Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, loco50 napisał(-a):

Nie trzeba nam lekarzy z zachodu. Trzeba zatrzymać swoich. 

Tych co jeszcze nie wyjechali? Czy tych co jeszcze nie wrócili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli usługa medyczna jest obecnie  jak posiadanie Rolexa. Długo czekasz a jak nie chcesz czekać - słono płacisz. No to podziękujcie temu rządowi który w każdej swojej kadencji rzucał lekarzy na pożarcie swojemu elektoratowi. „ Niech jadą….” To pojechali .

To nie tylko temu rządowi, każdy poprzedni robił to samo a chyba najbardziej obrzydliwa antylekarska propaganda była w TVN za czasów PO, w programach Cebuli i Kubata.
Teraz są w opozycji to zmienili gadkę ale to jeden pies, zawsze jak podnoszą się głosy o złym stanie ochrony zdrowia, słabych warunkach pracy i płacy to zaczyna się szczucie społeczeństwa na konowałów, łapowników i morderców w kitlach z Mercedesami w garażach.
Od pewnego czasu obrywa się już nawet pielęgniarkom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Bugs napisał(-a):


To nie tylko temu rządowi, każdy poprzedni robił to samo a chyba najbardziej obrzydliwa antylekarska propaganda była w TVN za czasów PO, w programach Cebuli i Kubata.
Teraz są w opozycji to zmienili gadkę ale to jeden pies, zawsze jak podnoszą się głosy o złym stanie ochrony zdrowia, słabych warunkach pracy i płacy to zaczyna się szczucie społeczeństwa na konowałów, łapowników i morderców w kitlach z Mercedesami w garażach.
Od pewnego czasu obrywa się już nawet pielęgniarkom.

W Polsce obrywa się wszystkim którzy zarabiają więcej od komentującego. Rację miała moja znajoma, która twierdziła że najlepsza cena dla Polaka to „za darmo”. Nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy mojej pani dyrektor z korpo gdy czasami, przyjeżdżając pracy bardzo drogim służbowym autem żony, parkowałem samochód niedaleko jej służbowego. Dopiero gdy z korpo odszedłem, dowiedziałem się, że kilka lat miałem problem z dostaniem podwyżki bo wg niej „się wywyższałem”. No to posłuchałem tej pani polityk i …. wyjechałem 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie nosiłeś wtedy dejdejta 😁


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.10.2021 o 08:20, beniowski napisał(-a):

Te protesty we Włoszech to coś takiego jak z moim teściem, który kiedyś oglądał w TVN relacje z 11 listopada (sprzed czasów miłościwie nam panującej partii); mówił, że musi przyjechać zobaczyć te dzikie tłumy atakujące stolicę, bo w TVN to wyglada zarówno strasznie jak i fascynująco. Przyjechał raz, poszedł, wraca i mówi: niewielka grupka wrzeszczących osób chroniona przez policjantów szła ulicami i coś krzyczała. Przeszli obok mnie i tyle z protestu, a ja w tv oglądałem dzikie hordy atakujące stolicę godzinami. Prawda czasu, prawda ekranu. 

 

Takie tam kilka osób - prawda czasu, prawda ekranu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, hezio napisał(-a):

 

Takie tam kilka osób - prawda czasu, prawda ekranu...

No przyszli, poportestowsli, pośpiewali i poszli. Demokrację mają, każdy może protestować. I naprawdę wcale ich aż tak dużo nie było mając na uwadze ilość mieszkańców Italii czy danego miasta z którego wideo tu wstawiłeś. Jakieś tysiąc czy dwa tysiące osób na Piazza Duomo to w takim Mediolanie często protestuje. 
Nasze, polskie chłopaki patriotyczne jak protestują to kamienie lecą, przystanki demolują, race puszczają. Oczywiście nie oznacza to że i we Włoszech nie chuliganią, ale ja tu nic wielkiego nie widzę. Zwróć uwagę na coś innego: protestować protestują, a i tak bez Green Passa np. dzisiaj by mnie do kina nie wpuścili. W Polsce też tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Nie.

 Bo w Polsce wolność jest, a nie komunizm jak we Włoszech😀.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 20 lat temu z górką byłem na takim panelu gdzie profesorowie z kilku uczelni dyskutowali nt. czy w Polsce był komunizm. Z tego co pamiętam po 1953 nie, choć niektórzy twierdzili, że nigdy nie było. Na zakończenie tego panelu głos z sali krzyknął "ale może jeszcze będzie"😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie wiem jak sprawdzić wiarogodność tej wypowiedzi dlatego ją tutaj tak zostawię

 

23 godziny temu, beniowski napisał(-a):

 Zwróć uwagę na coś innego: protestować protestują, a i tak bez Green Passa np. dzisiaj by mnie do kina nie wpuścili. W Polsce też tak jest?

 W sumie z punktu widzenia władzy ten Green Pass to świetna sprawa. Wystarczy zeskanować i już wiadomo kto, gdzie i kiedy wchodził/ wychodził.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, souls_hunter napisał(-a):

Ponieważ nie wiem jak sprawdzić wiarogodność tej wypowiedzi dlatego ją tutaj tak zostawię

 

 W sumie z punktu widzenia władzy ten Green Pass to świetna sprawa. Wystarczy zeskanować i już wiadomo kto, gdzie i kiedy wchodził/ wychodził.

Chyba że nie pokazujesz swojego. Tu u mnie trzeba GP pokazać, ale nie wolno go skonfrontować z dokumentem tożsamości, ot typowy przykład włoskich dziurawych przepisów. Dam przykład: jak szedłem na Bonda do kina, to kupiłem wcześniej bilety w kasie. Pokazałem 3 GP rodziny. Jednak potem synowi się odwidziało i nie poszedł, za to poszła nasza przyjaciółka z nami. I weszła na GP mojego syna. No i system tej przyjaciółki nie śledził,  udało się jej niechcący go oszukać 😀.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, souls_hunter napisał(-a):

Ponieważ nie wiem jak sprawdzić wiarogodność tej wypowiedzi dlatego ją tutaj tak zostawię

 

 

 

Może nie pomoge co do wiarygodności owego filmiku..ale po obejrzeniu, przypomniał mi się artykuł Interii.

To nazwisko już tutaj wspominałem.

 

Wielki Reset - Tygodnik w INTERIA.PL

 

 

Ps. To niesamowite uczucie, gdy moderatorzy na twoim ulubionym forum, dublują jeden z twoich ulubionów tematów :)

 

Edytowane przez -mrovka-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszły na jaw szczegóły kontraktów Pfizera z kilkoma krajami na dostawy szczepionek. Organizacja Public Citizen zdobyła umowy, jakie Pfizer negocjował z Albanią, Brazylią, Kolumbią, Dominikaną, Peru i Komisją Europejską (czyli Polską, bo KE negocjowała w imieniu UE).
Między innymi: Pfizer zakazał rządom ujawniania jakichkolwiek szczegółów zawartych z nim kontraktów, państwa nie będą karać Pfizera za opóźnienia w dostawach, spory rozstrzygane będą w tajnym prywatnym trybunale arbitrażowym według prawa obowiązującego w Nowym Jorku, na odstąpienie szczepionek innemu krajowi Pfizer musi dać zgodę.
Reasumując, państwa są w tych umowach w pozycji petentów, a nie równorzędnych partnerów, a przecież wydają publiczne pieniądze, więc treść umów powinna być jawna.
Niektórzy bronili tu big pharmy, pisząc jakie to rygorystyczne warunki muszą spełniać preparaty, jaki to proces kontroli i dopuszczenia musi być spełniony, itp, itd. Serio?? Wy naprawdę w to wierzycie?
Patrząc na te umowy, to Pfizer może dosłownie ładować gówno do szczepionek, lub cokolowiek, co tylko chce i brać za to gigantyczną kasę nie ponosząc żadnej odpowiedzialności.

https://www.citizen.org/article/pfizers-power/

https://www.commondreams.org/news/2021/10/19/exposed-how-pfizer-exploits-secretive-vaccine-contracts-strong-arm-governments

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tak naprawdę Cię dziwi w tych szczegółach kontraktowych?
Pamiętaj, że jest tu podmiot oferujący unikatowy produkt, na który wszyscy czekali jak kania dżdżu.

Jest popyt? Jest podaż? Jak jest nierównowaga popytu nad podażą, to wtedy dzieją się takie rzeczy, których normalnie byś nie podejrzewał, że się będą działy.

Właściwość sądu Cię dziwi? Niejawność umów?  Przecież to biznes, Pfizer ma konkurencję. itp itd.

A wiesz, dlaczego po parudziesięciu latach nie ma szczegółów zapisów umowy Kulczyka z Państwem Polskim na budowę i eksploatację A2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych informacjach nie ma nic na temat możliwych nieprawidłowości w samej szczepionce a że firma mająca dominującą pozycję na rynku usiłuje jak najlepiej wyjść na jej sprzedaży i dystrybucji to ani dziwne, ani nowe.

Teoria w stylu że każdy pijak to złodziej.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co tak naprawdę Cię dziwi w tych szczegółach kontraktowych?
Pamiętaj, że jest tu podmiot oferujący unikatowy produkt, na który wszyscy czekali jak kania dżdżu.
Jest popyt? Jest podaż? Jak jest nierównowaga popytu nad podażą, to wtedy dzieją się takie rzeczy, których normalnie byś nie podejrzewał, że się będą działy.
Właściwość sądu Cię dziwi? Niejawność umów?  Przecież to biznes, Pfizer ma konkurencję. itp itd.
A wiesz, dlaczego po parudziesięciu latach nie ma szczegółów zapisów umowy Kulczyka z Państwem Polskim na budowę i eksploatację A2?

Spodziewałem się takiej odpowiedzi.
Jakby to był biznes między Pfizerem i firmą X, to spoko, ale to jest umowa z państwami, gigantyczna kasa idzie z publicznych pieniędzy i dotyczy zdrowia, a nie drogi. Odpowiedzialność Pfizera praktycznie zerowa. Chyba jest różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astral, wyluzuj. Jak się nie zaszczepileś, to nie dałeś zarobić big pharmie. Masz czyste sumienie, spokojniej śpisz 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, loco50 napisał(-a):

Astral, wyluzuj. Jak się nie zaszczepileś, to nie dałeś zarobić big pharmie. Masz czyste sumienie, spokojniej śpisz 😁

 

Skoro kasa za "szczepionki" idzie a jakże z pieniędzy podatników to został podwójnie wyruchany. Nie dość, że nie zaszczepił się to i tak zapłacił.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szczepiąc się może się jednocześnie  w połowie odruchać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Skoro kasa za "szczepionki" idzie a jakże z pieniędzy podatników to został podwójnie wyruchany. Nie dość, że nie zaszczepił się to i tak zapłacił.

Astral, wyluzuj. Jak się nie zaszczepileś, to nie dałeś zarobić big pharmie. Masz czyste sumienie, spokojniej śpisz

100% racji, jestem totalnie wyluzowany, koło uja mi latają i kowid i szczepionki. Ot, kolejna średnio groźna choroba, do której społeczeństwo musi się przyzwyczaić, a chronić powinny się określone grupy ryzyka. Czekam jedynie na skuteczne preparaty i protokoły leczenia zamiast durnego sanitarnego apartheidu i nieskutecznej, słabo zbadanej szczepionki na której big pharma robi deal stulecia.

 
Skoro kasa za "szczepionki" idzie a jakże z pieniędzy podatników to został podwójnie wyruchany. Nie dość, że nie zaszczepił się to i tak zapłacił.

Idąc Twoim tokiem, każdy kto nie był w szpitalu, a płaci składkę też daje się ruchać, i to regularnie.
Ja wolę raczej myśleć, że dorzuciłem się do szprycy i może to pozwoliło zaszczepić się komuś z grupy ryzyka, albo chociażby wystraszonemu kowidpropagandą, dzięki czemu śpi spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Astral. Życzę zdrowia i gratuluję dobrego samopoczucia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Astral, że chrzanisz głupoty delikatnie mówiąc, jak potłuczony, to Twoja sprawa. Ale w świetle tego w co Ty z tylko Tobie znanych względów nie wierzysz a co ja i wielu z nas widziało, czyli ludzi umierających w cierpieniach na ciężką chorobę wypowiedż typu: Koło czego ci to lata….. jest po prostu chamskie, prymitywne i zupełnie nie na miejscu. Nie spodziewałem się tego. Przykre. Nie dziwię się że wielu ludzi traci wiarę w coś co nazywamy człowieczeństwem. 
Oby Astral ani Ciebie ani nikogo z Twoich bliskich nie dotknęła ta średnio groźna choroba skutkująca dla teraz prawie 100 osób dziennie tylko w Polsce  (a to dopiero początek)  umieranie przez wiele dni, walcząc o niemal każdy oddech i to w zupełnej samotności. Słabiutkie to .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, ASTRAL napisał(-a):

Ot, kolejna średnio groźna choroba, do której społeczeństwo musi się przyzwyczaić, a chronić powinny się określone grupy ryzyka

Mam wrażenie, że nawet gdyby dotknął Cię covid, czego oczywiście nie życzę, i łapałbyś każdy oddech, to i tak byś mówił o średnio groźnej chorobie. Niektórzy nigdy nie przyznają, że się mylili. Widzisz co się dzieje w szpitalach? Sytuacja z mojego podwórka: trzydziestolatka zarażona covid jedzie na porodówkę, gdzie wykonują jej cesarkę. Dziecko trafia na oddział noworodkowy, a matkę pakuja pod respirator, bo jej stan się pogarsza. Okazuje się, że dwa tygodnie wcześniej zmarł jej mąż. W domu dwójka dzieci. I noworodek. Mogą zaraz zostać sierotami, bo rodzice się nie zaszczepili. Czy uważasz, że należeli do jakiejś grupy ryzyka? W imię czego się nie zaszczepili? Bo Pfizer skonstruował stronnicze umowy?! Czy za słabo przebadał szepionkę?! Oby chociaż matka miała szansę wytłumaczyć się swoim dzieciom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To Astral, że chrzanisz głupoty delikatnie mówiąc, jak potłuczony, to Twoja sprawa. Ale w świetle tego w co Ty z tylko Tobie znanych względów nie wierzysz a co ja i wielu z nas widziało, czyli ludzi umierających w cierpieniach na ciężką chorobę wypowiedż typu: Koło czego ci to lata….. jest po prostu chamskie, prymitywne i zupełnie nie na miejscu. Nie spodziewałem się tego. Przykre. Nie dziwię się że wielu ludzi traci wiarę w coś co nazywamy człowieczeństwem. 
Oby Astral ani Ciebie ani nikogo z Twoich bliskich nie dotknęła ta średnio groźna choroba skutkująca dla teraz prawie 100 osób dziennie tylko w Polsce  (a to dopiero początek)  umieranie przez wiele dni, walcząc o niemal każdy oddech i to w zupełnej samotności. Słabiutkie to .

Po co się unosisz? Parę postów wyżej pisałeś do mnie i paru innych osób coś o wyjmowaniu kija z pewnej części ciała.
Chyba coś sobie dopowiadasz, nigdzie nie napisałem źle o tych, którzy zachorowali na kowida, czy co gorsza zmarli, więc nie rozumiem skąd to oburzenie.
Natomiast, jeśli chodzi o mnie, to tak, personalnie mało mnie obchodzi kowid, szczepionka.
Mierzi mnie natomiast ta cała histeria, robienie z ludzi idiotów, albo zastraszanie, epatowanie w kółko 4 falą, pokazywanie ekstremalnych przypadkow zachorowań, śmierci, itp, i wreszcie zwykłe oszukiwanie w stylu "ostatnia prosta" i wracamy do normalności, "3 dawka i teraz to już na pewno".
A już całkowicie buntuję się przeciwko łamaniu prawa, segregacji ludzi, propozycjom odmawiania niezaszczepionym dostępu do opieki med (na forum też się ujawniło paru takich "hitlerków", którzy nie mieliby nic przeciwko), paszportom, bezprawnemu zmuszaniu do szczepień i cenzurze wszystkiego, co nie wpisuje się w oficjalny przekaz.
Z mojej strony koniec tematu, nie zamierzam się angażować w jakieś personalne animozje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.