Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

 Ustawiając swojego interlokutora w pozycji głupola, a siebie w aureoli Jaśnie Oświeconego, który zna Najprawdziwiej Prawdziwe Prawdy, oczekujesz poważnego traktowania? (...)

Język, natomiast, ma spore znaczenie w komunikacji za pośrednictwem forum - nie mówiąc już o tym, że wiele odzwierciedla ;), więc może nie pisz tak często "na szybko" - zdążysz. 

Nie wiem czy widzisz Kolego gdzie ustawiłem kogoś w pozycji glupola jak piszesz? Przeczytaj raz jeszcze może moje ostatnie posty, bo mam wrażenie, że nie czytasz treści tam zawartych...ot tak z założenia - bo "oszołom" (hezio) przecież pisze jakieś bzdury.

Oczekuję dyskusji na poziomie, a nie argumentum ad personam czy od razu wyśmiania innego stanowiska - bo nie chce Ci się nawet zastanowić nad alternatywą choć piszę o faktach, a nie jakichś zmyślonych rzeczach.

 

I wracając do postaci Kazimierza Piechowskiego - dla mnie osobiście jawisz się trochę w roli takiego młodego Niemca, który nie zna historii, nic nie słyszał, dlatego to co opowiada ten starszy gość z Polski to jakieś bzdury - przecież nikt mi nie mówił o Auschwitz...to niemożliwe...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

This is the thin red line...

 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co idzie w tych przepychankach słownych, o pietruszkę? Fakt, mocno ostatnio podrożała. Ciekawe, czyja to robota?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to czyja? Tuska. I Ruskich. 

A tak na marginesie-gdzie można kupić Wina Tuska😁? Chętnie bym spróbował chociaż nie jestem znawcą win😁😁

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Finke napisał(-a):

 

Pamiętajmy o Korei Północnej - 25 mln ludzi i ŻADNEGO przypadku Covid - są dane i jest wiarygodność tych danych. Tym z Europy, USA i kilku innych krajów ufałbym bardziej... 

Wiarygodne dane z Korei Północnej?

23 godziny temu, vpyr napisał(-a):

Natomiast człowiek staje się zwierzęciem...w sferze intelektualnej. Równie dobrze można złożyć wniosek o uwolnienie się od rodziny, przyjaciół, pracy itp., bo to dopiero niewola 🙄 . A prościej- uwolnić się samemu z niewoli domowej, dać przykład innym i pójść w świat, czyli pod przysłowiowy most😈.

Człowiek nie przestał nigdy być zwierzęciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przypomnijcie kto najbardziej zyskuje gdy naród się kłóci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tarant napisał(-a):

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

This is the thin red line...

 

 

Ale po co tu wyjeżdżać z jakimś angielskim..? My wszystko fersztejen - my, młodzi Niemcy.  :D  ;) 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Ale po co tu wyjeżdżać z jakimś angielskim..? My wszystko fersztejen - my, młodzi Niemcy.  :D  ;) 

 

A to było po angielsku? Rany, znam także angielski!!!


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Ale po co tu wyjeżdżać z jakimś angielskim..? My wszystko fersztejen - my, młodzi Niemcy.  :D  ;) 

Przypomnij kto „wyzywa” rodaków od Niemców?…dobrze że choć „młodych”

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, desmo napisał(-a):

Panowie, przypomnijcie kto najbardziej zyskuje gdy naród się kłóci ?

Kreml i jego polska agentura. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, tarant napisał(-a):

 

A to było po angielsku? Rany, znam także angielski!!!

 

Of course, you isn't! ;)

 

28 minut temu, desmo napisał(-a):

Przypomnij kto „wyzywa” rodaków od Niemców?…dobrze że choć „młodych”

 

Dzisiaj w Płońsku Radek Sikorski (czyli polityk hybrydowy ;)) krzyczał coś o "fur Deutschland". Ale mogło to być również "for Greenland".  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Of course, you isn't! ;)

 

 

Dzisiaj w Płońsku Radek Sikorski (czyli polityk hybrydowy ;)) krzyczał coś o "fur Deutschland". Ale mogło to być również "for Greenland".  ;)

O widzę że  masz już szkic dzisiejszego wydania „ wiadomości” 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, desmo napisał(-a):

O widzę że  masz już szkic dzisiejszego wydania „ wiadomości” 😉

Agent, tylko kogo?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazek


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, desmo napisał(-a):

O widzę że  masz już szkic dzisiejszego wydania „ wiadomości” 😉

 

Oczywiście. Przecież muszę być "kundlem Kaczora" albo "wrednym pisiorem", skoro nie kocham PO, prawda?  ;)

45 minut temu, mkl1 napisał(-a):

 

 

 

Pochwalę się, przy tej okazji, że w 1996 roku byłem naocznie świadkiem uroczystości oddania do użytkowania nowej windy w dziesięciopiętrowym bloku. Przybyły władze miasta i powiatu, prezes spółdzielni mieszkaniowej oraz lokalna telewizja. Nawet przecięcie wstęgi było.  :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.09.2021 o 20:28, Navy napisał(-a):

Warto zwrócić uwagę na to, że Iwona Hartwich (ta od zakazu wędkowania, o której powyżej napisał @mkl1) ma wykształcenie podstawowe (Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu). Podczas wyborów do sejmu głosowało na nią ponad 10 000 osób.

Ja tego nie pojmuję...

 

Ma zawodowe a nie podstawowe.

Znam ludzi bez wykształcenia którzy mają naprawdę poukładane w głowie, mają swoje firmy które bardzo dobrze prosperują  - znam też sporo tych "wykształconych" no i tu w wielu przypadkach słabo jest ......... 

Wykształcenie nie zawsze idzie w parze z tym co dany człowiek ma do powiedzenia i jaki jest naprawdę 

 

Iwona Hartwich z domu Zielińska[1] (ur. 6 września 1970[2] w Rypinie[1]) – polska działaczka społeczna i polityk, posłanka na Sejm IX kadencji z listy Koalicji Obywatelskiej.

Życiorys[edytuj | edytuj kod]

Uzyskała wykształcenie zasadnicze zawodowe, ukończyła w 1988 Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu[2]. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @Paweł Bury. dzięki za wyjaśnienie. To wiele zmienia 😄


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym oklaskiwaniem bankomatu to też może być różnie…

W normalnej sytuacji nikt tego nie robi, ale gdyby kasę wypłacała tylko 1 na 100 maszyn, to takie oklaski nie wywoływały by pewnie zdziwienia…


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
34 minuty temu, agremi napisał(-a):

Z tym oklaskiwaniem bankomatu to też może być różnie…

W normalnej sytuacji nikt tego nie robi, ale gdyby kasę wypłacała tylko 1 na 100 maszyn, to takie oklaski nie wywoływały by pewnie zdziwienia…

I tak było w 2008r choćby na Cyprze albo Grecji i to nie były odosobnione przypadki :) . Aby było zabawniej dodany został jeszcze jeden "ficzer" polegający na tym, że jednokrotnie można było podjąć 300€ . Niczym gra losowa o limitowanej wygranej.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajechałem dziś na stacyjkę nakapać trochę do baku a tu sziok. Zwykły smierdziuch 5,74, Pb 95 5,89.To jest spisek! Kto za tym stoi? Czyja to wina (oczywiście oprócz Tuska😁)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, loco50 napisał(-a):

Zajechałem dziś na stacyjkę nakapać trochę do baku a tu sziok. Zwykły smierdziuch 5,74, Pb 95 5,89.To jest spisek! Kto za tym stoi? Czyja to wina (oczywiście oprócz Tuska😁)? 

W Polsce macie mniejsze spiski: w sierpniu na stacji przy włoskiej autostradzie widziałem benzynę po 1,82 euro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, loco50 napisał(-a):

Zajechałem dziś na stacyjkę nakapać trochę do baku a tu sziok. Zwykły smierdziuch 5,74, Pb 95 5,89.To jest spisek! Kto za tym stoi? Czyja to wina (oczywiście oprócz Tuska😁)? 

 

Tuska, Tuska. Cały czas podbiera akcyzę i inne dodatki...

00022FIWPWGI8K8F-C122-F4.jpg.0b068cd13b56b47be4b6beeb0d1b93ee.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakoś tą inflację trzeba nakręcać..

 Przecież inflacja to taki ukryty podatek ...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.