Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
irekm

Teorie spiskowe

Recommended Posts

Ja też nie widziałem 😁

40 minut temu, Oraw napisał(-a):

To akurat nieprawda.

Imre Kertész:

"Gdyby Bóg istniał, to bym w niego wierzył"

Każdy test/badanie może dawać wyniki fałszywie ujemne i fałszywie dodatnie.

W przypadku SARS-CoV2 dużo częstsze i groźniejsze w skutkach są wyniki fałszywie ujemne.

Na pewno jakiś niewielki procent może być fałszywie dodatni jednak pełnych szpitali i OIOMów, objawów choroby, niewydolności oddechowej i zgonu już raczej nie można pomylić ze zdrowym, chyba że się jest Edytą Górniak.

Teraz, Oraw napisał(-a):

To akurat nieprawda.

To akurat prawda.

Pozdrawiam i zdrowia życzę.

Kolega widział Boga? Ktoś wiarygodny?

Prawdy objawione Orawa?

6 godzin temu, Rebrov napisał(-a):

Amantadyny jeszcze nie mieliśmy tutaj. Życzę smacznego po natychmiastowym właczeniu "zalecanej" dawki 400 mg :(.

Pozdrawiam

Piotr

Chyba była. 😁

Fluwoksaminy chyba tu jeszcze nie było

Fluwoksaminy chyba tu jeszcze nie było

3 godziny temu, goral_ napisał(-a):

Kolega widział Boga? Ktoś wiarygodny?

Prawdy objawione Orawa?

Nie widziałem, ale jakbym widział, to i tak byś nie uwierzył. Taka ludzka natura przewrotna.

Dwa tysiące lat temu Nasz Pan Bóg i Zbawiciel chodził po ziemi, cuda czynił,

uzdrawiał chorych, wskrzeszał, a i tak nie uwierzyli, choć widzieli! Wiara to łaska Boża!

Nooo i kosmici też byli, a tylu niedowiarków nadal się z tego naśmiewa. 

Jest taka teoria (spiskowa), że to wolontariusze Wielkiej Orkiestry i Caritas - zbierają się, żeby wspólnie dyskutować o tym, jak bardzo lubią pomagać ludziom.  ;)

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/wroclaw-notoryczne-lamanie-obostrzen-na-wyspie-slodowej/f5z220w

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Teraz, Oraw napisał(-a):

Nie widziałem, ale jakbym widział, to i tak byś nie uwierzył. Taka ludzka natura przewrotna.

Dwa tysiące lat temu Nasz Pan Bóg i Zbawiciel chodził po ziemi, cuda czynił,

uzdrawiał chorych, wskrzeszał, a i tak nie uwierzyli, choć widzieli! Wiara to łaska Boża!

Mam propozycję. Nie będę ani czytał, ani komentował wypowiedzi kolegi i proszę by kolega nic do mnie i o mnie nie pisał. Zdrowia życzę.

45 minut temu, goral_ napisał(-a):

Mam propozycję. Nie będę ani czytał, ani komentował wypowiedzi kolegi i proszę by kolega nic do mnie i o mnie nie pisał. Zdrowia życzę.

Absolutnie się zgadzam, z pełnym szacunkiem. Zdrowia życzę.

Oraw, już mówiłem, że jestem Twoim fanem, ale dziś rzuciłeś mnie na kolana 🤣🤣🤣🤣

Można? Można! Brawo dla tego duchownego. Dowód na to, że jak w każdej grupie społecznej, tu również są ludzie mądrzy i cała reszta.

1605252761_Zrzutekranu2021-03-31o20_22_07.thumb.png.37bd0b64440df199ba87fd69e0261c34.png

Szkoda tylko, że tak mało jest grup społecznych, w których to ci mądrzy są na świeczniku i prowadzą całą resztę.

image.png.a8652c86620cdcfe0a34540e997d89ca.png

..... i tyle  w temacie .

Pozdrawiam Mirek

Eeee, jestem kimś między agnostykiem a ateistą i nie stanowi dla mnie różnicy, czy ktoś należy do tego czy innego kościoła. Ważne, że umie podejmować słuszne decyzje i postępować zgodnie ze swoim sumieniem i przekonaniami.

Teraz, mkl1 napisał(-a):

image.png.a8652c86620cdcfe0a34540e997d89ca.png

..... i tyle  w temacie .

A ja głupi myślałem, że jakiś katolicki ksiądz się znalazł. Niestety, następnego Tischnera już nie będzie.

Księża naprawdę nie są od tego by martwić się o wasze zdrowie fizyczne, Tylko duchowe.

Analogicznie wg. was podczas wojny powinni nawoływać do poddania się, bo przybędzie ofiar, nie ważne, że pod butem okupanta ale będziecie żyć!.

Otóż nie Panowie, celem życia nie jest samo przeżycie, izolujcie się ile chcecie, nakładajcie i po 8 masek. Wasza sprawa. Idąc do sklepu czy do lekarza pamiętajcie, że ktoś również ma potrzebę iść do kościoła i ma do tego prawo.

Londyn wczoraj:

IMG_5922.thumb.JPG.1389bced3f61b04a64d77374a2e19563.JPG

IMG_5925.thumb.jpg.9d0e23aa845da803ff2fb9d1bee5d660.jpgrobiłem podczas jazdy rowerem więc nie pokazałem dokładnie ilu ludzi było.

Ale wy dalej będziecie skomleć, że grupka ludzi w Polsce pojechała autobusem i bez maski.. i to przez nich! i będziecie się tak turlać do 136 fali. Zamiast zrozumieć, że to walka z wiatrakami. sterują wami przekazem medialnym jak chcą. (i kręcą przy tym niezłe lody a o sprawach ważnych się nie mówi) 

Powiem wam anegdotkę, kiedyś jak miałem z 13 lat widziałem zakonnicę wyprowadzającą psa swojej siostry u której była w odwiedzinach. Pies szczekał na innego psa, ona do niego " nie szczekaj na niego to twój braciszek"

I wy zachowujecie się jak taka zakonnica, zamiast zrozumieć że natury człowieka nie zmienicie, i wirus również się nie przejmuje lockdownem czy jego pochodnymi.

odsadziliśmy już Szwecję o 80 więcej zgonów na milion mieszkańców.

Zdrowia wszystkim życzę. 

Z tym, że w Londynie był pierwszy dzień bez śmierci z powodu covida. 

7 minut temu, loco50 napisał(-a):

Z tym, że w Londynie był pierwszy dzień bez śmierci z powodu covida. 

Nic dziwnego , w końcu tam są szczepionki i ....nasi lekarze i pielęgniarki ....która jeszcze grupa zawodowa niepotrzebna wg rządzących?

Posted (edited)
33 minuty temu, 70soul napisał(-a):

Księża naprawdę nie są od tego by martwić się o wasze zdrowie fizyczne, Tylko duchowe.

Analogicznie wg. was podczas wojny powinni nawoływać do poddania się, bo przybędzie ofiar, nie ważne, że pod butem okupanta ale będziecie żyć!.

Jakiś czas temu to chyba właśnie Ty (wyprostuj, jeżeli się mylę) apelowałeś o to, żeby odmienne opinie na temat koronawirusa nas nie poróżniły, itp. A dzisiaj taki "nadobny" czasownik, jak "skomleć". :D

Twoja analogia do wojny/okupanta, pozwolę sobie odpowiedzieć w podobnym, jak wyżej, tonie, jest kompletnie z d*py. To "coronaheroes" stają w tej wojnie po stronie "okupanta". Podczas, gdy dzielni ludzie walczą na arcytrudnym froncie z niewidzialnym, ale śmiertelnym wrogiem, żeby uratować jak najwięcej ludzkich istnień, niektórzy inni temu wrogowi pomagają. Są więc niczym kolaboranci - na dokładnie przeciwnym biegunie do tych, którzy nie chcieli kiedyś żyć pod butem okupanta.  ;)

Edited by Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

7 godzin temu, 70soul napisał(-a):

Londyn wczoraj:

Jak będziemy mieć zaszczepioną połowę populacji i, jak słusznie @loco50 zauważył, będą dni bez zgonów z powodu covida, to nasze miasta też tak będą wyglądać. Chyba nie powiesz mi, że takie obrazki to dlatego, że ludzie postanowili olać maski i inne obostrzenia. A masz zdjęcia z czasów najostrzejszych ograniczeń? Wtedy też tak parki wyglądały? Aha, a propos wolności, jeszcze niedawno na Wyspach zastanawiali się czy nie wprowadzić godziny policyjnej dla mężczyzn, a za wyjazd z kraju bez ważnego powodu wymyślili karę 5000£.