jednocześnie... :D  2. że kiedyś miałeś inne (np. z ksywką "Słoniu"), a teraz masz, po powrocie (czy czymś tam), nowe z nickiem "Mrovka". :)

 

Co do Sumerów, możesz przecież w każdej chwili poruszyć taki temat - zobaczymy, czy wywoła zainteresowanie, reakcje, etc. Z "dziwnych przeżyć" - wczoraj miałem ich nawet kilka. Na przykład, poszedłem do sklepu, kupiłem kilka artykułów spożywczych, w tym m.in.  6 opakowań wyrobu kawopodobnego. Wracam "na chatę", patrzę, a w reklamówce jest... 5!


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, zadra napisał(-a):

Widzę, że życie wraca do tematu..

Tak skwaszony jak przez ostatnie 2 dni to chyba nie był..

 

 

Nadęte doktorki wzięły się do roboty, to i klimat lepszy :)


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadęte z dumy, bo ciężką pracę wykonali w ostatnich parunastu miesiącach. I teraz, zdobywszy doświadczenie na nas, białych myszkach i czerwonookich królikach zrobią wszystko, by nam się żyło lepiej, zdrowiej i bezpieczniej. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.