Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mich03zb

Debiutant na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam na imię Zbyszek.

Fascynacja zegarkami zaczęła się u mnie niedawno, bo ponad pół roku temu. Powód prozaiczny - zepsuł mi się kwarc, który nosiłem ponad 20 lat, no i zaczęło się poszukiwanie nowego czasomierza. Kupiłem jeden zegarek, za miesiąc kolejny, po 2 miesiącach następny...

Na dzień dzisiejszy posiadam w swojej skromnej kolekcji 6 czasomierzy i 3 licytuję właśnie na Allegro (np. Jaeger LeCoultre FUTUREMATIC, który mnie zauroczył).

Fascynują mnie głównie wszelkiej maści skeletony, open heart'y, zegarki z automatycznym naciągiem oraz vintage z automatycznym i ręcznym naciągiem (szwajcarskie, radzieckie, japońskie).

Wciągnęło jak narkotyk i nie zanosi się na to, że okaże się, że to tylko krótkotrwała fascynacja. Instynktownie zerkam ludziom na nadgarstki, z ciekawości co na nich zobaczę. Na You Tube codziennie coś tam oglądam w tej tematyce, najczęściej Szafirowe Szkiełko. Systematycznie czytam kwartalnik "Zegarki i Pasja"

Jest mi niezmiernie miło, że mogłem dołączyć do zacnego grona doświadczonych Pasjonatów Czasomierzy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Zbyszek.

Fascynacja zegarkami zaczęła się u mnie niedawno, bo ponad pół roku temu. Powód prozaiczny - zepsuł mi się kwarc, który nosiłem ponad 20 lat, no i zaczęło się poszukiwanie nowego czasomierza. Kupiłem jeden zegarek, za miesiąc kolejny, po 2 miesiącach następny...

Na dzień dzisiejszy posiadam w swojej skromnej kolekcji 6 czasomierzy i 3 licytuję właśnie na Allegro (np. Jaeger LeCoultre FUTUREMATIC, który mnie zauroczył).

Fascynują mnie głównie wszelkiej maści skeletony, open heart'y, zegarki z automatycznym naciągiem oraz vintage z automatycznym i ręcznym naciągiem (szwajcarskie, radzieckie, japońskie).

Wciągnęło jak narkotyk i nie zanosi się na to, że okaże się, że to tylko krótkotrwała fascynacja. Instynktownie zerkam ludziom na nadgarstki, z ciekawości co na nich zobaczę. Na You Tube codziennie coś tam oglądam w tej tematyce, najczęściej Szafirowe Szkiełko. Systematycznie czytam kwartalnik "Zegarki i Pasja"

Jest mi niezmiernie miło, że mogłem dołączyć do zacnego grona doświadczonych Pasjonatów Czasomierzy!

Jestem pod wrażeniem Twojego wpisu - widać pasję :)

Sam mam 20 zegarków i prawie 62 lata a wolałbym odwrotnie.

Pozdrawiam i witam na forum. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem Twojego wpisu - widać pasję :)

Sam mam 20 zegarków i prawie 62 lata a wolałbym odwrotnie.

Pozdrawiam i witam na forum. :)

Dziękuję za sympatyczny komentarz.

Też bym wolał odwrotnie, mam 52 lata.

Docelowo moja kolekcja ma ograniczyć się do 16 zegarków, bo tyle zmieści się łącznie w mojej szkatułce i rotomacie.

Z czasem będę tę kolekcję odświeżał i któreś czasomierze będą musiały ustąpić miejsca nowym nabytkom.

Na pewno też z biegiem czasu coraz staranniej będę dokonywał selekcji...

 

Pozdrawiam

Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.