Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
PoteznyInwestor

Szukam fajnych zegarków z ali za ~15 USD

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim! Miło mi, że mogę być częścią tej społeczności!

Jestem posiadaczem kilku zegarków sinobi - nie mogę na nie narzekać. Ładnie wykonana bransoleta, efektowy wygląd przypominający submarinera profesjonalnego divera i obrotowy bezel to wszystko czego mi potrzeba.

Jak działa ali każdy wie: czasem dobre okazje kryją się pod dziwnymi nazwami.
Dziś proszę Was o pomoc o wklejenie linków do zegarków wartych uwagi.
Szukam zegarków w przedziale cenowym 15 usd które nie posiadają imitacji różnych "bajerów". 
Trzymajcie się ciepło, zawsze Wasz PoteznyInwestor

Edytowane przez PoteznyInwestor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziemy tu tolerować podróbki Submarinera z Aliexpress?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej nikt Ci nie pomoże. Ledwo tolerowane są marki bardziej znanych producentów zegarków podobnych do... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dziękuje panowie za wypowiedź! Nie miałem na myśli kupowania "replik". Po prostu szukam ciekawych zegarków w bardzo niskiej cenie. Mam nadzieje, że niczyich uczuć to nie uraża. Trzymajcie się ciepło!

 

edit: czy istnieje jakieś polskie/zagraniczne forum gdzie ludzie się wymieniają informacjami o chińskich zegarkach które nie są replikami? 

Edytowane przez PoteznyInwestor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Wszędzie jest tak samo. Wspomnij tylko o marce modowej albo o chińczyku a musisz wysłuchać wiadra hejtu. Kup Seiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Wszędzie jest tak samo. Wspomnij tylko o marce modowej albo o chińczyku a musisz wysłuchać wiadra hejtu. Kup Seiko

 

Szkoda. Smutne jest to, że wpisując w google "chińskie zegarki forum" jest to jeden z pierwszych wyników. Jeżeli uda mi się coś znaleźć ciekawego (czy to forum czy zegarek)- obiecuje, że to tutaj wrzucę!

 

PS: WielkiKlocek i PotężnyInwestor? Może kiedyś razem zrobimy coś masywnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Wszędzie jest tak samo. Wspomnij tylko o marce modowej albo o chińczyku a musisz wysłuchać wiadra hejtu. Kup Seiko

 

Szkoda. Smutne jest to, że wpisując w google "chińskie zegarki forum" jest to jeden z pierwszych wyników. Jeżeli uda mi się coś znaleźć ciekawego (czy to forum czy zegarek)- obiecuje, że to tutaj wrzucę!

 

PS: WielkiKlocek i PotężnyInwestor? Może kiedyś razem zrobimy coś masywnego?

Po prostu cenimy sobie jakość - badziewie większości tutaj nie interesuje dla tego jak już coś to polecamy Seiko, Casio itp... te marki w zegarkach za 150-200 zł oferują już jakąś jakość a nie szajsmetal i pseudonikiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu cenimy sobie jakość - badziewie większości tutaj nie interesuje dla tego jak już coś to polecamy Seiko, Casio itp... te marki w zegarkach za 150-200 zł oferują już jakąś jakość a nie szajsmetal i pseudonikiel

Szanowny Panie Bury, nie ma co się denerwować. Szkoda życia :) dziękuje za wypowiedź i miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Bury, nie ma co się denerwować. Szkoda życia :) dziękuje za wypowiedź i miłego dnia!

Ani nawet ciutkę

Wzajemnie miłego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dziękuje panowie za wypowiedź! Nie miałem na myśli kupowania "replik". Po prostu szukam ciekawych zegarków w bardzo niskiej cenie. Mam nadzieje, że niczyich uczuć to nie uraża. Trzymajcie się ciepło!

 

edit: czy istnieje jakieś polskie/zagraniczne forum gdzie ludzie się wymieniają informacjami o chińskich zegarkach które nie są replikami?

 

Skoro uważasz że warto jest dyskutować o zegarkach za 15$ przypominających submarinera/ profesjonalnego divera(niepotrzebne skreslic) to może takie forum załóż.

Jak dasz link to ja chętnie popatrzę jakie jest zainteresowanie.

 

Już wystarczy na dziś, zamykamy.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.