Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Christo napisał(-a):

Mariusz, przecież po zakupie L&S już rządzisz 😁

No co TY? Przecież to nie żadna Holy Trinity, a jedynie niemieckie rzemiosło artystyczne ze szemraną przeszłością... ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, ja akurat podzielam Twoje zdanie i się zachwycam.

A HT chyba już nie dla mnie, poprzestałem na pierwszej dziesiątce, jeżeli kiedyś coś się jeszcze pojawi to raczej z AHCI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zarabiają producenci smoków, które podobnie jak covid nie istnieją. ;)

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, przed lanym poniedziałkiem, najlepiej sprzedawały się smoczki Ania - były najlepiej rozciągliwe. Na drugim miejscu była Ewa. :lol:

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie kioskarki tylko się uśmiechały jak dzieci z podstawówki grupami przychodziły nabywać ten towar. 

 

Teraz to pewnie zamiast takich wynalazków kupuje się specjalną aplikację w sklepie internetowym, a zamierzony efekt uzyskuje się online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, -mrovka- napisał(-a):

 

Można poznać powód dla którego wkleiłes ten link ?

Jasne - w tym wątku dużo było wypowiedzi o szczepieniach p/ko Covid a spot z linku jest moim zdaniem dość konkretny. Może jeszcze kogoś przekona.

Niestety nie umiem wkleić samego filmu.

Oczywiście chętnie podyskutuję z teoriami że to statyści, aktorzy, przekupieni medycy itd ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Bugs napisał(-a):

Jasne - w tym wątku dużo było wypowiedzi o szczepieniach p/ko Covid a spot z linku jest moim zdaniem dość konkretny. Może jeszcze kogoś przekona.

Niestety nie umiem wkleić samego filmu.

Oczywiście chętnie podyskutuję z teoriami że to statyści, aktorzy, przekupieni medycy itd ;) 

 

Nawet nie pomyślałem o statystach.

Przykro mi się zrobiło, bo zam trzy osoby po Cov, w tym jedna zmarła..  i pomyślałem że to tylko nie potrzebne emocje, zwłaszcza że jest cisz w temacie.

 

Ale przyznaje, post troche zaczepny z mojej strony

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, -mrovka- napisał(-a):

 

Nawet nie pomyślałem o statystach.

Przykro mi się zrobiło, bo zam trzy osoby po Cov, w tym jedna zmarła..  i pomyślałem że to tylko nie potrzebne emocje, zwłaszcza że jest cisz w temacie.

 

Ale przyznaje, post troche zaczepny z mojej strony

 

 

W tym temacie nie powinno być ciszy bo czas płynie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
52 minuty temu, Bugs napisał(-a):

W tym temacie nie powinno być ciszy bo czas płynie 

Grunt by statystyki się zgadzały. Zamiast najbardziej narażonych w podeszłym wieku oraz z obciążeniami zaszczepi się dzieci oraz młodzież przed 18. i na papierze wszystko będzie jak należy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ritter napisał(-a):

Grunt by statystyki się zgadzały. Zamiast najbardziej narażonych w podeszłym wieku oraz z obciążeniami zaszczepi się dzieci oraz młodzież przed 18. i na papierze wszystko będzie jak należy.

 

Nie "się zaszczepi", szczepionki są dostępne bez ograniczeń dla każdego kto nie ma do nich przeciwwskazań, trzeba po prostu ruszać zadki i iść do punktu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
16 minut temu, Bugs napisał(-a):

Nie "się zaszczepi", szczepionki są dostępne bez ograniczeń dla każdego kto nie ma do nich przeciwwskazań, trzeba po prostu ruszać zadki i iść do punktu

Właśnie tak odbieram obecny zwrot w medialnej kampanii szczepionkowej, byleby szczepionki się nie marnowały i nie trzeba było tłumaczyć się ze sprzedaży ich za granicę.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOM wakacje, Panie.

Dodatkowo lepi nachlać się piwa...po czemu latać do jakiegoś punktu szczepień..


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że patrząc się na wydarzenia ostatnich dni zaczynam wątpić w sens szczepień. Nie żeby nie działały, tylko jak długo jeszcze będą komukolwiek potrzebne.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
11 minut temu, tarant napisał(-a):

Powiem szczerze, że patrząc się na wydarzenia ostatnich dni zaczynam wątpić w sens szczepień. Nie żeby nie działały, tylko jak długo jeszcze będą komukolwiek potrzebne.

Nigdy nie wątp w to co słuszne.

 

Jeden z moich sąsiadów nie chciał się zaszczepić pomimo nalegań żony. Aby być ścisłym właśnie dlatego :) . Czułem się jak w środku dowcipu "Dlaczego mężczyźni umierają przed swoimi żonami? Bo chcą :) " . Zaszczepił się potajemnie by sobie wiedźma nie myślała :D .

 

Przechodząc przez całkiem nieźle zapakowane centrum handlowe i mijając w nim punkt szczepień zauważyłem raptem kilka osób oczekujących i to nie w kolejce na zewnątrz a na krzesełkach w środku.

Jak widać w praktyce jakże genialnie wypada skuteczność szczepień przez lekarzy rodzinnych, którzy podobno mieli wiedzieć co i jak bo znają swoich pacjentów, mają zaufanie i w ogóle. Zachęcanie pacjentów, którymi się opiekują wygląda wręcz wspaniale. To jeden z powodów do dumy i widomy dowód skuteczności reformy służby zdrowia sprzed lat.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczepienia są potrzebne, nie tylko przeciwko koronawirusom. Przeciwko wściekliźnie (ludzkiej) również. Mówię o pandemii, którą się wyraźnie lekceważy, a trwa znacznie dłużej niż pandemia SARS-COV2 i przyniosła co najmniej tyle samo ofiar, jak sądzę. Głównym winowajcą są Vin Diesel i ferajna.

 

Jadę sobie dzisiaj obok Zamku Książąt Piastowskich, z tyłu którego, naprzeciwko urokliwego parku, zbierają się nasto- i okołonastoletni Szybcy i Wściekli.  ;) Jak zwykle, przy krawężniku po prawej rząd zaparkowanych samochodów i grupka S&W z lasencjami w wieku tak "na oko" od lat około 13. :D

 

Jadę se, jadę i nagle - bęc! Na środku stoi <tu: zgadnij_jakiej_marki_samochód> z rejestracją o treści "D1 RURA".  :D Kierowca pojazdu o aparycji zbliżonej do Adriana Brody z końcowych scen "Pianisty", lecz raczej w wieku (potencjalnego) syna Brody'ego jednoznacznie wyraził swoje zdumienie faktem, iż nie chciałem popiendalać chodnikiem obok, a uparłem się jechać jezdnią. Zdecydowanie wyartykułował swoje oburzenie. Odpowiedziałem w sposób dla niego zrozumiały, co jeszcze bardziej go zdumiało i... dał rurę! Wściekle!

 

Reasumując: szczepienia zdecydowanie TAK!  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, ja pisałem myśląc o brodatych (w maskach na swój sposób), którzy przejęli nieco wyrzutni pocisków dalekiego zasięgu i innych zabawek. Jak to Hildegarda pisała, jesteśmy "a feather on a breath of God". Tylko którego?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Mijając na ulicy zapamiętane twarze widzę jak w ciągu 18. miesięcy pandemii, niektórym przybyło 10 lat i więcej a o tych, którym przybyło 10kg i więcej to nawet nie będę przez przyzwoitość wspominał. To jest już norma a nie wyjątek. Kompensacja lęków jedzeniem i gorzałą ma się świetnie. Zachowania aspołeczne i różne dosyć ekscentryczne formy odreagowania też jakoś nie dziwią.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, tarant napisał(-a):

No nie, ja pisałem myśląc o brodatych (w maskach na swój sposób), którzy przejęli nieco wyrzutni pocisków dalekiego zasięgu i innych zabawek. Jak to Hildegarda pisała, jesteśmy "a feather on a breath of God". Tylko którego?

 

238172975_10225427126454606_1888230483317791194_n.jpg.20dd39e2872f3146c4cb99bb907f660b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, tarant napisał(-a):

No nie, ja pisałem myśląc o brodatych (w maskach na swój sposób), którzy przejęli nieco wyrzutni pocisków dalekiego zasięgu i innych zabawek. Jak to Hildegarda pisała, jesteśmy "a feather on a breath of God". Tylko którego?

 

Najważniejsze, żeby Talibowie pamiętali o zachowaniu niezawisłości sądów.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
22 godziny temu, tarant napisał(-a):

No nie, ja pisałem myśląc o brodatych (w maskach na swój sposób), którzy przejęli nieco wyrzutni pocisków dalekiego zasięgu i innych zabawek. Jak to Hildegarda pisała, jesteśmy "a feather on a breath of God". Tylko którego?

A to przepraszam :) .

 

Do Polski nie dolecą to w czym widzisz problem? Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy też celowe działanie ale od kilku dni amerykańskie B-52 bombardują sprzedany uznawanemu Afganistanowi sprzęt wojskowy, który w stanie nienaruszonym trafił w ręce Talibów.

Jak i dlaczego trafił to już inna sprawa, której warto się nieco uważniej przyjrzeć zważywszy, że szkolącymi przez całe lata był między innymi PKW (Polski Kontyngent Wojskowy).  Jak kolesie na Toyotach Hilux wyposażeni w jakiś postsowiecki i chiński gruz, bez krzty zachodniego, podobno najlepszego szkolenia i procedur, rozbili w pył nieźle wyposażone siły rządowe Afganistanu pojęcia nie mam? Ale to nie moja sprawa, odwracam wzrok i nadal czuję się taki bezpieczny.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.