Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Mam znajomego który od czasu do czasu powtarza że Gates mówił o potrzebie depopulacji ziemi, i on przypuszcza że ta szczepionka służy właśnie temu celowi. 

 

Ktoś coś na ten temat? 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladałem ten wywiad z B.G..oficjalnie mówił o 10-15 % populacji

Ale teraz nie pamiętam jakie to szczepionki, bo wtedy Covida jeszcze na świecie nie było

Edytowane przez -mrovka-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez szczepionki Ziemia się sama zdepopuluje COVID-em w dwa lata ;) Przytaczana ostatnio hiszpanka pięknie to zrobiła, jak grypę leczyło się aspiryną i to też nie zawsze. To po cholerę wprowadzać szczepionkę, kombinować i namawiać ludzi? Puścić na żywioł, powiedzieć że nie ma leków i szczepionek i niech naród zdycha. Taniej i mniej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie większości się nie spodoba, ale uważam, że szczepienia antycovid winny być obowiązkowe, /może nawet przymusowe/. W pierwszej połowie XX wieku funkcjonowały leprozoria, jeśli się nie zaszczepimy, to potrzebne będą covidzoria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, -mrovka- napisał(-a):

Ja ogladałem ten wywiad z B.G..oficjalnie mówił o 10-15 % populacji

Ale teraz nie pamiętam jakie to szczepionki, bo wtedy Covida jeszcze na świecie nie było

Możesz dać link do tej rozmowy? 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam linków do niego..

Wątpie czy go znajdziesz..to było jakiś czas temu i ogladałem to na YT.

A link do niego znalałem na jakimś portalu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, jak narazie Gates mówił, ale jeszcze nikt nie był w stanie mi tego linka podać 😱

Oczywiście, nie ważne jak bardzo bym nie próbował, sam ni e potrafię znaleźć, mimo tego że w sieci nic nie ginie 

 

Bo ten mój znajomy mówił, że Gates mówił, przypuszczalnie w tym samym wywiadzie, że trzeba zdepopulowac ziemię do poziomu kilkuset milionów mieszkańców 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tu jest jego przemówienie...czy 10.000.000 zgonów z powodu wirusa w przeciągu kilku dekad to dużo czy mało.

 

Pozatym, wywiad o któy pytasz był w 2015 - jakbym wiedział ze po 7 latach będzie na topie, to napewno zatrzymałbym linka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniamy temat. W sobotę Święto Policji:

 

"Informuję państwa, że 28 lipca 2021 r. po próbie generalnej o godz. 11.30 w kościele po. Jana Chrzciciela w Biskupcu odbędzie się msza święta. Jeśli ktoś nie zamierza uczestniczyć we mszy powinien usprawiedliwić się u Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie" - głosi pismo, jakie od wczoraj przesyłają sobie policjanci z warmińsko-mazurskiego garnizonu."

 

Czy zmuszanie do praktyk religijnych jest zgodne z Konstytucją?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, irekm napisał(-a):

Możesz dać link do tej rozmowy? 

 

znalazłem...mówi o tym w 4:30 minucie wystąpienia

 

https://eprudnik.pl/bill-gates-szczepionki-jako-czynnik-depopulacji/

 

Irekm - ja myśle że na świecie walczą ze sobą sily, o których my ludzie nawet nie mamy pojęcia.

Bo nie sądze, by korporacje, które zarabiają na jak największej ilości sprzedaży, zgodziły się na to by weliminować z 3-4 miliardy potencjalnych klientów.

Chyba, że w magazynach jest schowana jakś nowa i nikomu nie znana technologia. / o której np wspomina K.Schwab w swojej książce/

Edytowane przez -mrovka-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że populacja świata rośnie w zawrotnym tempie to akurat prawda jest. I niszczy sama sobie środowisko do życia w jeszcze szybszym tempie.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, słuchałem parę razy i tak powiedział, chociaż ten kawałek jego wypowiedzi nie pasuje do sensu zdania. 

Ale jest I w końcu słyszałem na własne uszy 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Noo, słuchałem parę razy i tak powiedział, chociaż ten kawałek jego wypowiedzi nie pasuje do sensu zdania. 
Ale jest I w końcu słyszałem na własne uszy 
Owszem. Tylko problem z przekazywaniem tych słów przez wszelkich fanów spisków jest taki, że gubią oni w tych przekazach dość ważna rzecz. Kontekst i tzw. big picture.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wyjaśnij nam o co w tym wszystkim chodzi
To że zwraca się uwagę na to że świat się przeludnienia w kontekście tego jak eksploatujemy środowisko nie jest jednoznaczne z sugerowaniem wybicia istniejącego społeczeństwa. Naprawdę muszę wyjaśniać te kwestię?

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Szymon. napisał(-a):
12 minut temu, irekm napisał(-a):
Noo, słuchałem parę razy i tak powiedział, chociaż ten kawałek jego wypowiedzi nie pasuje do sensu zdania. 
Ale jest I w końcu słyszałem na własne uszy 

Pokaż więcej  

Owszem. Tylko problem z przekazywaniem tych słów przez wszelkich fanów spisków jest taki, że gubią oni w tych przekazach dość ważna rzecz. Kontekst i tzw. big picture.

No właśnie o tym mówię, nie ma sensu to co powiedział, ale dał przynętę teoria spiskowym wszelkiego rodzaju. 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie było...ja nie twierdze ze szczepionki na Covid sa depopulacyjnym wynalazkiem...

 

Irekm,Szymon - czy macie jakieś pomysły ..dlaczego tak powiedział ? Pytam, bo chce wiedzieć co o tym myślicie.

Jak wspomniałem kilka postów wyżej..depopulacja nie jest moim ulubionym tematem spiskowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The world today has 6.8 billion people. That’s headed up to about nine billion. Now, if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could LOWER that by, perhaps, 10 or 15 percent, but there we see an increase of about 1.3.

 

Ja w tym tekście nie znajduje nic o zmniejszeniu aktualnej populacji, tylko o zmniejszeniu prognozowanego przyrostu populacji z 6,8 miliarda do 9 miliardów.  Mówi przecież tak o poprawie opieki zdrowotnej z jednej strony (mniej zgonów) jak i o kontroli urodzin (mniej narodzin).  Tak czy inaczej, populacja wzrośnie o 1,3 miliarda.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tarant napisał(-a):

The world today has 6.8 billion people. That’s headed up to about nine billion. Now, if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could LOWER that by, perhaps, 10 or 15 percent, but there we see an increase of about 1.3.

 

Ja w tym tekście nie znajduje nic o zmniejszeniu aktualnej populacji, tylko o zmniejszeniu prognozowanego przyrostu populacji z 6,8 miliarda do 9 miliardów.  Mówi przecież tak o poprawie opieki zdrowotnej z jednej strony (mniej zgonów) jak i o kontroli urodzin (mniej narodzin).  Tak czy inaczej, populacja wzrośnie o 1,3 miliarda.

 

Dokładnie tak. To co jest napisane w artykule poniżej to jest rażące niezrozumienie wypowiedzi. Bo jakoś kompletnie zignorowali wspomniane 1.3mld przyrostu. 

 

Policzmy. Zmniejszając graniczna liczprognozowaną liczbę 9mld o 10% (czyli 900mln) uzyskamy jakieś 8.1mld czyli dokłądnie 1.3mld wzrost (Wspomniany na końcy wypowiedzi, ale jakoś zaniedbany w komentarzu w artykule) względem stanu, który był w momencie kiedy dana wypowiedź miała miejsce. 

No takie trudne do zrozumienia, nie? :D

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irekm prosił o linka, wywiązałem się z tego ... reszta należy do was :P

 

Ja osobiście jestem za depopulacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, bo i skąd miałbym je mieć. 

Nie pasuje mi ono do sensu zdania, co nie wyklucza też że to co mówi o populacji ziemi jest prawda. Robi się ciasno... 

Chińczyki zauważyli ze maja problem dawno temu, Gates I'm do tego nie był potrzebny 

 

Ale dokładnie, chodziło o ograniczenie wzrostu zaludnienia a nie depopulacji per se, to jest akurat proste do zrozumienia. 

I tak jak mówię że ta wypowiedź napędziła teorie spiskowe... 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego że naprawdę robi się ciasno wystarczy uzmysłowić sobie fakt (to są dane a nie wymysł), że populacja ziemi PODWOIŁA SIĘ w ciągu ostatnich 50 lat. 

 


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki przerywnik. Mamy na forum dział poświęcony projektom forumowych zegarków i pomysłów okołozegarkowych. Wyraźnie opisano to w tytule, podtytule oraz w podwieszonym temacie. Obiecaliśmy, że bezsensownie zmieszczone w tym dziale tematy nie będą przenoszone, tylko usuwane. Tak wyglądają 2 pierwsze strony tego działu. Na różowo - ukryte tematy zamieszczone przez ludzi, którzy niby piszą, niby czytają, niby rozumieją, niby myślą samodzielnie.

 

952678247_FireShotCapture130-Zegarkiiinicjatywyzwizanezzegarkami-KlubMionikwZegarwi_-zegarkiclub_pl.thumb.jpg.50dadf062f2fcfb06da39fad1fe492db.jpg1579934742_FireShotCapture129-Zegarkiiinicjatywyzwizanezzegarkami-KlubMionikwZegarwi_-zegarkiclub_pl.thumb.jpg.02fb85ab79649bfd972d3d1a45d726d1.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zwiększyła się głównie w krajach biednych  rozwijających się, Azji głównie. 

Poazcie mi kraje "dobrobytu" gdzie wzrost populacji jest tak agresywny. 

Gdzie edukacja, służba zdrowia, Big pharma ma duży w tym  udzial ( środki anty...), gdzie nie każdy "strzał" kończy się dzieciakiem... 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, irekm napisał(-a):

I zwiększyła się głównie w krajach biednych  rozwijających się, Azji głównie. 

Poazcie mi kraje "dobrobytu" gdzie wzrost populacji jest tak agresywny. 

Gdzie edukacja, służba zdrowia, Big pharma ma duży w tym  udzial ( środki anty...), gdzie nie każdy "strzał" kończy się dzieciakiem... 

 

I to jest właśnie cały sens jak podnoszenie ogólnego standardu życia, dostępnosci opieki zdrowotnej, dostępu do antykoncepci itd przyczynia sie do "depopulacji" czyli spowolnienia wzrostu. O to dokładnie chodzi.

Edukować (edukacja seksualna też troche spowalnia ten proces), dbać o społeczeństwo i dać sensowne warunki do życia. Tylko że to jest proces.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.