Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Filipeczek

Jaki zegarek do 30k

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Zastanawiam się nad zegarkiem do 30k. Główne rozważania są między Rolexem subem (bez daty, bo data ponad budżet), Breguet'em Marine, Rolexem date'justem. Czy mielibyście jeszcze coś godnego polecenia w tej cenie czy zostać zdecydowanie np przy Rolexie subie ?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie nie potrzebujesz daty, bierz Submarinera no date :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim stylu ten zegarek?

Jeśli nurek to sub lub coś świeższego i tańszego np. od omegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub jest super, typowy toolwatch do męczenia, ale jeśli szukasz czegoś nietuzinkowego i pięknie wykonanego to Breguet zdecydowanie fajniejszy (mam takiego na sprzedaż wystawionego na bazarku), mimo podobnej ceny to jeśli chodzi o smaczki i detale, Rolex nie ma tu podejścia.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub jest super, typowy toolwatch do męczenia, ale jeśli szukasz czegoś nietuzinkowego i pięknie wykonanego to Breguet zdecydowanie fajniejszy (mam takiego na sprzedaż wystawionego na bazarku), mimo podobnej ceny to jeśli chodzi o smaczki i detale, Rolex nie ma tu podejścia.

To fakt. Mierzyłem to cudo u Filipa :)766ad4025cdcd8984ad5f6caa8a2c4b1.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ten breguet jest świetny- z ww na pewno bym się zdecydował/ 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem Breguet'a i potwierdzam, że to fajny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filipeczek, a do czego ten zegarek ma byc, do jakich zstosowań, ewentualnie do jakiego ubioru i na jakie okazje? To ma byc jedyny zegarek, czy po prostu edc, czy jeszcze inna sytuacja? Czy i ewentualnie co juz posiadasz?

 

Datejust wydaje sie byc takim "kombajnem" do wielu zastosowań, a wielośc wersji tylko to potwieredza i zwieksza możliwości znalezienia egzemplarza najbardziej trafiającego w twoje potrzeby.

 

Choc sub wiadomo... tez do wszystkiego poza smokingiem i formalnym garniturem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym wybierać jako jedyny zegarek wybrałbym Datejust-a, wydaje się być najbardziej uniwersalny. Bardzo lubię Submarinera, ale to jednak sportowy zegarek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.