Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
JAN89R

Jan89r czy ktos mnie jeszcze pamieta?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam! Tak z sentymentu... zagarki dalej zbieram ale w tempie 1,2 na miesiac. Mam wszystkie ktore prezentowalem tutaj na forum. Pozdrawiam wszystkic wytrwalszych ode mnie. Jak teraz z zegarkami na obecnym rynku jest koledzy? Poda ktos w pigulce?

 

Jan89r - niedgysiejsza "fisza forum" :) 10 zegarkow na dzien w przytuleniu...

Edytowane przez JAN89R

gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam i pozdrawiam weterana :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Tak z sentymentu... zagarki dalej zbieram ale w tempie 1,2 na miesiac. Mam wszystkie ktore prezentowalem tutaj na forum. Pozdrawiam wszystkic wytrwalszych ode mnie. Jak teraz z zegarkami na obecnym rynku jest koledzy? Poda ktos w pigulce?

 

Jan89r - niedgysiejsza "fisza forum" :) 10 zegarkow na dzien w przytuleniu...

Pamiętam - witam

Legnica i Świdnica lipa straszna - to co było 5-10 lat temu bez porównania do dzisiejszych - nic tam nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pamietam te nicki... W Legnicy, fakt, dziadki zegarkowe z rzadkac maja ruskie cokolwiek, a jak juz to doznaje konsternacji, to za co kiedys i wcale nie dekade temu placilem 20 zl, jest w cenie 80 i nie urywa tylka stanem ani wysokim miejscem w katalogach. A moda na ruski jeszcze jest, czy to przemija? albo przeminie? Czy kolekcje straca na wartosci?

 

Miesiac tu na gieldzie w Lubinie, kupilem sobie pakiet 10 zegarkow, byl tam tez wostok. Ktos mi powiedzial ze nie warto za nie, bo bede miał tylko kolekne pudelko,ale na finał to nie byly glupie sztuki - sadze ze to był chyba ktos z forum. To zdarzenie przywiodlo mnie tutaj znowu. Zbierałem sie do pisania troche ale teraz poczułem te dawne uniesienia - zrobie chyba jakies zdjecie by ktos pochwalił, a to działa niesamowice :)

Edytowane przez JAN89R

gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAN89R oczywiście, że Cię pamiętam, mam jeszcze dwa zegarki kupione od Ciebie :) 

Zainteresowanie radzieckimi zegarkami nie przemija, dlatego ceny o ile nie rosną to na pewno nie spadają a i dostępność ciekawszych egzemplarzy jest mniejsza niż kiedyś.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewa w góre, jak motocyklisci chłopie bo na lewej powinien byc radziecki zegarek! Jak leworeczny to PWG.

 

Cieszą i nie cieszą czasy, gdy na forum pisało sie tylko z komputera a na rynku, gonili błonie za 15zł przy zakupie 5 sztuk :(

Astrogator, dawl, Krzysiek_W - są jeszcze?


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Astrogator, dawl, Krzysiek_W - są jeszcze?

się melduję :) cześć brachu! ja tu zaglądam od dzwona, też bardziej z sentymentu, bo w szufladzie już tylko mała skrzynka z 12 zegarkami, z czego w temacie poljot de luxe w stali, łucz kwarc z czarną tarczą tłoczoną, komandirskie cywilny, oraz raketa art-deco, oraz polska Alfa. Reszta to dziadostwo ze szwajcarii i dojczlandu :D

 

reszta gdzieś goni po polsce...

Edytowane przez Krzysiek_W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - logo nie zachwiane!

 

...wystawa w PEKINIE, to była bania na miare tych (mych) wspomnien


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szanowni Państwo, po wielu latach zrobiłem zdjęcie - styl pozostał jak dawniej. Bohaterem jest POLJOT od "Pana Cygana". Pan Cygan chciał 5 dych ostatecznie dostał 40 zł. Poljota przyniósł mu jakiś dziadek  (tak to jest jeszcze możliwe). Chodzi, czas mierzy i datę i ma piękna uszczelkę o konsystencji makaronu przed ugotowaniem - także szufladowiec. No to pach..

 

sm9imuolv6ea_t.jpg

 

nie mogłem zamiescic w nowych nabytkach - pisało że not allowed

Edytowane przez JAN89R

gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę tego Poljota, ale nawet jeśli.. wygląda ciekawie :) No i mechanizm wiadomo fajniejszy

 

A Pana nie kojarzę :D Jestem świeżym użytkownikiem raczej, ale zajrzałem tu gdyż lubię takie sentymentalne akcje :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pamiętam Ciebie i zegarki , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznik "memberyzmu" na to wskazuje, pamietam nick. Na forum są 72 strony tematów -w sumie myślałem że więcej. Przeglądam je sobie i wspomnienia same wracają.


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witaj. Co prawda nie kojarzę Cię, ale sam ostatnio na forum byłem z 3 lata temu :). Również i mnie wzięło na sentymenty, kiedy na giełdzie w Wałbrzychu wpadła mi w oko Pobiedka. Już dawno swojej mini kolekcji się pozbyłem, ale chyba zacznę na nowo zbierać :).

 

Wielu by przeszło obok niej bez spojrzenia, mi się tak "spodobała", że od razu wróciła chęć budowania nowej kolekcji. Idealne w niej jest to, że nie jest idealna ;).

 

 

IMG-20190529-193053.jpg

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto by nie pamiętał legendy?chyba nawet w TV byłeś jako pozytywnie zakręcony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nawet w TV byłeś jako pozytywnie zakręcony.

:ph34r: doprawdy? 

 

Przez tego Facebooka umarło tyle for internetowych że aż żal d  ściska. Cieszy fakt że to żyje i chyba ma się dobrze. Loguję się tutaj ostatnio raz do roku ale czasami coś mnie tu przyciąga :)

Zarejestrowałem się na tym forum długo po Tobie a ładnych pare lat temu zaciągnąłem hamulec i skończyłem z zegarkowymi zakupami. Fajnie że kolekcjonerzy pojawiają się i znikają a forum cały czas żyje. W sumie to to chciałem tylko napisać :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że pamiętam ten nick. Ja przyszedłem do klubu w 2006 roku, to Ty już byłeś stary wyga. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nekroskop miło widzieć, że starzy użytkownicy od czasu do czasu tu zaglądają. Zawsze byłem fanem Twojej kolekcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.