Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Maniu_85

Citizen Attesa CC1086-50E Satellite Wave GPS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam podczas wyboru zegarka TISSOT zaproponowaliście również zainteresować sie zegarkami CITIZEN bo same się ładują i posiadają funkcję radio control. A co sądzicie o tym modelu CITIZENA z opisu? Posiada kaliber H950 i ustawia się za pomocą satelit? Nie wiem czy to udane modele?

Mam możliwość zakupu z drugiej ręki (cena 2tys. zł) ale bez dokumentacji sprzedający zapewnia że to oryginał i kupił go w USA rok temu.

Czy warty uwagi? Tytan w citizenach jest dobrej jakości jeśli chodzi o zarysowania?

6a632f53f530ca06med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podczas wyboru zegarka TISSOT zaproponowaliście również zainteresować sie zegarkami CITIZEN bo same się ładują i posiadają funkcję radio control. A co sądzicie o tym modelu CITIZENA z opisu? Posiada kaliber H950 i ustawia się za pomocą satelit? Nie wiem czy to udane modele?

Mam możliwość zakupu z drugiej ręki (cena 2tys. zł) ale bez dokumentacji sprzedający zapewnia że to oryginał i kupił go w USA rok temu.

Czy warty uwagi? Tytan w citizenach jest dobrej jakości jeśli chodzi o zarysowania?

 

Zapytaj może w dziale Citizena.

 

Generalnie nic sie w nich nie psuje

GPS łapie pewnie i w Nowej Zelandii

 

Osobiście tytanu bym nie kupił - rysuje sie od samego patrzenia. No ale wiadomo jak zegarek sie podoba to wyrzeczeń się nie uniknie

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście tytanu bym nie kupił - rysuje sie od samego patrzenia. No ale wiadomo jak zegarek sie podoba to wyrzeczeń się nie uniknie

 

Potwierdzam. Mam Tissota z tytanem i nie widzę miejsca bez rys (używany około 6 lat jako EDC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam podczas wyboru zegarka TISSOT zaproponowaliście również zainteresować sie zegarkami CITIZEN bo same się ładują i posiadają funkcję radio control. A co sądzicie o tym modelu CITIZENA z opisu? Posiada kaliber H950 i ustawia się za pomocą satelit? Nie wiem czy to udane modele?

Mam możliwość zakupu z drugiej ręki (cena 2tys. zł) ale bez dokumentacji sprzedający zapewnia że to oryginał i kupił go w USA rok temu.

Czy warty uwagi? Tytan w citizenach jest dobrej jakości jeśli chodzi o zarysowania?

 

Czy jest to zegarek nowy? Jeżeli używany, to sam oceń jego stan i trwałość tytanu. Weź pod uwagę, że ten model ma tytan pokryty powłoką DLC (trudno-ścieralną). Jeżeli nie widzisz na nim żadnych rys, czy uszkodzeń, to cena jest bardzo dobra. Znalazłem ofertę na poziomie 775 USD plus VAT za nowy, ale już nieaktualna. Sam mam satelitę Citizena CC3001-51L na mechanizmie F150. Działa od półtora roku bez zarzutu.

Potwierdzam. Mam Tissota z tytanem i nie widzę miejsca bez rys (używany około 6 lat jako EDC).

Nie strasz kolegi, ten model ma powłokę DLC. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam Tissota z tytanem i nie widzę miejsca bez rys (używany około 6 lat jako EDC).

6 lat jako edc to chybabkażdy zegarek sie przytyra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 lat jako edc to chybabkażdy zegarek sie przytyra

Jest Ci to prawdą.  :lol:

 

 

Nie strasz kolegi, ten model ma powłokę DLC. :)

 

Przepraszam, nie wiedziałem tego  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie ponoć citizen z powłoką DLC tak się nie rysują ;-) rozmyślam zakup zobaczymy co będzie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podczas wyboru zegarka TISSOT zaproponowaliście również zainteresować sie zegarkami CITIZEN bo same się ładują i posiadają funkcję radio control. A co sądzicie o tym modelu CITIZENA z opisu? Posiada kaliber H950 i ustawia się za pomocą satelit? Nie wiem czy to udane modele?

Mam możliwość zakupu z drugiej ręki (cena 2tys. zł) ale bez dokumentacji sprzedający zapewnia że to oryginał i kupił go w USA rok temu.

Czy warty uwagi? Tytan w citizenach jest dobrej jakości jeśli chodzi o zarysowania?

Powiem tak. W takiej cenie kupowanie "kwarca" to już ryzyko. Kumlowi spadł na beton i coś się uszkodziło. Najlepszy Zegarmistrz w Trójmieście stwierdził że załatwi uszkodzony moduł. Nie udało się. Parę tys. poszło w błoto. Dlatego stosuje zasadę ze kwarce to do 1k (i tylko klasyczny g-shock) a wyzej tylko mechaniki.

Ale to moja zasada - przepraszam jeśli się mądrzę ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. W takiej cenie kupowanie "kwarca" to już ryzyko. Kumlowi spadł na beton i coś się uszkodziło. Najlepszy Zegarmistrz w Trójmieście stwierdził że załatwi uszkodzony moduł. Nie udało się. Parę tys. poszło w błoto. Dlatego stosuje zasadę ze kwarce to do 1k (i tylko klasyczny g-shock) a wyzej tylko mechaniki.

Ale to moja zasada - przepraszam jeśli się mądrzę ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja mam taką metodę - kwarce 1k+ nie rzucam, nie upuszczam. Sprawdza się ;)

No własnie ponoć citizen z powłoką DLC tak się nie rysują ;-) rozmyślam zakup zobaczymy co będzie :-)

Jeżeli zegarek jest używany i nie ma rys, to powinno Ci pomóc w ocenie trwałości powłoki DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pod uwagę biorę CC3005 :-) stalowa bransoleta dość klasyczny ale podoba mi się miał ktoś z nim do czynienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zrezygnowałem z tego z początku postu, wybór padł na CC3005-85 wydaje mi się że jest bardziej czytelny a o to mi chodziło :-) A jak się prezentuje sami ocenicie  :-) Nowy ale z drugiej ręki :-)

f7e968130c81af3emed.jpg

3f708b80deebd0damed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.