Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Cordi, przy takich kwotach wiadomo, że chcą się wykpić. A nuż się uda. 
A przychód to nie zysk. Kara nie mała i to może nie być koniec- pozwy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prasóweczka. Trzy wpisy po kolei.

1626480347_FireShotCapture141-Zamo.AdamNiedzielski_Doszodoaktuterroruskierowanegowobecp_-wydarzenia.interia_pl.jpg.e52628fda8e2b72a322bab2cacf051b0.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Iko napisał(-a):

A tymczasem w USA walczom z systemem.

Włonczyli myślenie i nie dajom sobie nałożyć kagańca...

 

A poważnie - tak teraz będzie ze szczepieniami.  Procenty będą różne, a skutek podobny, lub jeszcze gorszy.

12.jpg

Nagroda Darwina kłania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 mln mądrych Polaków…….

910150E1-592B-46C7-9800-F5067F9DC9E2.jpeg

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Mnie również się podoba.  ;)

Dobre zdanie...

 

Co więcej, 100% szczepionych przeciw dżumie już nie żyje.

Włoncz myślenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz szkolnictwo wyższe jest takie, że ta entelygentna młodzież niestety pójdzie na studia, niestety je skończy i będziemy mieli jeszcze większą masę tłuków ale z wyższym wykształceniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym polega paradoks - wykształcenie wyższe, między innymi poprzez swoją powszechną (i tu się mocno zastanawiam nad właściwym słowem) "dostępność"/łatwość uzyskania - przestało już, de facto, oznaczać to, co powinno.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy podział terytorialny Europy. Co o nim sądzicie?

 

228300195_240616648064403_54626822023979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Adi napisał(-a):

Teraz szkolnictwo wyższe jest takie, że ta entelygentna młodzież niestety pójdzie na studia, niestety je skończy i będziemy mieli jeszcze większą masę tłuków ale z wyższym wykształceniem. 

Nie musisz się przejmować, zgodnie z aktualną wiedzą większość z tych niezaszczepionych nieuków  nie dożyje Sylwestra i nie będzie mogło wystartować w roku 2022 na studia.

To powinno Cię uspokoić. 

Przyszłość spędzisz wśród zdrowych - zaszczepionych inteligentów.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, tomek.wzr napisał(-a):

Nowy podział terytorialny Europy. Co o nim sądzicie?

 

228300195_240616648064403_54626822023979

Wg posłanki PIS z  Bawarii, tfu z Podkarpacia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje się wsawiać ten link, ale ciekawość co o tym myślicie jest silniejsza.

 

Tokio 2020. Transpłciowa sztangistka poniosła klęskę, nie podniosła sztangi ani razu - Sport w INTERIA.PL

 

Czy według was powinno to mieć miejsce ?  Czy to nie jest zaprzeczenie sportowej i sprawiedliwej rywalizacji ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ogłosi że jest niepełnosprawna to jeszcze zdąży wystartować w paraolimpiadzie, może tam się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, tarant napisał(-a):

A tymczasem w Zamościu...

494751793_6107b925409b5_osize933x0q70h0447ba.jpg.79e5b49326e1ddadb69962649cf97148.jpg1668060893_6107b92aabe94_osize933x0q70hb9fb9d.jpg.0521e67d06d4595db6601e0af76127c3.jpg657998981_6107b7e71cf10_osize933x0q70hc7c41a.jpg.0bcda9cb555294e646fa1d312a3bea68.jpg202854565_6107b93147630_osize933x0q70h80483e.jpg.39585f92f09081d0b519054843adc6f1.jpg

 

 

No ok. ale nie podałeś najważniejszej informacji, że dzień wcześniej wywieźli z tego punktu pacjentke po wstrząsie anafilaktycznym po ugryzieniu owada.

 

Zamość: Wywieziona z punktu szczepień kobieta "ugryziona przez owada" - Wydarzenia w INTERIA.PL

 

A tu sam akt podpalania:

 

Tak podpalił punkt szczepień. Jest nagranie z Zamościa - Wydarzenia w INTERIA.PL

 

Szczerze pisząc to wygląda mi to na celowe podpalenie by obciążyć przeciwników. Ale to tylko mija teoria :P

 

I takie mam pytanie..czy taki wstrząs powstaje po czasie ?? Zawsze myślałem że po owadzie /pszczoła,osa/ taki wstrząs występuje natychmiast

Edytowane przez -mrovka-
umieszczenie drugiego linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, -mrovka- napisał(-a):

 

No ok. ale nie podałeś najważniejszej informacji, że dzień wcześniej wywieźli z tego punktu pacjentke po wstrząsie anafilaktycznym po ugryzieniu owada.

 

Zamość: Wywieziona z punktu szczepień kobieta "ugryziona przez owada" - Wydarzenia w INTERIA.PL

 

I takie mam pytanie..czy taki wstrząs powstaje po czasie ?? Zawsze myślałem że po owadzie /pszczoła,osa/ taki wstrząs występuje natychmiast

 

Pewnie zabyly jom strzepiąkom.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, -mrovka- napisał(-a):

 

 

 

Szczerze pisząc to wygląda mi to na celowe podpalenie by obciążyć przeciwników. Ale to tylko mija teoria :P

 

I takie mam pytanie..czy taki wstrząs powstaje po czasie ?? Zawsze myślałem że po owadzie /pszczoła,osa/ taki wstrząs występuje natychmiast

Czytałem już takie teorie - szczepieni/bigpharma podpalają żeby było na antyszczepionkowców 😂

Ta sprawa z owadem była jak rozumiem w niedzielę, normalnie chyba - coś ją ugryzło, poszła gdzie było najbliżej, w punkcie muszą mieć zestaw p/wstrząsowy więc zrobili co mogli a potem przekazali ZRM do szpitala. Nie widzę tam nic dziwnego. Na filmie nie wygląda żeby była w ciężkim stanie w sensie nic tam nie robią bo samej pacjentki też nie za bardzo widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bugs napisał(-a):

Czytałem już takie teorie - szczepieni/bigpharma podpalają żeby było na antyszczepionkowców 😂

Ta sprawa z owadem była jak rozumiem w niedzielę, normalnie chyba - coś ją ugryzło, poszła gdzie było najbliżej, w punkcie muszą mieć zestaw p/wstrząsowy więc zrobili co mogli a potem przekazali ZRM do szpitala. Nie widzę tam nic dziwnego. Na filmie nie wygląda żeby była w ciężkim stanie w sensie nic tam nie robią bo samej pacjentki też nie za bardzo widać.

 

No ja takich teori nie czytałem, bo raczej unikam mediów społecznościowych i róznego radzaju blogów..

Ja doszedłem do tej 'teori' po obejrzeniu filmu z mojego drugiego wklejonego linku - no ten gość mi ni jak wygląda na antyszczepionkowca który np dwa dni temu był na prostescie.

Z drugiej strony - patrząc przez pryzmat profesjonalizmu - na takie akcje bierze się rower ? 

Chociaż nie wiem, bo nigdy nie uczestniczyłem w takich zajęciach pozalekcyjnych :P

 

Edytowane przez -mrovka-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lincoln, wyczuwam sarkazm :P

Bardziej ta postać mi pasuje do takiego obrotu sprawy :

 

//dialog pod budką z wiadomym napijem//

-Co Ty pier....,ja nie podpale ? Bo się boje - no to Ci udowodnie.

 

 

A może zbyt naiwnie patrze na świat...

Edytowane przez -mrovka-
błąd ortograficzny heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, -mrovka- napisał(-a):

Lincoln, wyczuwam sarkazm :P

 

Ja z kolei wyczuwam sarkazm w tym fragmencie Twojej wypowiedzi:

 

"Edytowane 1 minutę temu przez -mrovka-
błąd ortograficzny heheh"

 

Ale może, podobnie, jak Ty, zbyt naiwnie patrzę na świat...  ;)

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie był sarkazm,poważnie

Biore sobie waszą szkołe do serca i robie co moge..tym razem zdążyłem zedytować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie niepotrzebnie. Niech każdy pisze, jak chce. Tak zwana poprawność ortograficzna, czy szerzej, językowa, to wytwór lobby producentów podręczników, zeszytów, przyborów do pisania, korektorów, gumek (chińskich!!!), i te pe, i te de.  ;)

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Inkwizytora nie chcecie choć to fachowiec od palenia pierwsza klasa i nie koniecznie punktów szczepień :)  . Szczepienia jak i kogo popadnie czyli mniej więcej tak jak roznosi się wirus też nie chcecie. No to zapomnijcie o przebiciu się przez "barierę ln2" czyli w przybliżeniu 69.3%. I żeby nie było potem, że nie mówiłem.

U normalnych już dawno było by tak, że w promieniu powiedzmy 150m od punktu szczepień można w sposób zupełnie przypadkowy oberwać strzałką weterynaryjną aplikującą nie tylko szczepionkę na COVID19 ale i jak widzę wypadałoby też rozważyć aplikację, przynajmniej niektórym, przeciw wściekliźnie. Na głupotę niestety nie ma szczepionki, pozostaje stary dobry i wypróbowany sposób czyli strzelba i szpadel ale jego też nie chcecie.

W mojej ocenie sytuacja rozwija się pomyślnie i w odpowiednim kierunku. Z mojej strony zero spięcia zarówno Deltą jak i Omegą to o co chodzi? Jeszcze jedno, zupełnie serio, dopiero teraz dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak NOP a wyszczepiony jestem naprawdę solidnie. Jedyną rzeczą jaką pamiętałem odnośnie szczepień zanim zrobiła się ta cała heca ze szczepionkami covidowymi to zapytać pielęgniarkę po szczepieniu czy mam posiedzieć dla świętego spokoju wszystkich 5 czy 10 min?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, zadra napisał(-a):

Nie musisz się przejmować, zgodnie z aktualną wiedzą większość z tych niezaszczepionych nieuków  nie dożyje Sylwestra i nie będzie mogło wystartować w roku 2022 na studia.

To powinno Cię uspokoić. 

Przyszłość spędzisz wśród zdrowych - zaszczepionych inteligentów.  

A pisałeś, że EOD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.