Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Władek Meller

Zegarek... coś więcej... "Platinium"

Rekomendowane odpowiedzi

Platinium

Jest taki kwartalnik Banku PKO BP.

Czasami udawało się opublikować jakieś zdjęcie zegarków.

Teraz zostałem poproszony o artykuł na temat zegarków.

Ważne, że redakcja (ta część ze strony banku) widzi potrzebę takich publikacji.

Oto on:

platinium1MINI.jpgplatinium2MINI.jpgplatinium3MINI.jpg

Z Waszą oceną chętnie zapoznam się w dyskusji.

Tekst został oczywiście lekko pocięty.

Jeśli ktoś jest zainteresowany maszynopisem przekazanym do redakcji, to jest on dostępny na stronie salonu: http://www.zegarki.info.pl/1154

- miłej lektury

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekst nie podoba mi się:(

jest bowiem lekko krzywdzący dla wszelkich zegarków kwarcowych i po przeczytaniu mam wrażenie że wrzuca je do jednego worka z chińskimi wyrobami zegarkowymi, a liczą się tylko zegarki mechaniczne, a cała reszta to szajs i jednorazówki, a jest jednak wiele kwarców mogących byc chyba równie prestiżowych jak mechaniki - takie sa moje odczucia po przeczytaniu tego tekstu -perzepraszam zły dzień mam...


www.pajacyk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów na poparcie tezy artykułu.

Tezy, że prestiżowe zegarki (męskie) to zegarki mechaniczne.

Nie wrzucam wszystkich kwarców do jednego worka, tylko się nimi nie zajmuję w tym opracowaniu.

Nie jestem aż tak rygorystyczny.

Kilka przykładów.

Na tym forum jest uczestnik, który kupił w moim salonie zegarek elektroniczny , a ja sprzedałem mu go w pełni przekonany, że taki zegarek jest dla niego najlepszy. Jak na forum się nim pochwalił, to inny uczestnik niejaki katzejamer (?) chciał go ośmieszyć. Dziś, ten sam uczestnik forum używa zegarek mechaniczny, i chyba nie wyobraża sobie mieć prestiżowego kwarca. To kwestia edukacji.

Ja też dziś w takiej samej sytuacji, namawiałbym go bardziej na mechanika.

Inny uczestnik tego forum - "Wojtek Pierwszy" (ma tytuł pierwszego, bo pierwszy się zapisał na forum), miał do mnie pretensje, że jego znajomym sprzedałem zegarki elektroniczne bo "już teraz nigdy nie kupią mechaników".

Ja nie uważam, że kwarce są złe, tak się jednak składa, że prestiżowe to nie są.

Jeśli dziś robi się limitowane serie samochodów, piwa czy ciastek (majtek chyba jeszcze nie), to produkt masowy, jakim jest zegarek elektroniczny restiżowym być nie może.

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.