Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, mirek 1969 napisał(-a):

To jakiś prima aprilis? Czy jak ja to widzę?

To nie prima aprilis, to pazerność firm farmaceutycznych. Bo nikt mi nie wmówi , ze to z troski o bezpieczeństwo ludzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Navy napisał(-a):

Warto zwrócić uwagę na to, że Iwona Hartwich (ta od zakazu wędkowania, o której powyżej napisał @mkl1) ma wykształcenie podstawowe (Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu). Podczas wyborów do sejmu głosowało na nią ponad 10 000 osób.

Ja tego nie pojmuję...

 

 

Panie, przecież to dziecinnie proste. Banda 10k idiotów/ przygłupów/ prostaków/ ignorantów/ (niepotrzebne skreślić) wybrała w/g ich wiedzy najmądrzejszą  z pośród nich. Czego tu nie rozumieć?

Dlatego od dawna powtarzam, każdy kto chce iść do głosowania powinien najpierw zdać egzamin z podstawowych zagadnień dotyczących społeczeństwa i ekonomii.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pewien pan Kono...wicz stwierdził kiedyś, że jak wygra, to "niczego nie będzie". Chyba stał się autorytetem...prorok normalnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, gruby2000 napisał(-a):

To nie prima aprilis, to pazerność firm farmaceutycznych. Bo nikt mi nie wmówi , ze to z troski o bezpieczeństwo ludzi. 

Może to te sztuki którym groziło przeterminowanie albo kanał ściekowy…. w imię „wolności” jednostki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, hezio napisał(-a):

no i Włosi pierwsi

Italy makes COVID health pass mandatory for all workers | Reuters

to jest przegięcie po prostu. Nie jest obowiązkowa szczepionka, nie wpisana w kalendarz szczepień obowiązkowych - ale wymuszana jak u nas. Ludzie powinni pójść do sądów z tym i pogonić faszystów.

Na szczęście my żyjemy w tej bardziej cywilizowanej części Europy. 300 lat zaborów nauczyło Polaków by nie ufać bezgranicznie władzy. W takich Niemczech, ludzie tak ufają rządzącym, że gdyby im kazano to i powtórkę z 39 by bez jęczenia zrobili.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, jedni się szczepią bo nie ufają władzy inni z tego samego powodu… się nie szczepią…to kto ich jeszcze wybiera…?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabawne, jedni się szczepią bo nie ufają władzy inni z tego samego powodu… się nie szczepią…to kto ich jeszcze wybiera…?
 

A jak by rząd powiedział , że są szczepionki ale on nie będzie sprowadzał i szczepił ludzi to te same osoby , które teraz są przeciwni obowiązkowemu szczepieniu krzyczałyby że czemu nie ma obowiązkowych szczepień - takie mamy społeczeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

No właśnie. Zwłaszcza, że praktycznie wszystkie znaczące partie polityczne poparły to rozwiązanie. Poparły je również organizacje pracodawców.

no i dochodzimy do pewnego sedna sprawy... Dlaczego ludzie nie widzą konfliktu interesów jak tutaj u nas w Polsce?

Federacja Przedsiębiorców Polskich postuluje o ograniczenie dostępności do miejsc i usług dla osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19.
Wiceprzewodniczącym Rady FPP jest Wiktor Janicki, Prezes AstraZeneca Pharma Poland.

 

Dlaczego ludzie we Francji są wkurwieni? Mam tam znajomych - chodzą na protesty, bo widzą jak jest zabierana im wolność. 

Emmanuel Macron - W 2007 został zastępcą referenta komisji kierowanej przez Jacques’a Attali i zajmującej się kwestią wzrostu gospodarczego Francji. W 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej w (kontrolowanym przez rodzinę Rothschildów) Rothschild & Cie Banque, gdzie był zatrudniony do 2012[1]. Zajmował się w szczególności zakupem przez szwajcarskie przedsiębiorstwo Nestlé filii koncernu Pfizer o wartości ponad 9 miliardów euro

Co do  Jacques’a Attali - polecam poszukać jego książki - Krótka historia przyszłości - Jacques Attali | Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, ceny

Klaus Schwab - poczytaj o pomysłach szefa World Economic Forum - jego cytaty jak ten: "You’ll own nothing” — And “you’ll be happy about it.”
Wielki orędownik GREAT RESET czy kolejnej rewolucji przemysłowej.

Naprawdę polecam rzucić sobie okiem - włączyć krytyczne i racjonalne myślenie...
Przed erą COVID czytałem różne opracowania czy książki, które mogłyby się wydawać jakąś  fantasmagorią...ale z biegiem czasu one po prostu są jakby scenariuszem działań.

Też polecam zapoznać się/kupić  Tech Krytyka rozwoju środowiska technologicznego - Jan Białek - Podręcznik do informatyki Tech Krytyka rozwoju środowiska technologicznego - Jan Białek - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Rzucić okiem na kanał: Uszi - YouTube

 

i przyglądać się do czego dążymy jako społeczeństwo

 

Edytowane przez hezio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiemu obowiązkowemu, sorry? Już lecicie w pokręconą retorykę, bo kto ufa jakimkolwiek politykom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rafiros napisał(-a):


A jak by rząd powiedział , że są szczepionki ale on nie będzie sprowadzał i szczepił ludzi to te same osoby , które teraz są przeciwni obowiązkowemu szczepieniu krzyczałyby że czemu nie ma obowiązkowych szczepień - takie mamy społeczeństwo.

Rzuć okiem łaskawco na wszelkie strony gov.pl i zobacz co jest napisane o COVID - szczepienie jest DOBROWOLNE

Dlaczego nie dopisać COVID do ustawy o chorobach zakaźnych?

Dlaczego nie wpisać szczepienia na COVID do obowiązkowych?

co stoi na przeszkodzie? A może poczytaj ulotki tych produktów do kiedy są badania nad skutecznością i bezpieczeństwem - podpowiem dla pfizera do 2023 roku jest przewidziany koniec badań.

Nie wszyscy chcą uczestniczyć w jakimś baranim biegu z wielu powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quiz.Szczepienia nie są obowiązkowe bo a) pół elektoratu prawicowego podniosło by raban i spadłoby im w sondażach. 
b) niski odsetek zaszczepionych to ryzyko większej liczby chorujących i zmarłych oraz przedłużanie obostrzeń i lockdownów. W efekcie wyrzucenie ludzi z ulic i szansę na uwłaszczenie się na majątku bankrutujących

c) wszystkie powyższe

Niezależnie od intencji rzadu ludzie na całym świecie umierajà nie z powodu szczepień ale z powodu ich braku. Dodatkowe ofiary to wszyscy którzy nie dostali na czas pomocy z powodu zatkania systemu ochrony zdrowia. Wobec tego nieufni wobec nauki kibice baraniego biegu proszeni są o pozostanie w domach do czasu opublikowania danych które uznają za wystarczająco dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, desmo napisał(-a):

Quiz.Szczepienia nie są obowiązkowe bo a) pół elektoratu prawicowego podniosło by raban i spadłoby im w sondażach. 
b) niski odsetek zaszczepionych to ryzyko większej liczby chorujących i zmarłych oraz przedłużanie obostrzeń i lockdownów. W efekcie wyrzucenie ludzi z ulic i szansę na uwłaszczenie się na majątku bankrutujących

c) wszystkie powyższe

Niezależnie od intencji rzadu ludzie na całym świecie umierajà nie z powodu szczepień ale z powodu ich braku. Dodatkowe ofiary to wszyscy którzy nie dostali na czas pomocy z powodu zatkania systemu ochrony zdrowia. Wobec tego nieufni wobec nauki kibice baraniego biegu proszeni są o pozostanie w domach do czasu opublikowania danych które uznają za wystarczająco dobre. 

 

Oj tam, gadasz.

Włącz krytyczne i racjonalne myślenie.

Wsłuchaj się w YouTube Usziego. NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ - ale tak NAPRAWDĘ NAPRAWDĘ zapoznaj się z prawidłowymi lekturami.

Wyjdź z systemu, jedz wyłącznie samodzielnie uzyskaną żywność, wyrzuć telefon, laptopa i telewizor, zniszcz dowód osobisty, paszport i prawo jazdy, zamieszkaj w szałasie - tam, gdzie nie dosięgnie Cię żaden GPS. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Klaus Schwab - naprawdę poczytaj o pomysłach szefa World Economic Forum - jego cytaty jak ten: "You’ll own nothing” — And “you’ll be happy about it.”
Wielki orędownik GREAT RESET czy kolejnej rewolucji przemysłowej.


 


Jeśli Klaus Schwab jest rzeczywiście tak wpływowy, jak się mówi, to naprawdę trzeba się zacząć bać o przyszłość świata.

9898ff6a993dd59225d88f3c9f87012d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś aktualne oficjalne potwierdzone dane globalne dotyczące covid19 na całym globie ?

To samo z ilością zaszczepionych ludzi oraz wzrostem umieralności niezaszczepionych oraz zaszczepionych?

Nie chodzi mi tylko o nasz fyrtel,  Europę czy nawet USA, ale dane obejmujące kraje Azji,Ameryki Południowej i Środkowej, wszelkie wyspy, Mongolie i Afryki łącznie z Grenlandią i wszystkim co pominąłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, zadra napisał(-a):

dane obejmujące kraje Azji,Ameryki Południowej i Środkowej, wszelkie wyspy, Mongolie i Afryki łącznie z Grenlandią i wszystkim co pominąłem?

 

Pamiętajmy o Korei Północnej - 25 mln ludzi i ŻADNEGO przypadku Covid - są dane i jest wiarygodność tych danych. Tym z Europy, USA i kilku innych krajów ufałbym bardziej... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lincoln Six Echorozumiem, że pijesz do mnie, bo niechcąco 3 krotnie użyłem wyrazu "naprawdę" pisząc na szybko odpowiedź... Super dojrzałe argumenty - brawo.

Rozumiem, że zadałeś sobie choć krztę trudu, aby sprawdzić to co napisałem? Pewnie nie - bo ludzie są leniwi i oczekują rozwiązań na tacy, nie chcą analizować i decydować gdy wokół jest jedyna słuszna narracja. Bardzo fajnie to widać podczas rozmowy np. z zagorzałymi katolikami - ani do nich nie dociera co napisane w ich magicznej księdze, ani nie dociera historia kościoła, historia powstawania dogmatów i innych "decyzji organizacyjnych" na soborach - nie i ch*j, bo tak są wychowani, bo tak mówią bliscy i jego społeczeństwo.


Pomyśleć, że kiedyś raporty Pileckiego były traktowane jako "teoria spiskowa" - przecież to niemożliwe mówili...

Mam kolegę, którego najbliższą rodziną był ten CZŁOWIEK - Kazimierz Piechowski – Wikipedia, wolna encyklopedia - i wiesz co jest najbardziej przerażające ? Pan Kazimierz do końca swoich dni starał się jeździć np. do Niemiec czy Anglii i uświadamiać młodych ludzi, rozmawiać z nimi o tych strasznych czasach i na spotkaniach ze studentami czy uczniami okazywało się, że oni wogóle nic nie wiedzą o tej historii. Kompletnie nic.  Pan Kazimierz często słyszał z drugiej strony zdziwienie lub słowa jak:

„Nasza młodzież nic nie wie, ja też nic nie wiem na ten temat”.
Myślę, że Auschwitz wróci pod jakąś postacią, a dzięki właśnie ignorancji, braku racjonalizmu i braku sprzeciwu dla wszelkich podziałów, akceptacji wszelkiej segregacji  - historia lubi się powtarzać...  Warto tu wspomnieć piękne wystąpienie Pana Mariana Turskiego, byłego więźnia obozu w Auschwitz:
 Auschwitz nie spadło z nieba - YouTube

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Oj tam, gadasz.

Włącz krytyczne i racjonalne myślenie.

Wsłuchaj się w YouTube Usziego. NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ, NAPRAWDĘ - ale tak NAPRAWDĘ NAPRAWDĘ zapoznaj się z prawidłowymi lekturami.

Wyjdź z systemu, jedz wyłącznie samodzielnie uzyskaną żywność, wyrzuć telefon, laptopa i telewizor, zniszcz dowód osobisty, paszport i prawo jazdy, zamieszkaj w szałasie - tam, gdzie nie dosięgnie Cię żaden GPS. ;)

Jak będzie czytać o teoriach spiskowych jak nie będzie mieć internetu🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, hezio napisał(-a):

wróci pod jakąś postacią

są już obozy dla uchodźców z Afryki (Turcja, Grecja) były też już wcześniej podobne dla ludzi z Ugandy,  dla ofiar konfliktu Hutu i Tutsi,  częściej myślę, że niedługo powstaną również obozy dla niezaszczepionych, później "enklawy" dla zaszczepionych a wewnątrz nich jeszcze bardziej ekskluzywne "enklawy" dla zaszczepionych 3x i luksus-enklave dla 4x.

Oczywiście będą również obozy przejściowe dla tych co przyjęli na razie 1dawkę oczekując na drugą dawkę aby dostać przepustkę do enklawy dla zaszczepionych kompleksowo..

 

Przejdziemy na społeczeństwo kastowe, jak np w Indiach i dawkowane będą produkty luksusowe, mniej luksusowe, wystarczające do przeżycia i określone tylko dla przetrwania dla najniżej ustawionej kasty - czyli ludzi z różnych względów nie zaszczepionych. 

Pozytywną sprawą w tym wszystkim będzie tylko to, że organy ludzi niezaszczepionych nie będą zdane do przeszczepu dla ludzi zaszczepionych... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.09.2021 o 13:34, -mrovka- napisał(-a):

 

 

 

 

@Bugs, to własnie dla mnie są 'organoleptyczne dowody'  - chodzi o to że napewno łatwiej będzie dojść do prawdy np w sprawie szczepionek, WTC, wspomnianych biegunów itp 'namacalnych' zagadnień konspiracyjnych niż np reptylian - którzy są dla mnie 'teorią nie do zweryfikowania' choćbym się przysłowiowo cały temu poświęcił /czytaj: zesrał :P

Jak zobacze, to napewno się wam pochwale oraz napewno stane po stronie osób, które są bezapelacyjnie przekonani co do istnienia.

 

 

 

 

 

 

Nawet najbardziej twarde dowody nie przekonają kogoś kto uparł się żeby nie uwierzyć albo uwierzyć tylko w swoja wersję - WTC to dobry przykład, tysiące ludzie widziały samoloty uderzające w wieże,  liczne filmy są dostępne na których widać że nie były to Cessny ani drony, są wypowiedzi Bin Ladena i innych członków Al Kaidy na temat organizacji i skutków tej akcji ale ciągle są tacy którzy twierdzą że było inaczej, lot 93 porwano do innego wymiaru czasu a w Pentagon to już na pewno rakieta walnęła.

To jest poziom płaskoziemca którego nawet Magellan by nie przekonał gdyby zmartwychwstał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, beniowski napisał(-a):

Jak będzie czytać o teoriach spiskowych jak nie będzie mieć internetu🤣

 

Osiągnie Ostateczne Oczyszczenie: O.O.O. Tak zwaną Antysystemianę. Nie będzie potrzebować niczego prócz PRAWDY.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
1 godzinę temu, hezio napisał(-a):

Bardzo fajnie to widać podczas rozmowy np. z zagorzałymi katolikami - ani do nich nie dociera co napisane w ich magicznej księdze, ani nie dociera historia kościoła, historia powstawania dogmatów i innych "decyzji organizacyjnych" na soborach - nie i ch*j, bo tak są wychowani, bo tak mówią bliscy i jego społeczeństwo.

 

Serio?! :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hezio napisał(-a):

@Lincoln Six Echorozumiem, że pijesz do mnie, bo niechcąco 3 krotnie użyłem wyrazu "naprawdę" pisząc na szybko odpowiedź... Super dojrzałe argumenty - brawo.

 

To Ty napisałeś: "Naprawdę polecam rzucić sobie okiem - włączyć krytyczne i racjonalne myślenie..." Ustawiając swojego interlokutora w pozycji głupola, a siebie w aureoli Jaśnie Oświeconego, który zna Najprawdziwiej Prawdziwe Prawdy, oczekujesz poważnego traktowania? Twój mentor pisze o sobie na swoim kanale YT: "5d89c".

Mnie nie znasz, nie wiesz, ile przeczytałem w życiu książek i jakie, kogo poznałem i gdzie, jakie mam życiowe doświadczenia i na czym oparte, etc.. więc te wszystkie założenia i "paralele", którymi żonglujesz niczym Janusz Chomontek na plaży w Gąskach, to "wołanie niemowy do głuchego pod wodospadem".  ;)

Język, natomiast, ma spore znaczenie w komunikacji za pośrednictwem forum - nie mówiąc już o tym, że wiele odzwierciedla ;), więc może nie pisz tak często "na szybko" - zdążysz. 

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.