Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SzymonKarpKam

Zegarek radziecki Kawasznikow

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam pytanie do zegarka Kawasznikow. Co drodzy fanatycy zegarków możecie mi o nim powiedzieć? chodzi o to jaka jest jego kolekcjonerska wartość i jakieś informacje kiedy był produkowany itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcie bo nie wiadomo czy piszesz o jakimś współczesnym potworku dla turystów czy starych kieszonkowych Kałasznikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mam pytanie do zegarka Kawasznikow. Co drodzy fanatycy zegarków możecie mi o nim powiedzieć? chodzi o to jaka jest jego kolekcjonerska wartość i jakieś informacje kiedy był produkowany itd.

 

A zegarek nie odpowiedział, czy gada tylko po rosyjsku? :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zegarek nie odpowiedział, czy gada tylko po rosyjsku? :D

Pomimo iż ma do niego pytanie, to zadał je nam, a nie jemu ( zegarku temu).

Kolega moderator to się chyba nie wczytał zbyt dokładnie, wstyd. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wstyd mi. Bardzo. No i na dodatek zegarki Kawasznikow istnieją. Powstają po odstrzeleniu (lub zmieleniu?) bezela Komandirskich. Prawdopodobnie. To może tłumaczyć ich niechęć do udzielania odpowiedzi.

post-6402-0-16186600-1560359358_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich małomówność może też być spowodowana chińskim pochodzeniem, co może tłumaczyć brak zrozumienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie skusze. Wyskoczę jutro na moment z roboty i będzie MÓJ. Trzeba zadbać, żeby został w naszym kraju. Szkoda, żeby ktoś go wywiózł do jakiejś Tunezji, czy na przykład Chile. No szkoda.

Zaniose do majstra na Jeżycach. Drogi, ale fachura. Warto zadbać, unikat w końcu. Bezel kiedyś się dokupi. O to się nie martwię.

Cieszę się, mam plan na jutro :) Tylko proszę o niepodkupowanie. Proszę ...


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wartościowy zegarek. :)

Bo to nie są tanie rzeczy, panie Boczek :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez GYNEK 1
      Dzień dobry
      Od razu przepraszam jeśli to nie jest odpowiedni dział, ale pierwszy raz piszę tutaj posta.
      Ojciec, miłośnik zegarków i członek tego forum zmarł parę miesięcy temu pozostawiają po sobie zbiór zegarów i zegarków. Ja osobiście się na tym nie znam, więc poszukuję osoby, która zajmuje się wyceną i analizą posiadanej kolekcji. Duża ona nie jest, ale kompletnie nie wiem z czym mam do czynienia.
      Czy znają Państwo takie osoby ze Śląska, które zajmują się tym zawodowo i które by można wynająć do tego celu?
      Z góry uprzedzam, że nie jest to robione w celu sprzedaży. Jako rodzina nie mamy zamiaru wyprzedawać kolekcji, raczej wartościowe egzemplarze odnowić, naprawić i kolekcję ewentualnie powiększyć w przyszłości.
       
      Bardzo dziękuję za odpowiedzi i udzieloną pomoc
      Miłego dnia
      Paweł Piech
    • Przez SkolsPl
      Mam taki zegarek ale nie mogę o nim znaleźć w Internecie żadnych informacji ani ewentualnej wartości, jest stary ale ma coś w sobie
      Oto on

    • Przez suchykiller
      Cześć wszystkim. Chciałbym skorzystać z uprzejmości tego forum i upewnić się co do posiadanego przeze mnie zegarka. Nie jest to jakiś stary unikalny model ale chciałbym poznać jego przybliżoną wartość żeby nie pluć sobie w twarz po sprzedaży ale też nie wygłupić się z ceną. Zegarek jest nowy z kilkoma rysami na bransolecie. Na kopercie jest folia i napis swiss line 5934G stainless steel water resistant quartz movement. Z przodu Swiss line Quartz Water Resistant, Quartz Movt.
      Godziny są oznaczone kropeczkami w złotym kolorze a przy 12 godzinie jest jakiś mały kamyczek. Jeśli się ze mnie śmiejecie to po cichu tak żebym nie słyszał Przeszukałem internet ale z marnym skutkiem, nie znalazłem nigdzie tego modelu ani informacji o nim. Będę wdzięczny za każdą sugestię. Pozdrawiam






    • Przez SzymonKarpKam
      Czy mógłby ktoś mi wyjaśnić bezsens z jakim się spotkałem np: na Allegro. Chodzi mi o napis kolekcjonerska replika. Czy istnieją ludzie kolekcjonujący podróby??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.