Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

niewierzący/ateista to jedno ale ja nie widziałbym również nic złego w tym, gdyby w szczerych chęciach  pomodlił się za mnie innowierca mimo, że ja nie wierzę np. w Proroka Mahometa.. 

Skoro modlitwa wynika z pozytywnych pobudek to znaczy, że modląca się osoba chce dla mnie dobrze. 

Tak samo katolik może pomodlić się za uczciwego Żyda, czy wyznawcę Islamu - wszak modli się za "zagubionego" bo wszyscy jesteśmy dziećmi jednego Boga, tylko nie wszyscy wiedzą który Bóg jest właściwy..

Gdzie tu nieprawidłowość?

Wszystkie nacje potrafią żyć ze sobą w zgodzie jeśli są prowadzone przez mądrych przywódców, Bałkany niech będą tego przykładem( ale nie te, które znamy z lat 90'tych z czasu rozpadu i podziałów), również dobrym przykładem mogłaby być Jerozolima gdzie jest wiele religii i kultur na małym obszarze, w jednym mieście, tylko wydaje mi się, że tam jednak są napięcia i problemy międzykulturowe .

Jeśli do władzy dochodzą wariaci, ludzie z obsesjami, ludzie z kompleksami lub też radykaliści to zaczyna się bardzo źle dziać i narody prowadzone są w stronę konfliktu.

 

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Oraw, trzeba się modlić za tych niewierzących z naszego forum, zwłaszcza za tych którzy pozbawieni wiary, błądzą. 

Ja dzisiaj poświęcę jedną dziesiątkę w intencji wyżej piszących niewierzących z prośbą o ich nawrócenie.  

 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
2 godziny temu, renqien napisał(-a):

To jest problem, który dla mnie, niewierzącego, zawsze był mocno kontrowersyjny. Wierzący, którzy wbrew mojej woli modlą się za mnie. Dużo czasu minęło, zanim to "przełknąłem". Z tym, że mnie jest łatwiej. Ja nie wierzę, więc obrzędy religijne nie mają dla mnie aż takiego znaczenia. Jednak dla ludzi wierzących, praktykujących inną wiarę lub wręcz będących "anty", może to być spory problem.

Nie ma takiej opcji, ja się za Ciebie nie modlę :) . Radzisz sobie to po co poprawiać dobre?

Gdy wchodzisz do muzeum to płacisz za bilet wstępu, gdy idziesz do świątyni, nie ważne jakiego wyznania to jeśli chcesz ją zachować zostawiasz datek "bilet wstępu" gdy już wychodzisz.

Dla mnie Twój brak wiary nie jest żadnym problemem dlatego śpij spokojnie. Wiara, wbrew obiegowej opinii nie jest zrzucana jak dropsy albo dotacje UE ze śmigłowca. To w sumie bardzo skomplikowana materia. Według mnie lepiej żebyś był porządnym ateistą jak byle jakim wierzącym i tego będę się trzymał. Zapewne wiesz, że u Saracenów niewierzący mają przechlapane ale i ja ich nie trawię czyli znowu jesteśmy po tej samej stronie. Może to zabawne ale tak po prostu jest :) .

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, dziadek napisał(-a):

 

Ja dzisiaj poświęcę jedną dziesiątkę w intencji wyżej piszących niewierzących z prośbą o ich nawrócenie.  

 

A nie lepiej od razu setkę walnąć? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setki nie ma, jest tylko pięć dziesiątek. 

 

PS. Co oznacza skrót, OPS?

 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiara jest sprawą bardzo indywidualną i bardzo intymną. I nikomu nic do tego. Ale zawierzanie firmy, nota bene, państwowej (w niby świeckim państwie) to już cyrk. 

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniższy wpis nie ma na celu obrazy, jakichkolwiek uczuć religijnych

 

Ten cyrk trwa od 2 tysięcy lat. 
Przypominam „handel” odpustami, suto zakrapiane złotem i klejnotami, nieruchomościami „intencje” średniowiecznych władców i tysiące różnych „wałków” najbardziej zyskownego, przedsiębiorstwa w dziejach.
Tak więc, takie skromne „oddanie” Państwowej firmy w objęcia obrazu jasnogórskiego, uważam za niewielki kaprys urzędnika. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
14 minut temu, loco50 napisał(-a):

Wiara jest sprawą bardzo indywidualną i bardzo intymną. O nikomu nic do tego. Ale zawierzanie firmy, nota bene, państwowej (w niby świeckim państwie) to już cyrk. 

Dlaczego tak surowo to oceniasz skoro ma to tak długą tradycję w Polsce np. Śluby Jana Kazimierza? Taki folklor i tyle. Zdawanie się na kogoś czy to na siły nadprzyrodzone czy też świecką opatrzność "jakoś to będzie", wieczyste sojusze kiedyś z Francją a obecnie z USA i unie nie wyłączając UE jest mentalnie bardzo silnie zakorzenione. Świadczy o niskiej samoocenie i braku wiary w siebie i woli by czynić niczym przecinak coś na poważnie i do końca.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, loco50 napisał(-a):

StaryWilk Ty naprawdę nie widzisz absurdu tej sytuacji? Bolek może sobie w domu czy kościele modlić się za siebie i swoją rodzinę. A tu wychodzi dyrektor dużej elektrowni wytwarzającej "prund" wznosi modły za pomyślność firmy, pracowników i co ciekawe kontrahentów 🤣🤣🤣. No wyobraź sobie, oczywiście mając na uwadze proporcje, prezesa Shella, IKEA czy Amazona wznoszącego modły za firmę. 

Ale to możliwe tylko w Wolsce😁

Całkiem dobry pomysł prezesa, CEO czy kimkolwiek on tam jest, jak wyjdzie z tego wielka klapa, upadną, będą musieli płacić kary etc , to nie będzie wina "dowadzacych", ino Bóg tak chciał. 

Pomysł godny naśladowania przez rządzących lub prezesów firm 👍


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sojusze z USA? USA samo sobie z sobą nie radzi, ostatnio widziałem materiał jakiegoś polskiego vlogera z Los Angeles AD 2021 - Hollywood BLVD i inne okolice - co z tego że na chodnikach swoje gwiazdy odsłaniają gwiazdy Hollywood, jak obok pełno namiotów z koczującymi bezdomnymi - wygląda to jak w krajach trzeciego świata - i chyba to dobrze podsumowuje USA. Najbogatszy kraj trzeciego świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki materiał nakręcisz o każdym z państw. Zestawienie skrajności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.11.2021 o 16:45, Vergangenheit napisał(-a):

Generalnie wina jest u początków po naszej stronie. Z Białorusią nigdy nie mieliśmy żadnych problemów a prezydent Łukaszenko był pozytywnie nastawiony do nas. Wymiana handlowa i ludzka też była. Niestety zaczęliśmy na czyjś rozkaz lub z własnej głupoty narodowej popierać ruchy przeciwko Łukaszence, finansowaliśmy organizacje i osoby, które działały przeciw Łukaszence o czym on oficjalnie ostrzegał, ponoć robiliśmy jeszcze głupsze rzeczy, ale pomnijmy to. Oficjalnie szczekaliśmy ile się da przeciw Łukaszence, wspieraliśmy jakąś gospodynię domową Cichanouską, potem jakąś sfrustrowaną sportsmenkę.  No cóż, kłuliśmy w d*pę kolegę Niedźwiedzia to teraz może przyjdzie zapłacić za to. Mam nadzieję, że waleczne pisiorki, peowce , sldeczki i cał koalicja PIS-PO-SLD-PSL już szykuje swoje dzieci na front walki i nie będzie się wysługiwała dziećmi przeciętnego Kowalskiego? A jak będzie ostrzej to tym razem dzielna generalicja i politycy nie podpiepszą złota i nie zwieją do Londynu popalać cygara? Chociaż...mówią, że historia kołem się toczy...

 Łukaszenka nigdy nie był nastawiony do nas pozytywnie, coś Ci się pomyliło.  Oddziel to, co widać obecnie od tego, co się działo "pod maską" - handel, współpraca itp.

Ale doszło do eskalacji sytuacji z winy Łukaszenki i nie dajmy sobie wmówić, że to przez nas.  

W tej wypowiedzi widzę za to kolejną próbę uczynienia z Polski winną.  Za chwilę będziemy potępiani nie tylko przez rodzime elity i patocelebrytów, którzy zajmują się sprawą płaczących dzieci, którym sztucznie wywołuje się płacz oraz zdrowych byków nienagannie ubranych w kurtkach po parę tys pln, ale i przez elyty euromatołków w Brukseli i gdzie indziej.

Sami z siebie komunikujemy wszem i wobec, że jesteśmy winni.

Za kryzys z migrantami (nareszcie zniknęło kłamliwe określenie "uchodźcy") odpowiada wyłącznie Putin z Łukaszenką, który w ten sposób destabilizują Polskę.  Co im się udaje, więc będą dalej grać tę piłkę.

Jak ktoś wierzy w bzdury w stylu "szli z dziećmi na rękach przez 2000 km bez jedzenia i wody", to niech sobie popatrzy na ten obrazek.

Co ciekawe, polskie w większości lewicowe media jakoś nie publikują tej znanej z Bilda mapki.  Nie pasuje do narzuconej narracji.

Korespondent specjalny RT Konstantin Rozhkov... - Zmorka - Wykop.pl

 

W ramce liczba lotów z migrantami tygodniowo.  I jak na dłoni widać, kto wpływa najbardziej na destabilizację sytuacji.

Nie dziwi udział emiratów arabskich - krain mlekiem i miodem płynących?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, renqien napisał(-a):

Pionierska strategia, zobaczymy czy zadziała. Jeśli tak, to wiadomo, co zrobić żeby biznes ochronić przed skarbówką, wierzycielami, konkurencją itp. 

Należy zapisać się do odpowiedniej partii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Iko napisał(-a):

 Łukaszenka nigdy nie był nastawiony do nas pozytywnie, coś Ci się pomyliło.  Oddziel to, co widać obecnie od tego, co się działo "pod maską" - handel, współpraca itp.

Ale doszło do eskalacji sytuacji z winy Łukaszenki i nie dajmy sobie wmówić, że to przez nas.  

W tej wypowiedzi widzę za to kolejną próbę uczynienia z Polski winną.  Za chwilę będziemy potępiani nie tylko przez rodzime elity i patocelebrytów, którzy zajmują się sprawą płaczących dzieci, którym sztucznie wywołuje się płacz oraz zdrowych byków nienagannie ubranych w kurtkach po parę tys pln, ale i przez elyty euromatołków w Brukseli i gdzie indziej.

Sami z siebie komunikujemy wszem i wobec, że jesteśmy winni.

Za kryzys z migrantami (nareszcie zniknęło kłamliwe określenie "uchodźcy") odpowiada wyłącznie Putin z Łukaszenką, który w ten sposób destabilizują Polskę.  Co im się udaje, więc będą dalej grać tę piłkę.

Jak ktoś wierzy w bzdury w stylu "szli z dziećmi na rękach przez 2000 km bez jedzenia i wody", to niech sobie popatrzy na ten obrazek.

Co ciekawe, polskie w większości lewicowe media jakoś nie publikują tej znanej z Bilda mapki.  Nie pasuje do narzuconej narracji.

 

 

W ramce liczba lotów z migrantami tygodniowo.  I jak na dłoni widać, kto wpływa najbardziej na destabilizację sytuacji.

Nie dziwi udział emiratów arabskich - krain mlekiem i miodem płynących?

 

 

Moskwa, (a ściślej Aerofłot) stanowczo zaprzeczyła, że wysyła ze swojego terytorium migrantów. I co? :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, goral_ napisał(-a):

Należy zapisać się do odpowiedniej partii.

No taaa.... wiatr się zmieni i cza bedzie znów wpisowe płacić :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tarant napisał(-a):

 

Moskwa, (a ściślej Aerofłot) stanowczo zaprzeczyła, że wysyła ze swojego terytorium migrantów. I co? :D

 

"Kiedy złapią cię za rękę, mów, że to nie twoja ręka. I krzycz: tam złodziej! "

To z Feliksa Dzierżyńskiego, czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, renqien napisał(-a):

No taaa.... wiatr się zmieni i cza bedzie znów wpisowe płacić :P 

To pikuś, gorzej, że wstyd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Iko napisał(-a):

 Łukaszenka nigdy nie był nastawiony do nas pozytywnie, coś Ci się pomyliło.  Oddziel to, co widać obecnie od tego, co się działo "pod maską" - handel, współpraca itp.

Ale doszło do eskalacji sytuacji z winy Łukaszenki i nie dajmy sobie wmówić, że to przez nas.  

W tej wypowiedzi widzę za to kolejną próbę uczynienia z Polski winną.  Za chwilę będziemy potępiani nie tylko przez rodzime elity i patocelebrytów, którzy zajmują się sprawą płaczących dzieci, którym sztucznie wywołuje się płacz oraz zdrowych byków nienagannie ubranych w kurtkach po parę tys pln, ale i przez elyty euromatołków w Brukseli i gdzie indziej.

Sami z siebie komunikujemy wszem i wobec, że jesteśmy winni.

Za kryzys z migrantami (nareszcie zniknęło kłamliwe określenie "uchodźcy") odpowiada wyłącznie Putin z Łukaszenką, który w ten sposób destabilizują Polskę.  Co im się udaje, więc będą dalej grać tę piłkę.

Jak ktoś wierzy w bzdury w stylu "szli z dziećmi na rękach przez 2000 km bez jedzenia i wody", to niech sobie popatrzy na ten obrazek.

Co ciekawe, polskie w większości lewicowe media jakoś nie publikują tej znanej z Bilda mapki.  Nie pasuje do narzuconej narracji.

Korespondent specjalny RT Konstantin Rozhkov... - Zmorka - Wykop.pl

 

W ramce liczba lotów z migrantami tygodniowo.  I jak na dłoni widać, kto wpływa najbardziej na destabilizację sytuacji.

Nie dziwi udział emiratów arabskich - krain mlekiem i miodem płynących?

 

Niestety jesteśmy w 100% winni bo np zamiast uczestniczyć w NS1 i NS2 to odmówiliśmy a do tego darliśmy ryje na cały świat przeciw tym projektom. Co do migrantów aż przebieraliśmy nóżkami aby z amerykańskimi terrorystami napadać na islamskie kraje i zaprowadzać tam "demokrację". Ameryka ma nas wnosie a my teraz odbierzemy kare. A przy okazji albo kupimy bardzo drogi także z powodu transportu gaz z uSSa albo kupimy rosyjski od Niemców czyli zapłacimy dodatkową marże za swoją głupotę.

Edytowane przez Vergangenheit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
33 minuty temu, Vergangenheit napisał(-a):

Niestety jesteśmy w 100% winni bo np zamiast uczestniczyć w NS1 i NS2 to odmówiliśmy a do tego darliśmy ryje na cały świat przeciw tym projektom.

Na gaz z NS to mało kto w UE się nie zapisał, przynajmniej z jej "twardego rdzenia" + WB . Od strony technicznej budowy to jedynie catering. Zrobiono to wszystko by wesprzeć Ukraińców a wyszło jak zwykle czyli wszyscy, którzy w tym umoczyli stracili. Taka gra o sumie ujemnej gdzie wygranymi są jedynie ci, którzy nie grają.

Dzisiaj problemem nie jest dodatkowa marża, którą i tak płaciliśmy poprzednio bo sorry takich mamy negocjatorów. Problemem i to narastającym jest pogłębiający się deficyt na rynku gazu, który nie wynika jedynie z gwałtownie rosnących potrzeb i polityki klimatycznej ale też z kurczących się zasobów. Norweskiego starczy na góra 25 lat a to raptem chwila w historii narodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Vergangenheit napisał(-a):

Niestety jesteśmy w 100% winni bo np zamiast uczestniczyć w NS1 i NS2 to odmówiliśmy a do tego darliśmy ryje na cały świat przeciw tym projektom. Co do migrantów aż przebieraliśmy nóżkami aby z amerykańskimi terrorystami napadać na islamskie kraje i zaprowadzać tam "demokrację". Ameryka ma nas wnosie a my teraz odbierzemy kare. A przy okazji albo kupimy bardzo drogi także z powodu transportu gaz z uSSa albo kupimy rosyjski od Niemców czyli zapłacimy dodatkową marże za swoją głupotę.

Sorry, ale jeśli uważasz, że powinniśmy zbratać się z Putinem i kupować nadal gaz od niego, to albo nie rozumiesz jego polityki, albo masz krótką pamięć.

Putin przy pomocy gazu uzależnia UE od siebie, czego masz dowód dziś.  OZE na Zachodzie w tym roku było z powodów pogody "słabsze", więc już w Europie jest deficyt gazu.... Wołodia zaciera ręce.

Albo jesteś po prostu tak młody, że nie masz pojęcia o czymś takim jak zakręcanie kurka gazu.  Pomijam tu gruby temat, kiedy lewica podpisała  długoletnią "korzystną" umowę z Rosją, na mocy której kupujemy od Rosji gaz najdrożej w Europie, pomimo najniższych kosztów przesyłu.  Przypadek?

Putin nie sprzedaje gazu.  On prowadzi wojnę przy pomocy gazu.  I wygrywa, niestety.

Jedyną odpowiedzią normalnie myślącego państwa jest dywersyfikacja dostaw energii (i w ogóle źródeł energii).  Dlatego Niemcy UE i Rosja będą sabotować naciskać na rezygnację z węgla, po to, by kupować rosyjski gaz z Niemiec.  I to już się dzieje... To samo będzie z atomem, zobaczycie mi.in. te wycieczki Greenpeaców z importu, którzy będą się przykuwać do drzew i blokować budowy, tłumacząc to oczywiście troską o polskie środowisko...

 

A polityka spolegliwości i przepraszania wszystkich za wszystko nigdy się nie sprawdza.  Ani w biznesie, ani w polityce, ani w życiu prywatnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Ritter napisał(-a):

Na gaz z NS to mało kto w UE się nie zapisał, przynajmniej z jej "twardego rdzenia" + WB . Od strony technicznej budowy to jedynie catering. Zrobiono to wszystko by wesprzeć Ukraińców a wyszło jak zwykle czyli wszyscy, którzy w tym umoczyli stracili. Taka gra o sumie ujemnej gdzie wygranymi są jedynie ci, którzy nie grają.

Dzisiaj problemem nie jest dodatkowa marża, którą i tak płaciliśmy poprzednio bo sorry takich mamy negocjatorów. Problemem i to narastającym jest pogłębiający się deficyt na rynku gazu, który nie wynika jedynie z gwałtownie rosnących potrzeb i polityki klimatycznej ale też z kurczących się zasobów. Norweskiego starczy na góra 25 lat a to raptem chwila w historii narodów.

Dzieki za fajne spojrzenie na problem.

15 minut temu, Iko napisał(-a):

Sorry, ale jeśli uważasz, że powinniśmy zbratać się z Putinem i kupować nadal gaz od niego, to albo nie rozumiesz jego polityki, albo masz krótką pamięć.

Putin przy pomocy gazu uzależnia UE od siebie, czego masz dowód dziś.  OZE na Zachodzie w tym roku było z powodów pogody "słabsze", więc już w Europie jest deficyt gazu.... Wołodia zaciera ręce.

Albo jesteś po prostu tak młody, że nie masz pojęcia o czymś takim jak zakręcanie kurka gazu.  Pomijam tu gruby temat, kiedy lewica podpisała  długoletnią "korzystną" umowę z Rosją, na mocy której kupujemy od Rosji gaz najdrożej w Europie, pomimo najniższych kosztów przesyłu.  Przypadek?

Putin nie sprzedaje gazu.  On prowadzi wojnę przy pomocy gazu.  I wygrywa, niestety.

Jedyną odpowiedzią normalnie myślącego państwa jest dywersyfikacja dostaw energii (i w ogóle źródeł energii).  Dlatego Niemcy UE i Rosja będą sabotować naciskać na rezygnację z węgla, po to, by kupować rosyjski gaz z Niemiec.  I to już się dzieje... To samo będzie z atomem, zobaczycie mi.in. te wycieczki Greenpeaców z importu, którzy będą się przykuwać do drzew i blokować budowy, tłumacząc to oczywiście troską o polskie środowisko...

 

A polityka spolegliwości i przepraszania wszystkich za wszystko nigdy się nie sprawdza.  Ani w biznesie, ani w polityce, ani w życiu prywatnym.

Po co robisz mi wycieczki z wiekiem? Mam 48 lat jezeli Cię to interesuje. Mnie Twój wiek wcale nie interesuje, bo wiek nie jest równy wiedzy i inteligencji. Liczy się treść wypowiedzi. Mam pogląd jaki mam, więc szanuj mój jak ja szanuje Twój.  Co do podejścia do sprawymoje jest takie, że skoro grając przeciw Rosji i Niemcom zawsze dostajemy sromotny wp***dol to należało tym razem postawić sobie ambitny cel : super przyjaźń z Rosją i Niemcami ... wchodzenie w wiele wspólnych interesów  itd wg zasady nieobecni nie mają głosu, poznaj język swych wrogów, gdy nie możesz wrogów pokonać to się z nimi zaprzyjaźnij, wrogów szukaj daleko a przyjaciół blisko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mirek 1969 napisał(-a):

Ale co by nie rzec to Putin jest dobry polityk. 

Również jestem pod wrażeniem jego efektywności. 

 

co do 

23 minuty temu, Iko napisał(-a):

polityka spolegliwości i przepraszania wszystkich za

To niestety, ale należy mieć mocne argumenty, żeby nie być spolegliwym a te nasz kraj już dawno utracił a dodatkowo aktualne rządy skutecznie prowadziły dożynanie obronności, gospodarki i kontaktów zagranicznych i współpracy międzynarodowej nie mówiąc już nawet o totalnej dyplomatycznej nieudaczności i podporządkowaniu nas USA..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można przeczytać to służby Białoruskie/Rosyjskie szkolą jakąś grupę imigrantów z bliskiego wschodu i mogą ją przerzucić do Polski w celach zamachów terrorystycznych.

A to już będzie poważna możliwość destabilizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.